350 zł do wybranej sieciówki za Konto Otwarte na Ciebie

Promocja nieaktywna

Kumulacja nagród w BNP Paribas trwa w najlepsze! Jednak tym razem możesz odebrać aż 350 zł w formie vouchera za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Wybór jest spory, bo przeznaczysz go na zakupy do jednej z wybranych sieci: H&M, Rossmanna, Leroy Merlin czy nawet na stacjach paliw Orlen. Pula uczestników, jak zwykle ograniczona.

Wybierz nagrodę i działaj!

BNP Paribas przyzwyczaił nas do akcji promocyjnych, które mają na celu popularyzować ich produkty. I nie da się ukryć, że robi to w bardzo oryginalny sposób. Niezmiennie wraz ze spółką Ad Astra zachęca do otwierania Konta Otwartego na Ciebie.

W najnowszej Promocji pod hasłem: “Wybierz nagrodę” możesz otrzymać nawet 350 zł (podzielone na transze: 50+100+200 zł) po wykonaniu określonych aktywności. Nagrodami są e-kody lub karty podarunkowe do jednej z sieci sklepów:

 • e-kod do H&M /albo
 • karta podarunkowa Rossmann /albo
 • karta podarunkowa Leroy Merlin /albo
 • karta paliwowa Orlen

Akcja potrwa do 4.10.2020 r. bądź do osiągnięcia 3 000 rejestracji. Jest o co walczyć, więc nie traćmy czasu i spójrzmy, jak przedstawiają się szczegóły Oferty.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Faktycznie, 350 zł bonusu to nie jedyne korzyści, które czekają na nowego klienta tuż po założeniu rachunku. Oprócz tego, Bank dorzuca pakiet darmowych usług, z których będziesz mógł korzystać każdego dnia.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Karta debetowa do wyboru

BNP Paribas oferuje również dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór karty debetowej. Sam decydujesz, która “debetówka” lepiej spełnia Twoje oczekiwania i z której będziesz korzystał podczas transakcji. Możesz zdecydować się na jedną z trzech dostępnych opcji:

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Kto ma szansę na nagrodę?

W przypadku tej akcji, musisz spełnić podobne warunki, jak przy wcześniejszych promocjach Organizatora. Co oznacza, że powinieneś być pełnoletnią osobą fizyczną, legitymującą się dowodem osobistym oraz posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. BNP Paribas zastrzega sobie też spełnienie poniższych wymogów:

 • na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej, nie możesz być żadną stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta w Promocji, nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 4.10.2020 r. dokonasz zgłoszenia w Promocji i złożysz wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej1.

Co zrobić, by otrzymać 350 zł?

Czas na konkrety, w jaki sposób możesz ubiegać się premię. Na wstępie podkreślimy tylko, że wymaganą aktywność należy realizować od października do grudnia 2020 r., przy czym w każdym z tych miesięcy jest ona różna. Działania nie są zbyt wyśrubowane, bo i zbliżające się okazje do realizowania zakupów mogą ułatwić Ci ich wykonanie.

1. Najpóźniej do 4.10.2020 r. (lub do osiągnięcia puli 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, aby na tym etapie koniecznie zaakceptować Regulamin i jego postanowienia, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Ad Astra, udzielić zgody Organizatorowi na przekazanie danych zawartych formularzu, a także upoważnić Bank do przekazania informacji Organizatorowi.

2. Wybierz sieć, do której zostanie przyznana nagroda po spełnieniu warunków i kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz informację o objęciu Promocją w postaci potwierdzenia na ekranie laptopa oraz za pośrednictwem e-maila zawierającego link promocyjny.

4. Korzystając z linka, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Masz na to czas do 4.10.2020 r. Pamiętaj też, by we wniosku podać takie same informacje, jak w formularzu rejestracyjnym!

5. Zawrzyj umowę ramową i koniecznie nadaj PIN do karty w terminie do 16.10.2020 r. Dokonasz tego za pomocą kuriera albo poprzez wideoweryfikację (za pośrednictwem aplikacji GOmobile). W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS (w systemie Partnera Banku – Autenti).

6. Pierwszą Nagrodę w postaci 50 zł otrzymasz, gdy w październiku wykonasz:

 • minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą,
 • minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

7. Drugą Nagrodę w postaci 100 zł otrzymasz, gdy:

 • spełnisz wszystkie warunki do otrzymania Pierwszej Nagrody,
 • w listopadzie 2020 zalogujesz się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • w listopadzie 2020 zrealizujesz łącznie 6 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymasz wpływ na minimum 1 000 zł.

8. Trzecią Nagrodę w postaci 200 zł otrzymasz, gdy:

 • spełnisz warunki do otrzymania Drugiej Nagrody,
 • w grudniu 2020 zalogujesz się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • w grudniu 2020 wykonasz łącznie minimum 12 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymasz wpływ na minimum 1 000 zł.

Wydanie nagród

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, które upoważniają Cię do otrzymania nagrody to z adresu Organizatora: wybierznagrode@bnpparibasplus.pl dostaniesz wiadomość (na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym).

 • Wiadomość o przyznaniu Pierwszej Nagrody (50 zł) zostanie przesłana najpóźniej do 30.11.2020 r.
 • Wiadomość o wręczeniu Drugiej Nagrody (100 zł) Bank prześle najpóźniej do 31.12.2020r.
 • Wiadomość o przyznaniu Trzeciej Nagrody (200 zł) zostanie przesłana najpóźniej do 31.01.2020 r.

Tym sposobem, Pierwszy bonus otrzymasz do 31.12.2020 r., Drugi – do 31.01.2021 r. oraz Trzeci – do 28.02.2021 r. Co bardzo ważne, w celu odbioru Pierwszej Nagrody w formie karty podarunkowej Rossmann, Leroy Merlin, H&M lub karty paliwowej Orlen otrzymasz z adresu e-mail wybierznagrode@bnpparibasplus.pl na swój adres e-mail – wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na stronie Organizatora (zrób to najpóźniej do 15.12.2020 r.). Z kolei, Druga i Trzecia Nagroda zostanie Ci przekazana na podany w formularzu adres e-mail.

Nagroda w postaci 350 zł do wydania w wybranym sklepie, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

O tym warto pamiętać!

Pomimo, że warunki Promocji wydają się dość rozbudowane to jesteśmy zdania, że nadchodzące okoliczności, jak Andrzejki, święta Bożego Narodzenia i Sylwester przyczynią się do tego, że częściej będziemy gościć w sklepach – i tym samym więcej w nich wydawać. Dlatego spójrzmy jeszcze, co Bank rozumie przez zrealizowanie postawionych aktywności.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najlepszym rozwiązaniem na zrealizowanie Wpływu jest przelanie środków ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj, że może to być kilka Wpływów – najważniejsze jest to, aby po zsumowaniu wynosiły łącznie 1 000 zł.

Do momentu przekazania bonusów przez Organizatora, nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej!

Nagroda warta poświęcenia

Jednym słowem – jest to Oferta, którą wypadałoby przemyśleć. Sam fakt zdobycia 350 zł jest miłą rekompensatą, którą wydasz na własne przyjemności. Po za tym, Konto Otwarte na Ciebie samo w sobie jest tanim i uniwersalnym rachunkiem, pełnym nowoczesnych funkcjonalności.

Jest o czym myśleć – tylko pamiętaj, że akcja trwa stosunkowo krótko i może skończyć się jeszcze szybciej, gdy limit 3 000 rejestracji zostanie wyczerpany. A z doświadczenia wiemy, że tego typu promocje rozchodzą się jak “świeże bułeczki”2.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Wybierz nagrodę”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły