250 zł premii za Konto 360°: 200 zł za otwarcie + 50 zł na goodie

Promocja nieaktywna

Bank Millennium kontynuuje promocję Konta 360° (także w wersji Student). Tym razem do zdobycia jest aż 250 zł premii: 200 zł w gotówce za aktywność oraz dodatkowe 50 zł na ekarcie Goodie. Zestaw nagród jest więc całkiem atrakcyjny, a warunki ich zgarnięcia jeszcze prostsze!

Konto 360° (i Konto 360° Student) z nagrodami

Staramy się Was regularnie informować o najciekawszych okazjach promocyjnych, które goszczą na rynku bankowym. Na ogół są to akcje, w których do zdobycia są wysokie premie pieniężne, kody podarunkowe oraz nagrody rzeczowe. W najnowszej sprzedaży premiowej “250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji” Bank Millennium rozdaje:

 • premię w wysokości 200 zł (za aktywność na rachunku),
 • kod na 50 zł na konto cashback w goodie (ważny przez 14 dni od daty przekazania).

Warunkiem otrzymania bonusów jest otwarcie Konta 360° (alko Konta 360° Student) i zrealizowanie wskazanej aktywności na rachunku, m.in. wpływów zewnętrznych, płatności kartą lub BLIK-iem oraz aktywacji aplikacji mobilnej. Promocja potrwa do 31.03.2021 r.

bankmillennium.pl
Załóż Konto 360° i odbierz 250 zł premii

Warunki uczestnictwa

Spójrzmy teraz, do kogo skierowana jest akcja. Tradycyjnie musisz być pełnoletnim klientem, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Niestety nadal z udziału wykluczone są osoby, które już kiedyś zakładały Konto 360° lub Konto 360° Student – ale tylko w akcjach promocyjnych!

I na koniec jeszcze jedna informacja. Na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 2.03.2021 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (lokaty, karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, jednostek uczestnictwa Millenium TFI). Nie możesz być też stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji (jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku).

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie rachunku za pomocą szybkiego “selfie”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 31.07.2021 r. powinieneś również udać się do najbliższego oddziału banku i złożyć wzór podpisu (w tym udostępnić dowód tożsamości).

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które już kiedyś zakładały Konto 360° (lub Konto 360° Student) – ale tylko w akcjach promocyjnych! Oznacza to, że jeśli jakiś czas temu otworzyłeś rachunek “normalnie” i później go zamknąłeś, to nie ma żadnych przeszkód do tego, byś nie mógł skorzystać z oferty.

Jak odebrać 250 zł?

Czas na najważniejszą część artykułu – czyli warunki, dzięki którym sięgniesz po premiowane bonusy.

1. Do 31.03.2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (bądź Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i zawrzyj umowę o te produkty. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° i odbierz 250 zł premii

Składając wniosek, wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku (poprzez kanały elektroniczne i telefon).

2. Również do 31.03.2021 r. zawrzyj umowę o rachunek oraz aktywuj aplikację mobilną.

WSKAZÓWKA —> Do 30.04.2021 r. otrzymasz SMS z kodem w wysokości 50 zł na Goodie z dokładną informacją, jak korzystać z „apki”.

3. W kwietniu, maju, czerwcu i lipcu 2021:

 • zapewnij min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych,
 • dokonaj min. 3 płatności kartą lub BLIK-iem (na dowolną kwotę).

Jeśli założyłeś rachunek „na selfie” do 31.07.2021 r. odwiedź również oddział Banku Millennium- złóż wzór podpisu i okaż swój dokument tożsamości 😊

WSKAZÓWKA —> Do 31.08.2021 r. dostaniesz 200 zł premii na Twoje nowo otwarte konto.

bankmillennium.pl

O czym musisz pamiętać?

Pierwszą ważną kwestią jest konieczność wyrażenia zgód na otrzymywanie informacji handlowych/marketingowych, które musisz zatwierdzić podczas składania wniosku o rachunek. Do czasu przekazania nagród nie możesz też rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto ani odwołać wspomnianych zgód.

Regulamin akcji podkreśla, że wspomniany comiesięczny wpływ na rachunek musi być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie zaliczają się do tego przelewy wewnętrzne między Twoimi rachunkami w Banku Millennium). Z kolei, jeśli chodzi o operacje kartą lub BLIK-iem kluczowe jest to, by były to zapłaty za towary i usługi. Wykluczone są z tego transakcje oznaczone, tzw. kodem MCC, np. gry hazardowe, bukmacherka czy internetowe przelewy pieniężne.

Premia za otwarcie Konta 360° zwolniona jest z opodatkowania!

Co oferuje Konto 360°?

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji bliżej zapoznać się z Kontem 360°, to musisz wiedzieć, że od kilku lat plasuje się w czołówce najlepszych kont osobistych.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej oraz aplikacji),
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymujesz:

 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (0,5% dla nowych środków do 50 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Atrakcyjne bonusy za niewielką aktywność

Najnowsza akcja Banku Millenium to świetna okazja do zgarnięcia niezłej premii. W gotówce otrzymasz na dobry początek 200 zł premii. „Wisienką na torcie” jest też 50 zł na konto goodie cashback, dzięki czemu spożytkujesz bonusy dla własnych przyjemności.

Zdecydowanie warto rozważyć tę akcję. Natomiast, jeśli nie przekonuje Cię do końca sam rachunek, to zerknij jeszcze na nasz najnowszy ranking kont osobistych – również z dołączonymi intrygującymi premiami i nagrodami.

Załóż Konto 360° i odbierz 250 zł premii

Źródło:

1. Regulamin Promocji „250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x