300 zł na wydatki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja ważna do 29.11.2020r.

Powoli przyzwyczajamy się do odnawianych promocji BNP Paribas. Najświeższą “perełką” jest akcja pod nazwą “Premia na zapas”. Bank rozdaje 300 zł premii w gotówce, w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Jeśli jesteś w trakcie robienia konkretnych zapasów na zimę, to nie zwlekaj z decyzją. Warunki aktywności, jak zwykle są banalnie proste!

300 zł premii na świąteczne wydatki

Wielkimi krokami zbliżają się przedświąteczne obniżki w sklepach oraz długo wyczekiwane Boże Narodzenie. Dlatego BNP Paribas wraz ze spółką Hagen przygotowali specjalną Ofertę “Premia na zapas”, która promowana jest pod hasłem:“Otwórz Konto i zrób zapasy kasy na zimę”.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 300 zł na wydatki

Brzmi dość zachęcająco, a emocje dodatkowo podnosi świadomość zgarnięcia 300 zł premii na wydatki. Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie i przez 3 najbliższe miesiące zrealizujesz, m.in. transakcje BLIK-iem, przelew oraz niewielki wpływ na rachunek. Nie są to więc wygórowane wymagania. Promocja trwa do 29.11.2020 r. lub do wcześniejszego osiągnięcia puli 3 000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Czy możesz wziąć udział w akcji?

Na początku jednak sprawdźmy, czy możesz skorzystać z Oferty specjalnej BNP Paribas. Przede wszystkim musisz być pełnoletnim, nowym klientem BNP Paribas, który legitymuje się ważnym dowodem osobistym i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Po za tym musisz jeszcze spełnić poniższe warunki:

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta osobistego, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 29.11.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji,
 • najpóźniej do 13.12.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Koniecznie nadaj także PIN do karty!
 • zaakceptuj Regulamin Promocji oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,
 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Skoro wiesz już, jaka nagroda na Ciebie czeka – najwyższy czas, byś poznał darmowe usługi dołączone do rachunku. Takie oto „smaczki” będą towarzyszyć Ci każdego dnia 😊

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

… i karta debetowa do wyboru

Bank do Konta udostępnia także jedną z trzech kart debetowych. Każda “debetówka” niesie ze sobą inne opłaty i funkcjonalności.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

100 zł za każdy miesiąc aktywności

Jaka jest recepta na zdobycie premiowanych 300 zł? Wystarczy, że przebrniesz przez poniższe kroki.

1. Najpóźniej do 29.11.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do akcji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 300 zł na wydatki

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

3. Również do 29.11.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

4. Do 13.12.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

5. W każdym z 3 miesięcy: grudniu 2020, styczniu 2021 oraz lutym 2021:

 • wykonaj minimum 3 transakcje BLIK-iem (na dowolną kwotę),
 • zrealizuj minimum 1 przelew (poprzez GOonline lub aplikację mobilną GOmobile),
 • otrzymaj wpływ na Konto na co najmniej 500 zł.

6. Po 100 zł za każdy miesiąc dostaniesz na rachunek:

 • do 31.01.2021 r. (za aktywność w grudniu 2020),
 • do 28.02.2021 r. (za aktywność w styczniu 2021),
 • do 31.03.2021 r. (za aktywność w lutym 2021).

Wydanie nagród

Jeśli jako uczestnik Promocji, spełnisz wymagane przez instytucję warunki do otrzymania nagrody, to z adresu premianazapas@bnpparibasplus.pl otrzymasz wiadomość o kolejności przyznania bonusów (taką informację dostaniesz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym). Tym sposobem, wiadomość o wręczeniu Pierwszej nagrody uzyskasz do 19.01.2021 r., Drugiej do 24.02.2021 r. oraz Trzeciej – do 26.03.2021 r.

W celu odbioru Pierwszej nagrody, Organizator wyśle Ci również e-maila z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą Ci do zalogowania się na wskazanej stronie. Do 26.01.2021 r. musisz podać na niej numer rachunku, na który ma zostać przelana premia.

Jeśli nie wskażesz numeru konta osobistego w podanym terminie, odbierzesz ją po indywidualnych ustaleniach z organizatorem. Jednak musi to nastąpić nie później niż do 20.08.2021 r.

Ważne informacje

Regulamin akcji wymaga od Ciebie różnych aktywności. Spójrzmy, jak Bank dokładnie definiuje 3 konieczne aktywności do spełnienia.

 • Transakcje BLIK. To operacje bezgotówkowe, wykonane przez Uczestnika z wykorzystaniem usługi BLIK w aplikacji mobilnej, zainstalowanej na urządzeniu mobilnym;
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Ostatnią aktywność najprościej jest spełnić, przelewając wymaganą kwotę ze swojego ROR-u w innym banku.

Pamiętaj, że do chwili otrzymania wszystkich bonusów, nie możesz zrezygnować z rachunku i wydanej do niego karty.

Zapasy gotówki na zimę!

Oferta “Premia na zapas” to z pewnością dobry sposób na zainicjowanie “nadwyżki” finansowej w Twoim portfelu. W trakcie realizacji warunków aktywności musisz tylko wykazać się dokładnością i terminowością, bo Organizator wymaga od Ciebie aż 3 rodzajów działań. Na całe szczęście są one identyczne w każdym z 3 kolejnych miesięcy, więc obawa o to, że coś pomieszasz odpada 😊

Zachętą do udziału w akcji jest okrągłe 300 zł i fakt, że premia sukcesywnie będzie przesyłana na rachunek po każdym miesiącu, w którym spełnisz działania. Nie zwlekaj więc, tylko rozpocznij zapasy gotówki na zimę!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Premia na zapas”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły