200 zł w bonie do Allegro za PKO Konto za Zero

Promocja ważna do 18.12.2020r.

Założenie PKO Konta za Zero, zrealizowanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz 3 transakcji BLIK-iem wystarczy, byś zgarnął 200 zł do wydania na platformie allegro.pl. Potraktuj to jako świąteczny prezent, który możesz odebrać jeszcze przed pierwszą Gwiazdką!

Tanie PKO Konto Za Zero dla każdego

Kolejna oferta konta osobistego w PKO BP i kolejne miłe zaskoczenie. Ostatnio pisaliśmy o akcji dla osób do 26. roku życia, w której za otwarcie rachunku dla młodych Bank wręcza 200 zł premii do Allegro. Identyczne warunki promocji i premia tyczą się także PKO Konta za Zero.

Załóż PKO Konto dla Młodych i odbierz 200 zł do Allegro

W ramach Oferty “Tak mamy” musisz otworzyć konto osobiste oraz co najmniej 3 razy zapłacić bezgotówkowo kartą i minimum 3 razy BLIK-iem. Gdy wszystkie działania uda Ci się zrealizować do 22.11.2020 r. bonus w postaci e-kodu do Allegro otrzymasz do 18.12.2020 r. (gdy zadania wykonasz później, premia zostanie przekazana do 12.02.2021 r.) Promocja potrwa do 18.12.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania puli 6 000 nagród i rejestracji.

Kto może wziąć udział w akcji?

Tak naprawdę w opisywanej akcji mogą uczestniczyć wszystkie osoby fizyczne, które są pełnoletnie, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski. Dodajmy do tego wszystkiego jeszcze kilka ważnych podpunktów:

 • w okresie od 1.01.2019 r. do 8.11.2020 r. nie mogłeś posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP,
 • do 18.12.2020 r. (bądź do puli wyczerpania 6 000 rejestracji) zarejestruj się w Promocji i otwórz PKO Konto za Zero, wyrażając przy tym wszystkie zgody marketingowe,
 • do dnia przekazania nagrody musisz mieć aktywny dostęp do serwisu iPKO oraz aktualną zgodę marketingową.

Mamy też dobrą wiadomość – posiadanie konta w Inteligo nie stanowi przeszkody do udziału w tej akcji 😊  

Aplikacja mobilna IKO PKO BP jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z lutego 2019 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków z całego świata!

Co oferuje PKO Konto za Zero?

PKO Konto za Zero to rachunek adresowany do klientów powyżej 18. roku życia, który może być prowadzony również jako konto wspólne. Podobnie, jak konto dla młodych nie generuje żadnych kosztów. Spójrzmy na najważniejsze usługi dołączone do Konta, za które nic nie zapłacisz.

 • 0 zł za prowadzenie konta osobistego,
 • 0 zł za kartę debetową (jeśli zrobisz 5 transakcji kartą lub BLIK-iem, z wyjątkiem przelewów. W przeciwnym razie zapłacisz 10 zł/miesięcznie),
 • Karta debetowa z funkcją wielowalutową (gdy połączysz kartę z kontem walutowym, np. w EUR, GBP, USD, DKK, CHF, NOK, SEK, CZK, HRK lub HUF to wypłacisz gotówkę z bankomatu oraz dokonasz płatności w kraju i za granicą – w tym w internecie, bez prowizji za przewalutowanie),
 • Darmowe wypłaty w PLN dokonane BLIK-iem (ze wszystkich bankomatów w Polsce),
 • Darmowe wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów na świecie (UWAGA: za wypłaty gotówki w walutach obcych, operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty),
 • Debet na koncie do 1 000 zł bez odsetek na 30 dni (opłata w wysokości 5 zł tylko w miesiącu, w którym skorzystasz z limitu),
 • 0 zł za standardowe przelewy (przez serwis internetowy iPKO i aplikację mobilną IKO),
 • Bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach w aplikacji IKO (pozwalają na kontrolę konta i finansów).
 • Usługa Autooszczędzania (odkładanie drobnych kwot pieniędzy przy okazji dokonywania wybranych transakcji),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: BLIK, Garmin Pay, Apple Pay (Google Pay na razie nie jest dostępne w PKO BP),
 • Atrakcyjne zniżki i oferty specjalne (np. 90 dni TIDAL Premium bezpłatnie, bonus 20% w Orange z IKO, bez limitu za 1 zł dziennie w T-Mobile, a także dostęp do oferty SPA, hoteli i salonów urody w obniżonych cenach, itp.,
 • Profil Zaufany dostępny na rachunku (umożliwia załatwienie wielu spraw urzędowych przez internet).

Decydując się na Konto, masz także możliwość dokupienia 1 z 3 wariantów ubezpieczenia od następstw nieszczęsliwych wypadków.

Jak odebrać 200 zł do Allegro?

Spieszymy z przedstawieniem wszystkich działań.

1. Najpóźniej do 18.12.2020 r. (bądź do wyczerpania puli 6 000 rejestracji) zarejestruj się w Promocji, wpisując imię i nazwisko oraz PESEL. Zaakceptuj również Regulamin. Link do Oferty podsyłamy poniżej:


Załóż PKO Konto dla Młodych i odbierz 200 zł do Allegro

2. Kliknij przycisk „Wyślij”.

3. W tym samym terminie (czyli do 18.12.2020 r.) zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z kartą. Możesz tego dokonać na dwa dostępne sposoby:

 • przez internet (składając elektroniczny wniosek),
 • na selfie w aplikacji mobilnej IKO lub w serwisie iPKO (Bank wymaga kilku zdjęć twarzy i dowodu tożsamości). Ten sposób możesz wykorzystać, nawet jeśli nie jesteś klientem PKO BP. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację IKO na swoim smartfonie oraz odpowiesz na wskazane komendy.

4. Również do 18.12.2020 r. wyraź zgodę marketingową na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Możesz to zrobić przy zawieraniu umowy, składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta bądź elektronicznie w serwisie iPKO albo aplikacji IKO. Pamiętaj, by nie odwoływać jej aż do wydania karty podarunkowej!

5. Najpóźniej do 15.01.2021 r. zrealizuj kartą minimum 3 operacje bezgotówkowe (w tym zaliczają się płatności zbliżeniowe), które zostaną rozliczone w systemie Banku, a także 3 płatności BLIK-iem.

6. Nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł do Allegro otrzymasz w jednej z dwóch tur. Gdy uda Ci się spełnić wszystkie warunki do 22.11.2020 r. to nagrodę w formie kodu elektronicznego do 18.12.2020 r. odnajdziesz w aplikacji IKO w sekcji “Powiadomienia”. Z kolei, realizując działania później, przekazanie premii nastąpi do 12.02.2021 r. Kod ważny jest do 31.10.2021 r.

Najważniejsze szczegóły o Koncie

W zależności od tego, jaki sposób wybierzesz na założenie rachunku, spójrz jeszcze na istotne szczegóły.

 • Jeśli otwierasz Konto na selfie, to Twoje Konto będzie od razu aktywne. W e-mailu dostaniesz dane logowania do serwisu iPKO oraz aplikacji IKO.
 • Jeśli otwierasz Konto wypełniając wniosek elektroniczny przez internet (z opcją “kurier”) to zapoznaj się z e-mailem i poczekaj na telefon od kuriera, który dostarczy Ci umowę do podpisu.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz jej uwzględniać przy corocznym rozliczeniu PIT-38.

Transakcje bezgotówkowe i BLIK to podstawa!

Uczestnicząc w Promocji musisz pamiętać o wykonaniu dwóch działań: transakcji bezgotówkowych oraz płatności BLIK-iem. Spójrzmy, jak PKO BP definiuje wspomniane aktywności.

 • Transakcja bezgotówkowa kartą. To każdy zakup towarów/usług dokonany za pomocą karty w terminalach płatniczych, w internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.
 • Płatność zbliżeniowa telefonem. To operacja płatnicza wykonana telefonem z systemem działającym w technologii NFC ze środków na karcie (przy użyciu aplikacji mobilnej IKO poprzez zbliżenie telefonu do czytnika terminala płatniczego).
 • Płatność BLIK. To dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowanego przez IKO.

Przyjemna nagroda do odbioru jeszcze przed Świętami

Proste warunki, atrakcyjna nagroda oraz ograniczona pula rejestracji sprawiają, że opisywana Oferta może bardzo szybko zakończyć się jeszcze przed wyznaczonym terminem. Dlatego nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ tę akcję, dopasuj wszystkie za i przeciw oraz ostatecznie podejmij decyzję.

Trudno przewidzieć, czy w przyszłości PKO BP zdecyduje się na podobną promocję rachunków. Dlatego naszym zdaniem warto skorzystać z nadarzającej się okazji. Jeśli potrzebujesz trochę więcej czasu do namysłu, polecamy również nasz najnowszy ranking kont osobistych, który zestawia ze sobą najlepsze rachunki osobiste z premiami na rynku.

Źródło:

1. Regulamin Promocji PKO BP „Tak mamy”

2. Strona PKO BP, pkobp.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły