Konto Firma+ z kasoterminalem 3w1 w Idea Banku

W dobie bankowości elektronicznej nie ma żadnych przeszkód, by bez problemu załatwiać wiele spraw bez wychodzenia z domu. Nie ma więc z czym zwlekać. Idea Bank za otwarcie Konta Firma+ dla osób prowadzących działalność gospodarczą, proponuje darmowe prowadzenie rachunku przez 2 lata i kasoterminal 3w1 z dzierżawą za 0 zł. Ale to nie wszystko!

Konto Firma+ w Idea Banku

Jeśli rozglądasz się za atrakcyjnym kontem firmowym, które ułatwi Ci zarządzanie firmą oraz jej finansami – to chyba znaleźliśmy „coś” specjalnego dla Ciebie. Idea Bank oferuje nowoczesne Konto Firma +, które otworzysz w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu.

Bank w pakiecie dorzuca kasoterminal płatniczy 3w1 na preferencyjnych warunkach. Jest to narzędzie integrujące funkcje kasy fiskalnej online, terminala płatniczego, a także platformy do zarządzania sprzedażą – w jednym, niewielkim urządzeniu. Idea Bank rezygnuje z opłaty za jego dzierżawę (50 zł miesięcznie x 5 lat), dzięki czemu w kieszeni przedsiębiorcy zostaje aż 3 000 zł. Dodatkowo, proponuje prowadzenie rachunku przez pierwsze 24 miesiące za 0 zł. Nie warto zwlekać z decyzją, bo pomimo że Promocja nie ma wyznaczonych ram czasowych, to może być świetną okazją do prowadzenia prostego i innowacyjnego konta.

Idea Bank umożliwia złożenie wniosku o subwencję z Programu Tarczy Finansowej PFR dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy przedsiębiorca odnajdzie wniosek w bankowości internetowej Idea Cloud. Wnioski można składać do 31.07.2020 r.

Konto Firma+ – co otrzymujesz w zestawie?

Kasoterminal płatniczy to nie jedyna korzyść jaka czeka Cię po założeniu rachunku. Zajrzyjmy nieco dokładniej do oferty i spójrzmy, co dodatkowo zyskujemy z Kontem Firma+ w Idea Banku.

 • Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące (po upływie 2 lat, opłata wyniesie 0 zł pod warunkiem aktywnej karty debetowej oraz wykonania przelewu do ZUS),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe (za internetowe przelewy krajowe i SEPA),
 • Bezpłatne wpłaty we wpłatomatach (do 100 000 zł),
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat w miesiącu w ATM (w Polsce oraz krajach EOG),
 • Atrakcyjne oprocentowanie lokaty,
 • Platforma do wystawiania faktur “Chmura faktur”. To prosta i szybka usługa do wystawiania, przesyłania i przechowywania faktur całkowicie za darmo, bez limitów i bez niebezpiecznych załączników!
 • Wirtualny Oddział Banku, dzięki któremu załatwisz sprawy bankowe przez internet,
 • Idea Cloud z aplikacją mobilną, czyli stały wgląd do finansów, produktów oraz usług dla Twojej firmy. Z platformy posiadasz dostęp do:

szybkiego kredytu dla firm, który z pomocą systemu “Obrotomierz” udzieli decyzji kredytowej w kilka minut bez wychodzenia z domu!

intuicyjnego Kantoru z korzystną wymianą walut,

bezpiecznego Sejfu dla Twoich dokumentów bez dodatkowych opłat,

modułu Cash Flow. Na bieżąco kontroluje przepływy pieniężne w Twoim przedsiębiorstwie (np. system podpowiada, co wydarzy się z Twoimi finansami w niedalekiej przyszłości),

szybkich płatności.

 • System ochrony IBM Trusteer i uwierzytelnienie biometryczne w aplikacji mobilnej.

W przypadku rachunków pomocniczych, Bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 5 zł od każdego rachunku. Wydanie karty debetowej (od każdego rachunku) wynosi 0 zł, zaś sama opłata za jej obsługę będzie darmowa, ale pod pewnymi warunkami. Konieczne jest zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę, minimum 400 zł bądź dokonanie wpłat we wpłatomatach lub bankomatach z funkcją obsługi wpłat, na łączną kwotę nie niższą niż 1 000 zł. W przeciwnym razie, koszt obsługi karty płatniczej wyniesie 8 zł.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja „Kasoterminal #ideapay” skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub spółek Prawa Handlowego. Dodatkowo, Bank wymaga spełnienia określonych warunków:

 • Złóż formularz przystąpienia do Promocji „Kasoterminal #ideapay” przez internet lub w oddziale Banku,
 • Zawrzyj Umowę o Rachunek, Umowę o Kartę i Umowę o Bankowość Elektroniczną (a także nie znajdujesz się w okresie wypowiedzenia tych Umów),
 • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, w tym zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny1.

Jednocześnie Organizator wskazuje dokładne wytyczne, co do sposobu użytkowania terminala płatniczego. Przystępując do Promocji, Uczestnik zobowiązuje się do korzystania z rachunku w trakcie rozliczeń płatności bezgotówkowych z kasoterminalu. Musi także posiadać aktywne Konto Firma + oraz korzystać z iPOS Web w jednej z trzech taryf: Standard, Premium lub Pro. Wszystkie te warunki musisz spełnić przez minimum 12 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Posiadanie konta osobistego bądź walutowego w Idea Banku dla osób fizycznych nie wyklucza z udziału w Promocji!

Załóż Konto Firma+ i spełnij kilka warunków!

Warunki prowadzonej akcji są naprawdę proste. Nie przedłużajmy zatem i spójrzmy, jak w kilku prostych krokach otrzymać kasoterminal 3w1 na preferencyjnych warunkach.

1. Złóż wniosek o Konto Firma+ wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Link do oferty odnajdziesz poniżej:

2. Kliknij przycisk „Załóż Konto”.

3. Przygotuj dowód online i uzupełnij wniosek o dane osobowe, jak: imię i nazwisko, telefon komórkowy, adres e-mail oraz NIP firmy. Koniecznie zaakceptuj wymagane zgody i oświadczenia.

4. W kolejnym kroku, uzupełnij dane firmowe i aktywuj Konto Firma +!

5. Przystępując do Promocji przez minimum okrągły rok, aktywnie korzystaj z rachunku w Banku oraz wykorzystuj go do rozliczeń płatności bezgotówkowych z kasoterminalu.

Konto Firma+ – o tym pamiętaj!

Spójrzmy jeszcze na istotne szczegóły, które pozwolą Ci prawidłowo skorzystać z oferty. Składając wniosek o otwarcie rachunku wraz kasoterminalem 3w1 (ideapay duet albo online ideapay/ideapay plus), Bank naliczy rabat na zakup jednego urządzenia w wysokości 100 zł netto.

Jest tylko mały haczyk. W przypadku, gdy Uczestnik nie będzie posiadał aktywnego Konta Firma + przez okrągły rok, to Idea Bank obciąży jego konto kwotą w wysokości 1/12 udzielonego rabatu. Podobnie zresztą, gdy zdecydujesz się na zamknięcie rachunku jeszcze przed upływem 12 miesięcy kalendarzowych.

Konto Firma+ – dobry produkt dla przedsiębiorców

Nowe Konto Firma+ wydaje się być idealną opcją dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Perspektywa darmowego rachunku przez okrągłe 2 lata, a także brak opłaty za dzierżawę terminala płatniczego przez 5 lat, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców jest dodatkową oszczędnością.

Ponadto, Idea Bank oferuje wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i EOG za 0 zł (5 wpłat), a także darmową obsługę karty debetowej. Dodatkową korzyścią jest też dostęp do nowoczesnych narzędzi, jakie wnioskujący otrzymuje w pakiecie. Chmura Faktur, platforma Idea Cloud, system ochrony danych IBM Trusteer czy atrakcyjnie oprocentowana lokata dla biznesu, to solidne argumenty przemawiające za otwarciem Konta Firma + w Idea Banku. Nie zwlekaj zatem z podjęciem decyzji, bo być może jest to oferta skrojona do Twoich potrzeb.

Źródło:

1. Promocja „Kasoterminal #ideapay”

2. ideabank.pl/firma-plus

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły