250 zł na start + 300 zł moneyback + 1% na lokacie mobilnej za Konto Jakie Chcę dla młodych

Promocja ważna do 30.11.2020r.

Kumulacja nagród w Santander Bank Polska dla nowych, młodych klientów (do 26. roku życia). Za założenie Konta Jakie Chcę dla młodych zgarniesz nie tylko premię w wysokości 250 zł. Bank przewidział również 50 zł za skuteczne polecenie rachunku, do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki oraz 1% na lokacie mobilnej. I to nie koniec dobrych wiadomości.

Nowoczesne Konto Jakie Chcę dla młodych

Santander Bank Polska doskonale wie, co “przyrządzić” dla smakoszy promocji bankowych lubiących proste warunki i szybkie nagrody. W trakcie trwającej akcji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem” proponuje 250 zł w gotówce za nowo otwarty rachunek i zrealizowanie standardowej aktywności (wpływ na min. 1 000 zł + 5 transakcji bezgotówkowych + zalogowanie się do aplikacji Santander mobile). Możesz też zyskać dodatkowe 50 zł, gdy masz dziecko i otworzysz mu Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18. roku życia.

Załóż Konto Jakie Chcę dla młodych i odbierz 200 zł + 50 zł premii

Dobrych wiadomości ciąg dalszy! Bank wypłaci Ci kolejne 50 zł za skuteczną rekomendację Konta (+50 zł dla Poleconego) oraz dostaniesz do 300 zł zwrotu w ciągu roku (do 25 zł/miesięcznie), gdy opłacisz domowe rachunki za gaz, wodę, internet itp. Akcja trwa do 30.11.2020 r. Natomiast w przypadku Konta Jakie Chcę dla dziecka zakończy się 25.12.2020 r.

W międzyczasie Bank prowadzi promocję skierowaną do klientów powyżej 26. roku życia. W tym przypadku również można zgarnąć do 250 zł za otwarcie Konta sobie i dziecku oraz do 300 zł zwrotu za rachunki.

Co oferuje Konto Jakie Chcę dla młodych?

Santander Bank Polska przygotował dla młodych prawdziwą gratkę korzyści. Spójrzmy na najważniejsze z nich.

 • 0 zł za prowadzenie Konta,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej (przelewy ELIXIR, Expres ELIXIR, BlueCash),
 • Bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty gotówki z kartą Dopasowaną ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • Bezpłatne szkolenia w ramach Stypendiów Santander (zarejestruj się na santander-grants.com i wybierz stypendium dla siebie),
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej (przy minimum 5 transakcjach w miesiącu. W przeciwnym razie opłata za “debetówkę” wynosi 3 zł/miesięcznie),
 • 1% na lokacie mobilnej w skali roku (wkład od 1 000 do 20 000 zł przez 4 miesiące. Lokata dostępna w PLN),
 • Pakiet wielowalutowy (9 zł/miesięcznie. Gwarantuje darmowe wypłaty gotówki w bankomatach za granicą oraz 0 zł za przewalutowanie),
 • Pakiet wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (0 zł/miesięcznie dla klientów do 26. roku życia),
 • Programy lojalnościowe VISA Oferty oraz MasterCard Priceless Specials,
 • 0,01% na Koncie systematycznym (usługa Automatycznego oszczędzania),
 • Moneyback (zwrot za domowe rachunki do 300 zł rocznie, czyli do 25 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Kantor wymiany walut Santander (atrakcyjne kursy walut dostępne 24/7),
 • Aplikacja Santander mobile (kupuj bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkowania lub zamawiaj taksówki, itp.).

Kto może skorzystać z Oferty?

Instytucja stawia klientom kilka warunków. Po pierwsze, zakładając Konto dla młodych musisz mieć od 18 do 26 lat, posiadać obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania na terenie kraju. Po drugie, musisz mieć też pełną zdolność do czynności prawnych. I po trzecie, spełnij jeszcze kilka poniższych warunków:

 • w okresie od 1.11.2019 r. do dnia otwarcia Konta w trwającej Promocji, nie możesz figurować jako właściciel lub współwłaściciel rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska,
 • najpóźniej do 30.11.2020 r. poprawnie złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę dla młodych,
 • najpóźniej do 15.12.2020 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o rachunek,
 • wyraź wymagane zgody przez Bank oraz zaakceptuj Regulamin.

Z akcji wykluczeni są również obecni, jak i byli klienci Banku, którzy od 1.04.2019 r. brali udział w sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych lub Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18. roku życia1.

Jeśli posiadasz w Santander Bank Polska jakikolwiek inny produkt bankowy, np. kartę kredytową to bez przeszkód możesz skorzystać z Promocji.

Jak zgarnąć 200 zł na “dzień dobry”?

Przejdźmy teraz do samych zadań, dzięki którym zyskasz premię gotówkową.

1. Najpóźniej do 30.11.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Jakie Chcę dla młodych i odbierz 200 zł + 50 zł premii

Podczas wypełniania formularza wyraź zgodę na kontakt Santander Bank Polska drogą elektroniczną w celu marketingowym, telefoniczną oraz elektroniczną (EEK). Zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 30.12.2020 r. i utrzymane do końca okresu trwania Oferty.

 1. Podczas wypełniania wniosku, podaj Banku swój aktualny numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.
 2. Do 15.12.2020 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o Konto osobiste. Instytucja udostępnia dwie formy zawarcia umowy do wyboru:
 • za pomocą wideo rozmowy z doradcą lub za pośrednictwem kuriera,
 • w oddziale Banku.
 1. W każdym z 3 miesięcy po otwarciu rachunku wykonaj następujące działania:
 • zapewnij wpływ na nowo otwarte Konto w wysokości co najmniej 1 000 zł lub więcej (np. wpływ z tytułu wynagrodzenia),
 • zrealizuj minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową w sklepie lub internecie bądź BLIK-iem),
 • zaloguj się do aplikacji Santander mobile.
 1. Premia zostanie przelana na Twój rachunek do 15.04.2021 r.

Przykładowo, jeśli otworzysz Konto w listopadzie 2020, to warunki aktywności musisz spełnić w każdym z 3 miesięcy: listopadzie 2020, grudniu 2020 oraz styczniu 2021 albo w grudniu 2020, styczniu 2021 i lutym 2021. Natomiast, gdy Konto założysz w grudniu 2020, to aktywność musisz wykonać w każdym z 3 miesięcy: grudniu 2020, styczniu 2021 i lutym 2021 albo styczniu 2021, lutym 2021, a takżew marcu 2021.

50 zł dla dziecka

Dodatkową szansą na zarobek jest też premia w postaci 50 zł kieszonkowego za nowo otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka (poniżej 18. roku życia).

 1. Do 25.12.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka po zalogowaniu się na swoje nowo otwarte Konto.
 2. Najpóźniej do 30.12.2020 r. zawrzyj umowę o Konto dla dziecka (na podstawie złożonego wniosku). Tutaj również możesz zdecydować się albo na wideo rozmowę z doradcą albo na kuriera.
 3. Najpóźniej do 30.12.2020 r. wyraź niezbędne zgody na rzecz Banku:
 • zgodę na kontakt ws. realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym.

Wymagane zgody utrzymaj do końca okresu trwania Promocji!

 1. Bank wypłaci premię w wysokości 50 zł do 15.04.2021 r.

W ramach akcji dla każdego swojego dziecka poniżej 18. roku życia możesz otworzyć po jednym Koncie.

50 zł w Programie Poleceń

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja IX” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta bliskim osobom. W tym przypadku, również Polecony nie pozostaje na straconej pozycji, bo otrzymuje od Banku 50 zł. Maksymalnie możesz polecić rachunek 10 osobom, za co zgarniesz ogólnie nawet 500 zł. Program trwa do 31.01.2021 r.

 1. Do 31.01.2021 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.
 2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 28.02.2021 r. na spełnienie warunków.
 3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji. Co oznacza, że rachunek masz prawo zarekomendować nie więcej niż 10 osobom!
 4. Nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu na rachunek Polecającego oraz Poleconego. Uczestnicy otrzymają bonusy do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki.

Co bardzo ważne, w ramach płatności BLIK-iem (w tym przelew na telefon BLIK) instytucja nie uwzględnia wypłat z bankomatu. Pozostałe operacje mogą zostać wykonane kartą (tutaj Bank wyklucza cashbak, czyli wypłatę gotówki kartą w terminalu w sklepie).

Uczestnikiem Programu może być osoba pełnoletnia, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.11.2019 r. oraz wyraziła wszystkie wymagane zgody. Przy okazji zajrzyj też na najlepszy ranking kont dla młodych 2020.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł/miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

Kilka ważnych szczegółów! 

Jak widzisz, na premię przyjdzie Ci nieco poczekać, bo wszystkie warunki aktywności są rozłożone w czasie. Spójrzmy teraz na najważniejsze informacje znajdujące się w Regulaminie Promocji. 

 • Transakcje bezgotówkowe. Bank wyklucza z nich transakcje anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania, a także wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową bądź BLIK-iem. 
 • Płatność BLIK. To polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego w sklepach stacjonarnych i internecie. 
 • Kod Polecającego. Numer identyfikujący, który generowany jest przez Osobę Polecającą w usłudze Santander internet albo aplikacji Santander mobile. Następnie przekazywany jest Osobie Poleconej w celu przystąpienia do Promocji. 

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym. 

Młodzieżowy rachunek z korzyściami

Najnowsza propozycja Santander Bank Polska z całą pewnością należy do jednych z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych. Można w niej zdobyć nie tylko 250 zł na start przy stosunkowo łatwej aktywności, ale też 50 zł dla każdego dziecka.

Warto przy tym pamiętać, że instytucja dysponuje jednocześnie atrakcyjnymi programami lojalnościowymi VISA Oferty oraz MasterCard Priceless Specials, rozdaje 50 zł za każde skuteczne polecenie, a także zwraca do 300 zł w ciągu roku za opłacane rachunki. Cóż … lepiej trafić nie mogłeś 😉

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”

2. Regulamin Promocji „Polecam mój Bank- edycja IX”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły