300 zł premii z Kontem 360° lub Kontem 360°Student w Banku Millenium!

Promocja nieaktywna

Tanie, wygodne i proste w obsłudze – tak pokrótce można opisać Konto 360° (również w wersji studenckiej). W najnowszej Promocji zrealizowanej przez Bank Millenium możesz zyskać też 300 zł premii za spełnienie kilku prostych działań. Jednak, aby nagroda wpadła Ci do kieszeni musisz się nieco pospieszyć, bo pula promocyjych kont jest mocno ograniczona.

300 zł podzielone na transze

Banki nie tracą czasu i początek października poświecają na promowanie swoich sztandarowych rachunków. Wśród nich prym wiedzie Bank Millenium, który w najnowszej Promocji „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną” rozdaje premię w wysokości 300 zł.

Nagroda podzielona jest na dwie transze: pierwsze 200 zł otrzymasz za otwarcie rachunku (w tym zapewnisz na nim wpływ na min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą/BLIK-iem). Kolejny bonus, czyli 100 zł zgarniesz, gdy poza Kontem założysz jeszcze lokatę strukturyzowaną. Czas nagli, bo Oferta ważna jest tylko do 28.10.2020 r. bądź do puli wyczerpania 1 000 rejestracji.

Lokata strukturyzowana łączy w sobie cechy lokaty terminowej (ochrona kapitału do 100 proc. przez cały okres trwania produktu), a także inwestycji na rynkach finansowych (szansa na lepszy zysk niż w przypadku standardowej lokaty).

Co oferuje Konto 360° i Konto 360° Student?

Rachunek osobisty w Banku Millenium w wersji „dorosłej”, jak i „studenckiej” od wielu lat plasuje się w czołówce najlepszych kont na rynku. Spójrzmy zatem na dołączone do niego usługi, które przydadzą Ci się każdego dnia.

 • 0 zł za prowadzenie Konta (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne i wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej oraz aplikacji,
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. załatwisz sprawy w MilleUrzędzie, kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy czy opłacisz rachunki),
 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (1% dla nowych środków do 25 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Kto może wziąć udział w akcji?

W tym przypadku, Bank raczej nie zaskakuje. Klasycznie, akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo, musisz spełnić jeszcze kilka kluczowych warunków:

 • posiadać zdefiniowany polski numer telefonu (do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE),
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli od 1.10.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium, ani być posiadaczem/współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku. Wykluczone jest również posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczać w Banku kredytu, a także mieć jakiekolwiek jednostki uczestnictwa Millenium TFI,
 • nie mogłeś nigdy wcześniej zakładać Konta 360° lub Konta 360° Student w innej akcji promocyjnej.

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Decydując się na założenie Konta za pomocą “selfiaka”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 31.10.2020 r. powinieneś też w placówce Banku Millenium złożyć wzór podpisu, a także udostępnić dowód tożsamości.

Jeśli chcesz otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student nie możesz zajmować “eksponowanego stanowiska politycznego” w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Jak otrzymać 200 zł premii?

Zapewne sam zauważyłeś, że lista opłat, prowizji oraz same wymagania instytucji nie są zbyt wygórowane. Podobnie zresztą ma się sytuacja w przypadku działań, jakie musisz wykonać, aby otrzymać 200 zł. Oto krótka lista kroków.

1. Najpóźniej do 28.10.2020 r. (lub do wyczerpania limitu 1 000 promocyjnych kont) złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Na tym etapie zostaniesz poproszony przez Bank o sposób założenia rachunku:

 • za pomocą kuriera (złóż wniosek online a umowę podpisz podczas wizyty kuriera pod wybrany przez Ciebie adres). Konto aktywne w ciągu 1-3 dni,
 • w oddziale (złóż wniosek online a umowę podpisz w wybranej placówce Banku Millenium). Konto aktywne w ciągu 1 dnia,
 • metodą na selfie (złóż wniosek online oraz potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Zeskanuj kod QR lub otwórz wniosek na telefonie). Konto aktywne w 15 minut.

2. Do 28.10.2020 r. zawrzyj także umowę o Konto wraz z kartą debetową, a także aktywuj aplikację mobilną Banku (do 29.01.2021 r.). Pamiętaj, aby wyrazić wymagane zgody wraz z Regulaminem Promocji.

3. W każdym z 3 następujących po sobie miesięcy: w listopadzie 2020, grudniu 2020 oraz styczniu 2021 wykonaj poniższą aktywność:

 • zasil swoje Konto wpływami zewnętrznymi na co najmniej 1 000 zł,
 • zrealizuj co najmniej 1 płatność kartą do Konta lub BLIK-iem.

Jeszcze raz przypominamy, że Promocja trwa do 28.10.2020 r., ale może zakończyć się szybciej, bo obejmuje pierwszych 1 000 kont!

