3 000 zł na paliwo w konkursie Citi Handlowy!

Promocja ważna do 15.12.2020r.

Citibank w ramach promowania Karty kredytowej Citibank-BP Motokarta wystartował z konkursem, w którym do zdobycia jest całkiem solidna nagroda. Wypełniając wniosek o “kredytówkę” i odpowiadając na krótkie pytanie konkursowe, możesz zgarnąć premię w postaci 6 kart paliwowych o łącznej wartości 3 000 zł (każda po 500 zł). Bonus otrzyma 10 szczęśliwców, którzy będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi.

Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta w Citi Handlowy

Choć Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta pojawiła się w ofercie Banku na początku tego roku, to nieustannie wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami. Nadal aktualna jest promocja (do 31.08.2020 r.), w której w zamian za wyrobienie i płatności zrealizowane “kredytówką” otrzymasz tzw. moneyback do 720 zł w ciągu 3 lat. Od razu podkreślamy, że łączy się ona z omawianym konkursem.

Akcja „Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta” zorganizowana przez Bank Handlowy wyłoni 10 zwycięzców, którzy otrzymają 6 kart paliwowych do stacji oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Wartość każdej z nich wynosi 500 zł, co łącznie daje okrągłą sumę 3 000 zł. Co musisz zrobić? W wielkim skrócie, złożyć wniosek online o Kartę Citibank-BP Motokarta, wykonać transakcje na łączną sumę minimum 500 zł i odpowiedzieć na pytanie: Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł? Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są do 15.12.2020 r. Z kolei, samo wyłonienie laureatów nastąpi 16.12.2020 r.1

Zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej? Niezależnie od tego, czy planujesz być jej biernym użytkownikiem, aktywnym posiadaczem, czy też łowcą najświeższych promocji z bonusami – nasz ranking kart kredytowych pomoże Ci wybrać “kredytówkę” najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Decydując się na konkretną ofertę, pamiętaj tylko o obowiązujących limitach i terminowej spłacie!

Co otrzymasz z Kartą kredytową Citibank-BP Motokarta?

“Kredytówka” oferowana przez Citi Handlowy jest bezwarunkowo darmowa. Jednak to nie jedyna korzyść, jaką przygotował dla Ciebie Bank. Dla pełnego obrazu, przedstawiamy wszystkie jej najważniejsze zalety:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie Karty (RRSO: 7,44%). Bez dodatkowych warunków i bez ukrytych kosztów, nie ponosisz opłaty miesięcznej za Kartę,
 • Darmowe powiadomienia SMS o transakcjach lub terminie spłaty “kredytówki”. Dzięki temu, masz stałą kontrolę nad swoimi wydatkami,
 • Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na wygodne raty (zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą),
 • Nowoczesne płatności telefonem z Apple Pay/Google Pay,
 • 720 zł zwrotu za paliwo w ciągu 3 lat (wydając Kartą co miesiąc minimum 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymasz 20 zł/miesięcznie zwrotu na kartę),
 • Atrakcyjny Program lojalnościowy Citi Specials. Gwarantuje dostęp do ponad 300 rabatów, np. 4% zwrotu na Booking.com, 30 zł we Frisco, dowóz jedzenia z Wolt, 15% rabatu w Link4 i wiele innych,
 • Dostęp do Programu PAYBACK (zbierasz punkty w Programie z Kartą kredytową Citibank-BP Motokarta i odbierasz nagrody)2.

Kto może wziąć udział w Konkursie?

Zacznijmy od dokładnego przedstawienia warunków, jakie musisz spełnić, by w ogóle myśleć o udziale w konkursie. Zgodnie z regulaminem, najważniejszymi warunkami uczestnictwa są pełnoletność oraz pełna zdolność do czynności prawnych. Dodajmy do tego, jeszcze inne wymagania:

 • złożenie wniosku o wydanie Karty kredytowej Citibank-BP Motokarta w trakcie trwania konkursu, a także zawarcie umowy z Bankiem o Kartę kredytową Citibank,
 • udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe: Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?
 • dostarczenie do Banku aktualnego i czytelnego dokumentu dochodowego, potwierdzającego deklarowane we wniosku dochody (w ciągu 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy o Kartę). Może nim być, np. wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące (z tytułu wynagrodzenia, renty/emerytury, dywidendy, najmu), PIT za ubiegły rok (dostarczony przez osoby prowadzące “wolne zawody” albo własną działalność gospodarczą). Jednocześnie Citibank zastrzega sobie, że jeśli nie będzie on wystarczający do potwierdzenia zdolności kredytowej, to dodatkowo trzeba będzie dołączyć wskazane przez niego dokumenty dochodowe.

W takim razie, kogo Bank wyklucza z udziału w konkursie?

 • osoby, które od 31 grudnia 2019 r. posiadają dowolną kartę kredytową Citibank,
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta,
 • obywateli oraz rezydentów Stanów Zjednoczonych Ameryki (czyli mający stałe miejsce zamieszkania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadający ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki, czyli tzw. Zieloną Kartę lub spełniający tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat).

Jak założyć Kartę Citibank-BP Motokarta i wziąć udział w konkursie?

„Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank–BP Motokarta” to dość prosta i zrozumiała akcja, która nie powinna sprawić zbyt dużego problemu miłośnikom dalekich podroży. Samym warunkiem zdobycia nagrody jest zrealizowanie niewielkiej aktywności na Karcie oraz znalezienie się w gronie 10 osób, których odpowiedź na pytanie konkursowe będzie najbliższa prawdzie. Oto, co dokładnie należy zrobić, by mieć szansę na wygraną.

1. Najpóźniej do 15.12.2020 r. wypełnij formularz konkursowy, w którym udzielisz odpowiedzi na pytanie: Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł? Wygenerowany link do konkursu podsyłamy poniżej:

2. Po udzieleniu odpowiedzi, kliknij przycisk: “Wyślij odpowiedź i aplikuj o Kartę”. Pamiętaj tylko, by przed tym potwierdzić zapoznanie się z regulaminem konkursu.

3. Złóż wniosek o Kartę kredytową Citibank-BP Motokarta, by następnie zawrzeć z Bankiem umowę o Kartę kredytową Citibank.

4. W ciągu 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy o “kredytówkę”, dostarcz do Banku wymagany dokument dochodowy, który potwierdzi informacje podane we wniosku. Spis wymagalnych dokumentów przez Citibank dostępny jest w regulaminie konkursu.

5. Nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, wykonaj poniższe aktywności:

 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (w tym za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile),
 • dokonaj transakcji na łączną sumę minimum 500 zł. Muszą to być transakcje zrealizowane Kartą, nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową wydaną do Karty. Nie mogą to być transakcje zwrotne!

Wyłonienie zwycięzców konkursu

Promocja zainaugurowana przez Citi Handlowy jest dość nietypowa, dlatego warto przyjrzeć się bliżej dodatkowym informacjom. Jak zaznacza Organizator, wyłonienie 10 szczęśliwców spocznie w rękach 3-osobowej komisji konkursowej. W jej skład wejdą pracownicy Banku: Szef Pionu Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych, Dyrektor Departamentu ds. Zarządzania Produktem Karta Kredytowa, a także Dyrektor Departamentu Marketingu. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 16.12.2020 r., zaś sami zwycięzcy dowiedzą się o nagrodzie, poprzez wysłanie wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online, nie później niż do 31.12.2020 r.

Natomiast, w Twoich rękach spoczywa odgadnięcie, ile razy klienci stacji BP w 2019 r. zatankowali dokładnie za sumę 100 zł. Nie ma co ukrywać, że zadanie do prostych nie należy, bo zakres możliwości jest olbrzymi. Mimo wszystko może się zdarzyć, że dwie czy nawet kilka osób udzieli identycznej odpowiedzi. Wówczas pojawia się problem, kogo zaliczyć do grona laureatów. W takim przypadku, Bank podkreśla, że decydujące będzie spełnienie warunków aktywności. Kto wykona je szybciej, ten otrzyma nagrodę.

Citi Handlowy zobowiązał się do sprezentowania dodatkowej nagrody, która zostanie przekazana na poczet podatku dochodowego od osób fizycznych. Dzięki czemu nie musisz odprowadzać należności do urzędu skarbowego.

Kilka słów o samej nagrodzie

Rozważając skorzystanie z promocji “kredytówki”, zajrzyjmy jeszcze do szczegółów tyczących się samej nagrody. Wiemy już, że jest to 6 kart paliwowych o wartości 500 zł netto (co po zsumowaniu daje 3 000 zł), które możesz wykorzystać w sieciach BP w Polsce. Musisz jedynie pamiętać, aby przed dokonaniem zapłaty poinformować kasjera, że posiadasz kartę paliwową, którą chcesz wykorzystać do realizacji transakcji.

Każda karta paliwowa może być wykorzystywana wielokrotnie aż do momentu wyczerpania na niej puli dostępnych środków. Będą one ważne przez 24 miesiące od dnia przekazania informacji o przyznaniu Nagrody. Po tym terminie, środki z karty paliwowej nie będą mogły być wykorzystane! Organizator wyśle bonusy na zarejestrowany w systemie adres korespondencyjny, najpóźniej do 15.01.2021 r.

Część premii zależy od Ciebie, a reszta to łut szczęścia!

Znalezienie się wśród grona zwycięzców i zgarnięcie 3 000 zł na paliwo nie jest rzeczą łatwą. W końcu, w 2019 r. wszystkie płatności za paliwo w wysokości 100 zł mogły wynosić 650, 900, ale równie dobrze 7 000. Dlatego to, czy fortuna się do Ciebie uśmiechnie zależy od Twojego szczęścia. Niemniej jednak, jeszcze nie wszystko stracone. Równocześnie za aktywne korzystanie z “kredytówki” masz szansę zgarnąć moneyback, w wysokości do 720 zł w ciągu 3 lat. Ostatecznie, to ile zdołasz ugrać zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej motywacji sięgnięcia po dodatkowe bonusy.

Nie zapominamy też o korzyści, w postaci braku miesięcznej opłaty za użytkowanie Karty Citibank-BP Motokarta. Dlatego, ocena tej propozycji zależy już konkretnej sytuacji Uczestnika. Choć wydaje się to być oferta najbardziej opłacalna dla korzystających z tankowania na stacjach paliw BP. Przed skorzystaniem z akcji polecamy jeszcze dokonać samodzielnej analizy, która uwzględni wszystkie czynniki opłacalności zaaplikowania o “kredytówkę”.

Citi Handlowy równocześnie prowadzi jeszcze jedną akcję z Kartą kredytową. Tym razem w roli głównej występuję Citi Simplicity, w której za aktywność otrzymasz voucher o wartości 200 zł na zakupy w allegro.pl. Więcej o Promocji pod linkiem.

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta”

2. Oficjalna strona Citi Handlowy, online.citibank.pl/karty-kredytowe.html

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły