1 100 zł premii + roczne zwolnienie z opłat za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao S.A.

Promocja nieaktywna

Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć ofertę, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie wznowił promocję dla nowych klientów-przedsiębiorców! Za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności rozdaje rekordowo wysoką premię – 1 100 zł w gotówce, a także roczne zwolnienie z opłat za kartę i konto.

Konto Przekorzystne Biznes dla mikroprzedsiębiorców

Tym razem przyglądamy się bliżej ofercie Banku Pekao S.A., który wystartował z promocją dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W ramach Promocji „1 100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” możesz zyskać – i wysoką premię, i zwolnienie z najważniejszych opłat za rachunek.

Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne Biznes wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową MasterCard, a także wykażesz się odpowiednią aktywnością. Pełna kwota 1 100 zł rozłożona jest na 5 części:

 • 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes (lub 200 zł w oddziale Banku),
 • 200 zł za Umowę na terminal płatniczy,
 • 200 zł za transakcje wymiany walut,
 • 300 zł za skorzystanie z kredytu zabezpieczonego gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI,
 • 100 zł za założenie firmy z Kontem (z wykorzystaniem Profilu Zaufanego dostępnego w usłudze Pekao24).
pekao.com.pl

Dodatkowo, Bank przygotował roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty debetowej Mastercard. Nic nie zapłacisz, również za prowadzenie rachunków pomocniczych w 20 walutach obcych. I przy okazji, jeśli nie przyjmowałeś transakcji płatniczych przez ostatni rok, to dzierżawa Twojego terminala wyniesie 0 zł przez 18 miesięcy (albo 1 zł/miesięcznie przez rok, gdy akceptujesz karty płatnicze). Promocja zakończy się 31.03.2021 r.

Załóż Konto Przekorzystne Biznes i odbierz 1100 zł premii + roczne zwolnienie z opłat

Kto może uczestniczyć w Promocji?

Z akcji skorzystają przedsiębiorcy, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, a także:

 • podpiszą z Bankiem Umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Peko24 dla firm oraz kartę debetową MasterCard do tego rachunku,
 • wyrażą zgody (na otrzymywanie od Pekao informacji o charakterze marketingowym, na przystąpienie do Promocji) oraz zaakceptują Regulamin.

Z premii 1 100 zł dla firm wykluczone są podmioty, które posiadały w Banku rachunek rozliczeniowy w okresie od 1.10.2019 r. do 3.01 2021 r.

Konto Przekorzystne Biznes, czyli nowoczesny rachunek dla mikroprzedisębiorstw

Konto Przekorzystne Biznes może przypaść do gustu zarówno debiutującym przedsiębiorcom, jak i tym z dłuższym stażem na rynku. Zobaczmy więc, na jaki pakiet usług i produktów możesz liczyć.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez żadnych warunków przez pierwszy rok dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą oraz bezterminowo dla organizacji non‑profit),
 • Darmowe przelewy mobilne,
 • 0 zł za kartę debetową wielowalutową Mastercard Business (przez 12 miesięcy, Karta umożliwia swobodną realizację transakcji w wielu walutach, bez konieczności posiadania kilku kart i bez obawy o niekorzystny kurs walut),
 • Bezpłatna dzierżawa terminala przez 18 miesięcy (pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi) lub
 • 1 zł za dzierżawę terminala płatniczego przez 12 miesięcy (gdy akceptujesz karty płatnicze),
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Pekao S.A (do 100 tys. zł/miesięcznie).

Ponadto, decydując się na rachunek firmowy w Pekao masz dostęp do wielu funkcjonalności, które mogą pomóc w prowadzeniu działalności. Są to:

 • atrakcyjne opłaty i prowizje (np. 0 zł za wszystkie wypłaty w bankomatach Pekao S.A., 0 zł za rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych, bezpłatne 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w kraju czy też 0 zł za kartę wielowalutową),
 • Program Poleceń Pekao S.A. (do 1 500 zł/miesięcznie za polecenia. Promocja trwa do 31.03.2021 r.),
 • Galeria rabatów i oferty specjalne Partnerów Banku (np. 4% na booking.com, 20% do Willsoor, 12% do Poczty Kwiatowej oraz inne),
 • kredyt dla startup-ów z poręczeniem EFI EaSI dla mikroprzedsiębiorstw (maksymalna kwota kredytu lub pożyczki 105 tys. zł, minimalny okres kredytowania: miesiące),
 • Pożyczka Przekorzystna Biznes (ekspresowa gotówka do 300 tys. zł na dowolny cel, okres kredytowania: 60 miesięcy, brak zabezpieczeń rzeczowych),
 • karta kredytowa MOTO Biznes (oferuje moneyback, atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy czy darmowy pakiet korzyści do Twojej firmowej karty MasterCard),
 • dopłaty do oprocentowania BGK (z Funduszu Dopłat do Oprocentowania. BGK pokryje część należnych odsetek kredytu przez maksymalnie 12 miesięcy),
 • leasing (z jednorazową opcją zmniejszenia raty do 100 zł nawet na 3 kolejne miesiące bez dodatkowych opłat),
 • BLIK w aplikacji mobilnej PeoPay.

Na początek: 300 zł premii za założenie Konta i aktywność!

Przejdźmy zatem do listy działań, dzięki której uda Ci się zgarnąć pierwsze 300 zł. Jednocześnie pamiętaj, że możesz też zyskać dodatkowe 100 zł za rejestrację działalności w bankowości elektronicznej Pekao24.

1. Do 31.03.2021 r., złóż wniosek na promocyjnej stronie Pekao S.A. i podpisz przez umowę o Konto Przekorzystne Biznes. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Przekorzystne Biznes i odbierz 1100 zł premii

W tym kroku, wyraź zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin.

2. W ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj następujące czynności:

 • 1 przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł,
 • minimum 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 100 zł kartą debetową MasterCard,
 • 3 przelewy, inne niż do ZUS (poprzez aplikację mobilną PeoPay) na kwotę co najmniej 100 zł.

Premia w wysokości 300 zł za spełnione warunki, wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie konieczne warunki.

Drugi krok: 200 zł za Umowę o terminal płatniczy

Pamiętaj, że zdobycie każdego bonusu pieniężnego wymaga od Ciebie spełnienia nieco innych aktywności. Dlatego w drugim kroku, aby zyskać 200 zł musisz podpisać z Bankiem Umowę o terminal płatniczy, a także:

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, przyjmij płatności na sumę co najmniej 500 zł/miesięcznie. W tym przypadku muszą to być miesiące następujące po sobie, czyli np. jeśli założysz rachunek w styczniu 2021, musisz przyjąć płatności w lutym 2021, marcu 2021 oraz kwietniu 2021.

Bonus nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w branżach: biura turystyczne/podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji oraz produkcja broni i amunicji.

Trzeci krok: 200 zł za transakcje wymiany walut

Aby zdobyć kolejną jednorazową premię w wysokości 200 zł wystarczy, że wykonasz transakcje wymiany walut między swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na równowartość minimum 20 000 zł. Zrealizuj cel w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyłeś Konto.

Krok czwarty: 300 zł za zawarcie pierwszej Umowy o produkt kredytowy

Ostatni, jednorazowy bonus na kwotę 300 zł uzyskasz, gdy zaciągniesz kredyt, pożyczkę lub założysz kartę kredytową MasterCard na kwotę, co najmniej 20 000 zł. Aby otrzymać premię, taką Umowę musisz podpisać w terminie do 6 pełnych miesięcy kalendarzowych, które następują po miesiącu założenia Konta. Co bardzo ważne, wszystkie produkty muszą zostać zabezpieczone gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME bądź EFI EaSI.

W ten oto sposób, po spełnieniu wszystkich wytycznych zostaniesz posiadaczem 1 100 zł ? Ich dokładną rozpiskę odnajdziesz w regulaminie Promocji.

Kiedy otrzymasz premię?

Organizator akcji, czyli Pekao S.A. wypłaci nagrodę w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, czyli:

 • tuż po 1. miesiącu kalendarzowym, w którym firma uzyskała w CEIDG – status Aktywna (100 zł za rejestrację),
 • po 3. pełnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa Konta Przekorzystnego Biznes (3×200 zł),
 • po miesiącu, w którym nastąpiło zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy (ostatnie 300 zł).

Pamiętaj, że premia “1 100 zł premii dla firm” stanowi przychód przedsiębiorstwa. Co oznacza, że z otrzymanej nagrody musisz rozliczyć się z urzędem skarbowym.

To nie koniec nagród!

Bonusy za założenie Konta i skorzystanie z produktów firmowych to nie jedyne profity, jakie masz szansę zdobyć. W najlepsze trwa Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie”, w którym każda skuteczna rekomendacja nagradzana jest premią w wysokości 100 zł (maksymalnie możesz otrzymać nawet do 1 500 zł).

Okiem Czerwonej-Skarbonki

Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao S.A. oferuje obecnie jedną z najwyższych premii na rynku. Oferta dopracowana jest pod każdym względem – dlatego powinna spodobać się, szczególnie początkującym przedsiębiorcom.

Ważnym szczegółem jest także możliwość podpisania umowy w 100% online. W dobie szybkiego tempa pracy jest to niezwykle pomocne rozwiązanie. I pamiętaj o jeszcze jednym. To, ile zarobisz 300-, 500-, 700- czy 1 100 zł zależy wyłącznie od Twojej chęci skorzystania z premiowanych bonusów ?

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz atrakcyjnego rachunku? Jeśli chciałbyś spojrzeć na wspomnianą akcję obiektywnym okiem, zerknij jeszcze na nasz najnowszy ranking kont firmowych 2021 i dokonaj porównania zalet i wad ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji Pekao S.A. „1 100 zł premii dla firm”

3. Regulamin „Polecam Przekorzystnie”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x