24Gotówka.pl – recenzja i opinie klientów

Szczegóły

Przykład reprezentatywny

Szczegóły
Maks. pierwsza pożyczka
100 - 6 000 zł
Prowizja
0 %
Konto w banku
Tak
Metoda wypłaty
przelew na konto
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Maks. kolejna pożyczka
6000 zł
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Status osoby fizycznej
Tak
Zaświadczenie o zarobkach
Nie
Czas wypłaty
15 minut
Oprocentowanie
0 %
RRSO
0 %
? max. 1915,68 %
Godziny pracy w niedziele
24/7
Okres spłaty
1 - 4 miesięcy
Kwota
100 - 6 000 zł
Godziny pracy w sobotę
24/7
Sposób weryfikacji
wiele możliwości
? Wykaż, że jesteś mieszkańcem Polski, w wieku od 18 do 80 lat, posiadasz PESEL, konto bankowe, konto e-mail i numer telefonu komórkowego.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.

Oprocentowanie i kwota mogą ulec zmianie po wypełnieniu formularza. 24Gotówka oferuje elastyczne warunki spłaty kredytu na 30 i 60 dni przy minimalnej RRSO 0% i maksymalnej 1915.68%. Reprezentatywny przykład pożyczki 3000 zł na 30 dni, całkowity koszt pożyczki to 3482, a RRSO 513%. 24Gotówka nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu. Składając wniosek o pożyczkę, oświadczasz, że przeczytałeś i zgadzasz się z naszymi Regulaminem i Polityką Prywatności.

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

3.9/5

Siedziba firmy

Levitation One Ltd.
Vibu 3
10-415 Tallin

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 2500 EUR
KRS: 16045238

Nowoczesna platforma 24Gotówka.pl pozwala odnaleźć najkorzystniejsze oferty pożyczek pozabankowych oraz złożyć szybki wniosek o przyznanie gotówki. To również pierwsza inteligentna rekomendacja finansowa oparta o wzorzec Big Data. Jak działa 24Gotówka.pl i dlaczego warto z niej skorzystać?

Sektor pożyczek pozabankowych rozwija się w naszym kraju bardzo dynamicznie. Dlatego nic dziwnego, że na rynku co rusz pojawiają się nowe podmioty, oferujące pieniądze na dowolny cel.

Jednym z nich jest portal 24Gotówka.pl świadczący swoje usługi jako pośrednik finansowy. Analizuje on oferty wszystkich pożyczkodawców w Polsce i dobiera ich właściwie do upodobań swoich klientów.

24Gotówka.pl – najważniejsze informacje o firmie

24Gotówka.pl to tzw. giełda pożyczek, na której użytkownik zainteresowany finansowaniem ma możliwość złożyć taki wniosek w 100 proc. online. Co wyróżnia platformę? Przede wszystkim korzysta ona z własnych algorytmów, które analizują profil klienta i dopasowują do jego upodobań najlepiej pasujące oferty.

Twórcy serwisu podkreślają również, że jest to pierwsza inteligentna rekomendacja finansowa dla użytkowników oparta na Big Data. W praktyce oznacza to bardzo szybki proces przetwarzania wniosków pożyczkowych, umożliwiający tym samym błyskawiczny zastrzyk gotówki wprost na konto bankowe klienta bądź z wypłatą na kartę prepaid.

24Gotówka.pl analizuje oferty wszystkich pożyczkodawców w Polsce i wybiera dla klienta tych, którzy spełniają jego kryteria. Źródło: 24Gotówka.pl

Oferta finansowa

Pośrednik pozwala pożyczyć od 100 zł do 6 tys. zł, gdy korzystasz z jego usług zarówno po raz pierwszy, jak i kolejny raz. Sam okres kredytowania wynosi od 30 do maksymalnie 120 dni.

Oferty charakteryzują się małą liczbą formalności oraz niską ratą. Choć niestety w przypadku tego serwisu nie możemy liczyć na pierwszą darmową pożyczkę.

24Gotówka.pl oferuje przede wszystkim, tzw. pożyczki bullet, czyli zobowiązania, które spłacasz jednorazowo w całości wraz z odsetkami i prowizją w wyznaczonym terminie.

Na jakich warunkach przyznawane są pożyczki?

Tradycyjnie z tego typu usług mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (min. 18 lat), które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Maksymalny wiek pożyczkobiorcy wynosi 80 lat. Konieczne jest też polskie obywatelstwo oraz zamieszkanie na terenie kraju.

Starający się o gotówkę klienci muszą posiadać stałe źródło dochodów, które zagwarantuje terminową spłatę pożyczki. Nie jest za to wymagane zaświadczenie o zarobkach.

Pozostałe wymagania:

 • dowód osobisty (opcjonalnie paszport),
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto osobiste zarejestrowane na osobę składającą wniosek.

Jakie bazy weryfikuje 24Gotówka.pl?

Dobrą informacją dla zadłużonych jest to, że 24Gotówka.pl współpracuje z wieloma firmami, które wyspecjalizowane są w udzielaniu, tzw. pożyczek bez BIK. Za to serwis może zaglądać do innych rejestrów, jak:

 • BIG Infomonitor,
 • ERIF,
 • KRD, ale także innych.

Oprócz tego 24Gotówka.pl wymaga zwrotnego przelewu weryfikacyjnego. To praktyka stosowana przez większość instytucji na rynku. Ma na celu zweryfikować, czy klient podał poprawne dane, i czy faktycznie jest tą osobą, za którą się podaje.

Jak zaciągnąć pożyczkę?

Wystarczy, że na stronie głównej platformy, na specjalnym ku temu kalkulatorze podasz kwotę oraz okres spłaty, jaki Cię interesuje. Po wpisaniu danych klikasz zielony przycisk „Weź pożyczkę”.

Zostaniesz odesłany do formularza, który musisz uzupełnić o swoje dane osobowe. Niezbędne też będzie wyrażenie zgód i zaakceptowanie regulaminu. Po jego wypełnieniu otrzymasz przykładowe oferty, z których wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Pamiętaj tylko, by podczas składania wniosku podać dane zgodne z prawdą. Zawyżone dochody czy inne nieprawdziwe informacje będą szybko zweryfikowane przez pośrednika.

Czas oczekiwania na pieniądze

Przyznane środki przelewane są niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej decyzji i podpisaniu umowy przez klienta. Oczywiście sam czas księgowania gotówki zależy od sesji międzybankowych. Najczęściej jednak pożyczka trafia na rachunek tego samego dnia roboczego.

Opinie klientów o 24Gotówka.pl

Osoby chcące zaciągnąć finansowanie, bardzo często weryfikują informacje o danej firmie, korzystając z doświadczeń wcześniejszych klientów. Niestety w przypadku usług tego pośrednika ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat.

Trudno jest więc stwierdzić, ilu użytkowników rzeczywiście poleca 24Gotówka.pl, a ilu odradza skorzystanie z tego rozwiązania. Na uwagę jednak zasługuje fakt, że serwis wpisany jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Tartu.

Pożyczka w 24Gotówka.pl – zalety i wady

Zalety:

 • Wysoka kwota pożyczki i stosunkowo długi okres spłaty,
 • Brak opłat za składanie wniosków,
 • Minimum formalności,
 • Szybka weryfikacja klienta,
 • Wysoka pierwsza pożyczka – nawet do 6 tys. zł,
 • Pożyczki od 18 lat do nawet 80 roku życia,
 • Duży wybór ofert – w tym dla osób zadłużonych w BIK,
 • Dostępna pożyczka z przelewem na konto, jak i z wypłatą na kartę prepaid.

Wady:

 • 24Gotówka.pl to nie pożyczkodawca, a jedynie pośrednik finansowy,
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki,
 • Możliwa weryfikacja w bazach dłużników.

24Gotówka.pl – dane kontaktowe

Dane usługodawcy: Levitation One Ltd.
Dane adresowe:ul. Vibu 3, Tallin, Estonia
KRS:16045238
E-mail:info@24gotowka.pl

Korzystałeś już z usług 24Gotówka.pl? Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.9/5 - (27 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie