200 zł w gotówce + 20 zł na goodie.pl dla mobilnych z Kontem 360° Student w Banku Millenium

Promocja nieaktywna

Bank Millenium nie zwlekał długo z rozpoczęciem kolejnej akcji specjalnej dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 lat i chętnie korzystają z aplikacji mobilnych. Za założenie Konta 360° Student (lub Konta 360°) oferuje 220 zł premii, w tym 20 zł zwrotu za zakupy dokonane na platformie goodie.pl. Same warunki są naprawdę proste!

220 zł w Promocji dla mobilnych

Jeszcze nie skończyła się poprzednia promocja Konta 360°, a Bank Millenium ponownie mile nas zaskoczył. Przypomnijmy tylko, że za otwarcie rachunku osobistego (także w wersji studenckiej) proponuje premię w wysokości aż 300 zł. Ale wróćmy do opisywanej akcji.

Załóż Konto 360° Student i odbierz 220 zł

Najnowsza Promocja pod nazwą: “220 zł dla mobilnych” skierowana jest z kolei do młodych klientów w przedziale od 18 do 26. roku życia. Wystarczy więc, że otworzysz Konto 360° Student (lub Konto 360°), wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem oraz raz zapłacisz zbliżeniowo telefonem – a trafi do Ciebie 220-złotowy bonus (50 zł w gotówce + 20 zł na goodie.pl + 150 zł w gotówce). Promocja trwa do 16.11.2020 r. lub do momentu wyczerpania puli pierwszych 1 000 rejestracji.

Bank Millenium zajął 2. miejsce w kategorii “Bank dla młodych” w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019. Został nagrodzony za efektywność, rozwój nowych technologii oraz innowacyjnych usług finansowych w obszarze relacji z klientami.

Co oferuje Konto 360° Student?

Konto 360° i Konto 360° Student od lat znajdują się w czołówce rankingu najlepszych kont osobistych. Zobaczymy więc, jakie usługi czynią te rachunki godnymi zaufania.

 • 0 zł za prowadzenie Konta (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne i wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej oraz aplikacji,
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. załatwisz sprawy w MilleUrzędzie, kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy czy opłacisz rachunki),
 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (1% dla nowych środków do 25 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Kto może skorzystać z okazji?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat i nie mają więcej niż 26 lat. Dlatego, jeśli mieścisz się w tym przedziale to czytaj dalej. Oto pozostałe warunki konieczne do spełnienia:

 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • musisz posiadać zdefiniowany polski numer telefonu (konieczny jest do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE),
 • do 16.11.2020 r. (lub do wyczerpania puli 1 000 rejestracji) złóż wniosek o promocyjne Konto 360° Student (lub Konto 360°),
 • zaakceptuj Regulamin Promocji,
 • na dzień rozpoczęcia Oferty (czyli 16.10.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku. Instytucja wyklucza z akcji posiadaczy, współposiadaczy rachunku, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku – w tym karty przedpłaconej pre-paid i dodatkowej karty kredytowej. Nie możesz też poręczać kredytu w Banku Millenium albo posiadać jednostki uczestnictwa Millenium TFI, a także być byłym klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej bądź sprzedaży premiowej Konta 360° (w tym jego “młodzieżowej” wersji).

Umowę możesz zawrzeć za pomocą fotoweryfikacji, czyli tzw. “na selfie”. Jeśli zdecydujesz się na taką formę otwarcia rachunku to do 31.01.2021 r. musisz udać się do oddziału Banku i złożyć wzór podpisu, w tym okazać dokument tożsamości.

Ciekawym zapisem w Regulaminie Promocji jest podpunkt, który wyklucza z udziału osoby zajmujące eksponowane stanowiska polityczne (zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu).

Jak odebrać 220 zł premii?

Przyszedł czas na najbardziej wyczekiwany moment, w którym możesz zacząć działać, by odebrać nagrodę. Pora na harmonogram działań.

1. Najpóźniej do 16.11.2020 r. (lub do wyczerpania pierwszych 1 000 wniosków) złóż wniosek o Konto 360°. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° Student i odbierz 220 zł

Składając wniosek o rachunek wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku, poprzez kanały elektroniczne i przez telefon.

2. Również do 16.11.2020 r. zawrzyj umowę o Konto 360° Student (albo Konto 360°) wraz z kartą debetową i aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium.

3. Do 31.12.2020 r. na Twoje nowo otwarte Konto trafi premia w wysokości 50 zł. W tym samym czasie, na podany numer telefonu otrzymasz SMS-em kod do odbioru 20 zł w goodie cashback. Kod będzie ważny przez 14 dni od daty przekazania. Po użyciu kodu w aplikacji goodie, saldo Twojego konta cashback zostanie powiększone o dodatkowe 20 zł.

4. W grudniu 2020 i styczniu 2021 wykonaj poniższe aktywności, by odebrać 150 zł:

 • co najmniej 5 transakcji kartą do Konta lub BLIK-iem,
 • minimum 1 raz zapłać zbliżeniowo telefonem z wykorzystaniem aplikacji Millenet.

5. Do 26.02.2021 r. na Twoje Konto wpłynie premia o wartości 150 zł 😊

Zajrzyj do szczegółów!

Dla pełnej jasności spójrzmy, jak instytucja definiuje wymagane aktywności. Tym sposobem za prawidłowo wykonane transakcje uzna tylko płatności za towary czy usługi. Nie uwzględnia za to wypłat gotówki, transakcji zwróconych na Konto, transakcji niebędących zapłatą za towary i usługi oraz płatności związanych z uczestnictwem w grach hazardowych.

Wspomnieliśmy też o 20 zł zwrotu za zakupy dokonane na platformie goodie.pl. Zgodnie z Regulaminem, aby odebrać bonus musisz zalogować się do aplikacji goodie oraz w dolnym Menu wybrać opcję “Profil” i “Użyj kodu” (aplikację goodie.pl pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store). Po użyciu kodu, Twoje konto cashback powiększy się o premiowaną sumę. Po uzbieraniu na koncie goodie przynajmniej 21 zł zwrotu za zakupy, zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu.

I na końcu jeszcze jedna miła wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania. Nie musisz się więc z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Program „Lubię to Polecam” z nagrodami

Przy okazji opisywania Oferty, warto również zajrzeć do Programu Poleceń Banku Millenium. W aktualnej 7. edycji “Lubię to Polecam”, każdy posiadacz konta w Banku ma dostęp do szeregu nagród i rabatów o różnej wartości. Obecnie za zarejestrowanie się w Programie i rekomendowanie Banku wśród rodziny i znajomych, masz do wyboru:

 • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D),
 • lokatę 2% (w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • eKartę podarunkową goodie (o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie),
 • kartę upominkową do Zalando na kwotę 80 zł,
 • eKartę do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com o wartości 80 zł.

Co ważne, aby móc zdobywać nagrody zarówno Polecający, jak i Polecony obowiązkowo muszą spełnić określone warunki. Polecający udostępniając swój indywidualny “Kod Polecenia” potencjalnym klientom. Natomiast, Polecony ma za zadanie aktywnie korzystać z Konta i płacić kartą/BLIK-iem, a także w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, wydać minimum 360 zł.

Edycja Programu “Lubię to Polecam” trwa do 2.04.2021 r.

220 zł premii za proste warunki

Najnowsza Oferta Banku Millenium powinna przypaść do gustu wszystkim tym, przed którymi transakcje bezgotówkowe nie mają żadnych tajemnic. Za samo założenie rachunku i zaakceptowanie zgód marketingowych zgarniasz 50 zł i 20 zł w formie bonusu na goodie. Następnie przez kolejne 2 miesiące realizuj wymagane aktywności, a zyskasz kolejne 150 zł w gotówce.

Brzmi ciekawie, prawda? Pamiętaj tylko, że pula nagród ograniczone jest tylko do 1 000 wniosków. Jeśli więc szukasz taniego, prostego w obłudze i wielofunkcyjnego rachunku to zwyczajnie nie przegap tej okazji!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „220 zł dla mobilnych”

2. Regulamin Programu „Lubię to Polecam” – edycja 7

3. Strona Banku Millenium, bankmillenium.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły