150 zł premii i 2 kody InPost za CitiKonto + do 1200 zł w promocjach w Citi Handlowym

Promocja nieaktywna

Bank Citi Handlowy niestrudzenie promuje bezwarunkowo darmowe CitiKonto. Za otwarcie rachunku i spełnienie prostych warunków aktywności odbierzesz do 150 zł premii oraz 2 kody na bezpłatne nadanie przesyłek InPost. Tym, którzy chcą podjąć jeszcze większy wysiłek, bank proponuje do 1200 zł premii za skuteczne polecenia … i nie tylko

Citi Handlowy z wielką kumulacją nagród!

Jeśli szukasz bezwarunkowo darmowego rachunku z bezpłatną kartą wielowalutową i przelewami natychmiastowymi za 0 zł – to mamy dla Ciebie ofertę. W VI edycji promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” otrzymujesz nie tylko atrakcyjny pakiet usług, ale także możliwość sięgnięcia po premię za otwarcie CitiKonta (150 zł) oraz za wyrażenie zgód na kontakt z Citi Handlowy (2 kody na bezpłatne nadanie przesyłek InPost).

Bank zachęca również do założenia karty kredytowej – za co wręcza 300 zł w formie vouchera do Biedronki i do aktywnego korzystania z niej – za co otrzymasz moneyback do 100 zł. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego dodatkowo za polecenia wspomnianych produktów możesz zdobyć kolejne nagrody (300 zł za polecenie karty kredytowej, 50 zł x 10 osób = 500 zł za konto osobiste).

Szczerze przyznajemy, że zdobycie wszystkich powyższych bonusów nie jest łatwe. Za to szybka premia za otwarcie CitiKonta jest w zasięgu ręki każdego. Rachunek posiada swoje walory, z których najważniejszy to oczywiście jego bezwarunkowo darmowe prowadzenie. „Citikonto. „Finansowa rewolucja” dostępna jest do 19.06.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 6 tys. wniosków.

citibank.pl

Kto może otworzyć rachunek w promocji?

Zacznijmy od najważniejszej informacji, czyli tego, kto może wziąć udział w najnowszej promocji CitiKonta. Z oferty mogą skorzystać osoby, które po 1.01.2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego – także jako współposiadacz.

WSKAZÓWKA —> Jeśli posiadasz w Citibanku, np. kartę kredytową, pożyczkę gotówkową bądź jakiś inny produkt, to możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Identyczny okres karencji obowiązuje, gdy zechcesz sięgnąć po „kredytówkę” albo skorzystać z programu poleceń. Jednak w tym drugim przypadku oferta „Polecam Citikonto” obowiązuje do 31.05.2021 r. i obejmie ona jedynie 800 pierwszych osób, które zarejestrują się w programie. Ograniczona liczba uczestników dotyczy również prawa do 1% moneybacku za płatności kartą kredytową. Los uśmiechnie się do 1 tys. szczęśliwców, którzy najszybciej złożą wniosek o wybraną „kredytówkę”.

„Na start”: 150 zł premii i 2 kody na przesyłki kurierskie za CitiKonto

Na powitanie bank wręcza 150- złotowy bonus podzielony na 3 części, każdy po 50 zł. Zajrzyjmy do szczegółów.

1. Do 19.06.2021 r. otwórz konto osobiste – CitiKonto, a następnie zawrzyj z Citi Handlowym umowę, na podstawie której zostanie otwarty rachunek.

WSKAZÓWKA —> W ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji i zaznacz zgody marketingowe.

Za otwarcie rachunku i wyrażone zgody otrzymasz 2 kody do nadania bezpłatnych przesyłek kurierskich InPost. Będą one widoczne w zakładce „Korzyści i produkty” w bankowości internetowej. Kody są ważne do 31.10.2021 r. i otrzymasz je najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu kolejnym, po którym otworzyłeś konto.

2. Do końca 1. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile,
  • przelej na konto min. 100 zł (wpływ musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony w Citibanku).

Za wywiązanie się z tej aktywności odbierzesz 50 zł. Trafi ono do Ciebie najpóźniej do 2. miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.

3. Do końca 2. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij na CitiKoncie wpływ na min. 2 tys. zł z tytułu wynagrodzenia (wpływ nie może pochodzić z rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citibank oraz z Twoich rachunków w innych bankach) LUB
  • wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2 tys. zł (lub jego równowartość w innej walucie).

WSKAZÓWKA —> Za wpływ Citibank uznaje również stypendia, świadczenia z programu Rodzina 500+ bądź inne świadczenia, emerytury lub renty.

Za powyższą aktywność otrzymasz kolejne 50 zł. Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 4. miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto.

4. Do końca 3. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • dodaj swoją kartę płatniczą do Google Pay albo Apple Pay i dokonaj tym sposobem płatności na łączną kwotę min. 100 zł.

Ostatnie 50 zł dostaniesz najpóźniej do ostatniego dnia 4. miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Prosty przykład zrealizowania aktywności

Jeśli otworzyłeś CitiKonto w marcu 2021, musisz zalogować się do Citi Mobile oraz zapewnić wpływ na min. 100 zł do końca kwietnia 2021. Przy kolejnym zadaniu, dostarcz wpływ wynagrodzenia na min. 2 tys. zł lub zleć transakcję walutową na identyczną kwotę do końca maja 2021. Ostatni z wymogów, czyli transakcje Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł wykonaj do końca czerwca 2021. Przy takim rozplanowaniu aktywności, pierwszy bonus zgarniesz już w maju 2021, natomiast drugi i trzeci – w lipcu 2021.

Premia za kartę kredytową i 1% moneyback

Oczywiście nie musisz poprzestawać na nagrodzie za otwarcie CitiKonta. Polecamy Ci również sięgnięcie po kartę kredytową, która pełna jest atrakcyjnych bonusów 😊.

1. Biorąc pod uwagę fakt, że bank przyzna moneyback maks. 1 tys. osób, jak najszybciej zawnioskuj o kartę kredytową w wybranej przez siebie promocji.

WSKAZÓWKA —> Aktualnie popularną propozycją może być karta kredytowa Citi Simplicity z rabatami do 20 proc. na zakupy online i dostawami do domu.

Załóż kartę kredytową z rabatami do 20% na zakupy

2. Przez cztery kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otrzymałeś „kredytówkę” – aktywnie z niej korzystaj. Bank będzie Ci zwracał maksymalnie po 25 zł miesięcznie. Zwroty otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po tym, jak wykonałeś transakcje.

Jednocześnie pamiętaj, że zakładając kartę kredytową, otrzymasz voucher 300 zł do Biedronki”. Więcej o warunkach promocji pod linkiem.

Do 800 zł za skuteczne polecenia

To nie koniec dobrych informacji od Citibanku. Do zdobycia są również premie za skuteczne rekomendacje produktów banku: maksymalnie do 500 zł za konto osobiste (50 x 10 kont = 500 zł) oraz 300 zł za kartę kredytową. Program „Polecam CitiKonto” trwa do 31.05.2021 r.

Promocja tylko z weryfikacją biometryczną!

Istotnym szczegółem w przypadku otwierania CitiKonta jest weryfikacja biometryczna. Tylko wybierając ten sposób, otrzymasz premię! Gdy zdecydujesz się na weryfikację poprzez kuriera, stracisz prawo do nagrody …

Wyjątkiem są sytuacje, w których wystąpiły problemy techniczne i dokończenie formalności, musi odbyć się innymi drogami. Nie musisz się wtedy martwić, że bank odbierze Ci bonus. Może też się zdarzyć, że nie uda Ci się wywiązać z którejś z aktywności. Pomimo że jedna z nich przepadnie, nadal masz prawo ubiegać się o kolejne bonusy.

Krótko o CitiKoncie

Naszym skromnym zdaniem odświeżona wersja CitiKonta na tle pozostałych rachunków, prezentuje się ciekawie. Otrzymujesz bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta wraz z obsługą karty … Do tego dochodzą wypłaty z bankomatów Citibanku za 0 zł, darmowe 4 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu, a także darmowe 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu. Oczywiście za przelewy krajowe także nic nie zapłacisz.

Słowem końca opisywana oferta może przypaść do gustu nie tylko łowcom promocji, ale i osobom, które poszukują taniego i funkcjonalnego konta.

Wielkie rozdanie nagród dla „zatwardziałych”

Promocje przygotowane przez Citi Handlowy mają ogromny potencjał. Warunki są czytelne i zrozumiałe, a sam regulamin nie posiada żadnych ukrytych „haczyków”. Co prawda musisz wykazać się niemałym zaangażowaniem i aktywnością – lecz pierwsza premia za otwarcie CitiKonta powinna przyjść Ci bez trudu.

Możesz na niej poprzestać albo zawalczyć o jeszcze więcej. Tylko od Ciebie zależy, ile zdołasz ugrać w promocjach. Jeśli chcesz na nich zarobić, przystąp już teraz do działania lub rozejrzyj się za innymi okazjami bankowymi.

Źródło:

1. Regulamin oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VI”

2. Regulamin promocji “Polecam CitiKonto – edycja II”

3. Oferta „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x