300 zł premii za Konto Jakże Osobiste dla młodych w Alior Banku

100 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego, do 200 zł premii gotówkowej za niewielką aktywność przez 8 miesięcy oraz 2 darmowe korzyści do rachunku. Tak przedstawia się najnowsza oferta Alior Banku dla młodych klientów. Bardzo prawdopodobne, że ta Promocja okaże się hitem wśród nastolatków i osób do 26. roku życia.

Konto Jakże Osobiste z premią do 300 zł dla młodych!

W przypadku swojego sztandarowego rachunku Alior Bank stawia na nowoczesność, elastyczność oraz całkiem atrakcyjne bonusy gotówkowe, które mogą przynieść ich posiadaczom sporo korzyści. Konto Jakże Osobiste to prawdziwy ewenement na rynku. Jest to jeden z niewielu rachunków, który częściowo dopasujesz do swoich potrzeb.

W najnowszej odsłonie Sprzedaży premiowej “Z nami najlepiej – IV edycja” zyskasz nie tylko atrakcyjną nagrodę w postaci 300 zł (100 zł za otwarcie Konta + 200 zł za aktywność), lecz też pakiet profitów, które możesz konfigurować w zależności od tego, która opcja jest Ci aktualnie najbardziej potrzebna. Planujesz wakacje za granicą? Przydatna okaże się usługa w postaci 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie oraz ubezpieczenie w podróży za granicą. A może lubisz robić zakupy i liczyć na częściowy zwrot środków na Konto? Bank przygotował moneyback w wysokości 1% za płatności mobilne. Oferta skierowana jest do osób od 18. do 26. roku życia.

W międzyczasie Alior Bank prowadzi oddzielną Promocję dla klientów po 26. roku życia, w której również można zgarnąć do 300 zł premii gotówkowej. Więcej o akcji w artykule.

Playlista korzyści w Alior Banku

Zastanawiasz się, jakie usługi przygotował Alior Bank dla swoich młodych użytkowników? Lista jest naprawdę długa. Zacznijmy jednak od samych podstaw, bo choć lubimy być rozpieszczani, najważniejszą kwestię stanowią koszty związane z prowadzeniem rachunku, a także obsługą karty debetowej. Jak wygląda pełna oferta Konta Jakże Osobistego dla młodych?

 • Prowadzenie Konta za 0 zł (0 zł do 26. roku życia, później 10 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł przy jednorazowym wpływie na Konto na min. 1 500 zł z innego banku),
 • Obsługa karty debetowej dla aktywnych za 0 zł (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. W przeciwnym razie, koszt za obsługę karty wynosi 5 zł),
 • Bezpłatne, krajowe przelewy internetowe,
 • Nowoczesna aplikacja mobilna Alior Mobile, za pomocą której, np. zapłacisz BLIK-iem w internecie lub zbliżeniowo Google Pay, Apple Pay, wybierzesz i zmienisz korzyści na Koncie czy w razie potrzeby zablokujesz kartę,
 • Szybkie metody płatności. Alior Bank oprócz BLIK, Apple Pay i Google Pay oferuje Fitbit Pay i Garmin Pay,
 • Atrakcyjny Program MasterCard “Bezcenne Chwile” z nagrodami u Partnerów Programu

Jak widać, standardowe usługi Konta Jakże Osobistego nie odbiegają od rynkowych norm. Nie rzucają też na kolana, ale i nie odstają negatywnie od swoich konkurentów. Dlatego, aby nieco wyróżnić się na tle innych banków, Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są za 0 zł, a za kolejne musisz zapłacić 3,50 zł/miesięcznie. Co masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • Punkty dla graczy (każda płatność bezgotówkowa kartą MasterCard z Ashe to szansa na voucher Riot Points w grze League of Legends),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne.

Kto może wziąć udział w Promocji?

Zanim złożysz wniosek online o Konto, spójrz jeszcze jakie warunki kwalifikują Cię do udziału w ofercie. Oprócz tego, że musisz spełnić wymóg wiekowy – mieć od 18 do 26 lat, to także:

 • być nowym klientem Alior Banku i w ostatnich 2 latach przed złożeniem wniosku, nie posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, konta walutowego lub Karty Kibica Banku. Bank również zastrzega sobie, że w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r. nie mogłeś składać wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • złożyć wniosek o zawarcie umowy o Konta oraz umowy o kartę płatniczą,
 • zawrzeć umowę o Konto oraz umowę o kartę płatniczą do 30.08.2020 r., lecz nie później niż w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku1.

Co ważne, w trakcie spełniania warunków aktywności, nie możesz także wypowiedzieć umowy o rachunek i kartę płatniczą aż do dnia przekazania przez Bank premii pieniężnej.

Jeśli posiadasz konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe, to nie jesteś wykluczony z Promocji i możesz wziąć w niej udział!

Jak otrzymać 300 zł premii za Konto?

Jeśli przyjrzałeś się bliżej wszystkim korzyściom oraz warunkom, jakie musisz spełnić – pora przejść do kwestii równie ważnej. Czas na działania, za pomocą których na Twoje Konto trafi nagroda w postaci 300 zł.

1. Złóż wniosek o zawarcie umowy o Konto oraz umowy o kartę płatniczą. Link promocyjny do oferty podsyłamy poniżej:

Jednocześnie pamiętaj, aby zawrzeć umowę o rachunek i kartę płatniczą w ciągu 30 dni od złożenia wniosku!

2. Przygotuj dowód osobisty i wypełnij krótki wniosek internetowy. Podaj w nim dane osobowe, jak imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie zapomnij zaznaczyć, że zapoznałeś się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

3. Potwierdź swoją tożsamość. Masz do wyboru 3 metody: wideoweryfikacja i rozmowa z konsultantem, przelew weryfikacyjny z innego banku lub kurier, który dostarczy Ci do podpisu niezbędne dokumenty.

4. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile (login znajdziesz na umowie).

5. Na Twój rachunek wpłynie pierwsza transza nagrody, czyli 100 zł. Bank prześle je do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o Konto i umowę o kartę.

6. W kolejnych 8 miesiącach wykonaj poniższe zadania:

 • zapewnij wpływ na Konto Jakże Osobiste o łącznej wysokości min. 1 500 zł,
 • zrealizuj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej.

7. Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z warunków aktywności, otrzymasz 25 zł bonusu, czyli w sumie możesz zdobyć nawet 200 zł. Każda transza w postaci 25 zł zostanie Ci przekazana na rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymogi aktywności.

O tym musisz wiedzieć!

Jak widzisz to, ile ostatecznie zgarniesz zależy wyłącznie od Twojej chęci i motywacji do działania. Na wstępie otrzymujesz 100 zł, a kolejne 200 zł (rozłożone na transze w wysokości 25 zł), gdy zrealizujesz wymagane aktywności w kolejnych miesiącach. Przykładowo, jeśli założysz rachunek w lipcu, to opisane czynności musisz spełnić od sierpnia 2020 do marca 2021.

Kolejną ważną kwestią jest zrozumienie podstawowych pojęć pod jakimi Bank rozumie przedstawione aktywności.

 • Transakcja bezgotówkowa. Według regulaminu Sprzedaży premiowej to zapłata za towary/usługi przy wykorzystaniu karty płatniczej lub karty wirtualnej za pomocą urządzenia. Wyłączone są z tego wszystkie transakcje oznaczone kodami MCC (czyli, np. zakłady bukmacherskie, kasyna, usługi transportowe, internetowe przekazy pieniężne czy brokerzy ubezpieczeniowi).
 • Wpływy. To dla Alior Banku, przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach oraz przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (za wyjątkiem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Są to również przelewy pochodzące z rachunków dla firm prowadzonych w Alior Banku, których nie jesteś właścicielem ani osobą powiązaną organizacyjnie bądź kapitałowo.

Pamiętaj też, że do momentu otrzymania ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto i kartę. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że promocyjne 300 zł zwolnione jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

Elastyczny pakiet korzyści w zależności od potrzeb

Przy okazji zachęcania do otwarcia rachunku w Alior Banku, jesteśmy w obowiązku poinformować o jeszcze jednym ważnym aspekcie. Dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna za 3,50 zł/miesięcznie) możesz aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, wymieniając je na inne. Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a i sama zamiana usług jest bardzo łatwa. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale. Wybrany bonus będzie działał już od następnego dnia.

Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Jeśli w tym czasie aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: Punkty dla graczy oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku sierpnia rezygnujesz z aktywności Punkty dla graczy, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść Płatności kartą bez kosztów przewalutowania jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię w sierpniu 3,50 zł (od września będzie darmowa),
 • bonus Punkty dla graczy jest aktywny i darmowy do końca sierpnia.

Nie martw się o dodatkowe opłaty, bo Alior Bank zawsze informuje o tym, gdy za wybraną korzyść będziesz musiał dodatkowo zapłacić. Niemniej jednak, w celu uniknięcia niepotrzebnych niedomówień warto wpierw dezaktywować korzyść, która w danej chwili nie będzie Ci potrzebna, a w jej miejsce wybrać inną opcję.

Konto Jakże Osobiste z bonusami dla młodych

Zestaw dodatkowych usług, promocyjne 300 zł oraz standardowy pakiet możliwości sprawiają, że Konto Jakże Osobiste faktycznie staje się rachunkiem osobistym w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest uniwersalnym Kontem, które w pełni zaspokaja oczekiwania szerokiej grupy młodych użytkowników o zróżnicowanych potrzebach2.

Dlatego, jeśli wiesz czego chcesz i jakie funkcjonalności przydadzą Ci się na co dzień, to Konto w Alior Banku jest “strzałem w dziesiątkę”. Natomiast, jeśli nadal nie jesteś do końca przekonany o jego wyjątkowości, zajrzyj na ranking kont dla młodych przygotowany przez porównywarkę Czerwonej-Skarbonki. W naszym zestawieniu bez trudu odnajdziesz rachunki, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży premiowej – „z nami najlepiej – IV edycja”

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-jakze-osobiste.html

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Maney
  Maney
  27.07.2020, 06:53

  Dostał juz ktoś 100 zł premii od alior banku ?

  0
  • Komentarz od Paulina Krupa
   Paulina Krupa
   28.07.2020, 17:11

   100 zł zostanie przelane w zależności od miesiąca, w którym zostało założone konto osobiste. Przykładowo, jeśli rachunek został otwarty w lipcu, to bank ma czas na przelanie premii do końca sierpnia.

   0
Podobne artykuły