3 000 zł premii w kumulacji nagród + 2-letnie zwolnienie z opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia

Promocja nieaktywna

Rekordowo wysoka premia w Santander Bank Polska kusi przedsiębiorców, aby Ci zdecydowali się na otwarcie rachunku firmowego właśnie u nich. Zgarnąć możesz do 900 zł moneybacku, 100 zł za terminal płatniczy, a także zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek przez 2 lata. Zysk możesz powiększyć też o dodatkowe 2 000 zł na promocje swojego biznesu w serwisie Sprzedajemy.pl.

Konto Firmowe Godne Polecenia z najwyższą premią na rynku!

Niewiele banków oferuje, tak wysokie premie za konta firmowe dla przedsiębiorców. Nie pierwszy raz, pozytywnie zaskoczył nas w tej kwestii Santander Bank Polska, który postawił na różnorodność proponowanych nagród.

W V edycji “Promocji dla Przedsiębiorców”, możesz otrzymać nie tylko solidny bonus – do 900 zł za aktywność na rachunku, ale i 100 zł premii za aktywację terminala płatniczego. Z kolei, w akcji „Sprzedajemy z premią” zgarniesz do 2 000 zł na promocję swojego biznesu w serwisie Sprzedajemy.pl. Na osłodę, czeka też na Ciebie 2-letnie zwolnienie z podstawowych opłat za prowadzenie Konta. Obie promocje trwają do 31.03.2021 r.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij rekordowe 3000 zł premii

Obecnie trwa kilka akcji specjalnych adresowanych do przedsiębiorców, o czym najlepiej przekonasz się zaglądając na nasz ranking kont firmowych 2021. Odnajdziesz w nim oferty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów 😊

Po pierwsze, 1 000 zł premii i zwolnienie z opłat

Otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia, przez 24 miesiące jesteś wolny od wszelkich opłat za:

 • prowadzenie rachunku,
 • wydanie i użytkowanie pierwszej karty debetowej (do wyboru: Visa Business Elektron lub Mastercard Business Debit),
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą w PLN (przy jednoczesnej akceptacji zgód marketingowych),
 • przelewy krajowe w systemie Elixir (w bankowości internetowej i mobilnej),
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu (w bankowości internetowej i mobilnej),
 • wysyłanie smsKodów autoryzacyjnych,
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach (w bankowości eletkronicznej Mini Firma),
 • realizację poleceń zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma (z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy w innym banku),
 • wykonanie przelewów w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska (w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma).

Dodatkowo, wykonując min. 1 przelew do ZUS-u lub US o minimalnej wartości 200 zł (do 15. dnia miesiąca), możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% zwrotu wartości transakcji zrealizowanych za pomocą karty (maksymalnie 150 zł/miesięcznie). Kolejne 100 zł premii zgarniesz, gdy podpiszesz umowę o terminal płatniczy Elavon i aktywujesz go w ciągu 6 miesięcy od założenia rachunku. Zainteresowanie terminalem, zaznaczysz w trakcie składania wniosku albo w dowolnym momencie, przy kontakcie z doradcą.

Santander Bank Polska udostępnia też inne usługi, jak: eFaktoring, eWindykację oraz eUmownik. W ramach akcji Polska Bezgotówkowa proponuje mobilny terminal płatniczy z abonamentem za 0 zł na zawsze, a także bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej (z kartą Mastercard Business Debit).

Kto może uczestniczyć w „Promocji dla przedsiębiorców”?

Uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która posługuje się ważnym dowodem osobistym i prowadzi lub zamierza otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą. Kluczowe jest również to, że nie może posiadać jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w Santander Bank Polska, w okresie od 31.03.2019 r. do dnia skorzystania z Promocji.

Jednocześnie Bank podkreśla, że zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia warunków Promocji, gdy Uczestnik:

 • posiada już inne konto firmowe w Banku,
 • wypowie Umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma,
 • uzyska przychody powyżej 10 mln zł,
 • wycofa zgody na kontakt.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska zajęło 2. miejsce w rankingu “Bank przyjazny firmie”. Zestawienie zostało przygotowane przez Kantar Polska, na zlecenie Forbes Polska.

Jak otrzymać do 900 zł premii?

Wiedząc już, co możesz zyskać, przejdźmy do działań, które przybliżą Cię na początek do odebrania – 900 zł.

1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia w PLN z bankowością elektroniczną Mini Firma. Najszybciej dokonasz tego, klikając w przycisk poniżej, który przeniesie Cię do wypełnienia wniosku online:

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i odbierz 3000 zł premii

Alternatywnie, możesz założyć Konto, dzwoniąc na infolinię Banku dostępną pod numerem: +48 618 851 550 lub korzystając z Mobilnego Doradcy poza oddziałem.

2. W trakcie wypełniania wniosku online, koniecznie wyraź zgodę na wizytę kuriera, który dostarczy do podpisu wymagane dokumenty.

3. Uzupełnij wniosek o najważniejsze dane do kontaktu. Pamiętaj też, aby wyrazić zgodę na marketing Banku (wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny w celach marketingowych). W przeciwnym razie, nie otrzymasz prawa do premii!

4. Przez 6 miesięcy, licząc od dnia otwarcia Konta, płać aktywnie kartą debetową.

5. W każdym z 6 miesięcy (licząc od dnia otwarcia Konta, do 15. dnia każdego z tych miesięcy) wykonaj min. jeden przelew do ZUS-u lub US na sumę nie mniejszą niż 200 zł.

6. Premia za dany miesiąc, trafi do Ciebie – do końca następnego miesiąca kalendarzowego 😊

Sprawdź także naszą recenzję NFG Faktoring.

Jak naliczana jest premia?

Analizując poczynania, jakie musisz spełnić, aby Bank przyznał Ci zwrot części wydatków kartą, wyjaśnijmy je na prostym przykładzie. Jeśli założysz Konto w styczniu 2021, to przelew do ZUS-u bądź US na kwotę min. 200 zł, musisz zrealizować po raz pierwszy w lutym 2021. Jeszcze w tym samym miesiącu, Bank na Twój rachunek zwróci Ci maksymalnie 3% (do 150 zł miesięcznie). Będzie to premia za poprzedni miesiąc (za otwarcie Konta i wykonanie płatności kartą).

Zwróć uwagę na szczegóły!

W przypadku tej Promocji, Santander Bank Polska podkreśla, że po jej zakończeniu (czyli po 2 latach) wszystkie opłaty będą pobierane zgodnie z “Taryfą opłat i prowizji pobieranych przez Santander Bank Polska za czynności bankowe dla firm”. Dodatkowo, z oferty promocyjnej wykluczone są następujące produkty:

 • Karta debetowa VISA Business,
 • Usługa płatności Przelew24,
 • Transakcje quasicash/transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory2.

Premia otrzymana w ramach Promocji stanowi przychód Twojej firmy. Dlatego będziesz musiał rozliczyć się z niej z właściwym urzędem skarbowym.

100 zł premii za terminal

O ile nie masz już aktywnej umowy o terminal Elavon Financial Services, to możesz wnioskować o dodatkowe 100 zł za jej podpisanie.

 1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. za pośrednictwem Banku, podpisz umowę o terminal Elavon z Elavon Financial Services Designated Activity Company.
 2. W ciągu 6 miesięcy od dnia otwarcia Konta, aktywuj terminal poprzez przyjęcie pierwszej transakcji.
 3. Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o terminal Elavon.

Po drugie, 2 000 zł w serwisie Sprzedajemy.pl

Swój zysk powiększysz, gdy weźmiesz udział w kolejnych promocjach: „Sprzedajemy z premią” oraz „Otwórz sklep”. W pierwszej z nich, główną nagrodą jest kod promocyjny uprawniający do środków o łącznej wartości 1 000 zł (100 x 10 miesięcy), które wykorzystasz na promocję swoich ogłoszeń w serwisie Sprzedajemy.pl. W drugiej, również zgarniesz 1 000 zł (100 zł x 10 miesięcy) na ten sam cel – jednak musisz być nowym posiadaczem Konta PRO w serwisie.

Uczestnikiem obu promocji mogą być klienci firmowi Santander Bank Polska, którzy współpracują z platformą Sprzedajemy.pl i posiadają tam Konto PRO lub otworzą je w okresie trwania akcji specjalnej.

Formalnie, organizatorem akcji jest spółka Sprzedajemy.pl – a Santander Bank Polska jest jej partnerem.

Jak odebrać 2 000 zł?

Szybko przedstawmy najważniejsze etapy sięgnięcia po nagrodę.

 1. Sprawdź, czy masz wyrażone zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych!
 2. Do 31.03.2021 r. wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie: santander.pl/ws-sprzedajemy-z-premia/.
 3. W formularzu, wyraź zgodę na ujawnienie Organizatorowi przez Bank, informacji objętych tajemnicą bankową oraz na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Również do 31.03.2021 r. załóż w serwisie Sprzedajemy.pl – Konto PRO, poprzez stronę: sprzedajemy.pl/konto-dla-firm. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, pomijasz ten krok.
 5. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza promocyjnego, na ekranie Twojego urządzenia wyświetli się specjalny kod, który musisz wpisać w panelu użytkownika serwisu i aktywować go do 31.03.2021 r.
 6. Środki w ramach nagrody będą wypłacane na Twoje Konto PRO przez 10 miesięcy, w równych ratach po 100 zł. Pierwsza wypłata nastąpi do 3 dni roboczych po wykorzystaniu kodu. Każda kolejna nastąpi do końca kolejnego miesiąca.
 7. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl, to na takich samych zasadach otrzymasz 1 000 zł (100 zł x 10 miesięcy) na promowanie swojej działalności. Dodatkowo, przez 3 miesiące nie będziesz ponosić żadnych opłat abonamentowych za Konto PRO!

Przekazana premia jest ważna bezterminowo, o ile będziesz terminowo opłacał abonament za Konto PRO.

Ważne kwestie

W Promocji Sprzedajemy.pl możesz wziąć udział tylko raz i to niezależnie od liczby posiadanych Kont PRO w serwisie, jak i rachunków firmowych w Santander Bank Polska.

Otrzymane bonust również związane są z prowadzoną przez Ciebie działalnością – i musisz wykazać ją po stronie Twojej firmy.

Wysokość abonamentu za Konto PRO zależy od wybranego pakietu oraz branży, w jakiej działasz. Szczegółowe informacje odnajdziesz w cenniku Konta PRO.

Rozwijaj firmę z solidną pomocą!

Trudno rzec, jak będą przedstawiać się opłaty dołączone do rachunku, po 2 latach od wygaśnięcia warunków promocyjnych. Niemniej jednak, patrząc na aktualne nagrody, masz szansę zgarnąć naprawdę imponujące wsparcie.

Z naszej strony opisaliśmy komplet informacji. Teraz czekamy na Twój ruch! Pamiętaj tylko, że takie kumulacje to rzadkość na rynku, więc dobrze przemyśl tę propozycję 😊

Premia też dla klienta indywidualnego

Rozważając ofertę instytucji, przyjrzyj się także ofercie skierowanej do klientów detalicznych.

Źródło:

1. Regulamin „Promocji dla przedsiębiorców V”

2. Promocja „Sprzedajemy z premią”

3. Regulamin akcji „Otwórz sklep”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x