10% zwrotu za ZUS z Kontem Firma+ w Idea Banku

Promocja ważna do 30.05.2020r.

W dobie bankowości elektronicznej nie ma żadnych przeszkód, by bez problemu załatwiać wiele spraw bez wychodzenia z domu. Nie ma więc z czym zwlekać! Idea Bank za otwarcie Konta Firma+ dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, proponuje 10% zwrotu za ZUS przez 6 miesięcy, co w sumie pozwoli zaoszczędzić nawet do 300 zł. Ale to nie wszystko!

Konto Firma+ w Idea Banku

Czas ograniczeń nadal przed nami. W oddziałach bankowych bez zmian obowiązują obostrzenia co do liczby przyjmowanych klientów i trudno stwierdzić, kiedy sytuacja ulegnie zmianie. Dlatego założenie konta firmowego przez internet wydaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Idea Bank rozpoczął Sprzedaż Premiową “Plus na ZUS”, dzięki której otrzymasz bonus w postaci 10% zwrotu za ZUS przez 6 miesięcy. W jednym miesiącu możesz zyskać maksymalnie do 50 zł, co całościowo daje okrągłe 300 zł oszczędności w portfelu. Bank w pakiecie dorzuca też kasoterminalne i terminale płatnicze na preferencyjnych warunkach. Nie warto zwlekać z decyzją, bo promocja trwa do 30.05.2020 r. z zastrzeżeniem, że może zakończyć się szybciej – wraz z przystąpieniem do udziału tysięcznego klienta. Idea Bank o tym fakcie poinformuje klientów na swojej stronie internetowej.

Konto Firma+ – co otrzymujesz w zestawie?

Premia pieniężna z ZUS to nie jedyna korzyść jaka czeka Cię po założeniu rachunku. Zajrzyjmy nieco dokładniej do oferty i spójrzmy, co dodatkowo zyskujemy z Kontem Firma+ w Idea Banku.

 • Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz do ZUS-u i US,
 • Bezpłatne wpłaty we wpłatomatach,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • Atrakcyjne oprocentowanie lokaty,
 • Platforma do wystawiania faktur “Chmura faktur”. To prosta i szybka usługa do wystawiania, przesyłania i przechowywania faktur całkowicie za darmo, bez limitów i bez niebezpiecznych załączników!
 • Wirtualny Oddział Banku, dzięki któremu załatwisz sprawy bankowe przez internet,
 • Idea Cloud z aplikacją mobilną, czyli stały wgląd do finansów, produktów oraz usług dla Twojej firmy. Z platformy posiadasz dostęp do:

szybkiego kredytu dla firm, który z pomocą systemu “Obrotomierz” udzieli decyzji kredytowej w kilka minut bez wychodzenia z domu!

intuicyjnego Kantoru z korzystną wymianą walut,

bezpiecznego Sejfu dla Twoich dokumentów bez dodatkowych opłat,

modułu Cash Flow. Na bieżąco kontroluje przepływy pieniężne w Twoim przedsiębiorstwie (np. system podpowiada, co wydarzy się z Twoimi finansami w niedalekiej przyszłości),

szybkich płatności.

 • System ochrony IBM Trusteer i uwierzytelnienie biometryczne w aplikacji mobilnej.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Akcja “Plus na ZUS” skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowo, Bank wymaga spełnienia określonych warunków:

 • Konto Firma+ przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, które w ostatnich 6 miesiącach nie posiadały rachunku firmowego w Banku.
 • Najpóźniej do 30.05.2020 r. jako Uczestnik promocji przystąpisz do Sprzedaży Premiowej i zaakceptujesz Regulamin.
 • Zawrzesz Umowę o Rachunek, Umowę o Kartę i Umowę o Bankowość Elektroniczną.
 • Wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, w tym zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny1.

Jednocześnie Organizator wskazuje wykluczenia z akcji. Tyczy się to osób, które w okresie 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Firma+ posiadały jakikolwiek rachunek (rozliczeniowy, oszczędnościowy, walutowy) w Banku, prowadzony dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Ponadto, z udziału wyłączeni są uczestnicy wcześniejszej promocji “Premiowanie za bankowanie” realizowanej przez Idea Bank.

Załóż Konto Firma+ i spełnij kilka warunków!

Warunki prowadzonej akcji są naprawdę proste. Nie przedłużajmy zatem i spójrzmy, jak w kilku prostych krokach zyskasz 10% zwrotu za ZUS.

1. Maksymalnie do 30.05.2020 r. złóż wniosek o Konto Firma+ wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Link do oferty odnajdziesz poniżej:

2. Najpóźniej do 14 dni kalendarzowych od daty podpisania Umowy z Bankiem, przystąp do Sprzedaży Premiowej “Plus na ZUS”. Oferta dostępna jest w bankowości internetowej Idea Cloud. Pamiętaj też, aby zaakceptować Regulamin oraz wyrazić zgody marketingowe!

3. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od dnia przystąpienia do Sprzedaży Premiowej) spełnij określone czynności:

 • opłacaj składki ZUS za pomocą Konta,
 • posiadaj co najmniej jedną aktywną kartę debetową do rachunku,
 • nie rezygnuj z akceptacji wymaganych zgód marketingowych.

4. Do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Premia została naliczona, na Twój rachunek trafi 10% sumy składek ZUS (maksymalnie 50 zł miesięcznie)2.

Przykład. Umowa o Konto Firma+ została zawarta 5 maja 2020 r. a pierwsza płatność składki ZUS ma miejsce 10 maja 2020 r. w kwocie 939,93 zł. Premia za maj 2020 w wysokości 50 zł zostanie zaksięgowana na rachunku do 15 czerwca 2020 r., a ostatnia Premia zostanie naliczona za miesiąc październik 2020 i zaksięgowana będzie do 15 listopada 2020 r.

Konto Firma+ – o tym pamiętaj!

Jeszcze raz przypominamy, że bonus za ZUS otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy utrzymasz wymagane zgody marketingowe, opłacać będziesz składki ZUS za pośrednictwem rachunku, a także aktywnie korzystać będziesz z co najmniej jednej karty debetowej.

Oczywiście, jeśli w jednym miesiącu nie uda Ci się wypełnić wszystkich wymogów, to nie rzutuje ona na możliwość zgarnięcia premii w kolejnych miesiącach. O samej wysokości pieniężnej nagrody, Bank informuje na wyciągu lub w bankowości internetowej.

Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, wartość wypłaconej Premii stanowi przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Co oznacza, że musisz się z niej rozliczyć z urzędem skarbowym.

Konto Firma+ – dobry produkt dla przedsiębiorców

Nowe Konto Firma+ wydaje się być idealną opcją dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Perspektywa 10% zwrotu składek ZUS może wynieść nawet do 300 zł w ciągu roku. Co dla początkujących przedsiębiorców jest dodatkową oszczędnością.

Ponadto, Idea Bank oferuje wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i EOG za 0 zł (5 wpłat), a także darmowe prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (później 10 zł miesięcznie). Jednak i po tym okresie może być ono całkowicie bezpłatne (pod warunkiem posiadania aktywnej karty debetowej i wykonania przelewu do ZUS). Obsługa karty debetowej także jest bezpłatna. Wymogiem jest zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną sumę co najmniej 400 zł bądź dokonanie wpłat gotówki w wyznaczonych wpłatomatach na kwotę nie niższą niż 1 000 zł (inaczej kosztuje 8 zł). Właśnie dla tych powodów nie warto zwlekać z podjęciem decyzji, bo być może promocja Konta Firmowego+ okaże się dla Ciebie bardzo korzystna.

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży Premiowej „Plus na ZUS”

2. ideabank.pl/bonus-za-zus

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły