300 zł premii + benefity gamingowe za Konto dla Gracza w Pekao

ALERT dla miłośników gier komputerowych! Pekao S.A. wystartowało właśnie z nową promką za otwarcie Konta Przekorzystnego (200 zł premii) i do tego dorzuca 8 tys. pkt. w Programie Mastercard Bezcenne Chwile, które możesz wymienić na nagrody gamingowe (100 zł).

konto dla gracza w pekao

Coraz więcej banków otwiera się na oferty dla graczy. Jest, m.in. Alior Bank ze swoim darmowym rachunkiem i dodatkowymi punktami do League of Legends. Do tego grona dołącza także Bank Pekao, który popularyzuje tradycyjną już akcję na Konto Przekorzystne (przypominamy: możesz za nie zgarnąć 250 zł premii, w tym 100 zł za samo otwarcie), wraz z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. W tym drugim przypadku, za dołączenie do Programu Mastercard i sięgnięcie po kartę z wizerunkiem gamingowym, otrzymasz w prezencie 8 tys. pkt. powitalnych o równowartości 100 zł.

Jako dodatkowy bonus możesz również potraktować dostęp do Programu Poleceń oraz możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 8% w skali roku.

Promocja na Konto Przekorzystne z premią do 200 zł trwa do 15 maja 2023 r. Nie ma w niej limitu uczestników.

Dla kogo jest to akcja?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 r. do 15 marca 2023 r. nie miały w Banku Pekao konta osobistego w PLN ani lokaty terminowej (również jako współposiadacz)1.

Z kolei podstawowy wymóg w Programie Mastercard Bezcenne Chwile to dotąd nieuczestniczenie w nim z kartą Pekao.

Jak sięgnąć po dodatkowe 300 zł?

  1. Do 15 maja 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową z wizerunkiem gamingowym.

2. Podpisz z bankiem umowę albo za pomocą strony internetowej, albo w aplikacji PeoPay (metodą na selfie).

Za spełnienie powyższych warunków, w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy, trafi do Ciebie pierwsze 50 zł.

3. Do 5 maja 2023 r. zapisz się w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dokonasz tego w bankowości Pekao24 lub poprzez apkę PeoPay.

RADA: Tutaj pamiętaj o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji marketingowych!

4. W kolejnych 3 miesiącach (po miesiącu otwarcia rachunku):

  • zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay;
  • choć 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

RADA: Jeśli chcesz otrzymywać dodatkowe punkty w Programie Mastercard, to pamiętaj o podpięciu karty w PeoPay i zarejestrowaniu jej w Bezcennych Chwilach.

W ciągu 30 dni roboczych, liczonych od dnia spełnienia powyższych wymogów, otrzymasz kod, który musisz wymienić na punkty w ciągu miesiąca. Bonusowe punkty odnajdziesz na swoim profilu.

Natomiast trzy kolejne premie (3×50 zł) dostaniesz na swoje Konto Przekorzystne w kolejnych miesiącach po spełnieniu wymaganej aktywności.

Zajrzyj do oferty Pekao

Więcej informacji o produktach bankowych, jak i samych opiniach klientów nt. Pekao, odnajdziesz w naszym kolejnym wpisie.

Niezła okazja dla miłośników gier

Obecna oferta Pekao ma proste wymagania i z pewnością spore atuty, które przyciągną zwolenników platform gamingowych. Bo wśród nagród, jakie możesz zgarnąć za punkty, znajdziesz m.in.: doładowanie do PlayStation Store, subskrypcję Xbox Game Pass. A nawet voucher do platformy Steam.

Trudno nam stwierdzić, kiedy ponownie Pekao powróci do takiej promki. Warto więc działać! Jak nie dla siebie, to być może dla bliskiej osoby, której sprawisz tym samym miły prezent.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

1. Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VIII

2. Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XI

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.3/5 - (3 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie