360 zł z darmowym kontem Millennium 360° w Banku Millennium

Promocja nieaktywna

„Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” to nowa odsłona promocji, w ramach której Bank Millennium zastępuje znane nam wszystkim Konto 360° – nowym rachunkiem Millennium 360°. Tradycyjnie do zgarnięcia jest wysoka premia za udział w akcji oraz spełnienie warunków aktywności.

Bank Millennium dotąd regularnie promował swój sztandarowy rachunek – Konto 360°, które zniknęło z oferty i zostało zastąpione bezwarunkowo darmowym RORem o nazwie Millennium 360°. Pozbawione jest ono zbędnych opłat i co równe ważne, możemy zyskać na jego założeniu kilkaset złotych.

Najnowsza promocja przewiduje do zdobycia 360 zł (w dwóch ratach po 180 zł) i potrwa do 31 lipca 2022 roku lub ew. do osiągnięcia puli 40 tys. rejestracji.

Konto Millennum 360
Zakładając konto Millennium 360°, zyskasz nie tylko kasę, ale też 2,5% na Koncie Profit do 200 tys. zł

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy, kto ukończył 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu u polskiego operatora. Bank wyklucza z udziału osoby, które po 1 stycznia 2019 posiadały u niego ROR.

Za to posiadanie innych rachunków i produktów nawet jako współposiadacz, nie jest przeszkodą, by starać się o premię.

360 zł na wyciągnięcie ręki

1. Do 31 lipca 2022 roku złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i zawrzyj umowę o te produkty. Link do oferty podsyłamy poniżej:

—> Składając wniosek, wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku (poprzez kanały elektroniczne i telefon) oraz świadczenie przez Millennium Goodie na usługę „Zwroty za zakupy”.

2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę:

  • przynajmniej 1 raz zapłać kartą lub Blikiem oraz
  • aktywuj aplikację mobilną banku.

Pierwszą część premii, czyli 180 zł otrzymasz na nowo otwarte konto do końca miesiąca, po którym wywiązałeś się z warunków aktywności.

3. W kolejnych 3 miesiącach (następujących po miesiącu od założenia rachunku):

  • zasil nowo otwarty rachunek sumą wpływów na min. 500 zł (może być kilka wpływów) oraz
  • wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem.

Kolejna część premii, czyli 180 zł trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po wymaganych 3 miesiącach aktywności.

Np. jeśli otworzysz rachunek na przełomie kwietnia/maja, to I część premii trafi do Ciebie do 31 lipca 2022 r., a II pula – do 30 września 2022 r. Jeśli otwarcia dokonasz w czerwcu, I część otrzymasz do 31 sierpnia 2022 r., z kolei II bonus do 31 października 2022 r.

Kilka ważnych warunków

Aby ubiegać się o 360 zł, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

  • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych/marketingowych. Zatwierdź je już podczas składania wniosku o rachunek,
  • do czasu przekazania nagród nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto ani odwołać wspomnianych zgód,
  • złóż wniosek o konto Millennium 360° poprzez stronę internetową. Inny sposób, np. założenie konta w oddziale, nie uprawnia Cię do odebrania premii,
  • premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Oferta Banku Millennium

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o proponowanych przez Millennium produktach, polecamy oddzielny wpis —> Bank Millennium – opinie i recenzja

Szybki bonus za małą aktywność

W nowej odsłonie promocji doceniamy głównie to, że zdobycie bonusu nie wymaga dużego wysiłku. Same wymagania, co do uczestników także nie są skomplikowane, więc możemy łatwo sobie z nimi poradzić.

Równie mocno naszą uwagę zwraca oferta produktowa. Atrakcyjny program poleceń, nowoczesna aplikacja mobilna i internetowa oraz liczne usługi sprawiają, że warto na dłużej pozostać w Millennium.

Jeśli nie przekonuje Cię do końca sam rachunek, to zerknij jeszcze na inne najnowsze promocje bankowe. Zobacz, ile możesz na nich zarobić!

Źródło:

1. Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły