350 zł do wydania w Decathlon + piłka tenisowa za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Czy mamy tutaj zagorzałych fanów sportu? Jeśli tak, to ta promocja powinna skraść Wasze serca. BNP Paribas promuje akcję “Krótka piłka”, podczas której za założenie Konta Otwartego na Ciebie nagradza e-kartą podarunkową do Decathlonu o wartości 350 zł oraz … piłką tenisową. Liczba uczestników jest mocno ograniczona!

Konto Otwarte na Ciebie z szybką i krótką promocją

Grupa BNP Paribas już od czterech dekad związana jest z tenisem, będąc największym na świecie sponsorem tego sportu – w tym, m.in. wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa czy rozgrywek tenisistów niepełnosprawnych (NECWorld Tour, Invacare World Team Cup). Nic więc dziwnego, że zainspirowana zwycięstwem Igi Świątek, postanowiła nawiązać do jej wielkiego sukcesu ogłaszając nową promocją.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i odbierz 350 zł premii + piłkę tenisową

Akcja pod hasłem: “Krótka piłka” to wspólne “dzieło” BNP Paribas oraz spółki Hagen. Jej głównym warunkiem jest założenie Konta Otwartego na Ciebie i zrealizowanie kilku szybkich działań (m.in. 5 transakcji BLIK-iem, 1 przelew). W zamian za spełnienie operacji trafi do Ciebie 350 zł w formie karty podarunkowej do Decathlonu (150 zł + 100 zł + 100 zł). Jednak zgarnąć możesz także … piłkę tenisową 😊 Zalecamy pospieszyć się z udziałem w Promocji, bo ważna jest tylko do 28.10.2020 r. lub do osiągnięcia 750 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Wysoka premia zdecydowanie zasługuje na uwagę. Jednak to nie jedyne, co czeka na Ciebie po otwarciu rachunku w BNP Paribas. Oto najważniejsze darmowe usługi, które warto docenić.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Do wyboru karta debetowa

Do Konta otrzymujesz także jedną z trzech dostępnych kart płatniczych. To, na którą “debetówkę” się zdecydujesz zależy już od Twoich preferencji.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Bank równolegle prowadzi promocję “Zakupowy szał”, w której możesz otrzymać 275 zł premii w gotówce oraz 100-złotowy bon na zakupy do sklepów Biedronki. Kolejną aktywną ofertą jest też “Jesienny bukiet korzyści”. W tym przypadku zgarniesz aż 300 zł premii w gotówce i bon do Biedronki o wartości 50 zł.

Kto może wziąć udział w Promocji?

Ta Oferta – podobnie, jak wcześniejsze akcje Banku posiada niemal identyczne warunki do spełnienia. Przede wszystkim powinieneś być pełnoletnim, nowym klientem BNP Paribas, który legitymuje się ważnym dowodem osobistym i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Spójrzmy jeszcze na dodatkowe wymogi:

 • najpóźniej do 28.10.2020 r. (lub do osiągnięcia puli 750 wniosków) dokonaj zgłoszenia w Promocji (wypełniając formularz rejestracyjny) oraz złóż wniosek o otwarcie Konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 13.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową i nadaj PIN do karty,
 • zaakceptuj Regulamin Promocji oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o założenie Konta, nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku,
 • na dzień składania wniosku nie możesz być stroną umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Jak odebrać 350 zł premii w akcji?

Organizator stawia przed każdym chętnym uczestnikiem standardowe operacje do wykonania. Spójrzmy, jakie kroki musisz podjąć, by zgarnąć bonus.

1. Najpóźniej do 28.10.2020 r. (lub do osiągnięcia 750 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i odbierz 350 zł premii + piłkę tenisową

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Również do 28.10.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

5. Do 13.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

6. Pierwszą nagrodę, czyli e-kartę podarunkową do Decathlonu o wartości 150 zł oraz piłkę tenisową (o wartości 6 zł) otrzymasz, gdy w listopadzie 2020 wykonasz:

 • co najmniej 5 transakcji BLIK-iem,
 • minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

7. Drugą nagrodę w postaci e-vouchera do Decathlonu o wartości 100 zł zgarniesz, gdy w grudniu 2020 zrealizujesz:

 • co najmniej 5 transakcji BLIK-iem,
 • minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

8. Trzecia i ostatnia nagroda, czyli e-bon do Decathlonu na sumę 100 zł trafi do Ciebie, gdy w styczniu 2021 spełnisz identyczne warunki, jak w dwóch wcześniejszych miesiącach.

9. Wszystkie karty podarunkowe będą ważne do 31.12.2021 r. Zasady ich realizacji są dokładnie opisane w Regulaminie Promocji “Krótka piłka”.

Kiedy Bank wyda premię?

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, to BNP Paribas z adresu: pilka@bnpparibasplus.pl wyśle na Twojego e-maila wiadomość o kolejności przyznania poszczególnych bonusów. Informację o przyznaniu Pierwszej i Drugiej nagrody otrzymasz najpóźniej do 18.01.2021 r. i Trzeciej – do 24.02.2021 r.

Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym dostaniesz informację o jej zdobyciu. Tym sposobem, Pierwsza i Druga nagroda trafi do Twoich rąk – do 31.01.2021 r. Natomiast Trzecia nagroda zostanie przyznana – do 28.02.2021 r.

Jeśli chodzi o odbiór piłki tenisowej, BNP Paribas z adresu pilka@bnpparibasplus.pl wyśle na Twój adres e-mail wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, który posłuży Ci do bezpiecznego zalogowania się na stronie Organizatora (musisz wpisać na stronie adres korespondencyjny, na który ma zostać wysłana piłka tenisowa). Na zrealizowanie tych działań masz czas do 24.01.2020 r.

Ważne informacje do zapamiętania

Aby szybko i łatwo przebrnąć przez wymagane aktywności, instytucja stawia dwa warunki, które dokładnie definiuje w swoim Regulaminie.

 • Transakcja BLIK. Operacja bezgotówkowa, wykonana przez uczestnika z wykorzystaniem usługi BLIK w aplikacji mobilnej GOmobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.
 • Przelew. Polecenie przelewu środków z Konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego kręgu przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media oraz BLIK itp.

Wysoka premia podzielona na części

Oferta “Krótka piłka” z całą pewnością jest ewenementem wśród pozostałych promocji bankowych. Wyróżnia ją nie tylko sam charakter akcji, wysoki bonus, ale przede wszystkim niewielkie aktywności do zrealizowania. Być może niektórych zawiedzie fakt, że premia rozłożona jest na części i pierwsze efekty swoich działań zauważysz dopiero pod koniec stycznia 2021.

Niemniej jednak, karty podarunkowe możesz potraktować jako spóźniony prezent bożonarodzeniowy, który wydasz na własne potrzeby i przyjemności. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany Promocją to czasu masz niewiele, a i pula dostępnych wniosków jest mocno ograniczona.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Krótka piłka”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły