1800 zł premii za Konto Mój Biznes w Banku Millennium!

Promocja ważna do 31.10.2021r.

Za oknami zawitała jesień, więc i Bank Millennium oferuje przedsiębiorcom rekordową premię. Za otwarcie Konta Mój Biznes proponuje 1800 zł premii i do tego 2 lata bez opłat za prowadzenie rachunku (w tym walutowego). Zajrzyjmy w szczegóły promocji.

Bank Millennium wraz ze spółką Bonnier Business, wydawcą portalu Bankier.pl zainaugurował promocję o nazwie: „Zgarnij premię z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium”.

Akcja trwa do 31 października i ma na celu zachęcić przedsiębiorców do zakładania rachunku firmowego właśnie w tej instytucji. Sama nagroda podzielona jest na dwie części:

  • 300 zł w gotówce wręcza Bankier.pl oraz
  • do 1500 zł otrzymasz od Banku Millennium za wykonane aktywności.
Bank Millennium nie przestaje zaskakiwać. W najnowszej akcji oferuje rekordowo wysoką premię za otwarcie Konta Mój Biznes, bankmillennium.pl
Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 1800 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

Przede wszystkim musisz być przedsiębiorcą, który między 1 czerwca 2019 r. a 19 września 2019 r. nie posiadał żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP w Banku Millennium.

Jak na początek zyskać 300 zł?

Nagroda pieniężna podzielona jest na kilka części. Na dzień dobry możesz zgarnąć 300 zł.

  1. Do 31 października 2021 złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z poniższego linku:
Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 600 zł premii

—> Pamiętaj, by wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi informacji o założeniu przez Ciebie rachunku i spełnieniu warunków promocji.

2. Do 30 listopada 2021 podpisz umowę o Konto Mój Biznes.

3. Do 31 grudnia 2021 dokonaj min. 1 płatność za pomocą BLIKa.

4. Najpóźniej do 28 stycznia 2022 organizator poinformuje Cię o przyznaniu premii. Od otrzymania e-maila z wiadomością, masz 5 dni na przekazanie mu numery konta firmowego założonego w promocji.

1500 zł i 2-letnie zwolnienie z opłat za Konto Mój Biznes

Jeśli chodzi o 1500 zł bonusu, to jest to ogólna suma, po jaką możesz sięgnąć, biorąc udział w drugiej promocji o nazwie: „Konto Mój Biznes i 1500 zł premii”.

W tym jednak przypadku mogą w niej uczestniczyć wyłącznie osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Akcja jest również limitowana i pod uwagę branych jest pierwszych 5 tys. wniosków.

W ramach promocji otrzymasz 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie konta w PLN (w tym konta walutowego w GBP, EUR, CHF, USD). Zostaniesz też zwolniony z opłaty rocznej za kartę kredytową Millennium Visa Business.

Więcej o promocji przeczytasz w jej regulaminie.

Rozlicz się z premii!

Pamiętaj, że zdobyta premia stanowi przychód. Dlatego musisz się z niej rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nie możesz także zamknąć rachunku przed otrzymaniem bonusu. Jeśli zrezygnujesz z usług Millennium przed czasem, Twoja nagroda przepadnie …

Szybka promocja i szybkie pieniądze

Cenimy proste akcje, a propozycja Bankiera oraz Banku Millennium z pewnością do takich należy. Jedynie jedna transakcja BLIKiem sprawi, że wzbogacisz się o dodatkowe 300 zł. Tym bardziej cieszy fakt, że nie zapłacisz za konto ani złotówki przez okrągłe 2 lata. A jeśli czujesz niedosyt, to możesz postarać się o kolejne 1500 zł. Prawda, że jest o co walczyć?

A Ty już zdążyłeś skorzystać z promocji? A może chcesz podzielić się swoją opinią nt. Konta Mój Biznes? Zapraszamy do sekcji komentarzy.

Źródło:

1. Regulamin promocji: Zgarnij premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium

2. Regulamin promocji: Konto Mój Biznes i 1500 zł premii

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x