100 zł za lokatę strukturyzowaną

Jeśli masz „apetyt” na dalszą część nagrody pieniężnej to po 200-złotowym bonusie, możesz powalczyć jeszcze o premię dodatkową w postaci 100 zł za założenie lokaty strukturyzowanej. Co ważne, zrezygnowanie z niej nie pozbawia Cię prawa do otrzymania nagrody za otwarcie Konta. Dlatego, jeśli nie chcesz to nie musisz ponosić ryzyka inwestycyjnego i ostatecznie zadwolić się okrągłą sumą 200 zł.

Natomiast, jeśli rozważasz założenie takiej lokaty to spójrz, jakie działania musisz wykonać, by zdobyć 100 zł bonusu.

1. Do 31.10.2020 r. otwórz lokatę strukturyzowaną (dostępna w Millenecie) na kwotę minimum 1 000 zł.

2. Utrzymaj lokatę minimum do 31.01.2021 r. (lokata strukturyzowana zakładana jest na 36 miesięcy, dlatego wcześniejsze zakończenie inwestycji będzie wiązało się z poniesieniem dodatkowej opłąty manipulacyjnej).

Premia główna, czyli 200 zł oraz premia dodatkowa w postaci 100 zł pojawią się na Twoim nowo otwartm Koncie do 28.02.2021 r. Pamiętaj tylko, by do tego czasu nie odwoływać zgód oraz nie wypowiadać ani odwoływać umowy!

Co musisz wiedzieć o lokacie strukturyzowanej?

Przyjrzyjmy się pokrótce dość specyficznemu produktowi, jakim jest lokata strukturyzowana. Jak już zdążyliśmy wspomnieć – łączy w sobie cechy lokaty terminowej oraz inwestycji na rynkach finansowych.

Bank Millenium proponuje lokatę strukturyzowaną „Niemiecka siła I”, która wykorzystuje możliwości wielu rynków, stając się świetnym narzędziem do dywersyfikacji portfela:

 • gwarantuje 100% ochrony kapitału przez cały okres trwania lokaty,
 • zapewnia pośredni dostęp do krajowego i zagranicznego rynku walutowego, akcji, surowców albo towarów,
 • jej oprocentowanie zależy od wartości instrumentu bazowego, którym może być, np. waluta, akcje, indeksy giełdowe czy surowce.

Na stronie Banku możemy również wyczytać, że okres inwestycji lokaty rozpocznie się od 3.11.2020 r. i zakończy się 3.11.2023 r. Jak wskazuje instytucja, oprocentowanie za okres inwestycji może wynieść nawet 10,49 proc. w skali inwestycji – co oznacza 3,5 proc. w skali roku. Niestety, nie masz pewności, że faktycznie tak się stanie. Może zdarzyć się, że nie spełnisz wszystkich założeń produktu i po 3 latach otrzymasz tylko 100 proc. włożonego kapitału.

Program „Lubię to Polecam” z nagrodami

Przy okazji opisywania Oferty, warto również zajrzeć do Programu Poleceń Banku Millenium. W aktualnej 7. edycji “Lubię to Polecam”, każdy posiadacz konta w Banku ma dostęp do szeregu nagród i rabatów o różnej wartości. Obecnie za zarejestrowanie się w Programie i rekomendowanie Banku wśród rodziny i znajomych, masz do wyboru:

 • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D),
 • lokatę 2% (w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • eKartę podarunkową goodie (o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie),
 • kartę upominkową do Zalando na kwotę 80 zł,
 • eKartę do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com o wartości 80 zł.

Co ważne, aby móc zdobywać nagrody zarówno Polecający, jak i Polecony obowiązkowo muszą spełnić określone warunki. Polecający udostępniając swój indywidualny “Kod Polecenia” potencjalnym klientom. Natomiast, Polecony ma za zadanie aktywnie korzystać z Konta i płacić kartą/BLIK-iem, a także w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, wydać minimum 360 zł3.

Edycja Programu “Lubię to Polecam” trwa do 2.04.2021 r.

Łatwe 200 zł i 100 zł dla chętnych

Konto 360° to prosty, uniwersalny, nowoczesny rachunek, który daje dostęp do wielu ciekawych usług. Elektroniczne portfele, transakcje zbliżeniowe PayWave i internetowe 3 D Secure to jedne z wielu funkcjonalności.

Kolejnym solidnym argumentem jest premia w postaci 300 zł – 200 zł zgarniesz z łatwością, natomiast kolejne 100 zł wymaga już od Ciebie konkretnego działania. Mimo wszystko, nawet jeśli nie zdołasz ugrać maksymalnej nagrody, to i tak 200 zł jest solidną podstawą do tego, by skorzystać z okazji. Warunki nie są trudne, zysk pewny, a i rachunek niesie ze sobą wiele przydatnych korzyści.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Regulamin promocji „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną”

2. Strona Banku Millenium, bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360

3. Regulamin Programu „Lubię to Polecam” – edycja 7


Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • T
  Tom
  22.09.2020, 11:07

  Konto założone, teraz czekam na premie :)

  3
 • P
  Paweł
  24.09.2020, 23:49

  też założyłem konto, millennium ma podobno fajną bankowość a jak dają jeszcze kasę to w ogóle super

  2
Podobne artykuły