100 zł premii za Konto Przekorzystne dla młodych + do 1 500 zł w Programie Poleceń

Promocja ważna do 31.12.2020r.

Bank Pekao S.A. nie śpi! Odkryliśmy kolejną ofertę, tym razem Konta Przekorzystnego dla młodych (do 26. roku życia). W III edycji Promocji wystarczy, że otworzysz rachunek za pomocą szybkiego selfie, a otrzymasz 100 zł premii, elektroniczną legitymację studencką, zniżki do 30% w Galerii Rabatów oraz bezpłatny dostęp do wielu ciekawych usług.

Konto Przekorzystne dla młodych i nowoczesnych

Czy Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. może być jeszcze korzystniejsze? Oczywiście, że tak! Bank Pekao S.A. ruszył z Promocją „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja III. Punktem wyjścia do zgarnięcia 100-złotowej premii jest założenie Konta dla młodych na selfie, wykonanie 1 transakcji kartą lub aplikacją PeoPay, a także zapewnienie wpływu w wysokości zaledwie 500 zł.

Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. i odbierz 100 zł premii

Z jakich jeszcze powodów warto zastanowić się nad tą Ofertą? Instytucja oferuje też dostęp do darmowej Karty Rewolucyjnej (wielowalutowej), 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie oraz elektroniczną legitymację studencką z funkcją karty płatniczej. Czekają również na Ciebie zniżki do 30% w Galerii Rabatów, a także Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie”, w którym za każdą skuteczną rekomendację rachunku w Pekao S.A. otrzymasz 100 zł (do 1 500 zł za 15 skutecznych poleceń).

Promocja Konta Przekorzystnego dla młodych, jak i Program Poleceń zakończą się 31.12.2020 r.

Co oferuje Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A.?

Skoro już wiesz, że zakładając rachunek czeka na Ciebie wiele ciekawych produktów – najwyższa pora dokładnie się im przyjrzeć.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (po ukończeniu 26. roku życia, opłaty pobierane będą na zasadach ogólnych. Z kolei, gdy nie ukończyłeś 18 lat, to umowę o Konto Przekorzystne zawiera w Twoim imieniu przedstawiciel ustawowy, np. rodzic),
 • Darmowa obsługa Karty Rewolucyjnej do rachunku. (jedna Karta wielowalutowa do płatności w Polsce i za granicą w tym gwarancja niskich kursów w każdym zakątku świata. Możesz płacić nią bezpośrednio z konta walutowego: EUR, USD, GBP, CHF),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • Bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay (jest częścią usługi bankowości elektronicznej),
 • 0 zł za krajowe polecenie przelewu w PLN (20 gr za wysłanie kodu SMS do zatwierdzenia transakcji),
 • 0 zł za prowadzenie rachunków płatniczych w EUR, USD, CHF lub GBP (Eurokont walutowych),
 • Zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów (do ponad 2 000 sklepów i usług związanych z aktywnym stylem życia, dbałością o zdrowie, edukacją oraz wypoczynkiem). Więcej na rabatypekao.pl,
 • Elektroniczna legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej MasterCard ELS. (dzięki niej zrobisz zakupy stacjonarnie i w internecie, czy nawet wypłacisz gotówkę z bankomatów),
 • Atrakcyjny Program Poleceń (możesz zyskać do 1 500 zł za rekomendację rachunku w Pekao S.A.),
 • Promocja OK, GO! dla młodych. (to platforma szkoleniowa z wyborem jednego modułu szkoleniowego z trzydziestu dostępnych. W ciągu trzech miesięcy od daty dokonania rejestracji w Programie, wybierz jeden pakiet szkoleniowy (na kolejne masz 75% zniżkę). Promocja trwa do 31.12.2020 r.

Konta dla młodych to coraz chętniej wybierany produkt bankowy przez nastolatków, studentów, a także osoby pracujące do 26. roku życia. Tego typu rachunki są zdecydowanie tańsze od typowych kont bankowych – a nawet całkowicie darmowe! Pełna lista najnowszych i najciekawszych ofert dostępna jest w naszym rankingu najlepszych kont do 18. i 26. roku życia.

Kto może skorzystać z Promocji?

Akcja specjalna zorganizowana przez Bank skierowana jest do nowych klientów, którzy ukończyli 18 lat, ale nie mają więcej niż 26 lat. Jako uczestnik Promocji musisz też spełnić następujące warunki:

 • ukończone 18 lat (w przypadku, gdy nie jesteś pełnoletni, umowa musi być podpisana przez przedstawiciela ustawowego),
 • obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • musisz wyrazić zgodę na przystąpienie do Promocji oraz oświadczyć, że zapoznałeś się z Regulaminem i Informacją Administratora Danych,
 • od 1.01.2019 r. do 30.10.2020 r. nawet przez 1 dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w Banku (rachunku płatniczego dla konsumentów, czyli konta do wykonywania różnych transakcji płatniczych lub rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej),
 • w okresie Promocji, podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą płatniczą i aplikacją mobilną PeoPay,

Umowę o Konto Przekorzystne możesz szybko zawrzeć z Bankiem poprzez złożenie wniosku online lub aplikację mobilną PeoPay. Jeśli nie uda Ci się zawrzeć umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, to w takim przypadku wybierz się do oddziału Pekao. Warunki promocyjne nadal będą aktualne.

Jak otrzymać 200 zł?

Promocyjne Konto Przekorzystne czeka na Ciebie pod warunkiem, że przebrniesz przez poniższą listę działań. Musisz uwierzyć nam na słowo, że nie ma w tym nic trudnego. Oto wymagane aktywności, ktore musisz podjąć, aby skorzystać z bonusu.

1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz kartą płatniczą i aplikacją PeoPay. Link do dedykowanej oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. i odbierz 100 zł premii

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do Promocji oraz potwierdzić Regulamin Promocji, w tym Informację Administratora Danych!

2. Wpisz swoje najważniejsze dane do kontaktu, które w przyszłości ułatwią Ci logowanie do Pekao24. Możesz również wyrazić zgodę na pobieranie danych z Facebook’a lub Google. Wówczas Bank automatycznie pobierze Twoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

3. Kliknij przycisk “Dalej”.

4. Wybierz weryfikację tożsamości “na selfie”, podczas której zrobisz zdjęcie swojej twarzy.

5. Zatwierdź umowę zdalnie.

6. Aby zgarnąć premię w postaci 100 zł musisz w każdym z 4 kolejnynch miesięcy wykonać poniższe aktywności:

 • zapewnij pojedynczy wpływ na sumę minimum 500 zł na Konto (Bank nie uzna warunku za spełniony, gdy wpłacisz 500 zł gotówką, dokonasz polecenia przelewu wewnętrznego z innego swojego rachunku w Pekao S.A. lub gdy będą to środki pochodzące z tytułu rozliczenia depozytów terminowych, pożyczki albo kredytu),
 • wykonaj 1 transakcję kartą dołączoną do Konta lub aplikacją mobilną PeoPay na dowolną sumę (w sklepie stacjonarnym bądź internecie),
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

7. Bank wypłaci Ci Nagrodę nie później niż do 31.05.2021 r.

Przykładowo, jeśli otworzysz Konto w listopadzie 2020 i spełnisz warunki w każdym miesiącu – od 1.12.2020 r. do 31.03.2021 r., nagroda trafi do Ciebie do 30.04.2021 r.

Kilka kluczowych szczegółów!

Z prezentowanej Promocji możesz skorzystać tylko jeden raz i dostać tylko jedną nagrodę po spełnieniu wymaganych działań. Premia wypłacana jest jednorazowo, niezależnie od tego, ilu współposiadaczy przypisanych jest do rachunku.

Spójrzmy jeszcze, jak Bank definuje najważniejsze pojęcia, które przydadzą Ci się podczas wykonywania działań na Koncie.

 • Transakcja bezgotówkowa. Płatność wykonana za pomocą karty płatniczej debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay, realizowana poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi.
 • Wpływ na Konto. Pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów.

1 500 zł w Programie Poleceń

Bank zachęcając do założenia młodzieżowego Konta Przekorzystnego, jednocześnie nakłania do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Musisz wypełnić go online i polecić Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł.

Tym sposobem, rekomendować możesz następujące rachunki:

 • Konto Przekorzystne,
 • Konto Przekorzystne dla Młodych,
 • Konto Świat Premium,
 • Konto Przekorzystne Biznes.

Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” trwa do 31 grudnia 2020 roku!

Konto Przekorzystne dla młodych, starszych i przedsiębiorców

Warta odnotowania jest również “dorosła” wersja Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. Co prawda, rachunek jak i karta są płatne. Jednak standardowo unikniesz tych kosztów, gdy wykonasz identyczną aktywność, jak na Koncie dla młodych. Dodatkowo i tutaj zgarniesz do 100 zł premii, jak i szansę na udział w loterii, w której główną nagrodą jest elektryczne BMW i3. Więcej o Ofercie w artykule.

Również, konto firmowe przygotowało niespodziankę dla mikroprzedsiębiorców. Bank za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje aż 1 000 zł bonusu – w tym wspomnianą loteriadę oraz bezpłatną dzierżawę terminala przez 18 miesięcy. Obie akcje potrwają do końcagrudnia 2020 (31.10.2020 r.).

Konto Przekorzystne z korzyścią dla młodych

Premia gotówkowa to zawsze miła i bardzo pożądana nagroda. Jednak, jak to bywa w życiu – nie zawsze należy wszystko przeliczać na pieniądze. W naszej opinii, “młodzieżowe” Konto Przekorzystne samo w sobie jest już dużo cenniejszą nagrodą niż stówka w gotówce. Z jego pomocą zapłacisz w obcej walucie bez żadnych kosztów, nawet gdy nie posiadasz rachunku walutowego. A samą umowę podpiszesz bez wychodzenia z domu, robiąc kilka zdjęć swojej twarzy i dowodu. Nie wspominamy już o tak uniwersalnych usługach, jak darmowe prowadzenie Konta i obsługa karty płatniczej.

Co ważne, Pekao S.A. umożliwia też zdobywanie nowych umiejętności poprzez korzystanie z pakietów szkoleniowych, które mogą przydać się w niedalekiej przyszłości. Sam decydujesz z jakiego programu rozwoju chcesz skorzystać. Miłośników nowinek technologicznych zadowoli także szeroki wachlarz nowoczesnych płatności, jak BLIK, Google Pay czy Apple Pay. Bank przygotował kilka solidnych argumentów, które czynią z Oferty naprawdę aktrakcyjny „kąsek”. Może jest to więc najlepszy moment, by otworzyć swój osobisty rachunek bankowy i czerpać radość z dostępnych profitów, za które nie poniesiesz praktycznie żadnych opłat.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja IV

2. Strona Pekao Konto Przekorzystne dla młodych, pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne-dla-mlodych.html

3. Regulamin Programu Poleceń „Polecam Przekorzystnie – edycja III”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły