Warunki pożyczki

Aby uzyskać szybką pożyczkę przez internet, należy spełnić kilka podstawowych czynników. Firmy udzielające pożyczek przez internet, starają się żeby proces ubiegania się o chwilówkę był jak najkrótszy. Dlatego większość z nich wymaga tylko podstawowych danych takich jak: 

  1. Być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. To podstawowa rzecz żeby ubiegać się o pożyczkę. Należy być pełnoprawnym obywatelem, z możliwością wykonywania wszystkich czynności prawnych.
  2. Posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość: dowód osobisty lub paszport. Dowód osobisty choć zazwyczaj nie weryfikowany bezpośrednio jest konieczny ponieważ to właśnie na nim znajdują się informacje dzięki którym możemy zweryfikować swoją osobę. Jest to  pesel, numer dowodu oraz data wydania i ważności dokumentu.
  3. Mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Czyli pożyczkobiorca powinien mieć ukończone 18 lat oraz nie być ubezwłasnowolnionym.
  4. Posiadać własne konto w banku. Jest to ważny punkt dzięki któremu pożyczkodawcy potwierdzają czy nikt się nie podszywa pod pożyczkobiorcę. Wymagany zazwyczaj jest przelew na 1 grosz lub 1 złotówkę, dzięki temu firma może sprawdzić czy dane z przelewu zgadzają się z tymi wpisanymi we wniosku.
  5. Posiadać telefon komórkowy.

 

2017-08-26T20:56:24+02:0026.08.2017|
Dodaj komentarz