300 zł za DARMOWE Konto Przekorzystne w Pekao

W najnowszej odsłonie Konta Przekorzystnego Pekao oferuje 200 zł + 7% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowe 100 zł wpadnie do Twojej kieszeni za sprawą udziału w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

300 zł za konto przekorzystne w pekao

Kluczowe informacje

  • Pekao wypuściło kolejną edycję Konta Przekorzystnego, w której możesz zarobić 300 zł premii;
  • Akcja potrwa do 2 listopada 2023 r. i skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 1 maja 2021 r. do 16 sierpnia 2023 r. nie mieli w Pekao żadnego rachunku płatniczego w złotówkach oraz lokaty terminowej (*również jako współposiadacz);
  • Do rachunku bank dorzuca 7% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy.

Pekao rozpoczął promocję pod nazwą: Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę” – edycja IX. W jej ramach możesz zgarnąć 200 zł, które zostanie wypłacone w kilku pulach:

  • 50 zł za otwarcie rachunku;
  • 3 x 50 zł za spełnienie warunków aktywności (*min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta).

Plus 100 zł do wydania w programie lojalnościowym Mastercard.

Akcja potrwa do 2 listopada 2023 r.

Weź udział w promocji Pekao

Oferta dla nowych klientów

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, musisz być pełnoletni (w przypadku, gdy nie jesteś pełnoletni, podpiszesz umowę w obecności przedstawiciela ustawowego, ale omijają Cię warunki promocji).

W okresie od 1 maja 2021 r. do 16 sierpnia 2023 r. nie mogłeś mieć także w Pekao żadnego rachunku płatniczego w złotówkach oraz lokaty terminowej (również jako współposiadacz).

Jak zgarnąć 300 zł?

1. Do 2 listopada 2023 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych.

Weź udział w promocji Pekao

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do akcji oraz potwierdzić regulamin promocji.

Za samo założenie konta Pekao wręcza 50 zł. Przelew z premią trafi do Ciebie do połowy drugiego miesiąca (po miesiącu, w którym doszło do podpisania umowy).

2. W 3 kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną sumę (za pomocą karty debetowej albo aplikacji PeoPay).

UWAŻAJ: Jeśli spełnisz warunki aktywności w dwóch miesiącach, otrzymasz maksymalnie 100 zł. A jeśli tylko w jednym miesiącu – dostaniesz 50 zł.

Za spełnienie warunków aktywności w 3 miesiącach otrzymasz 150 zł. Dostaniesz je w kolejnych 3 miesiącach (50 zł x3 miesiące).

Wspomniałam jeszcze o możliwości zgarnięcia 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Faktycznie przybierze ono postać 8 tys. pkt. (równowartość 100 zł), które wymienisz na jedną z nagród w tym programie lojalnościowym. Warunkiem jest tylko to, byś przy zakładaniu konta nie zapomniał o wyborze karty z logo Matercard.

Dodatkowe bonusy

Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję, a nawet dwie. Będąc już posiadaczem konta, polecaj jego otwarcie wśród swoich znajomych. Za każdą skuteczną rekomendację do Twoich rąk trafi 100 zł (za Konto Przekorzystne) lub 50 zł (za Konto Przekorzystne dla młodych). Akcja ta co rusz jest odnawiana, więc możesz polecać i polecać, choć maksymalna kwota, jaką masz możliwość dostać za rekomendacje to 1500 zł.

Na osłodę otrzymujesz również 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla środków do 100 tys. zł przez 6 miesięcy. Jeśli więc przy okazji zechcesz zacząć oszczędzać, to przy dzisiejszych realiach rynkowych może Ci się to opłacić.

Pełna oferta Pekao

Chcesz poznać całą ofertę Pekao i opinie dotychczasowych klientów? Zapraszamy Cię do osobnego artykułu.

Szybka premia za niewielką aktywność

Przejrzyste i niezbyt trudne warunki to główne atuty oferty. W sumie musisz wykonać 15 transakcji (po 5 w 3 kolejnych miesiącach), by móc cieszyć się z dodatkowego bonusu.

Dlatego promocja jest jak najbardziej godna polecenia. I jeśli akurat szukasz korzystnego konta osobistego, to działaj i zakładaj Konto Przekorzystne!

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

1. Regulamin Promocji: Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę” – edycja IX

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.7/5 - (19 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie