1 000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao S.A.

Promocja ważna do 31.12.2020r.

Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć ofertę, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie wznowił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców! Za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności rozdaje premię w wysokości aż 1 000 zł w gotówce.

Konto Przekorzystne Biznes dla mikroprzedsiębiorców

Tym razem przyglądamy się bliżej ofercie Banku Pekao S.A., który wystartował z promocją dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W ramach 3. edycji “1 000 zł premii dla firm” możesz zyskać do 1 000 zł po spełnieniu kilku warunków.

Wystarczy, że na selfie lub w oddziale otworzysz Konto Przekorzystne Biznes wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową MasterCard, a także przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe będziesz aktywnie korzystał z rachunku. Pełna kwota 1 000 zł premii rozłożona jest na 4 transze:

 • 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes oraz aktywność na rachunku (lub 200 zł w oddziale Banku),
 • 200 zł za Umowę na terminal płatniczy,
 • 200 zł za transakcje wymiany walut,
 • 300 zł za skorzystanie z kredytu zabezpieczonego gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI.

Dodatkowo, jeśli nie przyjmowałeś transakcji płatniczych przez ostatnie 12 miesięcy, to przez 18 miesięcy dzierżawa Twojego terminala wyniesie 0 zł. Nic nie zapłacisz również za prowadzenie rachunków pomocniczych w 20 walutach obcych. Promocja zakończy się 31.12.2020 r.

Załóż Konto Przekorzystne Biznes i odbierz 1000 zł premii

Konto Przekorzystne Biznes, czyli nowoczesny rachunek dla mikroprzedisębiorstw

Konto Przekorzystne Biznes może przypaść do gustu zarówno debiutującym przedsiębiorcom, jak i tym z dłuższym stażem na rynku. Zobaczmy więc, na co możesz liczyć zakładając rachunek – a jest to z całą pewnością solidny pakiet profitów.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (jeśli wpływy na Twoim rachunku wyniosą min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta w Banku). Dodatkowo wykonasz min. 1 przelew do ZUS/US, min. 1 płatność na rzecz Pekao Leasing oraz min. 1 transakcję wymiany walut w Banku. Na rachuku w Pekao S.A. musi być też rozliczona transakcja z terminala płatniczego wydanego przez Bank),
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez żadnych warunków przez pierwszy rok dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą oraz bezterminowo dla organizacji non‑profit),
 • Darmowe przelewy mobilne,
 • 0 zł za aktywne korzystanie z karty debetowej,
 • Bezpłatna dzierżawa terminala przez 18 miesięcy (pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi/lub,
 • 1 zł za dzierżawę terminala płatniczego przez 12 miesięcy (gdy akceptujesz karty płatnicze),
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Pekao S.A (do 100 tys. zł/miesięcznie).

Ponadto, decydując się na rachunek firmowy w Pekao masz dostęp do wielu funkcjonalności, które mogą pomóc w prowadzeniu działalności. Są to:

 • karta wielowalutowa MasterCard Business, która umożliwia swobodną realizację transakcji w wielu walutach, bez konieczności posiadania kilku kart i bez obawy o niekorzystny kurs walut,
 • atrakcyjne opłaty i prowizje, np. 0 zł za wszystkie wypłaty w bankomatach Pekao S.A., 0 zł za rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych, bezpłatne 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w kraju czy też 0 zł za kartę wielowalutową (przy transakcji bezgotówkowej na minimum 300 zł miesięcznie),
 • Program Poleceń Pekao S.A., w którym możesz zgarnąć nawet 1 500 zł miesięcznie! Promocja trwa do 30 grudnia 2020 r.,
 • Galeria rabatów i oferty specjalne Partnerów Banku, np. 4% na booking.com, 20% do Willsoor, 12% do Poczty Kwiatowej oraz inne,
 • kredyt dla startup-ów z poręczeniem EFI EaSI dla mikroprzedsiębiorstw (maksymalna kwota kredytu lub pożyczki 105 tys. zł, minimalny okres kredytowania: miesiące),
 • Pożyczka Przekorzystna Biznes (ekspresowa gotówka do 300 tys. zł na dowolny cel, okres kredytowania: 60 miesięcy, brak zabezpieczeń rzeczowych),
 • karta kredytowa MOTO Biznes (oferuje moneyback, atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy czy darmowy pakiet korzyści do Twojej firmowej karty MasterCard),
 • dopłaty do oprocentowania BGK (z Funduszu Dopłat do Oprocentowania. BGK pokryje część należnych odsetek kredytu przez maksymalnie 12 miesięcy),
 • leasing (z jednorazową opcją zmniejszenia raty do 100 zł nawet na 3 kolejne miesiące bez dodatkowych opłat),
 • BLIK w aplikacji mobilnej PeoPay1.

Kto może uczestniczyć w Promocji?

Najnowsza promocja Banku przeznaczona jest do określonego kręgu odbiorców. Według regulaminu Organizatora są to przedsiębiorcy – podmioty krajowe (rezydenci), którzy są osobami fizycznymi i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, a także:

 • podpiszą z Bankiem Umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Peko24 dla firm oraz kartę debetową MasterCard do tego rachunku,
 • wyrażą zgody na otrzymywanie od Pekao informacji o charakterze marketingowym,
 • wyrażą zgodę na przystąpienie do Promocji oraz zaakceptują Regulamin.

Co kluczowe, z “Premii 1 000 zł dla firm” wykluczone są podmioty, które posiadały w Banku rachunek rozliczeniowy w okresie od 1.10.2019 r. do 30.09 2020 r.

Na początek: 300 zł premii za założenie Konta i aktywność!

Przejdźmy zatem do listy działań, dzięki której uda Ci się zgarnąć pierwsze 300 zł. Co musisz zrobić na starcie?

Na początek otrzymasz od Banku 200 zł, gdy:

1. Do 31.12.2020 r., złóż wniosek na promocyjnej stronie Pekao S.A. i podpisz przez umowę o Konto Przekorzystne Biznes. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Przekorzystne Biznes i odbierz 1000 zł premii

Pamiętaj, aby w tym kroku wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptować regulamin.

2. W ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj następujące czynności:

 • 1 przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł,
 • minimum 1 transakcję bezgotówkową na kwotę nie mniejszą niż 50 zł kartą debetową MasterCard,
 • 1 przelew, inny niż do ZUS (poprzez aplikację mobilną PeoPay) na kwotę co najmniej 200 zł.

Dodatkowe 100 zł zgarniesz, gdy założysz Konto poprzez jeden z poniższych kanałów komunikacji:

 • stronę internetową Banku (online) lub
 • bankowość elektroniczną Pekao24 (jeśli posiadasz już konto osobiste w Pekao S.A.) lub
 • aplikację PeoPay lub
 • infolinię Banku Pekao S.A. (jeśli również posiadasz konto osobiste w Pekao S.A.).

Premia w wysokości 300 zł za spełnione warunki wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie konieczne warunki.

Drugi krok: 200 zł za Umowę o terminal płatniczy

Pamiętaj, że zdobycie każdego bonusu pieniężnego wymaga od Ciebie spełnienia nieco innych aktywności. Dlatego w drugim kroku, aby zyskać 200 zł musisz podpisać z Bankiem Umowę o terminal płatniczy, a także:

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj płatności na sumę co najmniej 500 zł/miesięcznie. W tym przypadku musisz wykonać transakcje w miesiącach następujących po sobie, czyli np. w listopadzie 2020, grudniu 2020 i styczniu 2021.

Bonus nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w branżach: biura turystyczne/podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji oraz produkcja broni i amunicji.

Trzeci krok: 200 zł za transakcje wymiany walut

Aby zdobyć kolejną jednorazową premię w wysokości 200 zł wystarczy, że wykonasz transakcje wymiany walut między swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na równowartość minimum 20 000 zł. Zrealizuj cel w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyłeś Konto.

Krok czwarty: 300 zł za zawarcie pierwszej Umowy o produkt kredytowy

Ostatni, jednorazowy bonus na kwotę 300 zł uzyskasz, gdy zaciągniesz kredyt, pożyczkę lub założysz kartę kredytową MasterCard na kwotę, co najmniej 20 000 zł. Aby otrzymać premię, taką Umowę musisz podpisać w terminie do 6 pełnych miesięcy kalendarzowych, które następują po miesiącu założenia Konta. Co bardzo ważne, wszystkie produkty muszą zostać zabezpieczone gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME bądź EFI EaSI2.

W ten oto sposób, tuż po spełnieniu wszystkich warunków Promocji zostaniesz posiadaczem okrągłego 1 000 zł.

Kiedy otrzymasz premię?

Organizator akcji, czyli Pekao S.A. wypłaci nagrodę w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, czyli:

 • tuż po 1. miesiącu kalendarzowym, w którym wszystkie warunki zostały spełnione (pierwsze 300 zł),
 • po 3. pełnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku (2×200 zł),
 • po 6. pełnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku (ostatnie 300 zł).

Pamiętaj, że wszystkie premie w promocji “1 000 zł premii dla firm” stanowią przychód przedsiębiorstwa. Co oznacza, że z otrzymanej nagrody musisz rozliczyć się z urzędem skarbowym.

To nie koniec nagród!

Konkretna premia za założenie Konta i skorzystanie z produktów firmowych to nie jedyne bonusy, jakie masz szansę zdobyć. W najlepsze trwa Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie”, w którym każda skuteczna rekomendacja nagradzana jest premią w wysokości 100 zł (maksymalnie możesz otrzymać nawet do 1 500 zł).

Możesz też wziąć udział w najnowszym konkursie Banku: „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”, w którym do rozlosowania jest aż 3220 e-kart podarunkowych do Allegro o wartości 50 zł. Nagrodą główną w loterii jest elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł! Aby móc walczyć o nagrody musisz być posiadaczem karty płatniczej MasterCard lub Maestro (debetowej, kredytowej lub z odroczonym terminem płatności) wydanej przez Bank Pekao S.A. i koniecznie zarejestrować się w loterii. Następnie płać kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay, zbieraj losy … i być może uśmiechnie się do Ciebie łut szczęścia. Każda płatność kartą debetową lub aplikacją to 2 losy, z kolei kartą kredytową/kartą z odroczonym terminem płatności to 4 losy. Więcej o akcji w Regulaminie3.

Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” – III edycja oraz loteria „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!” trwają do końca roku, czyli do 31.12.2020 r.

Okiem Czerwonej-Skarbonki

Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao S.A. z aktualną promocją i 1 000 zł premii to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Dopracowana pod każdym względem powinna spodobać się, szczególnie początkującym przedsiębiorcom.

Ważnym szczegółem jest także możliwość podpisania umowy w 100% online. W dobie szybkiego tempa pracy jest to niezwykle pomocje rozwiązanie. I pamiętaj o jeszcze jednym. To, ile zarobisz 300-, 500-, 700- czy 1 000 zł zależy wyłącznie od Twojej chęci skorzystania z bonusów!

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz atrakcyjnego rachunku? Być może Konto Przekorzystne Biznes jest dla Ciebie. Według miesięcznika Gazeta Bankowa, Pekao zostało uznane za Najlepszy bank w kategoriach dużych banków komercyjnych w czerwcu 2020.

Źródło:

1. Strona Pekao S.A., https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/rozpoczynasz-dzialalnosc.html

2. Regulamin Promocji Pekao S.A. „1 000 zł premii dla firm – III edycja”

3. Regulamin Konkurs: „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Skorzystaj z promocji >>