100 zł premii dla nowych klientów karty Twisto od razu po rejestracji!

premia twisto

Lubisz mieć swoje pieniądze “pod ręką” – i niekoniecznie trzymać je w portfelu lub na karcie? W takim razie, co powiesz na kartę wirtualną dostępną od razu w aplikacji?! Zapewne wielu z Was słyszało o karcie Twisto. W swojej odsłonie na rok 2021 rozdaje aż 100 zł premii, jedynie za dokonaniu rejestracji przez nowych użytkowników.

Rozdanie z wirtualną kartą Twisto

Choć karta Twisto zadebiutowała w świecie polskich finansów stosunkowo niedawno, bo dopiero jesienią 2019, to zdążyła już zdobyć sympatyków wśród sporej grupy klientów. Świadczy o tym, chociażby kolejna odsłona Promocji “Bonus z Twisto” – IX edycja. Czeski fintech dokładnie wzięliśmy “pod lupę” w specjalnie przygotowanej recenzji.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł premii

W przypadku tej akcji narzekać nie wypada, bo odebrać możesz okrągłe 100 zł premii na spłatę należności za spełnienie banalnego warunku. Wystarczy tylko, że wyrazisz zgody marketingowe i założysz konto! To tyle ? Promocja nie ma ustalonej daty zakończenia.

Informacje o przyznanym limicie na karcie nie trafiają do Biura Informacji Kredytowej (BIK). Twisto przed przyznaniem kredytu nie zagląda do BIK! Sprawdza jedynie dane widoczne w KBIG oraz Credit Check (platforma wymiany informacji między firmami pożyczkowymi).

Co oferuje karta Twisto?

Nie wdając się zbytnio w szczegóły, działanie karty Twisto możemy porównać do klasycznej „kredytówki”. Dokonujesz nią płatności w sklepach stacjonarnych lub w internecie, korzystając w tym celu z przyznanego Ci limitu. Z wykonanych operacji możesz rozliczyć się od razu lub nawet do 45 dni bez naliczenia dodatkowych opłat i prowizji. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty na kolejny okres.

Jednak, czym różni się Twisto od typowej karty kredytowej? Oto jej najważniejsze funkcjonalności:

 • karta wirtualna w aplikacji na Twoim telefonie (dostępna w kilka minut po rejestracji),
 • karta fizyczna na zamówienie (istnieje też opcja zamówienia plastikowej karty w sekcji “Karta” w aplikacji). Według deklaracji prezesa Twisto, najpóźniej do 2024 r. w trosce o ekologię, fintech zaprzestanie wydawania plastikowych kart fizycznych!
 • nowoczesne płatności mobilne Google Pay (wkrótce też Apple Pay),
 • Twisto Free, czyli bezpłatny limit do 45 dni (bez naliczania opłat i prowizji). Po upływie terminu doliczana jest dodatkowa opłata. Za przesunięcie rozliczenia na kolejny okres, Twisto nakłada opłatę w wysokości 4,5 zł za każde niespłacone 100 zł,
 • opcja odroczenia płatności (do 90 proc. miesięcznych wydatków na kolejny okres). Przedłużenie terminu spłaty na kolejny okres wymaga zawarcia dodatkowej umowy, tzw. Twisto Kredyt,
 • Twisto Raty, czyli możliwość rozłożenia swoich zakupów na raty (od kwoty co najmniej 200 zł na maksymalnie 12 rat),
 • cashback, czyli zwrot za zakupy w wybranych sklepach internetowych (na liście Twisto znajdują się zniżki, m.in. 10 proc. do AliExpress, 2,1 proc. na Pyszne.pl, 5,3 proc. do Notino, 3,2 proc. do Carrefour, 2,4 proc. do Lidla czy 3,9 proc. do Guess),
 • korzystne przewalutowania przy okazji zakupów za granicą (po kursie MasterCard bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie),
 • Twisto Split, czyli dzielenie wydatków ze znajomymi (usługa, dzięki której koszty za wybraną transakcję podzielisz między sobą a kilkoma innymi osobami. Otrzymają one e-maila lub SMS z linkiem do założenia konta Twisto wraz z kwotą do zapłaty.). Od października Split będzie dostępny wyłącznie w planie Space,
 • kategoryzacja wydatków (każdy zakup, który zrobisz zostanie dopisany do jednej z 20 kategorii wydatków. Dzięki czemu, możesz śledzić swoje poczynania finansowe i mieć wszystko pod kontrolą).

Do kogo skierowana jest Promocja?

Wróćmy do samych zasad akcji. Z usług karty Twisto, łącznie z szansą na premię może skorzystać każdy nowy użytkownik, który jest pełnoletni i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Jeśli, już kiedyś korzystałeś z oferty Twisto to zmiana adresu e-mail podczas rejestracji na nic się zda – Twój wniosek po weryfikacji i tak zostanie odrzucony.

Poza tym, musisz jeszcze spełnić kilka standardowych warunków:

 • złóż wniosek Twisto payments o zawarcie umowy o usługę płatniczą oraz
 • przystąp do Promocji, a także zaakceptuj Regulamin wraz ze zgodą na kontakt za pomocą urządzeń i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak widzisz, warunki nie są skomplikowane, więc jeśli je spełniasz, śmiało przejdź do kolejnej części artykułu.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Przedstawiliśmy już samą ofertę Twisto wraz z warunkami uczestnictwa w Promocji – czas teraz przyjrzeć się działaniom, które przybliżą Cię do zdobycia bonusu.

1. Bez zbędnego namysłu, wejdź na stronę Promocji. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż kartę Twisto i zgarnij 100 zł na spłatę należności

Pamiętaj również, aby zaakceptować Regulamin Promocji na etapie zakładania konta lub w koncie, a także wyrazić zgody na kontakt drogą elektroniczną.

2. Otwórz konto internetowe Twisto (Twisto Free jest darmowe). Od 1.10.2020 r. obowiązują dwa plany taryfowe do wyboru – Online (darmowy) oraz Space (za darmo przez 3 miesiące, później 9,99 zł/miesięcznie).

3. Zweryfikuj swoją tożsamość za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (później środki te zostaną zwrócone). Pamiętaj, aby dane podane we wniosku (imię i nazwisko, adres) był identyczne jak te, którymi dysponuje bank.

3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, na Twoim koncie pojawi się automatycznie premiowane 100 zł. Odnajdziesz je w zakładce „Punkty” w koncie. Bonus przyjmie formę kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać do spłaty zobowiązań względem Twisto.

Przy okazji podkreślamy, że zamknięcie konta, odstąpienie lub wypowiedzenie umowy, wycofanie wniosku o usługę płatniczą oraz zgód na kontakt poprzez wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, pozbawi Cię prawa do otrzymania premii!

Co warto wiedzieć o premii?

Organizator zastrzega sobie, że przyznanej nagrody nie można wymienić na gotówkę czy też wykorzystać w sklepie. Jedyną dostępną opcją jest przeznaczenie bonusu na spłatę należności wobec Twisto za dokonane zakupy.

Otrzymany 100-złotowy kod promocyjny zrealizujesz w dwojaki sposób:

 • poprzez wpisanie w odpowiednim polu w koncie ciągu znaków, składających się na oznaczenie danego kodu promocyjnego albo
 • naciśnięcie pola “Wykorzystaj kod promocyjny”,

Garść istotnych informacji

Biorąc pod uwagę poprzednie edycje, zwróćmy jeszcze uwagę na kilka ważnych szczegółów:

 • podczas rejestracji na stronie Twisto (po wcześniejszym wpisaniu adresu e-mail oraz hasła do konta) powinieneś zobaczyć wiadomość o aktywowaniu kodu promocyjnego w wysokości 60 zł. Jednak czasem może się zdarzyć, że informacja ta nie pojawi się na ekranie Twojego urządzenia. W takim przypadku warto wyczyścić “ciasteczka” i ponownie skorzystać z linku,
 • dla potwierdzenia tożsamości musisz wykonać szybki przelew weryfikacyjny,
 • jeśli zdecydujesz się na kartę płatniczą w “plastiku” (otrzymasz ją w ciągu 1-3 dni roboczych), to przez cały ten czas możesz płacić za pośrednictwem Twisto Pay. Wystarczy, że wpiszesz adres e-mail, który używasz podczas logowania i sprawdzisz katalog sklepów, w których ta metoda jest honorowana,
 • przyznany kod jest jednorazowy i nie możesz wykorzystać go do spłaty należności w innych okresach rozliczeniowych.

Twisto podkreśla, że udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta!

Łatwa premia za przetestowanie Twisto

Ci, którzy dosyć podejrzliwie podchodzą do tego typu produktów, uznając je za mało bezpieczne, mogą spać spokojnie. Działalność Twisto regulowana jest wieloma przepisami, które tyczą się m.in. zasad przetwarzania danych osobowych użytkowników czy też rozstrzygania sporów. Dlatego w razie ewentualnego konfliktu, możesz się zwrócić po pomoc do UOKiK albo Rzecznika Finansowego.

Ponadto, jak podkreśla fintech, kartą Twisto zapłacisz niemal “w całej galaktyce”. Będąc bardziej dokładnym – we wszystkich sklepach stacjonarnych i internetowych, które akceptują płatności od MasterCard. Oczywiście nie zapominamy też o “miłym” bonusie na spłatę należności. W związku z tym, jeśli zastanawiasz się nad rozwiązaniem karty kredytowej bądź debetu na koncie, radzimy przedtem przetestować Promocję od Twisto. Nie zapomnij tylko, że czasu do namysłu masz niewiele, bo zaledwie kilka dni ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Bonus z Twisto – IX edycja”

2. Strona Twisto, twisto.pl

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • I
  I
  Iwons
  05.07.2021, 09:07

  Świetna sprawa

 • A
  A
  Anna
  19.02.2022, 22:54

  Mam konto Twisto i bardzo często z niego korzystam. Wszystkie zakupy online opłacam z niego, bo tak jest dla mnie najwygodniej i najbezpieczniej. Gdy decyduję się na zwrot zakupu, nie muszę czekać na zwrot pieniędzy na swoje konto, bo wszystko idzie przez Twisto. Bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów.

Podobne artykuły