200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Zwykłe konto osobiste to dla Ciebie zbyt mało? W takim razie Konto Jakże Osobiste w Alior Banku powinno spełnić Twoje oczekiwania! Dzięki akcji “z nami najlepiej” masz szansę zdobyć 200 zł premii. Wystarczy, że zapewnisz na rachunku wpływy na minimum 1 000 zł miesięcznie oraz wykonasz przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe. O czym jeszcze musisz pamiętać?

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – wachlarz korzyści i 200 zł premii!

Pakiet promocji zachęcających klientów do zakładania kont bankowych jest ostatnio w modzie. W pogoni za trendem i Alior Bank posiada swoją „wisienkę na torcie”. W ramach najnowszej oferty specjalnej “z nami najlepiej”, jeśli założysz Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to otrzymasz 200 zł premii.

Jednak, aby nie było to zbyt banalne, musisz wykazać się pewną aktywnością na rachunku. Najprościej mówiąc – musisz być nie tylko nowym klientem banku, ale także przez kolejne 3 miesiące od założenia rachunku zapewnić wpływy w wysokości minimum 1 000 zł miesięcznie oraz aktywnie korzystać z karty debetowej. Promocja trwa od 15  listopada 2019 roku.

Załóż „Konto Jakże Osobiste” w Alior Banku

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z oferty specjalnej i “doładować” swój rachunek o nadprogramowe 200 zł premii nie wystarczy jako nowy klient założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie banku z bonusu skorzystasz, gdy:

 • Jesteś pełnoletni
 • Posiadasz pełnię praw do czynności cywilnoprawnych
 • Mieszkasz na stałe w Polsce
 • Dysponujesz polskim dowodem osobistym

Nowy klient w rozumieniu banku to osoba, która nie była posiadaczem rachunku ROR w złotych lub w walucie, a także nie dysponowała Kartą Kibica Alior Bank, po 31 sierpnia 2018 roku.

Co niezwykle istotne – posiadanie w Alior Banku konta firmowego, oszczędnościowego walutowego bądź konta w Kantorze Walutowym nie wyklucza z wzięcia udziału w promocji. Ba – jeśli jesteś właścicielem konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe to również masz szansę zyskać dodatkowe 200 zł.

Zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku zyskujesz nie tylko dodatkową gotówkę, ale także darmowe prowadzenie konta i bezpłatny pakiet korzyści. Źródło: aliorbank.pl

Jak założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Jeśli spełniasz powyższe warunki to do zrealizowania planu dodatkowych 200 zł pozostaje prosta droga. Oto 5 najważniejszych wskazówek:

1. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Pamiętaj, by tego dokonać w trakcie trwania promocji, czyli do 15 listopada 2019 roku.

2. W trakcie 30 dni, ale nie później niż do 15 listopada 2019 roku podpisz umowę z Alior Bankiem o prowadzenie konta wraz z kartą debetową.

3. Przez 3 miesiące, poczynając od miesiąca następującego po podpisaniu umowy:

 • Zrealizuj wpływy na konto na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł.
 • Za pomocą karty debetowej wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie.
 •  Przez kolejne 3 miesiące, przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku

4. Aktywnie korzystaj z konta oraz karty debetowej do czasu wypłaty przyznanych 200 zł premii1.

Nagroda 200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku zostanie przyznana na konto najpóźniej do końca 4 miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem.

Wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową złożysz online przez stronę banku. Dokonaj tego najpóźniej do 16 października 2019 roku. Źródło: aliorbank.pl

Konto Jakże Osobiste to nie tylko premia 200 zł!

Alior Bank znany jest szerszej publiczności ze swych konkurencyjnych produktów. Dlatego Konto Jakże Osobiste dopasowane jest do indywidualnych potrzeb konsumentów. Co przez to rozumiemy? A no fakt, że za założenie konta jednorazowo otrzymasz 200 zł premii. W tym zaliczyć można szereg korzyści, jakie wiążą się z rachunkiem:

 • 0 zł za prowadzenie konta dla aktywnych – brak opłaty za korzystanie z rachunku tyczy się osób poniżej 26. roku życia bądź zapewniających wpływ na minimum 1 500 zł miesięcznie.
 • Bezpłatna karta debetowa dla aktywnych – pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na sumę minimum 300 zł miesięcznie.
 • Darmowe przelewy krajowe w złotych
 • 0 zł za dwie aktywne korzyści z pakietu dostępnych – np. płatności kartą bez kosztów przewalutowania, pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych, 3% na koncie oszczędnościowym, ubezpieczenie w podróży za granicą, zwrot 1% za płatności telefonem, pomoc w nagłych wypadkach. Każda kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł miesięcznie.
 • Limit odnawialny w rachunku – mogą wnioskować o niego osoby powyżej 22. roku życia.
 • Płatności kartą w 152 walutach bez żadnych prowizji banku za przewalutowanie
 • Dostęp do szybkich transakcji “Płacę z Alior Bankiem”
 • Wsparcie w przeniesieniu konta osobistego z innego banku do Alior Banku – bank załatwia za Ciebie wszelkie formalności.

Płatności kartą bez kosztów przewalutowania to jedna z korzyści jakie niesie ze sobą rachunek. Źródło: aliorbank.pl

Zalety i wady promocji

Oferta Alior Banku “z nami najlepiej” z pewnością jest warta uwagi. Po pierwsze dlatego, że możesz zyskać 200 zł premii za Konto Jakże Osobiste uzyskując dochody przy minimalnej wysokości 1 000 zł miesięcznie. Kolejne zalety to:

 • Proste i przejrzyste warunki akcji
 • Brak limitów w przyznawaniu nagród w postaci 200 zł
 • Pakiet korzyści, jaki łączy się z otwarciem rachunku
 • Bank regularnie przedłuża promocję

Jednak oferta nie jest pozbawiona wad, do których należą:

 • Długi czas oczekiwania na wypłatę premii
 • Promocja dostępna jedynie przez stronę banku

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży Premiowej „z  nami najlepiej”, https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-jakze-osobiste.html


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły