Pakiet assistance i zwrot 1% za płatności mobilne z Kontem Jakże Osobistym dla młodych w Alior Banku

Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne krajowe przelewy internetowe w złotych oraz 0 zł za 2 z 11 dostępnych korzyści – w tym pakiet assistance i 1% zwrotu za płatności mobilne. Tak przedstawia się najnowsza oferta Alior Banku dla młodych klientów. Bardzo prawdopodobne, że ta Promocja okaże się hitem wśród nastolatków i osób do 26. roku życia.

Konto Jakże Osobiste dla mobilnych i aktywnych!

W przypadku swojego sztandarowego rachunku Alior Bank stawia na nowoczesność, elastyczność oraz całkiem atrakcyjne bonusy gotówkowe, które mogą przynieść ich posiadaczom sporo korzyści. Konto Jakże Osobiste to prawdziwy ewenement na rynku. Jest to jeden z niewielu rachunków, który częściowo dopasujesz do swoich potrzeb.

W najnowszej odsłonie promowania Konta masz szansę zyskać pakiet profitów, które skonfigurujesz w zależności od tego, która opcja jest Ci aktualnie najbardziej potrzebna. Planujesz wakacje za granicą? Przydatna okaże się usługa w postaci 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie oraz ubezpieczenie w podróży za granicą. A może lubisz robić zakupy i liczyć na częściowy zwrot środków na Konto? Bank przygotował moneyback w wysokości 1% za płatności mobilne. Oferta skierowana jest do osób od 18. do 26. roku życia i nie ma ustalonej daty zakończenia.

Załóż Konto Jakże Osobiste dla młodych w Alior Banku

Playlista korzyści w Alior Banku

Zastanawiasz się, jakie usługi przygotował Alior Bank dla swoich młodych użytkowników? Lista jest naprawdę długa. Zacznijmy jednak od samych podstaw, bo choć lubimy być rozpieszczani, najważniejszą kwestię stanowią koszty związane z prowadzeniem rachunku, a także obsługą karty debetowej. Jak wygląda pełna oferta Konta Jakże Osobistego dla młodych?

 • Prowadzenie Konta za 0 zł (0 zł do 26. roku życia, później 10 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł przy jednorazowym wpływie na Konto na min. 1 500 zł z innego banku),
 • Obsługa karty debetowej dla aktywnych za 0 zł (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. W przeciwnym razie, koszt za obsługę karty wynosi 5 zł),
 • Bezpłatne, krajowe przelewy internetowe,
 • Nowoczesna aplikacja mobilna Alior Mobile, za pomocą której, np. zapłacisz BLIK-iem w internecie lub zbliżeniowo Google Pay, Apple Pay, wybierzesz i zmienisz korzyści na Koncie czy w razie potrzeby zablokujesz kartę,
 • Szybkie metody płatności. Alior Bank oprócz BLIK, Apple Pay i Google Pay oferuje Fitbit Pay i Garmin Pay,
 • Atrakcyjny Program MasterCard “Bezcenne Chwile” z nagrodami u Partnerów Programu

Jak widać, standardowe usługi Konta Jakże Osobistego nie odbiegają od rynkowych norm. Nie rzucają też na kolana, ale i nie odstają negatywnie od swoich konkurentów. Dlatego, aby nieco wyróżnić się na tle innych banków, Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są za 0 zł, a za kolejne musisz zapłacić 3,50 zł/miesięcznie. Co masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • Punkty dla graczy (każda płatność bezgotówkowa kartą MasterCard z Ashe to szansa na voucher Riot Points w grze League of Legends). Warunkiem jest tylko posiadanie karty debetowej MasterCard LoL (z wizerunkiem Ashe),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne1.

Kto może wziąć udział w Promocji?

Zanim złożysz wniosek online o Konto, spójrz jeszcze jakie warunki kwalifikują Cię do udziału w ofercie. Oprócz tego, że musisz spełnić wymóg wiekowy – mieć od 18 do 26 lat, to także:

 • być nowym klientem Alior Banku (lub jeśli nim już jesteś, złóż wniosek o Konto za pomocą bankowości internetowej. Ofertę odnajdziesz na pulpicie bankowości zaraz po zalogowaniu się (Oferty specjalne) bądź w zakładce Oferty -> Konta),
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • złożyć wniosek o zawarcie umowy o Konta oraz umowy o kartę płatniczą,
 • zawrzeć umowę o Konto oraz umowę o kartę płatniczą.

Jeśli posiadasz konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe, to nie jesteś wykluczony z możliwości założenia Konta Jakże Osobistego!

Jak otworzyć Konto dla młodych w Alior Banku?

Jeśli przyjrzałeś się bliżej wszystkim korzyściom oraz warunkom, jakie musisz spełnić – pora przejść do kwestii równie ważnej. Czas na działania, za pomocą których założysz rachunek oraz będziesz mógł aktywnie korzystać z dostępnych korzyści.

1. Złóż wniosek o zawarcie umowy o Konto oraz umowy o kartę płatniczą. Link promocyjny do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

2. Przygotuj dowód osobisty i wypełnij krótki wniosek internetowy. Podaj w nim dane osobowe, jak imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie zapomnij zaznaczyć, że zapoznałeś się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

3. Potwierdź swoją tożsamość. Masz do wyboru 3 metody: wideoweryfikacja i rozmowa z konsultantem, przelew weryfikacyjny z innego banku lub kuriera, który dostarczy Ci do podpisu niezbędne dokumenty.

4. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile (login znajdziesz na umowie). Wybierz również dwie korzyści za 0 zł.

Elastyczny pakiet korzyści w zależności od potrzeb

Przy okazji zachęcania do otwarcia rachunku w Alior Banku, jesteśmy w obowiązku poinformować o jeszcze jednym ważnym aspekcie. Dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna za 3,50 zł/miesięcznie) możesz aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, wymieniając je na inne. Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a i sama zamiana usług jest bardzo łatwa. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale instytucji. Wybrany bonus będzie działał już od następnego dnia.

Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Jeśli w tym czasie aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: Punkty dla graczy oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku września rezygnujesz z aktywności Punkty dla graczy, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść Płatności kartą bez kosztów przewalutowania jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię w sierpniu 3,50 zł (od września będzie darmowa),
 • bonus Punkty dla graczy jest aktywny i darmowy do końca sierpnia.

Nie martw się o dodatkowe opłaty, bo Alior Bank zawsze informuje o tym, gdy za wybraną korzyść będziesz musiał dodatkowo zapłacić. Niemniej jednak, w celu uniknięcia niepotrzebnych niedomówień warto wpierw dezaktywować korzyść, która w danej chwili nie będzie Ci potrzebna, a w jej miejsce wybrać inną opcję.

Konto Jakże Osobiste z bonusami dla młodych

Zestaw dodatkowych usług oraz standardowy pakiet możliwości sprawiają, że Konto Jakże Osobiste faktycznie staje się rachunkiem osobistym w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest uniwersalnym Kontem, które w pełni zaspokaja oczekiwania szerokiej grupy młodych użytkowników o zróżnicowanych potrzebach2.

Dlatego, jeśli wiesz czego chcesz i jakie funkcjonalności przydadzą Ci się na co dzień, to Konto w Alior Banku jest “strzałem w dziesiątkę”. Natomiast, jeśli nadal nie jesteś do końca przekonany o jego wyjątkowości, zajrzyj na ranking kont dla młodych przygotowany przez porównywarkę Czerwonej-Skarbonki. W naszym zestawieniu bez trudu odnajdziesz rachunki, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Źródło:

1. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-jakze-osobiste.html

Komentarze (3)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • A
  A
  Artur
  31.08.2020, 10:15

  Hej Czerwona Skarbonka to najlepszy blog na świecie! Ostatnio znalazłem bardzo dobrą porównywarkę pożyczkową ,jest naprawdę dobra sam z niej korzystam. Bardzo polecam!

 • M
  M
  Maney
  27.07.2020, 06:53

  Dostał juz ktoś 100 zł premii od alior banku ?

  • P
   P
   Paulina Krupa
   28.07.2020, 17:11

   100 zł zostanie przelane w zależności od miesiąca, w którym zostało założone konto osobiste. Przykładowo, jeśli rachunek został otwarty w lipcu, to bank ma czas na przelanie premii do końca sierpnia.

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x