350 zł premii w tym 100 zł za wniosek w programie Rodzina 500+ w Banku Millenium!

Promocja ważna do 01.03.2021r.

Bank Millenium kontynuuje promocję Konta 360° (także w wersji Student). Tym razem do zdobycia jest aż 350 zł premii: 200 zł w gotówce za aktywność, dodatkowe 50 zł na ekarcie Goodie oraz 100 zł za złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ za pośrednictwem Millenetu. Zestaw nagród jest całkiem atrakcyjny, a warunki ich zgarnięcia jeszcze prostsze!

Konto 360° (i Konto 360° Student) z nagrodami

Regularnie informujemy Was o promocjach bankowych, które goszczą na łamach Czerwonej-Skarbonki. Na ogół są to akcje, w których do zdobycia są wysokie premie pieniężne, kody podarunkowe oraz nagrody rzeczowe. W najnowszej sprzedaży premiowej “Konto 360° i 300 zł z plusem”, Bank Millenium rozdaje:

 • premię w wysokości 200 zł (za aktywność na rachunku),
 • 100 zł w gotówce za wypełnienie formularza Rodzina 500+ przez Millenet,
 • kod na 50 zł na konto cashback w goodie (ważny przez 14 dni od daty przekazania).

Warunkiem otrzymania bonusów jest otwarcie Konta 360° (alko Konta 360° Student) i zrealizowanie wskazanej aktywności na rachunku, m.in. wpływów zewnętrznych, płatności kartą lub BLIK-iem oraz aktywacji aplikacji mobilnej. Promocja potrwa do 1.03.2021 r.

Załóż Konto 360° w Banku Millenium i odbierz 350 zł premii

Zasady udziału w Promocji

Spójrzmy teraz, do kogo skierowana jest akcja. Tradycyjnie musisz być pełnoletnim klientem, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych – a także:

 • podaj Banku Millenium swój polski numer telefonu (niezbędny jest on do otrzymywania haseł do autoryzacji zleceń w KBE),
 • do 1.03.2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową,
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych (drogą elektroniczną/przez telefon),
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli 2.02.2021 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium (lokaty, karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, jednostek uczestnictwa Millenium TFI). Nie możesz być też stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji (jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku).

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie rachunku za pomocą szybkiego “selfie”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 30.06.2021 r. powinieneś również udać się do najbliższego oddziału Banku i złożyć wzór podpisu (w tym udostępnić dowód tożsamości).

Z udziału w Promocji wykluczone są osoby, które już kiedyś zakładały Konto 360° (lub Konto 360° Student) – ale tylko w akcjach promocyjnych! Oznacza to, że jeśli jakiś czas temu otworzyłeś rachunek “normalnie” i później go zamknąłeś, to nie ma żadnych przeszkód do tego, byś nie mógł skorzystać z akcji ?

Jak odebrać wszystkie bonusy?

Czas na najważniejszą część artykułu – czyli warunki Promocji, dzięki którym sięgniesz po premiowane bonusy.

1. Do 1.03.2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (bądź Konto 360° Student) wraz kartą debetową i zawrzyj umowę o te produkty. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° w Banku Millenium i 350 zł premii

Składając wniosek, wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku (poprzez kanały elektroniczne i telefon).

2. W marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu 2021:

 • zapewnij min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych,
 • dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem (na dowolną kwotę).

Jeśli założyłeś rachunek „na selfie” do 30.06.2021 r. odwiedź również oddział Banku – złóż wzór podpisu i okaż swój dokument tożsamości 😊

3. Również do 30.06.2021 r.:

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium,
 • zaloguj się do Millenetu, wejdź w zakładkę —> „MilleUrząd” i wybierz —> świadczenie Rodzinna 500+ oraz wypełnij formularz. Pamiętaj przy tym, by nowo otwarty rachunek 360° wskazać jako ten, na który będzie wpływało świadczenie.

4. Po spełnieniu warunków aktywności z 4 miesięcy i złożeniu wniosku o świadczenie Rodzina 500+, do 30.07.2021 r. otrzymasz 200 zł premii za aktywność i 100 zł bonusu za złożenie wniosku w programie rodzinnym.

O czym musisz pamiętać?

Pierwszą ważną kwestią jest konieczność wyrażenia zgód na otrzymywanie informacji handlowych/marketimgowych, które musisz zatwierdzić podczas składania wniosku o rachunek. Do czasu przekazania nagród nie możesz też rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o Konto ani odwołać wspomnianych zgód.

Regulamin akcji podkreśla, że wspomniany comiesięczny wpływ na rachunek musi być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie zaliczają się do tego przelewy wewnętrzne między Twoimi rachunkami w Banku Millenium). Z kolei, jeśli chodzi o operacje kartą lub BLIK-iem kluczowe jest to, by były to zapłaty za towary i usługi. Wykluczone są z tego transakcje oznaczone, tzw. kodem MCC, np. gry hazardowe, bukmacherka czy internetowe przelewy pieniężne.

Premia za otwarcie Konta 360° zwolniona jest z opodatkowania!

… i kolejne 50 zł na goodie cashback

Możesz także powalczyć o symboliczne 50 zł na eKarcie goodie, które także wiąże się ze złożeniem wniosku Rodzina 500+. W tym przypadku działania niezbędne do wykonania sprowadzają się do:

 • założenia Konta 360° juniorowi (dokonasz tego poprzez swoją bankowość elektroniczną Millenet),
 • złożenia wniosku o 500+ do 31.03.2021 r.,
 • spełnienia warunków aktywności. Jeśli Twoje dziecko skończyło 13. rok życia wspólnie zrealizujcie do 31.03.2021 r. m.in. 1 płatność BLIK-iem, kartą lub telefonem.

Akcja trwa do 1.03.2021 r. – o ile pula 10 000 kont nie zostanie wyczerpana wcześniej 😊

eKartę goodie o wartości 50 zł dostaniesz do 30.04.2021 r. w wiadomości SMS na numer telefonu, na który Bank wysyła do Ciebie kody autoryzacyjne.

Co oferuje Konto 360°?

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji bliżej zapoznać się z Kontem 360°, to musisz wiedzieć, że od kilku lat plasuje się w czołówce najlepszych kont osobistych.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej oraz aplikacji),
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (0,5% dla nowych środków do 50 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Atrakcyjne bonusy za niewielką aktywność

Najnowsza akcja Banku Millenium to świetna okazja do zgarnięcia niezłej premii – szczególnie dla rodzin. W gotówce otrzymasz na dobry początek 200 zł premii. Natomiast kolejne 100 zł trafi do Ciebie po wypełnieniu wniosku w Programie Rodzina 500+.”Wisienką na torcie” jest też 50 zł na konto goodie cashback – dzięki czemu spożytkujesz bonusy dla własnych przyjemności ?

Zdecydowanie warto rozważyć tę akcję. Natomiast, jeśli nie przekonuje Cię do końca sam rachunek, to zerknij jeszcze na nasz najnowszy ranking kont osobistych – również z dołączonymi intrygującymi premiami i nagrodami.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Konto 360° i 300 zł z plusem”

2. Regulamin Promocji „Premia+ z Kontem 360° junior”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły