“2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz”! Prosta Pożyczka od Provident

“2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz”! Prosta Pożyczka od Provident

Porównywarka pożyczek i kredytów Czerwona-Skarbonka już od jakiegoś czasu stara się rzetelnie przedstawiać i porównywać różne oferty. Tym razem na świeczniku znalazła się promocja od firmy Provident. “2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz” to nowa propozycja pożyczkodawcy, w ramach produktu “Prosta Pożyczka”. Sprawdźmy, jak wygląda w praktyce.

Prosta Pożyczka od Provident – “2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz”

“Masz pełne ręce roboty na święta? Weź Prostą Pożyczkę i zrealizuj świąteczne plany”. Tym hasłem, Provident zachęca nowych klientów do skorzystania z oferty świątecznego zastrzyku gotówki. Do Bożego Narodzenia zostały niecałe dwa tygodnie, warto zatem sprawdzić, jak prezentuje się Twój świąteczny budżet. W ramach oferowanej pomocy pożyczysz 2 000 zł, 3 000 zł lub 4 000 zł z opcją spłaty pierwszej raty dopiero po 2 miesiącach!

RRSO dla Prostej Pożyczki równa się 63,68%. Oferta produktowa ważna jest od 13 listopada 2019 roku i tyczy się pożyczek w kwotach od 2 000 do 4 000 zł na 26 tygodni lub 6 miesięcy.

Możesz także skorzystać z oferty “Pożyczka na Start”, w ramach której jako nowy klient pożyczysz od 500 zł do 5 000 zł. Promocja trwa od 25 listopada 2019 roku.

„Pożyczka na Start” w Provident

Jakie warunki spełnić, by otrzymać Prostą Pożyczkę?

W tej kwestii, Provident wykazuje się dużym zaufaniem i elastycznością – bo, aby móc wnioskować o dodatkowe środki wystarczy skończyć jedyne 18 lat. Pozostałe warunki są niezmienne, jak u większości firm pozabankowych. A są to:

  • Pełna zdolność do czynności cywilnoprawnych
  • Aktualny dowód tożsamości, rachunek bankowy, e-mail oraz polski numer telefonu
  • Obywatelstwo polskie oraz stałe zamieszkanie na terenie kraju
  • Stałe źródło dochodu – mogą to być środki, np. z pensji, renty/emerytury lub świadczenia.

“2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz” – jak to działa?

Czas poświątecznego rachunku sumienia wywołuje u większości z nas poczucie winy, nie tylko z powodu nadmiernego objadania się – ale również źle wydanych pieniędzy. Jak zatem sprawić, by świąteczna atmosfera nie zamieniła się w styczniową depresję? Wystarczy, że do kwestii pożyczania pieniędzy podejdziesz racjonalnie. Oferta Provident jest bardzo interesująca, ale jak każdy produkt wzięty nierozważnie, finalnie może sporo kosztować (odsetki karne za opóźnienia w spłacie pożyczki).

Wystarczy, że wybierzesz kwotę, jaką potrzebujesz, a pierwszą ratę zapłacisz dopiero po 2 miesiącach! Źródło: provident.pl

Spójrzmy teraz, jak prezentują się same zasady promocji. Są one dość proste i zrozumiałe.

Przykładowo, jeśli pożyczysz 2000 zł to oddajesz 2400 zł, przy pożyczce na 3 000 zł zwracasz 3 600 zł, natomiast potrzebując 4 000 zł regulujesz 4 800 zł. Pamiętaj też o fakcie, że zaciągając zobowiązanie w grudniu spłacasz je dopiero po dwóch miesiącach – czyli w lutym. Do wyboru posiadasz także dwa terminy spłaty: na 26 tygodni lub 6 miesięcy.

Prosta Pożyczka od Provident – jak skorzystać z promocji?

Doceniamy akcje, w których uczestnicy nie muszą się zbytnio głowić nad tym, jak otrzymać dodatkową gotówkę. “2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz” również należy do tych promocji.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę krok po kroku.

1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy: provident.pl.

2. Wypełnij krótki formularz, który odnosi się do konkretnej pożyczki. Podaj w nim: adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL oraz opcjonalny telefon kontaktowy. Wyraź również odpowiednie zgody, w tym zgodę na udzielenie odpowiedzi przez kontakt telefoniczny. Na końcu zatwierdź wszystkie informacje przyciskiem: “Sprawdź”.

3. W ciągu kilku najbliższych minut skontaktuje się z Tobą doradca, który dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.

4. W Provident pieniądze otrzymasz na dwa sposoby: na rachunek bankowy lub w gotówce do ręki. Wybór należy do Ciebie!

5. Pamiętaj o terminowej spłacie zobowiązania. Pożyczkodawca za każdy dzień opóźnienia nalicza dodatkowe odsetki karne.

To warto wiedzieć o Prostej Pożyczce!

Kluczowym wymogiem wzięcia Prostej Pożyczki, jak i pozostałych produktów oferowanych przez Provident jest pozytywna weryfikacja zdolności kredytowej. Ponadto, w ramach Prostej Pożyczki całkowity koszt pożyczki wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczki, termin spłaty pierwszej miesięcznej raty upływa po 2 miesiącach od dnia zawarcia umowy pożyczki, a terminy spłaty kolejnych miesięcznych rat pożyczki upływają w kolejnych miesiącach liczonych od terminu spłaty pierwszej raty pożyczki. Za pierwszy miesiąc obowiązywania umowy pożyczki nie są naliczane odsetki (w przypadku Prostej Pożyczki Miesięcznej). Warunkiem skorzystania z Prostej Pożyczki jest zawarcie aneksu w dacie podpisania Pożyczki Dopasowanej w obecności Doradcy Klienta1.

Prosta Pożyczka od Provident – “2000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz” to propozycja wprost stworzona na świąteczne wydatki. Źródło: provident.pl

Na sam koniec, prezentujemy przykład reprezentatywny Prostej Pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 63,68%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 2 400 zł; oprocentowanie stałe 0%; całkowity koszt kredytu 400 zł (w tym: prowizja 135 zł; opłata przygotowawcza 40 zł; opłata za elastyczny plan spłat 225 zł; odsetki 0 zł); 6 miesięcznych równych rat w wysokości 400 zł.

Źródło:

1 Strona Provident, https://www.provident.pl/short-form


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły