250 zł premii za Konto Przekorzystne dla młodych + do 1 500 zł w Programie Poleceń

Promocja nieaktywna

Bank Pekao S.A. nie śpi! Odkryliśmy kolejną ofertę, tym razem Konta Przekorzystnego dla młodych (do 26. roku życia). Wystarczy, że otworzysz rachunek za pomocą szybkiego selfie, a otrzymasz 100 zł premii „na start”, voucher o wartośći 50 zł w Programie Mastercard „Bezcenne Chwile”, elektroniczną legitymację studencką, zniżki do 30% w Galerii Rabatów i do 1 500 zł za rekomendację rachunku wśród bliskich.

Konto Przekorzystne dla młodych i nowoczesnych

Czy Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. może być jeszcze korzystniejsze? Oczywiście, że tak! Bank Pekao S.A. ruszył z Promocją „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”– edycja I. Punktem wyjścia do zgarnięcia 100-złotowej premii jest założenie rachunku na selfie oraz wykonanie transkacji bezgotówkowych, nowo założoną kartą debetową.

Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. i odbierz 250 zł premii

Dodatkowo, za skuteczne polecenie konta otrzymasz 100 zł (w sumie możesz zdobyć nawet 1 500 zł), a także voucher o wartości 50 zł za rejestrację w Programie Mastercard „Bezcenne Chwile”. Czekają również na Ciebie zniżki do 30% w Galerii Rabatów, darmowa Karta Rewolucyjna (wielowalutowa), 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie oraz elektroniczna legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej.

Promocja Konta Przekorzystnego dla młodych, jak i Program Poleceń zakończą się 31.03.2021 r.

Kto może skorzystać z Promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy ukończyli 18 lat, ale nie mają więcej niż 26 lat (w przypadku, gdy nie jesteś pełnoletni, umowa podpiszesz obecności przedstawiciela ustawowego). Jako uczestnik musisz też spełnić następujące warunki:

 • obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • wyraź zgodę na przystąpienie do Promocji oraz zaakceptuj, że zapoznałeś się z Regulaminem i Informacją Administratora Danych,
 • od 4.01.2019 r. do 31.11.2020 r. nawet przez 1 dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w Banku (rachunku płatniczego dla konsumentów, czyli konta do wykonywania różnych transakcji płatniczych lub rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej),
 • w okresie Promocji, podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą płatniczą i aplikacją mobilną PeoPay,

Umowę o Konto Przekorzystne możesz szybko zawrzeć z Bankiem poprzez złożenie wniosku online lub aplikację mobilną PeoPay. Jeśli nie uda Ci się zawrzeć umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, to wybierz się do oddziału Pekao. Warunki promocyjne nadal będą aktualne.

Co oferuje Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A.?

Skoro już wiesz, że zakładając rachunek czeka na Ciebie wiele ciekawych produktów – najwyższa pora dokładnie się im przyjrzeć.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (po ukończeniu 26. roku życia, opłaty pobierane będą na zasadach ogólnych. Z kolei, gdy nie ukończyłeś 18 lat, to umowę o Konto Przekorzystne zawiera w Twoim imieniu przedstawiciel ustawowy, np. rodzic),
 • Darmowa obsługa Karty Rewolucyjnej do rachunku. (jedna Karta wielowalutowa do płatności w Polsce i za granicą, w tym gwarancja niskich kursów w każdym zakątku świata. Możesz płacić nią bezpośrednio z konta walutowego: EUR, USD, GBP, CHF),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • Bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay (jest częścią usługi bankowości elektronicznej),
 • 0 zł za krajowe polecenie przelewu w PLN (20 gr za wysłanie kodu SMS do zatwierdzenia transakcji),
 • 0 zł za prowadzenie rachunków płatniczych w EUR, USD, CHF lub GBP (Eurokont walutowych),
 • Zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów (do ponad 2 000 sklepów i usług związanych z aktywnym stylem życia, dbałością o zdrowie, edukacją oraz wypoczynkiem). Więcej na rabatypekao.pl,
 • Elektroniczna legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej MasterCard ELS. (dzięki niej zrobisz zakupy stacjonarnie i w internecie, czy nawet wypłacisz gotówkę z bankomatów),
 • Atrakcyjny Program Poleceń (możesz zyskać do 1 500 zł za rekomendację rachunku w Pekao S.A.),
 • Promocja OK, GO! dla młodych. (to platforma szkoleniowa z wyborem jednego modułu szkoleniowego z trzydziestu dostępnych. W ciągu trzech miesięcy od daty dokonania rejestracji w Programie, wybierz jeden pakiet szkoleniowy (na kolejne masz 75% zniżkę). Promocja trwa do 31.12.2020 r.

Konta dla młodych to coraz chętniej wybierany produkt bankowy przez nastolatków, studentów, a także osoby pracujące do 26. roku życia. Tego typu rachunki są zdecydowanie tańsze od typowych kont bankowych – a nawet całkowicie darmowe! Pełna lista najnowszych i najciekawszych ofert dostępna jest w naszym rankingu najlepszych kont do 18. i 26. roku życia.

Jak otrzymasz 150 zł na początek?

Aby zdobyć wspomniane premie (100 zł za otwarcie rachunku + 50 zł za rejestrację w Programie) musisz przebrnąć przez poniższe kroki.

1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz kartą płatniczą i aplikacją PeoPay. Link do dedykowanej oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A. i odbierz 100 zł premii

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do akcji oraz potwierdzić Regulamin Promocji, w tym Informację Administratora Danych!

2. Wpisz swoje najważniejsze dane do kontaktu, które w przyszłości ułatwią Ci logowanie do Pekao24. Możesz również wyrazić zgodę na pobieranie danych z Facebook’a lub Google. Wówczas Bank automatycznie pobierze Twoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

3. Kliknij przycisk “Dalej”.

4. Wybierz weryfikację tożsamości “na selfie”, podczas której zrobisz zdjęcie swojej twarzy.

5. Zatwierdź umowę zdalnie.

6. Aby zgarnąć premię w postaci 100 zł, musisz w każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku wykonać poniższe działania:

 • płać kartą debetową (tak, aby suma transakcji bezgotówkowych wynosiła łącznie min. 1 000 zł) oraz
 • zapewnij co najmniej 1 wpływ na rachunku w kwocie min. 500 zł.

7. Nagrodą za udział jest zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową. Bonus zostanie wypłacony nie później niż do 30.07.2021 r., przy czym:

Jeśli założyłeś Konto w styczniu 2021 i spełnisz warunki Promocji w każdym miesiącu od 1 lutego 2021 do 30 kwietnia 2021, premię otrzymasz do 31.05.2021.

8. Również do 31.03.2021 r. zarejestruj swoją kartę debetową w Programie Mastercard „Bezcenne Chwile”. Na start otrzymasz:

 • 1000 pkt (za samo zapisanie się w Programie) oraz
 • 2400 pkt (za wyrażenie zgód marketingowych Organizatorowi oraz wykonanie min. 1 płatności kartą w ciągu 30 dni od momentu zapisania się w Programie).

3400 pkt, czyli 50 zł wymienisz na nagrody ze specjalnego katalogu dostępnego na stronie ?

Kilka kluczowych szczegółów!

Z prezentowanej Promocji możesz skorzystać tylko jeden raz i dostać tylko jedną nagrodę po spełnieniu wymaganych działań. Premia wypłacana jest jednorazowo, niezależnie od tego, ilu współposiadaczy przypisanych jest do rachunku.

Spójrzmy jeszcze, jak Bank definuje najważniejsze pojęcia, które przydadzą Ci się podczas wykonywania działań na Koncie.

 • Transakcja bezgotówkowa. Płatność wykonana za pomocą karty płatniczej debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay, realizowana poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi. Ze wspomnianych transakcji, wykluczone są płatności anulowane, zwrócone, nieautoryzowane, a także płatności BLIK!
 • Wpływ na Konto. Pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów.

1 500 zł w Programie Poleceń

Bank zachęcając do założenia młodzieżowego Konta Przekorzystnego, jednocześnie nakłania do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Musisz wypełnić go online i polecić Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł.

Tym sposobem, rekomendować możesz następujące rachunki:

 • Konto Przekorzystne,
 • Konto Przekorzystne dla Młodych,
 • Konto Świat Premium,
 • Konto Przekorzystne Biznes.

Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” trwa do 31.03. 2021 r,

Konto Przekorzystne z korzyścią dla młodych

W naszej opinii, “młodzieżowe” Konto Przekorzystne samo w sobie jest już dużo cenniejszą nagrodą niż proponowane bonusy. Samą umowę podpiszesz bez wychodzenia z domu, robiąc kilka zdjęć swojej twarzy i dowodu. Po za tym, możesz płacić w obcej walucie bez żadnych kosztów, nawet gdy nie posiadasz rachunku walutowego!

Pekao S.A. umożliwia też zdobywanie nowych umiejętności poprzez korzystanie z pakietów szkoleniowych. Sam decydujesz, z jakiego programu rozwoju chcesz skorzystać. Miłośników nowinek technologicznych zadowoli także szeroki wachlarz nowoczesnych płatności, jak BLIK, Google Pay czy Apple Pay. Może jest to więc najlepszy moment, by otworzyć swój osobisty rachunek bankowy i czerpać radość z dostępnych profitów, za które nie poniesiesz praktycznie żadnych opłat ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”– edycja I

3. Regulamin Programu Poleceń „Polecam Przekorzystnie – edycja IV”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x