300 zł moneybacku za zakupy internetowe + 50 zł do e-sklepu Duka za kartę kredytową Credit Agricole

Promocja ważna do 31.01.2021r.

Świąteczne wydatki w pełni – i wiesz, że jeszcze długo po nich potrzebna będzie Ci dodatkowa gotówka? Do 31 stycznia 2021 roku obowiązuje nowa promocja karty kredytowej Silver lub Gold w Credit Agricole, która przewiduje “wysyp” nagród. W ciągu roku za aktywne korzystanie możesz zgarnąć do 300 zł moneybacku i dodatkowe 50 zł do e-sklepu Duka!

Karta kredytowa Credit Agricole z premią

Dawno nie widziany na łamach naszego serwisu Credit Agricole, powrócił w wielkim stylu. Najnowsza Promocja pod hasłem: “Nie ma jak w domu” to rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowej gotówki – i nie chcą korzystać z klasycznego kredytu/pożyczki.

W tym przypadku, masz możliwość wnioskować o jedną z dwóch dostępnych kart kredytowych: Silver lub Gold, z którymi otrzymasz:

 • do 300 zł zwrotu w ciągu roku (nie więcej niż 25 zł/miesięcznie) za zrealizowane transakcje bezgotówkowe w internecie,
 • bon podarunkowy o wartości 50 zł do e-sklepu Duka (za szybkie wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 20 zł każda).
Zawnioskuj o kartę kredytową Gold/Silver Credit Agricole i odbierznagrody

Warunkiem zdobycia bonusów oprócz złożenia wniosku o jedną z “kredytówek” jest też otwarcie jednego z kont osobistych z oferty Credit Agricole: Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE! lub Konta dla Ciebie VIP. Wymóg ten jest na tyle ciekawy, że możesz zyskać z nim dodatkową premię “na start” ? Akcja trwa do 31.01.2021 r.

Dla kogo jest ta Promocja?

Jeśli chodzi o warunki uczestnictwa to nie ma tu żadnej filozofii. Aby wziąć udział w akcji musisz przede wszystkim:

 • posiadać lub otworzyć jedno z kont Credit Agricole (najpóźniej do 31.01.2021 r.). Do wyboru masz: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! albo Konto dla Ciebie VIP,
 • w ostatnich 24 miesiącach nie mieć żadnej z „kredytówek” Credit Agricole: Visa Standard, Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Gold bądź Mastercard Silver,
 • złożyć wniosek i podpisać umowę o jedną z kart kredytowych: Visa Silver, Visa Gold lub ewentualnie Mastercard Silver/Mastercard Gold,
 • wnioskować o limit równy lub wyższy 3 000 zł.

Oczywiście, aby skorzystać z Promocji powinieneś zapoznać się z regulaminem i następnie zaakceptować go, składając wniosek o “kredytówkę”. W okresie trwania akcji nie możesz też wypowiedzieć umowy o jedną z powyżej wybranych kart kredytowych.

UWAGA! Aby zdobyć bon podarunkowy do e-sklepu Duka, musisz złożyć wniosek o “kredytówkę” Mastercard Gold lub Mastercard Silver. Przy zdecydowaniu się na Visa Silver/Gold przyznanie bonusu nie obowiązuje.

Jak odebrać 300 zł premii?

Cenimy promocje o jasnych i konkretnych zasadach – dlatego niezmiernie cieszymy się, że i ta Oferta do takich przynależy.

1. Do 31.01.2021 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP. Jeśli jesteś już posiadaczem rachunku osobistego w Credit Agricole, pomiń ten etap ?

2. Również do 31.01.2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole: Visa Silver/Gold lub Mastercard Silver/Gold z limitem min. 3 000 zł. Link do akcji podsyłamy poniżej:

Zawnioskuj o kartę kredytową Gold/Silver Credit Agricole i odbierznagrody

W tym kroku zapoznaj się z regulaminem, zaakceptuj go i potwierdź, że przystępujesz do Promocji.

3. W ciągu 30 dni od dnia, w którym podpisałeś umowę o jedną z kart kredytowych Mastercard Silver/Gold, wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 20 zł każda.

4. Bon podarunkowy do Duka o wartości 50 zł otrzymasz w ciągu kolejnych 30 dni za pomocą wiadomości SMS.

5. W ciągu 12 miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym podpisałeś umowę o “kredytówkę”, płać bezgotówkowo kartą w internecie. Maksymalna premia, jaką możesz zyskać przez 12 miesięcy to 300 zł (nie więcej niż 25 zł/miesięcznie).

6. Premia w postaci zwrotu za transakcje będzie przekazywana na Twój rachunek karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji, w formie pomniejszenia wielkości Twojego zadłużenia lub nadpłaty, gdy saldo jest dodatnie.

Kilka ważnych szczegółów

Bank podkreśla, że nagrody w postaci moneybacku i bonu podarunkowego zostaną przekazane tylko wtedy, gdy do dnia ich wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

Ponadto, Credit Agricole nie uwzględnia transakcji bezgotówkowych wykonanych w miejscach, które oznaczone są kodami MCC, czyli:

 • kasyna i zakłady bukmacherskie,
 • insytucje finansowe,
 • brokerzy ubezpieczeniowi,
 • internetowe przekazy pieniężne,
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • profesjonalne usługi zagraniczne (których country code jest inny niż Polska).

Premii nie otrzymasz także za operacje przelewu i doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem systemów płatności, jak: Revolut, SkyCash bądź PayPal.

Do transakcji bezgotówkowych w internecie, Credit Agricole zalicza płatności zrealizowane za pomocą Google Pay i Apple Pay ?

Co oferują karty kredytowe Silver lub Gold w Credit Agricole?

Zanim przystąpisz do akcji, warto bliżej zapoznać się z usługami i opłatami, jakie tyczą się “kredytówek” Silver/Gold w Credit Agricole.

 • 2% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w internecie (maksymalnie 25 zł miesięcznie, łącznie nawet 300 zł w ciągu roku),
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni dla kart Gold i do 54 dni – dla kart Silver,
 • 0 zł za wydanie karty głównej,
 • 0 zł za płatności w Polsce i na świecie,
 • Bezpłatne prowadzenie rachunku (w przypadku karty Silver, przy min. obrocie miesięcznym 700 zł netto),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay,
 • Ochrona 3D Secure (zabezpieczenie transakcji internetowych poprzez dodatkową autoryzację płatności kodami SMS),
 • Opcja “Twoje Rachunki” (opłaty za domowe rachunki bez prowizji!),
 • Automatyczna spłata zadłużenia,
 • Możliwość ustalenia dziennych lub miesięcznych limitów transakcji na karcie.

Dodatkowo, “kredytówka” Silver dostępna jest już przy dochodzie min. 1 400 zł netto z limitem kredytowym do 20 000 zł. Przy okazji udostępnia również zniżki do 50% w Największym Klubie Rabatowym. Z kolei, karty kredytowe Visa/Mastercard Gold to już niestety wyższe opłaty – i co za tym idzie, większe funkcjonalności. Wydanie karty głównej kosztuje 200 zł lub 0 zł, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe w ciągu 90 dni od podpisania umowy. W ramach limitu możesz otrzymać aż do 50 000 zł, 3 dodatkowe karty do rachunku – dla siebie i bliskich oraz darmowe ubezpieczenie zakupów w internecie (tylko przy wyborze karty Mastercard Gold).

Inne promocje bankowe kart kredytowych

Choć może nie jest to oferta skomponowana przez Credit Agricole, to w naszej opinii także warto na nią zajrzeć. Mowa o aktualnej promocji karty kredytowej BNP Paribas, która wręcza 300 zł na Allegro i 11 500 pkt w Programie mamBONUS – wymienne na nagrody!

Zarabiaj podczas zakupów w internecie!

Credit Agricole lubi chętnie obdarowywać swoich klientów. Moneyback do 300 zł za zakupy w internecie i miły bonus w postaci 50 zł do e-sklepu Duka z akcesoriami kuchennymi, działa na naszą wyobraźnię. Jedynym utrudnieniem w uzyskaniu premii jest warunek nagradzania wyłącznie transakcji bezgotówkowych wykonanych w internecie. Choć w dobie panującej pandemii nie wydaje się on być dużą niedogodnością …

Haczykiem może być za to konieczność otwarcia jednej z kart Mastercard, gdy chcesz zgarnąć 50 zł do e-sklepu (akcja ta nie dotyczy kart Visa). Problemem mogą być też opłaty za “kredytówki”, które nie należą do tanich. Mimo wszystko, decyzja należy do Ciebie i jak najbardziej możesz skorzystać z Oferty. W przeciwnym razie zerknij na nasz ranking kart kredytowych i pomyśl nad inną promocją ? A uwierz, jest w czym wybierać!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Nie ma jak w domu”

2. Regulamin Promocji „Nie ma jak w domu – bon podarunkowy Duka”

3. Strona Credit Agricole, credit-agricole.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły