300 zł na Allegro + 11500 pkt w mamBONUS z darmową kartą kredytową w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

BNP Paribas ponownie nie zawodzi! Tym razem hojnie nagradza za założenie Karty kredytowej MasterCard Standard. Jeśli do 31.12.2020 r. zawnioskujesz o “kredytówkę” to zgarniesz nawet 300 zł premii do wydania na Allegro, a także zwolnienie z opłat przez okrągły rok. Bank za aktywne korzystanie z Karty wręcza dodatkowo 11500 pkt, które możesz wydać na nagrody i rabaty w Programie lojalnościowym “mamBONUS”.

Karta kredytowa w BNP Paribas pełna korzyści

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że BNP Paribas regularnie odnawia promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że do grona premiowanych produktów dołączyła karta kredytowa MasterCard Standard.

Bank w zamian za założenie “kredytówki” wręcza 3 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, w sumie możesz odebrać nawet 300 zł. Jednak musisz dodatkowo wykazać się umiarkowaną aktywnością (wykonaj transakcje bezgotówkowe na min. 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy).

Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas i odbierz 300 zł na Allegro

To nie wszystko. BNP Paribas przygotował jeszcze nagrodę w postaci 11500 pkt do wykorzystania w Programie lojalnościowym “mamBONUS” oraz roczne zwolnienie z opłat za obsługę Karty. I choć ten drugi bonus w pierwszej chwili wydaje się być mało atrakcyjny – to z pewnością przyniesie Ci korzyść. Karta stanie się całkowicie darmowa, w związku z czym nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, aby uniknąć prowizji miesięcznej. Promocja Sprzedaży Premiowej “Z kartą warto” trwa do 31.12.2020 r.

Co otrzymasz z Kartą kredytową MasterCard Standard?

Na samym początku mamy małą dygresję – w ramach Promocji możesz zdecydować się na Kartę kredytową MasterCard Standard albo Gold. Podstawowa różnica między nimi tyczy się opłat. Przy “kredytówce” Gold miesięczna opłata za kartę wynosi 15 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy wykonasz transakcje na łączną kwotę minimum 2 000 zł.

Spójrzmy teraz, co zyskasz decydując się na Kartę kredytową MasterCard Standard.

 • Brak opłaty za wydanie i użytkowanie Karty (0 zł przez pierwsze 12 miesięcy. Później opłata za “plastik” wynosi 9 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zrealizujesz transakcje na min. 1 000 zł),
 • Bezodsetkowy okres kredytowania do 56 dni (nie mniej niż 26 dni, RRSO: 12,14%),
 • Odnawialny limit kredytowy (maksymalny limit kredytowy do 30 000 zł),
 • Program lojalnościowy “mam BONUS” (zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody oraz zniżki i rabaty do 50% w ponad 2 500 sklepów),
 • Wybór i możliwość zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego (5, 10, 15, 20, 25. dzień miesiąca),
 • Wakacje kredytowe (maksymalnie 2 razy w ciągu roku),
 • Plan ratalny (od 6 do 48 równych rat kapitałowo-odsetkowych),
 • Opcja wydania kart dodatkowych dla bliskich (może korzystać dowolna osoba, która ukończyła 13. rok życia),
 • Wypłata gotówki z bankomatów w ramach dostępnego limitu (prowizja w Polsce i za granicą: 4,9% min. 10 zł),
 • Nowoczesne płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay.

Kto może wnioskować o Kartę w Promocji?

W akcji przygotowanej przez Bank mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto, warunki uczestnictwa prezentują się następująco:

 • zawrzyj z BNP Paribas umowę w okresie Promocji (czyli do 31.12.2020 r.),
 • w okresie od 1.05.2019 r. do dnia rozpoczęcia Promocji (czyli do 1.10.2020 r.) nie byłeś związany z Bankiem żadną umową o Kartę kredytową,
 • podczas trwania Promocji nie możesz również wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o “kredytówkę”.

W konkursie Złoty Bankier organizowanym co roku przez Bankier.pl oraz Puls Biznesu, BNP Paribas zajął 3. miejsce w kategorii “Karta kredytowa”. Bank nagrodzono, m.in. za innowacyjność, najlepsze praktyki rynkowe oraz trafianie w potrzeby klientów. Przy okazji zajrzyj również na nasz ranking kart kredytowych i sprawdź, które oferty są rozchwytywane przez klientów.

Jak zgarnąć szybkie 300 zł na Allegro?

Sprawa ma się bardzo prosto, bo aby zdobyć 3 vouchery na Allegro (każdy po 100 zł) musisz wykonać poniższe działania.

1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. złóż wniosek o Kartę kredytową MasterCard Standard (lub jak wolisz MasterCard Gold) i zawrzyj umowę. Link do formularza rejestracyjnego podsyłamy poniżej:

Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas i odbierz 300 zł na Allegro

2. Wypełnij formularz o następujące dane: imię i nazwisko, telefon komórkowy oraz e-mail. W tym kroku koniecznie też zatwierdź wszystkie zgody i kliknij przycisk “Wyślij”.

3. Oddzwoni do Ciebie konsultant Banku, który przedstawi Ci szczegóły Oferty i przeprowadzi przez proces wnioskowania o “kredytówkę”.

4. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy) wykonaj transakcje Kartą na łączną sumę minimum 900 zł.

5. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wymagane transakcje otrzymasz kartę podarunkową na zakupy Allegro o wartości 100 zł.

6. W ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody, masz czas na zarejestrowanie się i zalogowanie na stronę mambonus.pl w celu odebrania vouchera.

7. Aby zarejestrować się na stronie mambonus.pl podaj swój identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Zaakceptuj także Regulamin mamBONUS. W trakcie rejestracji utwórz swój identyfikator (login: adres e-mail) wraz z hasłem dostępu.

8. Vouchery na Allegro odbierzesz na stronie mambonus.pl w ciągu 60 dni od chwili spełnienia warunków Promocji.

Kilka kluczowych informacji

Dla pełnego obrazu poczynionych kroków, posłużmy się przykładem. Załóżmy, że założysz Kartę w październiku 2020. Wówczas wymagane transakcje musisz wykonać w listopadzie 2020, grudniu 2020 oraz styczniu 2021. Podkreślamy przy tym, że jeśli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków akcji to nadal masz szansę na premię w kolejnym miesiącu.

Zobaczmy jeszcze pozostałe szczegóły.

 • Transakcje kartą. Bank rozumie przez nie operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty (w trakcie rejestrowanej rozmowy z pracownikiem Infolinii Banku), zlecenie przelewu przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną Banku, a także wypłatę środków z bankomatu. Zlecenie przelewu z rachunku Karty kredytowej oraz wypłata środków z bankomatu wiążą się z kosztami!

Bank za transakcje Kartą nie uznaje:

 • płatności zwróconych lub spornych,
 • polegających na zasileniu instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (np. elektroniczne portmonetki).

Premia w postaci 300 zł na Allegro zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program lojalnościowy mamBONUS

Przyjrzyjmy się też nieco bliżej samej idei Programu mamBONUS. To pakiet benefitów dla posiadaczy kart płatniczych (debetowych i kredytowych) BNP Paribas. Jednak w przypadku “kredytówek” oprócz rabatów i zniżek do sklepów, możesz także zbierać punkty podczas płatności (każda wydana 1 zł = 2 pkt) i wymieniać je na nagrody.

Wystarczy więc zarejestrować swoją Kartę kredytową na stronie mambonus.pl i gromadzić punkty, które wymienisz na atrakcyjne benefity (np. 45670 pkt = Xiaomi szczoteczka soniczna czy 21170 pkt = ciśniomierz naramienny). Dodatkowo Bank za aktywne korzystanie z Karty wręcza 11500 pkt “na start”!

Każda wydana 1 zł w Programie to 2 punkty. Jednak przy okazji organizowania promocji specjalnych mogą obowiązywać specjalne przeliczniki bądź Organizator przyzna określoną liczbę punktów za spełnienie warunków akcji.

Dodatkowe opłaty

Spójrzmy jeszcze na najważniejsze koszty, które wiążą się z użytkowaniem “kredytówki”:

 • miesięczna opłata za korzystanie z Karty: 0 zł przez rok (później 9 zł/miesięcznie lub 0 zł, przy wykonaniu transakcji na sumę 1 000 zł/miesięcznie),
 • miesięczna opłata za korzystanie z Karty dodatkowej: 4, 50 zł (lub 0 zł przy wykonaniu transakcji Kartą dodatkową na kwotę min. 500 zł),
 • wyplata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą: 4,9% min. 10 zł,
 • polecenie przelewu z rachunku Karty: 4,9% min. 10 zł,
 • przewalutowanie transakcji w walucie innej niż PLN: 2%.

Atrakcyjna propozycja dla zdecydowanych

Promocja “Z kartą warto” z pewnością przypadnie do gustu osobom, które przymierzają się regularnie korzystać z “kredytówki”. Dlatego prezent w postaci karty podarunkowej na Allegro i roczne zwolnienie z opłat są naprawdę miłym dodatkiem.

W tym celu nie musisz realizować wygórowanych wymagań. Po prostu używaj Karty podczas dokonywania codziennych płatności. Przy okazji zgarniesz nie tylko vouchery, ale i punkty, które z czasem wymienisz na nagrody w Programie mamBONUS.

Korzystanie z karty kredytowej wiąże się zaciągnięciem zobowiązania, które musisz spłacić w terminie. W przeciwnym razie możesz narazić się na dodatkowe koszty!

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży Premiowej „Z kartą warto”

2. Regulamin Sprzedaży Premiowej „Program lojalnościowy mamBONUS”

3. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl//klienci-indywidualni/karty/karta-kredytowa-mastercard-standard


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły