2000 zł premii za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

konto firmowe w banku millennium
Promocja ważna do 30.09.2022r.

Bank Millennium nie przestaje zaskakiwać i oferuje wysoką, jak na dzisiejsze warunki premie. Za otwarcie Konta Mój Biznes wręcza 2 tys. zł i 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku (w tym walutowego). Zajrzyjmy w szczegóły promocji.

Millennium zainaugurował promocję o nazwie: „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes”. Co o niej wiemy?

Sama nagroda podzielona jest na 4 części:

  • 500 zł (do 100 zł msc.) za otwarcie konta oraz zrealizowanie z niego przelewów do ZUS w ciągu 5 miesięcy,
  • 500 zł (do 100 zł msc.) za wykonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym czasie, co płatności do ZUS,
  • kolejne 500 zł za podpisanie umowy o leasingu z Millennium Leasing na kwotę min. 30 tys. zł do końca października 2022,
  • 500 zł za zawarcie umowy z PayTel o terminal płatniczy, na którym zapewnisz wpływy min. 1 tys. zł do końca listopada 2022.

Akcja trwa do 30 września 2022 roku lub do osiągnięcia limitu 5 tys. kont objętych ofertą specjalną.

bank millennium promocja konta
Bank Millennium nie przestaje zaskakiwać. W najnowszej akcji oferuje rekordowo wysoką premię za otwarcie Konta Mój Biznes, bankmillennium.pl
Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 2000 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

Przede wszystkim musisz być przedsiębiorcą, który między 1 stycznia 2018 r. do dnia rozpoczęcia promocji nie posiadał żadnego produktu w Millennium (jako klient firmowy).

Jak zyskać 4×500 zł?

  1. Do 30 września 2022 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z poniższego linku:

—> Pamiętaj, by wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi informacji o założeniu przez Ciebie rachunku i spełnieniu warunków promocji.

2. W ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy:

  • wykonaj przelewy do ZUS (+100 zł msc.) oraz
  • zrealizuj płatności bezgotówkowe na stacjach paliw (+ 100 zł msc.).

Organizator zwróci Ci do 5% wydatków, za każdą pojedynczą aktywność. Max. po 100 zł/msc., w sumie 2×500 zł.

4. Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 500 zł, to do 31 października 2022 r.:

  • zapewnij na rachunku firmowym wpływ (z tytułu rozliczonych transakcji) na min. 1 tys. zł oraz
  • zawrzyj umowę z PayTel o terminal płatniczy i zapewnij na nim wpływ z tytułu obsłużonych na nim transakcji o wartości min. 1 tys. zł.

Premie za aktywność na rachunku dostaniesz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrealizowałeś warunki. Natomiast bonus za podpisanie leasingu, otrzymasz do 31 grudnia 2022 r.


Dodatkowo otrzymasz 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie konta w PLN (w tym konta walutowego w GBP, EUR, CHF, USD). Zostaniesz też zwolniony z opłaty rocznej za kartę kredytową Millennium Visa Business.

Promocja skierowana jest tylko do osób prowadzących JDG! Więcej o niej przeczytasz w regulaminie „2000 zł premii za Konto Mój Biznes w Banku Millennium”.

Rozlicz się z premii!

Pamiętaj, że zdobyta premia stanowi przychód. Dlatego musisz się z niej rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nie możesz także zamknąć rachunku przed otrzymaniem bonusów. Jeśli zrezygnujesz z usług Millennium przed czasem, Twoja nagroda przepadnie …

Więcej informacji o samym koncie i Banku Millennium odnajdziesz we wpisie —> Bank Millennium – opinie i recenzja

2000 zł na firmowe wydatki

Cenimy proste akcje, a propozycja Banku Millennium z pewnością do takich należy. Możesz poprzestać na wykonaniu części aktywności na rachunku i zgarnąć jedyne 2×500 zł – albo zdecydować się na dodatkowe aktywności i zawalczyć o dużo, dużo więcej. Cieszy nas dodatkowo fakt, że przez okrągłe 2 lata nie zapłacisz za konto ani złotówki. Teraz czas na Twój krok!

A Ty już zdążyłeś skorzystać z promocji? A może chcesz podzielić się swoją opinią nt. Konta Mój Biznes? Zapraszamy do sekcji komentarzy.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Skorzystaj z promocji