200 zł do Empik.com z darmowym PKO Kontem dla Młodych

Promocja nieaktywna

Dostęp do jednej z najlepszych aplikacji mobilnych na świecie, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, BLIK-iem lub kartą oraz do tego wszystkiego – atrakcyjna nagroda w postaci vouchera do Empik.com o wartości 200 zł. Tak prezentują się największe atuty PKO Konta dla Młodych. Niestety, akcja przewiduje pulę zaledwie 500 nagród, więc podejrzewamy, że zakończy się błyskawicznie!

Oferta dla młodych od 18 do 26 lat

Często prezentujemy na łamach naszego portalu promocje, które przeznaczone są dla młodych klientów. W tym przypadku mamy jednak małą dygresję, bo pod jej nazwą kryją się wszystkie osoby między 18 a 26. rokiem życia. W praktyce chodzi zatem o uczniów szkół średnich, studentów, ale i osób pracujących już na własny rachunek – a nawet bezrobotnych. PKO Konto dla Młodych bez względu na okoliczności jest bezwarunkowo darmowe!

Bank w drugiej edycji Promocji “Dla Młodych” na start wręcza każdemu klientowi, karty podarunkowe w formie kodów elektronicznych do Empik.com o wartości 200 zł. Warunek jest jeden. Musisz otworzyć PKO Konto dla Młodych oraz wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą i 3 płatności BLIK-iem. Oferta ważna jest do 18.10.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania puli 500 nagród.

Załóż PKO Konto dla Młodych i odbierz 200 zł do Empik.com

PKO Konto dla Młodych – pakiet usług

Zainteresowała Cię akcja? W takim razie przejdźmy na początek do pakietu usług, które otrzymasz wraz z rachunkiem, oprócz pewniaka, którym jest 200-złotowy bonus do Empik.com.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, BLIK-iem lub kartą (UWAGA: za wypłaty gotówki w walutach obcych, operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty),
 • Bezpłatna obsługa karty debetowej (jeśli wykonasz co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe (za wyjątkiem przelewów) kartą bądź BLIK w okresie rozliczeniowym za miesiąc. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 5 zł/miesięcznie),
 • Debet na koncie do 500 zł na 30 dni (wysokość debetu na rachunku ustalana jest indywidualnie na podstawie średnich miesięcznych systematycznych wpływów na Konto, np. z tytułu wynagrodzenia, stypendium czy renty, co najmniej raz na 3 miesiące. Oprocentowanie debetu wynosi 10 proc. w skali roku),
 • Karta debetowa z funkcją wielowalutową (gdy połączysz kartę z kontem walutowym, np. w EUR, GBP, USD, DKK, CHF, NOK, SEK, CZK, HRK lub HUF, to wypłacisz gotówkę z bankomatu oraz dokonasz płatności w kraju i za granicą – w tym w internecie, bez prowizji za przewalutowanie),
 • Preferencyjny kredyt studencki (dla studentów i doktorantów przy możliwości wyboru wypłacanych transz: 400, 600, 800, a nawet 1 000 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem oraz BLIK-iem,
 • Dostęp do najlepszej apki bankowej IKO,
 • Bezpłatny pakiet 5 darmowych SMS-ów (w ramach usługi “Powiadomienia SMS”),
 • 0 zł za standardowe polecenie przelewu (przez serwis iPKO i aplikację IKO),
 • 0 zł za krajowe standardowe przelewy (przez internet i aplikację mobiliną IKO),
 • Bezpłatna usługa Autooszczędzania (odkładanie drobnych kwot pieniędzy przy okazji dokonywania wybranych transakcji),
 • Atrakcyjne zniżki i oferty specjalne (np. 90 dni TIDAL Premium bezpłatnie, bonus 20% w Orange z IKO, bez limitu za 1 zł dziennie w T-Mobile, a także dostęp do oferty SPA, hoteli i salonów urody w obniżonych cenach, itp.).

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Jak sam widzisz, niewiele musisz robić, by cieszyć się całkowicie darmowym rachunkiem. Jedynym kosztem, który możesz ponieść jest 5 zł/miesięcznie za użytkowanie “debetówki”. Ale i w tym przypadku naliczenia da się uniknąć, gdy wykonasz 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę (nie wliczając w to transakcji zwróconych i anulowanych).

Wystarczy, że cztery razy zapłacisz kartą lub BLIK-iem za bilet komunikacji miejskiej czy zwykłą wodę, a Bank zaliczy to jako płatności bezgotówkowe. Po za tym, PKO BP zwalnia klienta z obowiązku posiadania karty debetowej do Konta. Nie musisz więc nawet decydować się na nią, bo zastąpisz ją chociażby – BLIK-iem lub płatnościami Garmin Pay i Apple Pay (Google Pay na razie nie jest dostępne w PKO BP). Do tego wszystkiego dostępna jest również opcja płatności mobilnych telefonem, w tym z funkcją NFC.

Aplikacja mobilna IKO PKO BP jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z lutego 2019 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków z całego świata!

Kto może wziąć udział w Promocji?

Wymagania, co do otwarcia PKO Konta dla Młodych są jasne i czytelne. Jako Uczestnik Promocji musisz być pełnoletnią osobą fizyczną (mieszczącą się w przedziale od 18 do 26 lat), mającą adres zamieszkania na terenie kraju, a także posiadającą pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych. Dodajmy do tego jeszcze kilka poniższych podpunktów:

 • w okresie od 1.01.2019 r. do 5.010.2020 r. włącznie, nie mogłeś posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP, w tym rachunku Inteligo,
 • do 18.10.2020 r. (bądź do puli wyczerpania 500 rejestracji) zarejestrujesz się w Promocji i otworzysz PKO Konto dla Młodych, wyrażając przy tym wszystkie zgody marketingowe,
 • do dnia przekazania nagrody musisz mieć aktywny dostęp do serwisu iPKO oraz aktualną zgodę marketingową1.

Pamiętaj, że podczas zakładania Konta nie jest Ci potrzebny ani status studenta/ucznia, ani też zaświadczenie o zatrudnieniu. Nie musisz też przelewać na rachunek stypendium, pensji albo innych regularnych wpływów. Jak wspominaliśmy wcześniej, prowadzenie Konta dla Młodych jest całkowicie darmowe!

Jak odebrać 200 zł do Empik.com?

Gdy wszystkie najważniejsze warunki zostały już przedstawione – najwyższa pora zademonstrować, w jaki sposób szybko założysz rachunek i jak odbierzesz voucher zakupowy do Empik.com.

1. Najpóźniej do 18.10.2020 r. (bądź do wyczerpania puli 500 rejestracji) zarejestruj się w Promocji, wpisując imię i nazwisko oraz PESEL. Zaakceptuj również Regulamin. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż PKO Konto dla Młodych i odbierz 200 zł do Empik.com

2. Kliknij przycisk “Wyślij”.

3. W tym samym terminie (czyli do 18.10.2020 r.) zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z kartą. Możesz tego dokonać na dwa dostępne sposoby:

 • przez internet (składając elektroniczny wniosek),
 • na selfie w aplikacji mobilnej IKO lub w serwisie iPKO (Bank wymaga kilku zdjęć twarzy i dowodu tożsamości). Ten sposób możesz wykorzystać, nawet jeśli nie jesteś klientem PKO BP. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację IKO na swoim smartfonie oraz odpowiesz na wskazane komendy.

4. Również do 18.10.2020 r. wyraź zgodę marketingową na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Możesz to zrobić przy zawieraniu umowy, składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta bądź elektronicznie w serwisie iPKO albo aplikacji IKO. Pamiętaj, by nie odwoływać jej aż do wydania karty podarunkowej!

5. Najpóźniej do 13.11.2020 r. zrealizuj kartą minimum 3 operacje bezgotówkowe (w tym zaliczają się płatności zbliżeniowe), które zostaną rozliczone w systemie Banku, a także 3 płatności BLIK-iem.

6. Nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł do Empik.com otrzymasz, w okresie od 19.11.2020 r. do 30.11.2020 r. Bank wyśle Ci ją w formie kodu elektronicznego, który odnajdziesz w aplikacji IKO w sekcji “Powiadomienia”. Aby odebrać e-kod musisz mieć zainstalowaną i aktywowaną aplikację IKO. Czas na wykorzystanie kodu masz do 31.03.2021 r.

Najważniejsze informacje o otwarciu Konta

W zależności od tego, jaki sposób wybierzesz na założenie rachunku, spójrz jeszcze na istotne szczegóły.

 • Jeśli otwierasz Konto na selfie, to Twoje Konto będzie od razu aktywne. W e-mailu dostaniesz też dane logowania do serwisu iPKO oraz aplikacji IKO.
 • Jeśli otwierasz Konto wypełniając wniosek elektroniczny przez internet (z opcją “kurier”) to zapoznaj się z e-mailem i poczekaj na telefon od kuriera, który dostarczy Ci umowę do podpisu.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz jej uwzględniać przy corocznym rozliczeniu PIT-38.

Operacje bezgotówkowe i BLIK to podstawa!

Propozycja otwarcia rachunku dla młodych jest naprawdę kusząca. Dlatego warto wiedzieć, jak PKO BP definiuje wspomniane aktywności.

 • Transakcja bezgotówkowa kartą. To każdy zakup towarów/usług dokonany za pomocą karty w terminalach płatniczych, w internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.
 • Płatność zbliżeniowa telefonem. To operacja płatnicza wykonana telefonem z systemem działającym w technologii NFC ze środków na karcie (przy użyciu aplikacji mobilnej IKO poprzez zbliżenie telefonu do czytnika terminala płatniczego).
 • Płatność BLIK. To dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowanego przez IKO.

Co się stanie z Kontem, gdy skończysz 26 lat?

Gdy przekroczysz magiczny próg 26 lat, to oferta Konta dla Młodych wygasa, łącznie ze wszystkimi jego dobrodziejstwami. Wówczas, PKO BP zaproponuje Ci otwarcie Konta za Zero, o którym pokrótce wspominaliśmy w równoległej promocji. Oczywiście bez żadnych konsekwencji możesz wypowiedzieć umowę i zdecydować się na rachunek w innym banku.

Jeśli chciałbyś przejrzeć inne promocyjne oferty bankowe, polecamy również nasz ranking kont osobistych, który pomoże Ci dobrać najlepszy rachunek dla siebie2.

Łatwe 200 zł do zdobycia 

Bez wątpienia, otrzymanie karty podarunkowej w PKO BP – w porównaniu do innych ofert z bonusami za otwarcie, jest banalnie proste. Wystarczy tylko, że wykonasz 6 transakcji na dowolną kwotę, a zgarniesz 200 zł do Empik.com i przy okazji będziesz korzystać z całkowicie darmowego rachunku. 

Pamiętaj tylko, że o przyznaniu bonusu decyduje nie sama kolejność zgłoszeń a kolejność spełnienia warunków Promocji. Co faktycznie oznacza, że nawet jeśli szybko zawnioskujesz o Konto, a będziesz zwlekał z wykonaniem wymaganych aktywności, to inne osoby mogą wyprzedzić Cię w walce o voucher. Jednym słowem – jest to szybka akcja z szybką decyzją i równie błyskawicznym działaniem. Nie warto więc zwlekać! 

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Dla Młodych II”

2. Strona PKO BP, pkobp.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły