0,5 % na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Promocja nieaktywna

Na Koncie Oszczędnościowym Profit możesz liczyć obecnie na stawkę 0,5% dla „nowych środków” do 50 000 zł przez 62 dni. Choć jej wysokość nie jest powalająca, to przy obecnych warunkach rynkowych prezentuje się całkiem przyzwoicie. Promocja przysługuje wszystkim posiadaczom Konta 360° lub 360° Student w Banku Millennium.

Konto Oszczędnościowe Profit w Millennium Banku tylko z Kontem 360°

Powtarzalność akcji (to już 29. edycja) sprawia, że Konto Oszczędnościowe Profit naprawdę cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jednak z regularnym odnawianiem oferty wiąże się jeszcze jedna kwestia. Dzięki temu, że jest na bieżąco aktualizowana, istnieje możliwość wielokrotnego korzystania z atrakcyjnego oprocentowania.

Tym razem, Bank Millennium oferuje 0,5% w skali roku dla „nowych środków” do 50 000 zł. Wymogiem jest posiadanie Konta 360° (również w wersji studenckiej). Bieżąca edycja podwyższonego oprocentowania obowiązuje do 8.05.2021 r.

Załóż Konto 360° i odbierz 250 zł premii

Kto może skorzystać z oferty?

Jak już wiesz kluczowym wymogiem, który uprawnia Cię do skorzystania z oferty, jest posiadanie rachunku osobistego Konto 360°. W tym przypadku bank nie wprowadza żadnych ograniczeń. W akcji może wziąć udział każdy – nawet osoby, które wcześniej uczestniczyły w poprzednich edycjach promocji na podwyższone oprocentowanie.

Konto Oszczędnościowe Profit – dlaczego warto?

Przy zachęcaniu do skorzystania z akcji, spójrzmy na jej najważniejsze parametry. Oto, co kryje w sobie Konto Oszczędnościowe Profit:

 • dostęp do oszczędności 24/7 online oraz poprzez aplikację mobilną,
 • wpłaty i wypłaty gotówki (bez utraty odsetek),
 • zasilanie Konta (jednorazowo lub regularnie),
 • 0,5% w skali roku dla nowych środków do 50 000 zł,
 • promocyjne oprocentowanie przez 62 dni,
 • kapitalizacja środków: miesięczna.
 • oprocentowanie standardowe (0,01% do ponad 500 000 zł).

Minimalna kwota, od jakiej naliczane są odsetki, musi wynosić minimum 1 tys. zł. Jednak nie obowiązuje ona dla „nowych środków” z promocyjnym oprocentowaniem oraz w sytuacji, gdy suma wartości nowych środków i środków niezakwalifikowanych jako nowe, równa jest lub większa niż 1 tys. zł.

Konto Oszczędnościowe Profit – podstawowe opłaty

Spójrzmy jeszcze na kwestię opłat, jakie niesie ze sobą otwarcie rachunku.

 • 0 zł – otwarcie Konta Oszczędnościowego
 • 0 zł – pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym
 • 7,5 zł – drugie i każde kolejne polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu – kalendarzowym
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie Konta Oszczędnościowego

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest na czas nieokreślony. Pamiętaj, że możesz posiadać po jednym rachunku Profit do każdego konta osobistego w Banku Millennium, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Sam proces założenia Konta Oszczędnościowego w banku zależy od tego, czy wcześniej korzystałeś z jego usług, czy też nie.

 • Jeśli nie masz konta osobistego w Banku Millennium

Wypełnij wniosek online o założenie Konta 360° wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Bank proponuje dwa sposoby podpisania umowy: online (na telefonie lub tablecie potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy) bądź za pomocą kuriera (wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera). W tym drugim przypadku konto aktywowane będzie w ciągu 1-3 dni.

Załóż Konto 360° i odbierz 250 zł premii
 • Jeśli już masz konto osobiste w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit otworzysz przez Millenet – aplikację mobilną Banku.

 • Jeśli jesteś klientem Banku Millennium i już wcześniej korzystałeś z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym.

Nic straconego! Bank pozwala na ponowne skorzystanie z promocji – pod warunkiem, że podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywać tylko na jednym Koncie Profit jednocześnie.

Czym są “nowe środki”?

Pod pojęciem “nowych środków” kryją się środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po dniu badania sald, czyli po 10.03.2021 r. Innymi słowy, środki powyżej tego salda, wpłacone na Konto Oszczędnościowe Profit między 10.03.2021 r. a 8.05.2021 r., bank potraktuje jako nadwyżkę, czyli właśnie „nowe środki”.

Bardzo ważne jest to, że po zakończeniu okresu promocyjnego, wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Obecnie wynosi ono 0,1% w skali roku, bez względu na zaoszczędzoną sumę środków na rachunku.

Konto 360° – darmowy rachunek z pakietem usług

W związku z tym, że prezentujemy ofertę rachunku oszczędnościowego, to jesteśmy w obowiązku przybliżyć również parametry konta osobistego w Banku Millennium. Jest ono bezpłatne pod warunkiem spełnienia kilku aktywności.

Do pełni szczęścia uzyskasz też bezpłatną obsługę karty debetowej, krajowe przelewy w PLN za 0 zł oraz darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. Jeszcze lepiej oferta prezentuje się wersji studenckiej (do 26. roku życia).Konto dla młodych jest bezwarunkowo darmowe, gdy jego właściciel wykona zaledwie jedną transakcję kartą bądź BLIK-iem na dowolną kwotę.

W przypadku niezrealizowania aktywności na rachunku, opłata za prowadzenie Konta 360° i karty debetowej wynosi łącznie 15 zł/miesięcznie.

Dlaczego Konto 360°? Poznaj korzyści!

Żyjemy w trudnych czasach, w których ochrona zgromadzonych oszczędności jest na wagę złota. Jednak równie istotne jest wygodne, bezpieczne i proste korzystanie z szeregu usług, które ułatwią nam codzienne życie. Oto, najważniejsze korzyści jakie zyskasz, decydując się na Konto 360°

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego oraz obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • Bezpłatne darmowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • Pakiet Bezpieczeństwa dla karty (25 powiadomień SMS o transakcjach kartą miesięcznie),
 • Dodatkowe usługi na karcie: cash back, chargeback, Program Wygodne Raty na karcie kredytowej,
 • Pakiet Bardzo Pomocny darmowy przez 12 miesięcy (4,98 zł miesięcznie). Dzięki niemu 7 razy w roku możesz korzystać z pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej oraz wsparcia IT.
 • Atrakcyjny Program “Lubię to polecam” z nagrodami i rabatami do wielu sklepów i usług, np. e-karta o wartości 80 zł do wykorzystania w empik.com, karta upominkowa do Zalando na kwotę 80 zł czy Lokata 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł.
 • Wygodna aplikacja mobilne Millenet,
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: BLIK, Apple Pay, Google Pay.

Konto w Banku Millennium w sam raz dla oszczędzających

Zarówno Konto 360°, jak i Konto Oszczędnościowe Profit to rachunki stworzone do regularnego gromadzenia środków. Doliczyć można do nich także wysoko oprocentowaną 3-miesięczną lokatę w banku, a także bezpłatne korzystanie z różnych produktów i usług przy wykonaniu niewielkiej aktywności.

Dlatego ofertę Millennium rozważ, gdy zamierzasz zacząć oszczędzać i jednocześnie zależy Ci na koncie, które generuje niewielkie – a nawet zerowe opłaty. W naszej ocenie warto skorzystać z tej propozycji, jednak w razie wątpliwości zajrzyj jeszcze na nasz najnowszy ranking kont oszczędnościowych.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 29”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x