200 zł za DARMOWE Konto Przekorzystne w Pekao

Pekao kontynuuje promocję na założenie Konta Przekorzystnego. Do zgarnięcia jest 200 zł+ 7% na koncie oszczędnościowym. Zobacz szczegóły.

200 zł za konto przekorzystne w pekao

Kluczowe informacje

  • Pekao wypuściło kolejną edycję Konta Przekorzystnego, w której możesz zdobyć 200 zł premii;
  • Akcja potrwa do 13 czerwca 2024 r. i skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 1 lipca 2023 r. do 3 kwietnia 2024 r. nie mieli w Pekao żadnego rachunku płatniczego w złotówkach oraz lokaty terminowej (*również jako współposiadacz);
  • Do rachunku bank dorzuca 7% na koncie oszczędnościowym przez 5 miesięcy.

200 zł za Konto Przekorzystne: szczegóły oferty

W ramach Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę” – edycja XII Bank Pekao umożliwia założenie rachunku osobistego w zamian za nagrodę pieniężną, którą wypłaci Ci po spełnieniu wszystkich warunków aktywności.

Jest ich niewiele, a chodzi o otwarcie rachunku oraz wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta).

Termin wypłacenia bonusu zależy od dnia, w którym przystąpisz do promocji. Przykładowo założyłeś/-aś konto kwietniu, to premię w wysokości 200 zł dostaniesz we wrześniu.

Akcja potrwa do 13 czerwca 2024 r.

Poniżej polecam Ci jeszcze recenzję, która dedykowana jest właśnie temu rachunkowi.

Pekao Konto Przekorzystne: opinie i szczegóły Zobacz

Oferta dla nowych klientów

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, musisz być pełnoletni (* w przypadku, gdy nie jesteś pełnoletni, podpiszesz umowę w obecności przedstawiciela ustawowego, ale omijają Cię warunki promocji).

W okresie od 1 lipca 2023 r. do 3 kwietnia 2024 r. nie mogłeś mieć także w Pekao żadnego rachunku płatniczego w złotówkach oraz lokaty terminowej (również jako współposiadacz). Zabronione jest posiadanie w tym okresie jakiegokolwiek produktu kredytowego w Pekao.

Jak zgarnąć 200 zł?

1. Do 13 czerwca 2024 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay.

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do akcji oraz potwierdzić regulamin promocji.

Wskazówka:

Jeśli wybierzesz kartę Mastercard, będziesz mógł zbierać punkty w programie Bezcenne Chwile. Do zgarnięcia na start masz 8 tys. punktów, które stanowią równowartość 100 zł, i które możesz wymienić na nagrody :)

2. W 3 kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną sumę w każdym z miesięcy (za pomocą karty debetowej albo aplikacji PeoPay).

Za spełnienie warunków aktywności w 3 miesiącach otrzymasz 200 zł. Premia trafi na Twoje konto do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań promocji.

Dodatkowe bonusy

Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję, a nawet dwie. Będąc już posiadaczem konta, polecaj jego otwarcie wśród swoich znajomych. Za każdą skuteczną rekomendację do Twoich rąk trafi 100 zł (* za Konto Przekorzystne) lub 50 zł (* za Konto Przekorzystne dla młodych). Akcja ta, co rusz jest odnawiana, więc możesz polecać do osiągnięcia maksymalnej kwoty 1500 zł.

Na osłodę otrzymujesz również 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla środków do 100 tys. zł przez 5 miesięcy. Jeśli więc przy okazji zechcesz zacząć oszczędzać, to przy dzisiejszych realiach rynkowych może Ci się to nawet opłacić.

Pełna oferta Pekao

Chcesz poznać całą ofertę Pekao i opinie dotychczasowych klientów? Zapraszamy Cię do osobnego artykułu.

Recenzja i opinie klientów o Pekao Zobacz

Szybka premia za niewielką aktywność

Przejrzyste i niezbyt trudne warunki to główne atuty oferty. W sumie musisz wykonać 15 transakcji (* po 5 w 3 kolejnych miesiącach), by móc cieszyć się z dodatkowego bonusu.

Dlatego promocja jest jak najbardziej godna polecenia. I jeśli akurat szukasz korzystnego konta osobistego, to działaj i zakładaj Konto Przekorzystne!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.7/5 - (20 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie