1 500 zł premii za konto firmowe w Alior Banku

Szukasz konta, które jest szyte na miarę dla Twojego biznesu? Nowa oferta iKonta Biznes (lub Rachunku 4×4) w Alior Banku przewiduje premię aż do 1 500 zł za aktywne korzystanie z karty w ciągu roku. Dodatkowo, po wcześniejszej rejestracji na portalu zafirmowani.pl w pakiecie otrzymasz, m.in. darmową księgowość online i narzędzia dla firm za 0 zł. Prawda, że brzmi nieźle?

Konto firmowe w Alior Banku dla osób prowadzących jednoosobową działalność

Po raz kolejny Alior Bank chętnie dzieli się zyskami za otwarcie rachunku firmowego iKonta Biznes (lub opcjonalnie Rachunku 4×4). W ich najnowszej odsłonie mamy do czynienia z akcją „“1 500 zł dla firm – edycja II”.

Alior Bank proponuje 1 500 zł bonusu (nie więcej niż 125 zł w miesiącu) za wymaganą aktywność. Wręcza też solidny pakiet usług z jednym darmowym przelewem natychmiastowym w miesiącu, a także bezpłatne narzędzia na portalu zafirmowani.pl.

Załóż konto firmowe w Alior Banku i odbierz 1500 zł

Promocja „1 500 zł dla firm” nie ma ustalonej daty zakończenia i trwa aż do momentu odwołania jej przez Bank.

Do kogo skierowana są promocje?

Alior Bank przygotował uniwersalne akcje, które skierowane są do przedsiębiorców prowadzących firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Tak więc skorzysta z nich każda osoba, niezależnie od tego w jakiej branży się trudni i to już od pierwszego dnia pracy.

Bank zwraca uwagę tylko na jeden ważny aspekt. Przed przystąpieniem do promocji, Uczestnik nie może posiadać żadnego produktu dla przedsiębiorców w Alior Banku. Ponadto jako osoba wnioskująca musisz złożyć wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 za pośrednictwem:

 • strony internetowej Banku,
 • strony internetowej Partnera Banku,
 • systemu bankowości internetowej,
 • oddziału Banku (w którym złożysz wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4).

Co oferuje iKonto Biznes w Alior Banku?

Alior Bank może pochwalić się sporymi korzyściami, które od kilku lat chętnie doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W gwoli wyjaśnienia, nie są to jedynie kuszące premie za otwarcie i użytkowanie rachunku. Na jaki wachlarz darmowych usług możesz liczyć zakładając iKonto Biznes?

 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty (wystarczą tylko 4 płatności w miesiącu na dowolną kwotę),
 • Darmowe przelewy (do ZUS i US, a także internetowe transgraniczne/SEPA w trybie zwykłym przy opcji kosztowej SHA),
 • 0 zł za pierwszy przelew natychmiastowy Express Elixir w miesiącu,
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów i wpłatomatów (w tym: nielimitowane wypłaty z bankomatów Alior Banku, pierwsza wypłata w miesiącu z bankomatu sieci Planet Cash i Euronetu),
 • Rachunek lokacyjny z promocyjnym oprocentowaniem 0,2% (0 zł za prowadzenie rachunku, całodobowy dostęp do środków bez utraty odsetek oraz elastyczne lokowanie nadwyżek finansowych),
 • 0 zł za księgowość online (po wcześniejszej rejestracji na portalu zafirmowani.pl),
 • Pakiet bezpieczeństwa (chroniący przed niechcianymi transakcjami: 2 zł/miesięcznie),
 • Dostęp do comiesięcznego podsumowania transakcji,
 • Bezpieczne płatności mobilne: Apple Pay i Google Pay.

Dodatkowo jako produkty towarzyszące Bank proponuje:

 • autodealing, czyli atrakcyjne kursy wymiany walut z natychmiastowym rozliczeniem i stałymi kursami (niezależnie od kwoty transakcji). Oferuje także wysoko oprocentowane lokaty na dowolną liczbę dni, dostęp do usługi 7 dni w tygodniu, a także możliwość zawierania transakcji terminowych – fx forward,
 • rachunek pomocniczy, czyli 24 waluty do wyboru, w tym rozliczenia gotówkowe i bezgotówkowe oraz możliwość otwierania lokat.
co oferuje konto firmowe Alior Banku

Co otrzymasz z portalem zafirmowani.pl?

Jeśli oferowana przez Alior Bank wysoka premia i dodatkowe usługi przykuły Twoją uwagę, zapoznaj się jeszcze z pakietem jaki otrzymasz, gdy zarejestrujesz się na portalu zafirmowani.pl:

 • bezpłatna księgowość online,
 • 0 zł za pomoc ekspertów,
 • dostęp do bazy dokumentów niezbędnych dla przedsiębiorcy (np. wzór umów zatrudnienia, wniosków o dofinansowanie, deklaracja dla podatku od towarów i usług itp.),
 • wirtualna wizytówka Twojej firmy,
 • oferty i rabaty dostarczane przez Partnerów portalu (np. faktoring online SMEO bez odsetek, kredyt firmowy do 600 tys. zł albo mobilne oprogramowanie dla gastronomi z 25% rabatem).

Aby dołączyć do platformy wystarczy szybka rejestracja, podczas której wpisujesz tylko NIP firmy. Reszta danych pobierana jest automatycznie z bazy CEiDG oraz GUS (możesz też uzupełnić informacje samodzielnie).

Zafirmowani.pl to interaktywna platforma przeznaczona dla mikro i małych przedsiębiorców, dostępna w formie otwartego serwisu internetowego. Jest to praktyczny poradnik stworzony z myślą o przedsiębiorcach.

Jak założyć konto firmowe?

Mówią, że czas to pieniądz. Nie zwlekając, prezentujemy krótki opis działań niezbędnych do otrzymania 250 zł w gotówce.

1. Złóż wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4. Jeśli jesteś klientem indywidualnym Alior Banku, załóż iKonto Biznes w bankowości elektronicznej. Z zakładki “Oferty” wybierz opcję “Rachunki biznesowe” i następnie “iKonto Biznes”. Jako nowy klient Banku wypełnij wniosek online o otwarcie rachunku firmowego. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż konto firmowew Alior Banku i odbierz 1500 zł premii

Formularz uzupełnij o: imię i nazwisko, telefon komórkowy, e-mail oraz NIP. Koniecznie zatwierdź także wymagane zgody.

2. Wybierz sposób aktywacji rachunku. Zdecyduj się na jedną z opcji:

 • przelew online z rachunku osobistego (nie firmowego) w Alior Banku lub w innym banku/lub
 • kuriera, który dostarczy dokumenty na wskazany adres korespondencyjny (możliwość otwarcia konta w ciągu 2-4 dni). Aby podpisać umowę będziesz potrzebować dowodu osobistego!

3. W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku internetowego o Konto, zawrzyj z Bankiem umowę o rachunek.

1 500 zł przez 12 miesięcy za aktywne korzystanie!

Oto lista aktywności, za które otrzymasz 125 zł premii za każdy miesiąc – w sumie 1 500 zł za okrągłe 12 miesięcy. W nawiasie podano stawkę za pojedynczą czynność.

 • Przelew do ZUS lub US (20 zł) – premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, jeśli zostanie wykonany na kwotę nie mniejszą niż 250 zł z Rachunku Uczestnika lub za pierwszy w miesiącu przelew do US, jeśli zostanie wykonany na sumę co najmniej 500 zł (nie dotyczy przelewów za pośrednictwem zleceń stałych i przelewów natychmiastowych),
 • Przelew SEPA (10 zł) – premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA zrealizowany na kwotę minimum 100 EUR z Rachunku Uczestnika,
 • Transakcje kartą (25 zł) – premia za wykonanie i rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie nie mniejszej niż 2 000 zł kartą lub kartami wydanymi do iKonto Biznes,
 • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pomocą Alior Banku (10 zł) – premia zostanie naliczona, jeśli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew PCKF w kwocie 100 zł,
 • Transakcje walutowe w ramach usługi Autodealing lub między Rachunkami Uczestnika (25 zł) – premia za wymianę walutową kupno/sprzedaż na rynku transakcji kasowych (spot) na łączną kwotę minimum 5 000 zł jednostek waluty obcej. Tyczy się to transakcji crossowych (bez udziału PLN) w ramach usługi Autodealing lub przewalutowania między Rachunkami Uczestnika w ramach firmy na sumę minimum 5 000 zł,
 • Przelew zagraniczny (15 zł) – bonus za zrealizowanie w miesiącu co najmniej 3 przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju.
 • Premia za średniomiesięczne saldo na Rachunku:

– do 10 000 zł – 0 zł

– 10 000,01 zł do 50 000 zł – 5 zł

– 50 000,01 zł do 100 000 zł – 10 zł

– od 100 000,01 zł do – 20 zł

Jak zostanie wypłacona premia?

W nowej odsłonie Organizatora, maksymalna kwota premii możliwa do wypłacenia miesięcznie wynosi 125 zł. Zostanie ona przelana na rachunek Uczestnika na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione warunki Promocji.

Wymogiem jest zrealizowanie i rozliczenie minimum 4 transakcji kartą lub kartami dołączonymi do iKonto Biznes (albo Rachunku 4×4). Powyższy warunek nie dotyczy 1. miesiąca uczestnictwa w Promocji.

Konto firmowe w Alior Banku godne uwagi

Jak dobrze wiemy, posiadacze mikrofirm zupełnie inaczej patrzą na koszty. W tym celu, Alior Bank skomponował propozycję, która przy niewielkim wysiłku zapewnia darmowe prowadzenie rachunku. Na wyobraźnię działa też sama perspektywa zgarnięcia wysokiej premii, sięgającej 1 750 zł w gotówce. Oczywiście, ostateczna kwota jaka trafi do Twoich rąk zależy od tego, jakie transakcje uda Ci się wykonać w jednym miesiącu.

Radość z pieniędzy może popsuć konieczność podzielenia się nimi z urzędem skarbowym – ale na ten warunek, niestety nie ma rady. Zastanów sie nad tą propozycją i przy okazji zajrzyj na nasz ranking kont firmowych. Dostarczy on Ci wielu odpowiedzi, gdy jeszcze do końca nie jesteś przekonany do oferty powyższego rachunku.

Źródło:

1. Strona Alior Bank, https://www.aliorbank.pl/wlasna-dzialalnosc/rachunki/ikonto-biznes

2. Regulamin Promocji „1500 zł dla firm – edycja II” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4

3. Strona zafirmowani.pl

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (24 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie