160 zł premii za Konto Mobi dla młodych w ING Banku Śląskim

Promocja ważna do 31.12.2020r.

ING Bank Śląski nie zwalnia tempa i dla klientów do 26. roku życia proponuje założenie Konta Mobi. W zamian wręcza 160 zł premii, Smart Saver z oprocentowaniem 1,6% do kwoty 5 000 zł, nielimitowane wypłaty BLIK-iem z bankomatów oraz kody rabatowe do ponad 50 znanych i lubianych marek.

Konto Mobi z Lwem dla młodych (18-26 lat)

Wszyscy wokoło zachęcają do tego, abyśmy bezpiecznie zostali w domu, by ochronić się przed koronawirusem. Jednocześnie przypominają, jak wiele rzeczy możemy załatwić z poziomu naszego laptopa czy smartfona. Dlatego w nowej edycji Promocji “Do 160 zł za Konto Mobi” – przyszedł czas na nowe rozdanie.

Załóż Konto Mobi w ING Banku Śląskim i odbierz 160 zł

ING Bank Śląski zachęca do założenia Konta Mobi prze internet (poprzez aplikację mobilną Moje ING lub stronę internetową instytucji). W zamian za otwarcie rachunku i spełnienie niewielkiej aktywności (10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem) rozdaje premię w wysokości 100- albo 160 zł (w zależności od zrealizowanych działań). Akcja potrwa do 31.12.2020 r.

W międzyczasie Bank prowadzi promocję Konta Direct/Komfort dla osób powyżej 26. roku życia. W tym przypadku także oferuje 160 zł bonusu za założenie rachunku. Więcej informacji pod linkiem.

Co oferuje Konto Mobi?

Konto Mobi stanowi połączenie funkcjonalności “dorosłego” rachunku osobistego, lecz z o wiele niższymi opłatami. Dlatego, jeśli brakuje Ci wiedzy nt. tego, jakie produkty i usługi dołączone są do rachunku dla młodych – oto najważniejsze z nich.

 • 0 zł za prowadzenie Konta,
 • 0 zł za kartę płatniczą zbliżeniową Visa Zbliżeniowa (którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING),
 • Darmowe wypłaty kodami BLIK (z bankomatów w całej Polsce),
 • 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN (Express Elixir, BlueCash, SORBNET),
 • 0,5% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (przez 3 miesiące dla kwot do 25 000 zł w ofercie specjalnej “Bonus na Start”),
 • 1,6% oprocentowanie na Smart Saver (do kwoty 5 000 zł, bez utraty odsetek w dowolnym momencie wypłaty środków),
 • Kody rabatowe (zniżki na zakupy do ponad 50 marek, np. -50 zł do Media Expert, -40% do Philips, – 20% do H&M),
 • Bezpłatny dostęp online do urzędów przez internet 24/7 (poprzez aplikacje Moje ING),
 • Doładowywanie multimediów (dostęp do ulubionej muzyki, gier, filmów, programów poprzez Moje ING, bez podawania danych swojej karty w internecie),
 • Autostrady AutoPay w telefonie,
 • Wygodne płatności zbliżeniowe: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Mastercard w telefonie, Visa zbliżeniowa w telefonie, Garmin Pay.

Czy ta Promocja jest dla Ciebie?

O ile jesteś osobą pełnoletnią i mieścisz się w przedziale wiekowym 18-26 lat oraz posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, to ta Oferta jest dla Ciebie. Jednocześnie zwracamy uwagę, że Konto Mobi mogą otworzyć także młodsi klienci (13-18 lat), jednak w tym przypadku bonus pieniężny nie przysługuje.

Spójrzmy na najważniejsze warunki, jakie musisz spełnić, by otrzymać 160 zł premii:

 • od 1.01.2019 r. do 31.08.2020 r. nie mogłeś posiadać ani współposiadać w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP,
 • najpóźniej do 31.12.2020 r. za pomocą strony internetowej Banku bądź poprzez Moje ING Mobile, otworzysz Konto i zawrzesz umowę o kartę oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Promocja wyklucza założenie rachunku z wykorzystaniem systemu bankowości internetowej Moje ING!
 • do dnia wydania nagrody musisz mieć otwarte Konto w ramach akcji wraz z kartą oraz OKO,
 • wyraź zgody na przekazywanie przez instytucję drogą elektroniczną, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Jak zgarnąć 160 zł premii?

ING Bank Śląski nagrodzi aktywnych uczestników nagrodą w wysokości 100- albo 160 zł. To, ile końcowo uda Ci się ugrać zależy przede wszystkim od Ciebie. Możesz zadowolić się okrągłą “stówką” albo powalczyć o zdecydowanie więcej 😊

 1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Link do Promocji podsyłamy poniżej:
Załóż Konto Mobi w ING Banku Śląskim i odbierz 160 zł

Cały proces możesz przeprowadzić w 100% zdalnie, bez konieczności wizyty w placówce czy nawet spotkania z kurierem. Przy okazji pamiętaj, aby wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i profilowanych drogą elektroniczną.

2. Do 31.01.2021 r. wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem (np. 7 BLIK-iem i 3 kartą lub w każdej innej konfiguracji). Bank nie weźmie pod uwagę transakcji zwróconych oraz anulowanych.

3. Za spełnienie tego warunku, na Twoje Konto wpłynie 100 zł premii.

4. Aby zwiększyć premiowaną nagrodę do 160 zł, powinieneś z kolei spełnić wszystkie poniższe aktywności:

 • najpóźniej do 31.01.2021 r. zrealizuj minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIK-iem za zakupy internetowe. Bank nie weźmie pod uwagę transakcji zwróconych oraz anulowanych.
 • również do 31.01.2021 r. załóż minimum 1 cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym,
 • dopilnuj, by do 31.01.2021 r. posiadać otwarty cel oszczędnościowy (minimum jeden), na którym zgromadzono co najmniej 100 zł.

5. 100- albo 160 zł premii trafi na Twoje OKO do 18.02.2021 r. Jeśli posiadasz więcej niż jedno Konto oszczędnościowe, to wypłata gotówki wpłynie na OKO otwarte jako pierwsze.

Ważne informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, na które warto zwrócić uwagę podczas realizowania warunków Promocji.

 • Transakcja. Transakcja bezgotówkowa dokonana przy użyciu Karty lub BLIK-a za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon.
 • Cel oszczędnościowy. Funkcjonalność w ramach systemu Moje ING wspierająca oszczędzanie na Koncie oszczędnościowym na określony przez posiadacza tego rachunku cel.
 • Transakcja wycofana. Transakcja zrealizowana przez klienta, która na jego wniosek lub z przyczyn technicznych została anulowana, a pieniądze zostały zwrócone na jego konto.

Dobrą informacją jest fakt, że premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym. Nie musisz się więc z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Miła premia przy niewielkiej aktywności

Cieszy nas fakt, że w nowej odsłonie edycji, ING Bank Śląski nadal wysoko premiuje otwarcie kont Direct/Komfort i Mobi przy zachowaniu niewielkiej aktywności. W dodatku możesz wybrać, który bonus bardziej Ci pasuje: 100 zł czy jednak 160 zł.

W przypadku, gdy do końca nie jesteś pewien, czy faktycznie jest to rozwiązanie dla Ciebie, zajrzyj na nasze pozostałe promocje bankowe – najświeższe i najchętniej wybierane przez klientów.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Do 160 zł za otwarcie Konta Mobi”

2. Strona ING Bank Śląski, ing.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły