200 zł do Allegro + roczny pakiet Allegro Smart za darmo + 20 zł w goodie za Konto 360° w Banku Millenium

Promocja nieaktywna

Bank Millenium przygotował atrakcyjną propozycję dla osób zdecydowanych na otwarcie konta osobistego. W zamian za założenie Konta 360° (także w wersji studenckiej) wręcza kartę podarunkową do Allegro o wartości 200 zł, darmową usługę Allegro Smart na rok, a także 20 zł na konto cashback w goodie. Prawda, że jest to zachęcający zestaw nagród?

Konto 360° z atrakcyjnymi bonusami

Co pewien czas informujemy o akcjach organizowanych przez Bank Millenium, w których nowi klienci mogą zasięgnąć promocyjnych warunków i otrzymać nagrody. Na ogół są to premie pieniężne w gotówce, jednak tym razem Bank postanowił wszystkich zaskoczyć. W najnowszej Ofercie “200 zł na Allegro z dostawą gratis” za otwarcie Konta 360° (lub Konta 360° Student) rozdaje nagrody w postaci:

 • elektronicznej karty podarunkowej do Allegro (w dwóch częściach: 50 zł + 150 zł),
 • kodu do aktywacji usługi Allegro Smart na okres 12 miesięcy,
 • kodu na 20 zł w cashback goodie (ważnego 14 dni od daty przekazania).

Oprócz już wspomnianej konieczności otwarcia rachunku, musisz również, m.in. aktywować aplikację mobilną, płacić zbliżeniowo telefonem i kartą/BLIK-iem oraz regularnie zasilać swoje Konto. Nie jest to więc nic nowego i odchodzącego od standardowych aktywności. Promocja trwa do 21.12.2020 r. o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 10 000 rejestracji.

To jeszcze nie koniec bonusów, jakie możesz zyskać będąc nowym klientem Banku Millenium. W równoległej akcji upolujesz 100 zł do Zalando i 150 zł premii w gotówce – również za otwarcie Konta 360° (albo Student). Załóż rachunek i zdecyduj się na promocję, która bardziej Ci odpowiada. Więcej pod linkiem.

Kto może skorzystać z Oferty?

W tym przypadku, Bank nie wprowadza żadnej rewolucji. Musisz być pełnoletnim klientem, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo, trzeba spełnić jeszcze kilka poniższych warunków:

 • podaj Banku Millenium swój polski numer telefonu (niezbędny do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE),
 • najpóźniej do 21.12.2020 r. (lub do osiągnięcia 10 000 rejestracji) złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową,
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli 23.11.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium (lokaty, karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, jednostek uczestnictwa Millenium TFI). Nie możesz być też stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji (jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku).

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Decydując się na założenie Konta za pomocą “selfiaka”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 30.04.2021 r. powinieneś również udać się do najbliższego oddziału Banku i złożyć wzór podpisu (w tym udostępnić dowód tożsamości).

Z udziału w Promocji wykluczone są osoby, które już kiedyś zakładały Konto 360° (lub Konto 360° Student) – ale tylko w akcjach promocyjnych! Oznacza to, że jeśli kiedyś otworzyłeś rachunek “normalnie” i później go zamknąłeś, to nie ma żadnych przeszkód do tego, byś nie mógł skorzystać z akcji ?

Co proponuje Konto 360°?

Jeśli dotąd nie miałeś okazji zapoznać się z ofertą Konta 360° to musisz wiedzieć, że od wielu lat plasuje się w czołówce najlepszych rachunków osobistych. I to z prostej przyczyny. Oto najważniejsze darmowe korzyści dołączone do Konta.

 • 0 zł za prowadzenie Konta (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne i wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej oraz aplikacji),
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. załatwisz sprawy w MilleUrzędzie, kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy czy opłacisz rachunki),
 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (1% dla nowych środków do 25 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Jak zgarnąć wszystkie nagrody?

Czas, by przejść do przedstawienia harmonogramu działań, dzięki któremu z łatwością odbierzesz oferowane bonusy.

 1. Najpóźniej do 21.12.2020 r. (lub do osiągnięcia 10 000 rejestracji) złóż wniosek o Konto 360° (bądź Konto 360° Student) wraz kartą debetową i zawrzyj umowę o te produkty. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Składając wniosek, wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku (poprzez kanały elektroniczne i telefon).

2. W ciągu 14 dni od otwarcia rachunku na numer telefonu podany we wniosku, otrzymasz:

 • elektroniczną kartę podarunkową do Allegro o wartości 50 zł (ważna minimum 6 miesięcy od daty przekazania i gotowa do użycia przez co najmniej 180 dni),
 • kod do aktywacji usługi Allegro Smart na rok (możesz go aktywować do 30.06.2020 r.). Przez 12 miesięcy korzystasz więc z darmowej dostawy do paczkomatów, punktów odbioru oraz darmowego kuriera, a także za darmo odsyłasz nietrafione zakupy.

3. To nie wszystko! Do 31.01.2021 r. również na numer telefonu, dostaniesz SMS-a z kodem do odbioru na kwotę 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny przez 14 dni od daty przekazania. Po użyciu kodu w aplikacji goodie, saldo konta cashback użytkownika w goodie zostanie powiększone o 20 PLN. Środki z konta cashback możesz przelać na inne konto, gdy zgromadzisz minimum 21 zł.

4. W styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r.:

 • zasil nowe Konto na co najmniej 1 000 zł,
 • zapłać minimum raz kartą lub BLIK-iem.

5. Do 30.04.2021 r.:

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium,
 • zapłać co najmniej raz zbliżeniowo telefonem,
 • jeśli otworzyłeś Konto na fotoweryfikację to również do 30.04.2021 r. musisz potwierdzić swoją tożsamość w placówce Banku (poprzez złożenie wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości).

6. Do 31.05.2021 r. otrzymasz SMS-em na Twój numer telefonu e-kartę Allegro o wartości 150 zł. Każda z kart podarunkowych jest jednorazowa (możesz wykorzystać zgromadzone na nich środki tylko raz)!

O czym musisz pamiętać?

Przy ocenie spełnienia aktywności, czyli m.in. wpływu, instytucja uzna wpływy zewnętrzne prowadzone nie z Twoich kont w Banku Millenium. Najprościej spełnisz ten warunek, realizując przelewy ze swojego rachunku w innym banku. Natomiast, jeśli chodzi o płatności kartą debetową i BLIK-iem, mogą to być operacje zrealizowane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wysokość kwoty nie ma w ich przypadku dużego znaczenia.

Organizator nie będzie uwzględniał za to wypłat gotówki, transakcji nie będących zapłatą za towary i usługi oraz płatności, które powiązane są z grami hazardowymi, np. bukmacherką. Wykluczone są również transakcje zwrócone na Konto.

Pamiętaj, że przed przekazaniem premii na rachunek, nie możesz wypowiedzieć, rozwiązać, ani odstąpić od umowy i wypowiedzianych zgód!

Niezła premia za zwyczajną aktywność

Najświeższa akcja Banku Millenium kusi nagrodami i prostymi warunkami do spełnienia. To na tyle ciekawa Promocja, że już za samo założenie Konta 360° dostajesz roczny abonament Allegro Smart, e-kartę do Allegro o wartości 50 zł – i do tego wszystkiego 20 zł na koncie cashback w goodie.

Jeśli i taka nagroda do końca nie spełnia Twoich oczekiwań, to przez 4 kolejne miesiące postaraj się zrealizować wymagane aktywności, dzięki czemu “powędruje” do Ciebie kolejne 150 zł na e-karcie do Allegro. W naszej opinii, zapas oferowanych nagród jest bardzo przekonujący. Choć nie jest to gotówka „do ręki”, to zdecydowanie pozwala na spożytkowanie bonusów dla własnych przyjemności ?

Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi promocjami rachunków bankowych, zerknij na nasz ranking kont osobistych. Wysokie premie i atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „200 zł na Allegro z dostawą gratis”

2. Strona Banku Millenium, bankmillenium.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły