200 zł za DARMOWE Konto Przekorzystne dla młodych

Promocja ważna do 15.03.2023r.

Bank Pekao nie śpi! Odkryliśmy kolejną ofertę, tym razem Konta Przekorzystnego dla młodych (do 26. roku życia). Wystarczy, że otworzysz rachunek i na „dzień dobry” dostaniesz 50 zł. Kolejna pula 150 zł wpadnie do Ciebie za wymaganą aktywność.

Pekao kontynuuje promocje pod nazwą „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII. W jej ramach możesz zgarnąć dwie stówki, które zostaną wypłacone w 3 pulach (50 zł + 50 zł x 3 miesiące) za otwarcie rachunku i spełnienie warunków aktywności w kolejnych miesiącach.

Akcja potrwa do 15 marca 2023 r.

Oferta dla nowych klientów

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, nie możesz mieć więcej niż 26 lat (w przypadku, gdy nie jesteś pełnoletni, podpiszesz umowę w obecności przedstawiciela ustawowego).

W okresie od 1 stycznia 2021 r. do 9 stycznia 2023 r. nie mogłeś mieć także w Pekao żadnego rachunku płatniczego w złotówkach oraz lokaty terminowej (również jako współposiadacz).

Jak zgarnąć 200 zł?

1. Do 15 marca 2023 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych.

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do akcji oraz potwierdzić regulamin promocji.

Za samo założenie konta Pekao wręcza 50 zł. Przelew z premią trafi do Ciebie pod koniec następnego miesiąca.

2. W 3 kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną sumę (za pomocą karty debetowej albo aplikacji PeoPay) oraz
  • min. 1 raz w miesiącu loguj się do aplikacji PeoPay.

Za spełnienie warunków aktywności w 3 miesiącach otrzymasz 150 zł. Dostaniesz je co miesiąc przez kolejne 3 miesiące (50 złx3 miesiące).

Dodatkowe bonusy

Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję – a nawet dwie. Będąc już posiadaczem konta, polecaj jego otwarcie wśród swoich znajomych. Za każdą skuteczną rekomendację do Twoich rąk trafi 100 zł (za Konto Przekorzystne) lub 50 zł (za Konto Przekorzystne dla młodych). Akcja potrwa do 30 kwietnia 2023 r.

Na osłodę otrzymujesz również 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla środków do 100 tys. zł (promocja trwa do 15.03.2023 r.). Jeśli więc przy okazji zechcesz zacząć oszczędzać, to przy dzisiejszych realiach rynkowych może Ci się to opłacić.

Pełna oferta Pekao

Chcesz poznać całą ofertę Pekao i opinie dotychczasowych klientów? Zapraszamy Cię do osobnego artykułu —> Pekao – recenzja i opinie klientów.

Dla młodych i nowoczesnych

Przejrzyste i niezbyt trudne warunki to główne atuty oferty. W sumie musisz wykonać 15 transakcji (po 5 w 3 kolejnych miesiącach), by móc cieszyć się z dodatkowego bonusu.

Dlatego promocja jest jak najbardziej godna polecenia. Jeśli masz mniej niż 26 lat i akurat szukasz korzystnego konta osobistego, to działaj i zakładaj Konto Przekorzystne!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VII”.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły