1% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millenium

Promocja ważna do 14.11.2020r.

Regularne odnawianie promocyjnych ofert kont oszczędnościowych to już stała taktyka banków. Zalicza się do nich również Bank Millenium, który proponuje podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit do 1% przez 62 dni dla nowych środków do 25 000 zł. Promocja przysługuje wszystkim posiadaczom Konta 360° lub 360° Student.

Konto Oszczędnościowe Profit w Millenium Banku tylko z Kontem 360°

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to propozycja, która „zwala z nóg”. Na rynku wciąż pojawiają się banki, które posiadają stawki oprocentowania na poziomie 2% w skali roku. Takie oferty znajdziesz, chociażby w naszym rankingu kont oszczędnościowych. Warto jednak pamiętać, że obecnie RPP zdecydowało się obniżyć stopę referencyjną do 0,1% przy stopie depozytowej wynoszącej 0,0%.

Dlatego propozycja Banku Millenium na tle nowych rozporządzeń, wydaje się być ciekawą. Przede wszystkim jest to Oferta powtarzalna i regularnie „odnawiana”. Dzięki temu istnieje możliwość wielokrotnego korzystania z promocyjnego oprocentowania. Jest tylko jeden haczyk. Skorzystają z niej wyłącznie posiadacze Konta 360° (również w wersji studenckiej). W najnowszej promocji konta osobistego, Bank wręcza za otwarcie rachunku dodatkowe 200 zł w gotówce. Aktualna Promocja dotycząca Konta Oszczędnościowego Profit trwa do 14.11. 2020 r.

Załóż Konto 360° i odbierz 200 zł premii

Kto może skorzystać z oferty?

Jak już wiesz kluczowym wymogiem, który uprawnia Cię do skorzystania z oferty jest posiadanie rachunku osobistego Konto 360°. W tym przypadku, Bank nie wprowadza żadnych ograniczeń. W akcji może wziąć udział każdy – nawet osoby, które wcześniej uczestniczyły w poprzednich edycjach Promocji.

Konto Oszczędnościowe Profit – dlaczego warto?

Przy zachęcaniu do skorzystania z Promocji, spójrzmy na jej najważniejsze parametry.Oto, co kryje w sobie Konto Oszczędnościowe Profit:

 • dostęp do oszczędności 24/7 online oraz poprzez aplikację mobilną,
 • wpłaty i wypłaty gotówki bez utraty odsetek,
 • zasilanie Konta: jednorazowo lub regularnie,
 • 1% w skali roku dla nowych środków do 25 000 zł,
 • 0,1% w skali roku dla nowych środków powyżej 100 000 zł,
 • promocyjne oprocentowanie przez 62 dni,
 • kapitalizacja środków: miesięczna.
 • oprocentowanie standardowe:

0,01% dla środków do 50 000 zł włącznie,

0,01% dla środków od ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie,

0,01% dla środków od ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie,

0,01% dla środków od ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie,

0,01% dla nadwyżki ponad 500 000 zł.

Co ważne, minimalna kwota od jakiej naliczane są odsetki musi wynosić minimum 1 000 zł. Jednak nie obowiązuje ona dla nowych środków z promocyjnym oprocentowaniem oraz w sytuacji, gdy suma wartości nowych środków i środków niezakwalifikowanych jako nowe, równa jest lub większa niż 1 000 zł.

Konto Oszczędnościowe Profit – podstawowe opłaty

Spójrzmy jeszcze na kwestię opłat, jakie niesie ze sobą otwarcie rachunku.

 • 0 zł – otwarcie Konta Oszczędnościowego
 • 0 zł – pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym
 • 7,5 zł – drugie i każde kolejne polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu – kalendarzowym
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie Konta Oszczędnościowego

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane jest na czas nieokreślony. Pamiętaj, że możesz posiadać po jednym rachunku Profit do każdego konta osobistego w Banku Millenium, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Sam proces założenia Konta Oszczędnościowego w Banku zależy od tego, czy wcześniej korzystałeś z jego usług, czy też nie.

 • Jeśli nie masz konta osobistego w Banku Millenium

Wypełnij wniosek online o założenie Konta 360° wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Bank proponuje dwa sposoby podpisania umowy: online (na telefonie lub tablecie potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy) bądź za pomocą kuriera (wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera). W tym drugim przypadku Konto aktywowane będzie w ciągu 1-3 dni.

Załóż Konto 360° i odbierz 200 zł premii
 • Jeśli już masz konto osobiste w Banku Millenium

Konto Oszczędnościowe Profit otworzysz przez Millenet – aplikację mobilną Banku.

 • Jeśli jesteś klientem Banku Millenium i już wcześniej korzystałeś z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym.

Nic straconego! Bank pozwala na ponowne skorzystanie z promocji – pod warunkiem, że podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywać tylko na jednym Koncie Profit jednocześnie.

Czym są “nowe środki”?

Według regulaminu Promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”, pod pojęciem “nowych środków” kryją się środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po dniu badania sald, czyli po 30.09.2020 r. Innymi słowy, środki powyżej tego salda, wpłacone na Konto Oszczędnościowe Profit między 30.09.2020 r. a 14.11.2020 r., Bank potraktuje jako nadwyżkę, czyli właśnie „nowe środki” 1.

Bardzo ważne jest to, że po zakończeniu okresu promocyjnego, wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Wynosi ono 0,1% w skali roku i to bez względu na zaoszczędzoną sumę środków na rachunku.

Konto 360° – darmowy rachunek z pakietem usług

W związku z tym, że prezentujemy ofertę Konta Oszczędnościowego Profit, to jesteśmy w obowiązku przybliżyć parametry konta osobistego w Banku Millenium. Jest to bezpłatny rachunek, za który nie zapłacisz ani grosza. Co więcej, za jego otwarcie otrzymasz w prezencie 200 zł premii w gotówce. Niezbędne jest tylko spełnienie poniższych warunków aktywności:

 • wykonanie co najmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIK-iem,
 • zrealizowanie minimum 1 płatności zbliżeniowej telefonem.

Do pełni szczęścia uzyskasz nie tylko darmowe prowadzenie rachunku, ale też bezpłatną obsługę karty debetowej, krajowe przelewy w PLN za 0 zł oraz darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. Powyższe wymogi nie tyczą się natomiast wersji studenckiej. Konto dla młodych jest całkowicie darmowe, gdy jego właściciel wykona zaledwie jedną transakcję kartą bądź BLIK-iem na dowolną kwotę.

W przypadku niezrealizowania aktywności na rachunku, opłata za prowadzenie Konta 360° i karty debetowej wynosi 15 zł/miesięcznie. Z kolei w przypadku braku płatności kartą lub BLIKIEM, opłata za obsługę karty debetowej wynosi 4 zł miesięcznie.

Dlaczego Konto 360°? – poznaj korzyści!

Żyjemy w trudnych czasach, w których ochrona zgromadzonych oszczędności jest na wagę złota. Jednak równie istotne jest wygodne, bezpieczne i proste korzystanie z szeregu usług, które ułatwią nam codzienne życie. Oto, najważniejsze korzyści jakie zyskasz, zakładając ROR w Banku Millenium.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego oraz obsługę karty debetowej,
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • Bezpłatne darmowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • Pakiet Bezpieczeństwa dla karty (25 powiadomień SMS o transakcjach kartą miesięcznie),
 • Dodatkowe usługi na karcie: cash back, chargeback, Program Wygodne Raty na karcie kredytowej,
 • Pakiet Bardzo Pomocny darmowy przez 12 miesięcy (4,98 zł miesięcznie). Dzięki niemu 7 razy w roku możesz korzystać z pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej oraz wsparcia IT.
 • Atrakcyjny Program “Lubię to polecam” z nagrodami i rabatami do wielu sklepów i usług, np. e-karta o wartości 80 zł do wykorzystania w empik.com, karta upominkowa do Zalando na kwotę 80 zł czy Lokata 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł.
 • Wygodna aplikacja mobilne Millenet,
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: BLIK, Apple Pay, Google Pay2.

Konto w Banku Millenium w sam raz dla oszczędzających

Nie da się ukryć, że zarówno Konto 360°, jak i Konto Oszczędnościowe Profit to rachunki wręcz stworzone do regularnego gromadzenia środków. Doliczyć można do nich także wysoko oprocentowaną 3-miesięczną Lokatę w Banku, a także bezpłatne korzystanie z różnych funkcjonalności ROR-u przy wykonaniu niewielkiej aktywności.

Dlatego ofertę Banku rozważ, gdy rozglądasz się za atrakcyjnymi produktami oszczędnościowymi i jednocześnie zależy Ci na Koncie, które generuje niewielkie – a nawet zerowe opłaty. W naszej ocenie warto skorzystać z propozycji Banku Millenium. W razie wątpliwości zajrzyj też na nasz ranking kont osobistych 2020.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 25”

2. bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360?bp

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły