270 zł premii: 150 zł w gotówce + 100 zł do Allegro + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millenium

Promocja ważna do 01.02.2021r.

Bank Millenium kontynuuje promocję Konta 360° (także w wersji Student). Tym razem do zdobycia jest aż 270 zł premii: 150 zł w gotówce, 100 zł w formie elektronicznej karty podarunkowej do serwisu Allegro oraz kod na 20 zł w cashback goodie. Zestaw nagród jest całkiem atrakcyjny, a warunki ich zgarnięcia jeszcze prostsze!

Konto 360° (i Konto 360° Student) z nagrodami

Regularnie informujemy Was o promocjach bankowych, które goszczą na łamach Czerwonej-Skarbonki. Na ogół są to akcje, w których do zdobycia są wysokie premie pieniężne, kody podarunkowe oraz nagrody rzeczowe. W najnowszej sprzedaży premiowej “Konto 360° w promocji z Allegro”, Bank Millenium rozdaje:

 • premię w wysokości 150 zł,
 • elektroniczną kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł,
 • kod na 20 zł na konto cashback w goodie (ważny przez 14 dni od daty przekazania).

Warunkiem otrzymania bonusów jest otwarcie Konta 360° (alko Konta 360° Student) i zrealizowanie wskazanej aktywności na rachunku, m.in. wpływów zewnętrznych, płatności kartą lub BLIK-iem oraz przelewu – lub ewentualnie płatności zbliżeniowej telefonem). Promocja potrwa do 1.02.2021 r.

Załóż Konto 360° w Banku Millenium i odbierz 270 zł premii

Zasady udziału w Promocji

Spójrzmy teraz, do kogo skierowana jest Oferta. W tym względzie Bank nas nie zaskoczył. Musisz być pełnoletnim klientem, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych – a także:

 • podaj Banku Millenium swój polski numer telefonu (niezbędny jest on do otrzymywania haseł do autoryzacji zleceń w KBE),
 • do 1.02.2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową,
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych (drogą elektroniczną/przez telefon),
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli 22.12.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium (lokaty, karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, jednostek uczestnictwa Millenium TFI). Nie możesz być też stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji (jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku).

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie rachunku za pomocą szybkiego “selfie”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 31.05.2021 r. powinieneś również udać się do najbliższego oddziału Banku i złożyć wzór podpisu (w tym udostępnić dowód tożsamości).

Z udziału w Promocji wykluczone są osoby, które już kiedyś zakładały Konto 360° (lub Konto 360° Student) – ale tylko w akcjach promocyjnych! Oznacza to, że jeśli jakiś czas temu otworzyłeś rachunek “normalnie” i później go zamknąłeś, to nie ma żadnych przeszkód do tego, byś nie mógł skorzystać z akcji ?

Jak odebrać wszystkie bonusy?

Czas na najważniejszą część artykułu – czyli warunki Promocji, dzięki którym sięgniesz po premiowane bonusy.

1. Do 1.02.2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (bądź Konto 360° Student) wraz kartą debetową i zawrzyj umowę o te produkty. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° w Banku Millenium i 270 zł premii

Składając wniosek, wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku (poprzez kanały elektroniczne i telefon).

2. Do 26.02.2021 r. otrzymasz:

 • kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł. Będzie ona ważna minimum 6 miesięcy od daty jej przekazania (dostaniesz ją w formie cyfrowego kodu w treści SMS na numer telefonu podany we wniosku),
 • 20 zł na start na koncie cashback w goodie. Dodatkowo, za zakupy realizowane za pośrednictwem goodie otrzymasz stały zwrot do 3% wartości zamówienia. Kod będzie ważny 14 dni od daty jego przekazania (po użyciu kodu w aplikacji goodie, saldo konta cashback użytkownika w goodie zostanie powiększone o 20 PLN. Środki z konta cashback możesz przelać na inne konto, gdy zgromadzisz minimum 21 zł).

3. W każdym z czterech miesięcy: w lutym, marcu, kwietniu i maju 2021:

 • zapewnij wpływ zewnętrzny na min. 1 000 zł,
 • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę.
 • zrealizuj min. 1 płatność zbliżeniową albo min. 1 przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon).

Jeśli otworzyłeś swój rachunek “na selfie”, odwiedź placówkę Banku do 31.05.2021 r. i potwierdź tam swoją tożsamość.

4. Po spełnieniu warunków aktywności z 4 miesięcy, do 30.06.2021 r. otrzymasz 150 zł na nowo otwarte Konto 360° ?

O czym musisz pamiętać?

Pierwszą ważną kwestią jest konieczność wyrażenia zgód na otrzymywanie informacji handlowych/marketimgowych, które musisz zatwierdzić podczas składania wniosku o rachunek. Do czasu przekazania nagród nie możesz też rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o Konto ani odwołać wspomnianych zgód.

Regulamin akcji podkreśla, że wspomniany comiesięczny wpływ na rachunek musi być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie zaliczają się do tego przelewy wewnętrzne między Twoimi rachunkami w Banku Millenium). Z kolei, jeśli chodzi o operacje kartą lub BLIK-iem kluczowe jest to, by były to zapłaty za towary i usługi. Wykluczone są z tego transakcje oznaczone, tzw. kodem MCC, np. gry hazardowe, bukmacherka czy internetowe przelewy pieniężne.

Premia za otwarcie Konta 360° zwolniona jest z opodatkowania!

Co oferuje Konto 360°?

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji bliżej zapoznać się z Kontem 360°, to musisz wiedzieć, że od kilku lat plasuje się w czołówce najlepszych kont osobistych.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej oraz aplikacji),
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (0,5% dla nowych środków do 50 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Atrakcyjne bonusy za niewielką aktywność

Najnowsza Promocja Banku Millenium to z całą pewnością wysoka premia i proste warunki. Co prawda, w gotówce otrzymasz “tylko” 150 zł premii. Natomiast kolejne 100 zł trafi do Ciebie w postaci karty podarunkowej Allegro i 20 zł na konto goodie cashback – dzięki czemu spożytkujesz bonusy dla własnych przyjemności ?

Zdecydowanie warto rozważyć tę akcję. Natomiast, jeśli nie przekonuje Cię do końca sam rachunek, to zerknij jeszcze na nasz najnowszy ranking kont osobistych – również z dołączonymi intrygującymi premiami i nagrodami.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Konto 360° w promocji z Allegro”

2. Strona Banku Millenium, bankmillenium.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły