200 zł do Carrefoura + 9 200 pkt w mamBONUS z darmową kartą kredytową BNP Paribas

Promocja ważna do 28.02.2021r.

BNP Paribas po raz kolejny nie zawodzi i zachęca do wnioskowania o oferowane karty kredytowe. W nowej akcji „Zawsze warto płacić kartą” możesz zyskać do 200 zł w e-bonie na zakupy do Carrefoura, a także roczne zwolnienie z opłaty za kartę. Czeka też na Ciebie dodatkowe 9 200 pkt w programie mamBONUS, które wymienisz na nagrody i rabaty.

Karta kredytowa BNP Paribas z korzyściami

Bank BNP Paribas przyzwyczaił nas do regularnie odnawianych promocji, zachęcających do otwarcia konta osobistego. Tym bardziej cieszy nas fakt, że dołączyła do tego grona karta kredytowa Mastercard Standard. Nagrodą za wyrobienie „kredytówki” i spełnienie warunków aktywności są dwa e-bony o wartości 100 zł każdy – na zakupy do sieci sklepów oznaczonych logo Carrefour. To jednak nie wszystko.

Bank przygotował także roczne zwolnienie za użytkowanie karty – co w niedalekiej przyszłości przyniesie Ci sporą korzyść. „Kredytówka” stanie się bezwarunkowo darmowa i nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, jaki musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji. Promocja trwa do 28.02.2021 r. 😊

W Programie lojalnościowym mamBONUS czekają na Ciebie również dodatkowe punkty za rejestrację na www.mambonus.pl i za spełnienie warunków aktywności. W sumie możesz zgarnąć nawet 9 200 pkt, które wymienisz na nagrody lub rabaty dostępne w programie.

Zawnioskuj o kartę kredytową BNP Paribas i odbierz 200 zł do Carrefoura

Do kogo skierowana jest promocja?

Akcja specjalna skierowana jest do pełnoletnich uczestników, którzy od 1.09.2019 r. do momentu rozpoczęcia okresu Sprzedaży Premiowej (czyli do 6.01.2021 r.) nie mieli podpisanej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Dodatkowo, podczas twania promocji – jako nowy klient, nie możesz wypowiedzieć, anulować ani odstąpić od umowy o „kredytówkę!

W konkursie Złoty Bankier organizowanym co roku przez Bankier.pl oraz Puls Biznesu, BNP Paribas zajął 3. miejsce w kategorii “Karta kredytowa”. Bank nagrodzono, m.in. za innowacyjność, najlepsze praktyki rynkowe oraz trafianie w potrzeby klientów. Przy okazji zajrzyj również na nasz ranking kart kredytowych 2021 i sprawdź, które oferty są najpopularniejsze wśród klientów.

Jak odebrać szybkie 200 zł do Carrefoura?

Wspomnieliśmy na wstępie, że 200 zł do sklepu zostanie przekazane w formie dwóch e-bonów po 100 zł. Teraz, czas poznać kroki, które przybliżą Cię do otrzymania voucherów 😊

1. Do 28.02.2021 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard (lub opcjonalnie Mastercard Gold). Zacznij od wypełnienia formularza rejestracyjnego, wchodząc poprzez poniższy link:

Zawnioskuj o kartę kredytową BNP Paribas i odbierz 200 zł do Carrefoura

2. Wypełnij formularz o następujące dane: imię i nazwisko, telefon komórkowy oraz e-mail. W tym kroku koniecznie też zatwierdź wszystkie zgody i kliknij przycisk “Wyślij”.

3. Oddzwoni do Ciebie konsultant Banku, który przedstawi Ci szczegóły Oferty i przeprowadzi przez proces wnioskowania o “kredytówkę”.

4. W każdym z 2 kolejnych miesięcy (licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy), wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności, otrzymasz e-bon o wartości 100 zł.

5. Od momentu otrzymania nagrody, masz 2 miesiące na zarejestrowanie się w Programie lojalnościowym mamBONUS, w celu pobrania vouchera.

6. Aby przystąpić do mamBONUS, wejdź na stronę: www.mambonus.pl i wpisz identyfikator klienta (widoczny jest na miesięcznym wyciągu albo może być podany przez konsultanta Banku) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Musisz też zaakceptować regulamin Programu, a także stworzyć swój własny indywidualny identyfikator z hasłem dostępu.

Kilka istotnych informacji

Dla pełnego zrozumienia wymaganych działań, posłużmy się przykładem. Załóżmy, że umowę o kartę podpiszesz w styczniu 2021. Wówczas, wyżej wspomniane transakcje bezgotówkowe musisz zrealizować w lutym i marcu 2021. W tym miejscu podkreślimy jeszcze, że jeśli nie uda Ci się spełnić warunków aktywności w jednym z miesięcy, to nadal możesz otrzymać nagrodę w kolejnym okresie.

Pamiętaj też, że warunkiem uzyskania premii jest posiadanie na dzień jej odbioru obowiązującej umowy o kartę. Voucher do Carrefoura nie podlega wymianie na gotówkę bądź nagrodę rzeczową!

Jak BNP Paribas definiuje transakcje kartą?

 • Transakcje kartą to operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty (w trakcie rejestrowanej rozmowy z pracownikiem Infolinii Banku), zlecenie przelewu przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną Banku, a także wypłatę środków z bankomatu (zlecenie przelewu z rachunku karty kredytowej oraz wypłata środków z bankomatu wiążą się z kosztami). Bank wyklucza z tego grona płatności zwrócone/sporne lub polegające na zasileniu instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (np. elektroniczne portmonetki).

Nagroda w promocji „Zawsze warto płacić kartą” zwolniona jest z opodatkowania i możesz przeznaczyć ją w całości na zakupy w sklepie Carrefour. Vouchery ważne są do 14.02.2022 r.

Program lojalnościowy mamBONUS

Przyjrzyjmy się też nieco bliżej samej idei Programu mamBONUS. To pakiet benefitów dla posiadaczy kart płatniczych (debetowych i kredytowych) BNP Paribas. Jednak w przypadku “kredytówek” oprócz rabatów i zniżek do sklepów, możesz także zbierać punkty podczas płatności (każda wydana 1 zł = 2 pkt) i wymieniać je na nagrody.

Wystarczy więc zarejestrować swoją kartę kredytową na stronie mambonus.pl i gromadzić punkty, które wymienisz na atrakcyjne benefity (np. 45670 pkt = Xiaomi szczoteczka soniczna czy 21170 pkt = ciśniomierz naramienny). Dodatkowo Bank za aktywne korzystanie z karty wręcza dodatkowe punkty.

 • 200 pkt za rejestrację karty w Programie mamBONUS,
 • 5 000 pkt w ramach sprzedaży premiowej „5000 pkt na start” (w ciągu 60 dni od zawarcia umowy, wykonaj 4 transakcje kartą – każda na kwotę min. 50 zł).

Każda wydana 1 zł w Programie to 2 punkty. Jednak zakładając, że w promocji „Zawsze warto płacić kartą” musisz wykonać w każdym z 2 miesięcy operacje na min. 1 000 zł (czyli 1 000 zł x 2 pkt x 2 miesiące), uda Ci się zebrać kolejne 4 000 pkt. W sumie więc masz szansę zdobyć aż 9 200 pkt, które zwiększą posiadaną przez Ciebie pulę punktów.

Co oferuje karta kredytowa Mastercard Standard?

W ramach oferowanej promocji możesz zdecydować się na kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Kluczowa różnica między nimi tyczy się opłat. Złota „kredytówka kosztuje 15 zł/miesięcznie lub 0 zł (gdy zrealizujesz transakcje na łączną kwotę min. 2 000 zł).

Natomiast Mastercard Standard w ramach akcji jest bezpłatna przez cały rok. Po tym czasie obsługa za „kredytówkę” wynosi 9 zł/miesięcznie (albo 0 zł przy wykonaniu płatności na min. 1 000 zł/miesięcznie).

Oto najważniejsze parametry Mastercard Standard:

 • Bezodsetkowy okres kredytowania do 56 dni (nie mniej niż 26 dni, RRSO: 12,14%),
 • Odnawialny limit kredytowy (maksymalny limit kredytowy do 30 000 zł),
 • Automatyczna spłata zadłużenia z konta osobistego prowadzonego w BNP Paribas,
 • Wybór i możliwość zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego (5, 10, 15, 20, 25. dzień miesiąca),
 • Wakacje kredytowe (maksymalnie 2 razy w ciągu roku),
 • Plan ratalny (od 6 do 48 równych rat kapitałowo-odsetkowych),
 • Opcja wydania kart dodatkowych dla bliskich (dla każdej osoby, która ukończyła 13. rok życia),
 • Wypłata gotówki z bankomatów w ramach dostępnego limitu (prowizja w Polsce i za granicą: 4,9% min. 10 zł),
 • Nowoczesne płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay.

BNP Paribas pobiera opłatę 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania!

Dodatkowe opłaty

Podstawowe koszty, jakie wiążą się z użytkowaniem karty prezentują się następująco:

 • miesięczna opłata za korzystanie z Karty: 0 zł przez rok (później 9 zł/miesięcznie lub 0 zł, przy wykonaniu transakcji na sumę 1 000 zł/miesięcznie),
 • miesięczna opłata za korzystanie z Karty dodatkowej: 4, 50 zł (lub 0 zł przy wykonaniu transakcji Kartą dodatkową na kwotę min. 500 zł),
 • wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą: 4,9% min. 10 zł,
 • polecenie przelewu z rachunku Karty: 4,9% min. 10 zł,
 • przewalutowanie transakcji w walucie innej niż PLN: 2%.

Płacisz „kredytówką” i zyskujesz nagrody!

Oferta karty kredytowej BNP Paribas przypadnie do gustu osobom, które zamierzają regularnie korzystać z dodatkowego źródła finansowania. Dlatego prezent w postaci 200 zł na zakupy i roczne zwolnienie z opłat są naprawdę miłym zestawem bonusów.

Uczestnicząc w promocji nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych płatności. Zwyczajnie używasz karty w trakcie dokonywania codziennych zakupów. Przy okazji gromadzisz także dodatkowe punkty, które za jakiś czas wymienisz na nagrody.

Korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które musisz spłacić w terminie. Więcej informacji dowiesz się z naszego poradnika nt. bezpiecznego korzystania z „kredytówek”.

Źródło:

1. Regulamin sprzedaży premiowej „Zawsze warto płacić kartą”,

2. Regulamin sprzedaży premiowej „5000 pkt na start”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły