1 750 zł premii + zniżki na paliwo za konto firmowe w Alior Banku

Promocja ważna do 31.12.2020r.

Szukasz konta, które jest szyte na miarę dla Twojego biznesu? Nowa oferta iKonta Biznes (lub Rachunku 4×4) w Alior Banku przewiduje premię do 1 750 zł: 250 zł „na start” + 1 500 zł za aktywne korzystanie z karty w ciągu roku + zniżki na paliwo na wybranych stacjach Circle K. Dodatkowo, po wcześniejszej rejestracji na portalu zafirmowani.pl w pakiecie otrzymasz, m.in. darmową księgowość online i narzędzia dla firm za 0 zł. Prawda, że brzmi nieźle?

Konto firmowe w Alior Banku dla osób prowadzących jednoosobową działalność

Po raz kolejny Alior Bank chętnie dzieli się zyskami za otwarcie rachunku firmowego iKonta Biznes (lub opcjonalnie Rachunku 4×4). W ich najnowszej odsłonie mamy do czynienia z 3 różnymi promocjami, za które ogółem zgarniesz nawet 1 750 zł.

W Promocji „250 zł na start” otrzymasz 250 zł za samo założenie wybranego konta. Z kolei w akcji “1 500 zł dla firm – edycja II” , Alior Bank proponuje 1 500 zł bonusu (nie więcej niż 125 zł w miesiącu) za wymaganą aktywność. Wręcza też solidny pakiet usług z jednym darmowym przelewem natychmiastowym w miesiącu, a także bezpłatne narzędzia na portalu zafirmowani.pl.

Załóż konto firmowe w Alior Banku i odbierz 1 750 zł premii + zniżki na paliwo

Oferta „250 zł na start” aktualna jest do 31.12.2020 r. Natomiast, Promocja „1 500 zł dla firm” nie ma ustalonej daty zakończenia i trwa aż do momentu odwołania jej przez Bank.

Równolegle Alior Bank przygotował Promocję „Rabat w Circle K EXTRA Club dla klientów Alior Bank”, w której rozdaje rabaty na paliwa miles® 95, miles® Diesel, SupraGas, milesPLUS® 95, milesPLUS® 98, milesPLUS® Diesel. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club, dodasz firmową kartę debetową do konta w Programie i zaczniesz nią płacić za paliwo. Akcja trwa do 30.11.2020 r.

Do kogo skierowana są promocje?

Alior Bank przygotował uniwersalne akcje, które skierowane są do przedsiębiorców prowadzących firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Tak więc skorzysta z nich każda osoba, niezależnie od tego w jakiej branży się trudni i to już od pierwszego dnia pracy.

Bank zwraca uwagę tylko na jeden ważny aspekt. Przed przystąpieniem do promocji, Uczestnik nie może posiadać żadnego produktu dla przedsiębiorców w Alior Banku. Ponadto jako osoba wnioskująca musisz złożyć wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 za pośrednictwem:

 • strony internetowej Banku,
 • strony internetowej Partnera Banku,
 • systemu bankowości internetowej,
 • oddziału Banku (w którym złożysz wniosek wyłącznie o Rachunek 4×4).

Co oferuje iKonto Biznes w Alior Banku?

Alior Bank może pochwalić się sporymi korzyściami, które od kilku lat chętnie doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W gwoli wyjaśnienia, nie są to jedynie kuszące premie za otwarcie i użytkowanie rachunku. Na jaki wachlarz darmowych usług możesz liczyć zakładając iKonto Biznes?

 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty (wystarczą tylko 4 płatności w miesiącu na dowolną kwotę),
 • Darmowe przelewy (do ZUS i US, a także internetowe transgraniczne/SEPA w trybie zwykłym przy opcji kosztowej SHA),
 • 0 zł za pierwszy przelew natychmiastowy Express Elixir w miesiącu,
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów i wpłatomatów (w tym: nielimitowane wypłaty z bankomatów Alior Banku, pierwsza wypłata w miesiącu z bankomatu sieci Planet Cash i Euronetu),
 • Rachunek lokacyjny z promocyjnym oprocentowaniem 0,2% (0 zł za prowadzenie rachunku, całodobowy dostęp do środków bez utraty odsetek oraz elastyczne lokowanie nadwyżek finansowych),
 • 0 zł za księgowość online (po wcześniejszej rejestracji na portalu zafirmowani.pl),
 • Pakiet bezpieczeństwa (chroniący przed niechcianymi transakcjami: 2 zł/miesięcznie),
 • Dostęp do comiesięcznego podsumowania transakcji,
 • Bezpieczne płatności mobilne: Apple Pay i Google Pay.

Dodatkowo jako produkty towarzyszące Bank proponuje:

 • autodealing, czyli atrakcyjne kursy wymiany walut z natychmiastowym rozliczeniem i stałymi kursami (niezależnie od kwoty transakcji). Oferuje także wysoko oprocentowane lokaty na dowolną liczbę dni, dostęp do usługi 7 dni w tygodniu, a także możliwość zawierania transakcji terminowych – fx forward,
 • rachunek pomocniczy, czyli 24 waluty do wyboru, w tym rozliczenia gotówkowe i bezgotówkowe oraz możliwość otwierania lokat.

Co otrzymasz z portalem zafirmowani.pl?

Jeśli oferowana przez Alior Bank wysoka premia i dodatkowe usługi przykuły Twoją uwagę, zapoznaj się jeszcze z pakietem jaki otrzymasz, gdy zarejestrujesz się na portalu zafirmowani.pl:

 • bezpłatna księgowość online,
 • 0 zł za pomoc ekspertów,
 • dostęp do bazy dokumentów niezbędnych dla przedsiębiorcy (np. wzór umów zatrudnienia, wniosków o dofinansowanie, deklaracja dla podatku od towarów i usług itp.),
 • wirtualna wizytówka Twojej firmy,
 • oferty i rabaty dostarczane przez Partnerów portalu (np. faktoring online SMEO bez odsetek, kredyt firmowy do 600 tys. zł albo mobilne oprogramowanie dla gastronomi z 25% rabatem).

Aby dołączyć do platformy wystarczy szybka rejestracja, podczas której wpisujesz tylko NIP firmy. Reszta danych pobierana jest automatycznie z bazy CEiDG oraz GUS (możesz też uzupełnić informacje samodzielnie).

Zafirmowani.pl to interaktywna platforma przeznaczona dla mikro i małych przedsiębiorców, dostępna w formie otwartego serwisu internetowego. Jest to praktyczny poradnik stworzony z myślą o przedsiębiorcach.

Tańsze tankowanie na stacjach Circle K

Alior Bank wspólnie z siecią stacji paliw Circle K rozpoczął również akcję dla posiadaczy (indywidualnych i biznesowych) kart debetowych i kredytowych wydanych przez Bank. Jej zasady są bardzo proste. W okresie trwania Promocji, czyli do 30.11.2020 r. przystąp do Programu lojalnościowego Circle K EXTRA Club i dodaj do niego wybraną kartę kredytową lub debetową Alior Banku.

W zależności od rodzaju paliwa, zniżka wynosi 10 albo 15 gr za litr. Realizacja rabatu odbywa się automatycznie w trakcie dokonania płatności na stacji. Zniżka na paliwo doliczana jest przy każdym tankowaniu!

 • Rabat 10 gr/l na paliwa: miles® 95, miles® Diesel, SupraGas,
 • Rabat 15 gr/l na paliwa: milesPLUS® 95, milesPLUS® 98, milesPLUS® Diesel.

Spójrzmy jeszcze, jakie dokładnie karty obejmuje Oferta:

 • klienci indywidualni: wszystkie aktywne karty kredytowe i debetowe, w tym także karta Kantoru Walutowego;
 • klienci biznesowi: karty debetowe oraz karty charge: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business.

Rabat naliczany jest maksymalnie do 100 litrów paliwa w ramach jednej transakcji. Pamiętaj też, że w akcji biorą udział wyłącznie płatności rejestrowane w kasach obsługowych na stacjach paliw Circle K.

Jak zgarnąć 250 zł „na start” za Konto?

Mówią, że czas to pieniądz. Nie zwlekając, prezentujemy krótki opis działań niezbędnych do otrzymania 250 zł w gotówce.

1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. złóż wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4. Jeśli jesteś klientem indywidualnym Alior Banku, załóż iKonto Biznes w bankowości elektronicznej. Z zakładki “Oferty” wybierz opcję “Rachunki biznesowe” i następnie “iKonto Biznes”. Jako nowy klient Banku wypełnij wniosek online o otwarcie rachunku firmowego. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż konto firmowew Alior Banku i odbierz 1 750 zł premii + zniżki na paliwo

Formularz uzupełnij o: imię i nazwisko, telefon komórkowy, e-mail oraz NIP. Koniecznie zatwierdź także wymagane zgody.

2. Wybierz sposób aktywacji rachunku. Zdecyduj się na jedną z opcji:

 • przelew online z rachunku osobistego (nie firmowego) w Alior Banku lub w innym banku/lub
 • kuriera, który dostarczy dokumenty na wskazany adres korespondencyjny (możliwość otwarcia konta w ciągu 2-4 dni). Aby podpisać umowę będziesz potrzebować dowodu osobistego!

3. W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku internetowego o Konto, zawrzyj z Bankiem umowę o rachunek.

4. W ciągu 60 dni od otwarcia Konta spełnij poniższe warunki:

 • zaloguj się do systemu bankowości internetowej Alior Banku (Alior Online/ BusinessPro lub aplikacji mobilnej Alior Mobile),
 • zrealizuj co najmniej 1 przelew wychodzący do innego banku na łączną kwotę, minimum 300 zł (nie dotyczy przelewu do ZUS lub US!),
 • zarejestruj się w Programie Mastercard Bezcenne Chwile (w ramach którego otrzymasz też dodatkowe benefity 😊),
 • otrzymaj wpływ od kontrahenta na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na minimum 250 zł.

5. Premię otrzymasz do końca ostatniego dnia miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane aktywności. Jednak będzie to nie wcześniej niż 1.02.2021 r. i nie później niż 30.04.2021 r.

O tym musisz pamiętać!

Biorąc udział w opisywanej akcji musisz pamiętać o kilku szczegółach. Dzięki temu unikniesz nieporozumień i będziesz mógł szybko cieszyć się z przyznanego bonusu.

 • Transakcje kartą. Według Banku to transakcje bezgotówkowe, rozumiane jako dokonane płatności za towary i usługi przy użyciu karty debetowej w punktach handlowych znajdujących się w Polsce. Z tego grona wykluczone są płatności oznaczone kodem MCC, m.in.:

a) 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie,

b) 8999 – profesjonalne usługi zagraniczne (country code inny niż Polska),

c) 4111 – usługi transportowe,

d) 6012 – instytucje finansowe,

e) 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,

f) 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g) 4829 – internetowe przekazy pieniężne,

h) 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Z kolei wymóg, jakim jest rejestracja w Programie Mastercard Bezcenne Chwile włączysz w bankowości internetowej Alior Online albo aplikacji mobilnej Alior Mobile. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę informacje o karcie poprzez przycisk „Włącz” (obok Program Priceless Specials). Usługę aktywujesz też w oddziale Banku.

Premia za założenie iKonta Biznes (lub Rachunku 4×4) podlega opodatkowaniu! Co oznacza, że to Uczestnik ma obowiązek rozliczyć się z bonusu w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

1 500 zł przez 12 miesięcy za aktywne korzystanie!

250 zł jest tylko wstępem do zdobycia nagrody głównej – czyli 1 500 zł w gotówce. Oto lista aktywności, za które otrzymasz 125 zł premii za każdy miesiąc – w sumie 1 500 zł za okrągłe 12 miesięcy. W nawiasie podano stawkę za pojedynczą czynność.

 • Przelew do ZUS lub US (20 zł) – premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, jeśli zostanie wykonany na kwotę nie mniejszą niż 250 zł z Rachunku Uczestnika lub za pierwszy w miesiącu przelew do US, jeśli zostanie wykonany na sumę co najmniej 500 zł (nie dotyczy przelewów za pośrednictwem zleceń stałych i przelewów natychmiastowych),
 • Przelew SEPA (10 zł) – premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA zrealizowany na kwotę minimum 100 EUR z Rachunku Uczestnika,
 • Transakcje kartą (25 zł) – premia za wykonanie i rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie nie mniejszej niż 2 000 zł kartą lub kartami wydanymi do iKonto Biznes,
 • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pomocą Alior Banku (10 zł) – premia zostanie naliczona, jeśli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew PCKF w kwocie 100 zł,
 • Transakcje walutowe w ramach usługi Autodealing lub między Rachunkami Uczestnika (25 zł) – premia za wymianę walutową kupno/sprzedaż na rynku transakcji kasowych (spot) na łączną kwotę minimum 5 000 zł jednostek waluty obcej. Tyczy się to transakcji crossowych (bez udziału PLN) w ramach usługi Autodealing lub przewalutowania między Rachunkami Uczestnika w ramach firmy na sumę minimum 5 000 zł,
 • Przelew zagraniczny (15 zł) – bonus za zrealizowanie w miesiącu co najmniej 3 przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju.
 • Premia za średniomiesięczne saldo na Rachunku:

– do 10 000 zł – 0 zł

– 10 000,01 zł do 50 000 zł – 5 zł

– 50 000,01 zł do 100 000 zł – 10 zł

– od 100 000,01 zł do – 20 zł

Jak zostanie wypłacona premia?

W nowej odsłonie Organizatora, maksymalna kwota premii możliwa do wypłacenia miesięcznie wynosi 125 zł. Zostanie ona przelana na rachunek Uczestnika na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione warunki Promocji.

Wymogiem jest zrealizowanie i rozliczenie minimum 4 transakcji kartą lub kartami dołączonymi do iKonto Biznes (albo Rachunku 4×4). Powyższy warunek nie dotyczy 1. miesiąca uczestnictwa w Promocji.

Konto firmowe w Alior Banku godne uwagi

Jak dobrze wiemy, posiadacze mikrofirm zupełnie inaczej patrzą na koszty. W tym celu, Alior Bank skomponował propozycję, która przy niewielkim wysiłku zapewnia darmowe prowadzenie rachunku. Na wyobraźnię działa też sama perspektywa zgarnięcia wysokiej premii, sięgającej 1 750 zł w gotówce. Oczywiście, ostateczna kwota jaka trafi do Twoich rąk zależy od tego, jakie transakcje uda Ci się wykonać w jednym miesiącu.

Radość z pieniędzy może popsuć konieczność podzielenia się nimi z urzędem skarbowym – ale na ten warunek, niestety nie ma rady. Zastanów sie nad tą propozycją i przy okazji zajrzyj na nasz ranking kont firmowych. Dostarczy on Ci wielu odpowiedzi, gdy jeszcze do końca nie jesteś przekonany do oferty powyższego rachunku.

Źródło:

1. Strona Alior Bank, https://www.aliorbank.pl/wlasna-dzialalnosc/rachunki/ikonto-biznes

2. Regulamin Promocji „250 zł na start”,

3. Regulamin Promocji „1500 zł dla firm – edycja II” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4

4. Promocja prowadzona pod nazwą: „Rabat w Circle K Extra Club dla klientów Alior Bank”

5. Strona zafirmowani.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły