200 zł z kartą kredytową BNP Paribas i nagrody w programie mamBONUS.pl

Lubisz zakupy, a najbardziej te, za które nie musisz nic płacić? Nie masz nic przeciwko zbieraniu punktów i wymienianiu ich na atrakcyjne nagrody? W kolejnej już promocji swojej karty kredytowej, BNP Paribas przygotował niezłą gratkę dla miłośników zakupów i łowców rabatów. Możesz zgarnąć 200 zł na zakupy w wybranych sieciach, zniżki do 50% do 2,5 tys. sklepów, a także nagrody z katalogu mamBONUS.pl. Warunek jest jeden: załóż kartę kredytową MasterCard Standard.

200 zł z kartą kredytową BNP Paribas i nagrody w mamBONUS.pl

Rynek kart kredytowych w Polsce nie zwalnia. Obecnie banki proponują kredytówkę już nie tylko jako stałe i pewne źródło stałych przychodów, ale także jako produkt, dzięki któremu klienci mogą zyskać szereg bonusów. Jedną z takich promocji uruchomił niedawno BNP Paribas. W zamian za założenie karty kredytowej, przez 4 miesiące możesz otrzymać 4 vouchery o łącznej wartości 200 zł do popularnych sklepów:

 • H&M,
 • Douglas,
 • RTV Euro AGD,
 • Allegro.

Dodatkowo z Programem Korzyści mamBONUS.pl masz szansę zgarnąć:

 • zniżki do 50%,
 • vouchery do kina,
 • nagrody z katalogu, np. szczoteczka soniczna, podgrzewacz do butelek KARDIO-TEST,
 • rabaty do ponad 2 500 sklepów,
 • 22 000 pkt w pierwszym miesiącu po zawarciu umowy o kartę1.

Oferta obowiązuje do 31 marca 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Niemal każda akcja, która związana jest z kredytówką wymaga od ich właścicieli spełniania podstawowych wymogów wiekowych oraz dochodowych. Podobnie jest w przypadku oferty BNP Paribas. Uczestnikiem promocji może być konsument (klient detaliczny), który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz zawrze z Bankiem Umowę o Kartę. Ponadto:

 • w okresie od 1.08.2018 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie łączyła go z Bankiem Umowa o Kartę,
 • nie jest zatrudniony przez BNP Paribas lub spółkę grupy kapitałowej, do której należy Bank, ani też nie świadczy na ich rzecz żadnych usług,
 • zawarta przez niego Umowa o Kartę z Bankiem nie okazała się nieważna w okresie trwania promocji.

200 zł z kartą kredytową BNP Paribas i nagrody w mamBONUS.pl – jak zdobyć?

Jak skorzystać z promocji, by móc cieszyć się cennymi profitami w przyszłości? Oto krótki poradnik!

1. Wypełnij formularz na stronie promocji i załóż Kartę Kredytową (RRSO: 14,13%) najpóźniej do 31 marca 2020 roku. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Poczekaj na telefon od konsultanta Banku, który pomoże Ci wypełnić dalszą część wniosku.

3. Wykonaj transakcje Kartą Kredytową na łączną kwotę minimum 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Za każde wydane 1 zł za pomocą Karty Kredytowej otrzymasz 2 pkt, które możesz wymieniać na nagrody, vouchery do kina oraz rabaty u partnerów.

4. Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile przynajmniej raz w miesiącu po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę Kredytową.

5. Zarejestruj się na stronie mamBONUS.pl i odbierz voucher na zakupy w wysokości 50 zł bądź wybierz nagrodę. Do rejestracji potrzebny Ci będzie:

 • identyfikator klienta (jest automatycznie przypisywany przez Bank. Odnajdziesz go na miesięcznym wyciągu przesyłanym przez Bank lub otrzymasz go telefonicznie od konsultanta Banku).
 • numer PESEL.

Punkty przyznane Uczestnikowi promocji to: 15 000 pkt ekstra do wymiany na voucher zakupowy (do m.in. Allegro, Douglas, H&M, e-bilet, Home Design, RTV Euro AGD) o wartości 50 zł lub na inne nagrody dostępne w katalogu mamBONUS.pl.

O Karcie Kredytowej BNP Paribas słów kilka

Przy okazji opisywania oferty warto zwrócić uwagę na istotne podpunkty regulaminu, w tym konieczność spełnienia transakcji Kartą, za które Bank uważa:

 • operacje bezgotówkowe polegające na dokonaniu płatności za pomocą Karty Kredytowej za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo-usługowym akceptującym transakcje bezgotówkowe. Są to także płatności online w sklepach internetowych oraz operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub ich wypłata z bankomatu.

BNP Paribas za transakcje Kartą nie uważa płatności:

 • spornych lub zwróconych,
 • przeznaczonych na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • wykonanych kartami dodatkowymi wydanymi do rachunku Karty Kredytowej,
 • polegających na zasileniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej, np. zasilenie elektronicznych portmonetek.

Wypłata z bankomatu? Możliwa, ale kosztowna

Być może przyjdzie Ci do głowy pomysł wypłaty środków dostępnych na Karcie Kredytowej z bankomatu. Odradzamy tego z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, w dobie panującej epidemii koronawirusa i akcji “Zostań w domu” wszelka wypłata gotówki nie jest wskazana i warto zachować w tym przypadku szczególne środki ostrożności. Rób zakupy online lub ewentualnie zamiast gotówki, płać kartą w punktach handlowo-usługowych.

I po drugie, każda operacja wypłaty z bankomatu sporo kosztuje. BNP Paribas pobiera 4,9% prowizji za wypłatę minimum 10 zł. Przykładowo więc wybierając z bankomatu, np. 1 000 zł, bank naliczy sobie 49 zł plus odsetki od wypłaconej sumy. Transakcje gotówkowe nie są bowiem wliczane do okresu bezodsetkowego!

Co zyskujesz z Kartą Kredytową MasterCard Standard z programem mamBONUS.pl?

Samą ideą mamBONUS.pl jest zbieranie punktów za każdym razem, gdy płacisz Kartą Kredytową. Później zebrane profity wymieniasz na atrakcyjne nagrody2. Zobacz, jakie benefity czekają na Ciebie wybierając kredytówkę BNP Paribas:

 • odnawialny limit kredytowy, który przydatny jest podczas nieprzewidzianych wydatków w kraju i za granicą
 • bezodsetkowy kredyt maksymalnie do 56 dni (nie mniej niż 26 dni)
 • przelewy i wypłaty w ramach przyznanego limitu kredytowego
 • opcja automatycznej spłaty zadłużenia z rachunku osobistego prowadzonego w BNP Paribas
 • możliwość wydania kart dodatkowych, z których może korzystać każda osoba po ukończeniu 13. roku życia
 • wakacje kredytowe nawet 2 razy w ciągu roku kalendarzowego
 • elastyczne zmiany cyklu rozliczeniowego spośród 5 dostępnych: 5, 10, 15, 25 dzień miesiąca
 • stała kontrola wydatków dzięki dostępowi do GOonline oraz GOmobile, a także do Centrum Telefonicznego
 • opcja rozłożenia zakupów na raty 0% w wybranych sklepach
 • oferty specjalne oraz akcje promocyjne
 • rabaty do 50% w ponad 2,5 tys. sklepów
 • za każde wydane 1 zł otrzymujesz 2 pkt, które wymienisz na nagrody
W programie mamBONUS.pl masz szansę zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych nagród. Źródło: mamBONUS.pl

Pomyśl o założeniu Konta BNP Paribas!

Przy okazji skorzystania z kredytówki BNP Paribas pomyśl też o założeniu rachunku osobistego, z którym zyskasz dodatkowe premie. Aktualnie możesz wybrać Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj będące liderem wśród najlepszych kont dla podróżujących.

Płać Kartą Kredytową i zdobywaj punkty

Słowem końca podkreślamy, że zakładając Kartę Kredytową w BNP Paribas nie musisz wykonywać żadnych specjalnych transakcji. Po prostu korzystaj z kredytówki podczas zakupów online lub płatności w sklepach handlowo-usługowych. Dzięki temu gromadzisz dodatkowe punkty w mamBONUS.pl i tym samym spełniasz warunki promocji.

Po uzbieraniu określonej liczby punktów, sam możesz zdecydować na co je wymienisz. Pamiętaj, że im więcej punktów posiadasz na koncie, tym bardziej atrakcyjną nagrodę otrzymasz. Zauważ, że już na wstępie zyskujesz 22 000 pkt, co w naszej ocenie oznacza, że naprawdę niewiele brakować Ci będzie do ciekawych benefitów. W wolnym czasie zajrzyj też na nasze pozostałe Promocje Bankowe dostępne na Czerwonej-Skarbonce. Zwłaszcza polecamy promocje BNP Paribas:

Pamiętaj, aby rozsądnie wydawać pożyczone pieniądze, bo prędzej czy później musisz spłacić zadłużenie ciążące na Karcie Kredytowej.

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży Premiowej „Zgarnij nagrody z Kartą Kredytową”

2. Strona Programu Korzyści mamBONUS.pl, https://mambonus.pl/


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły