350 zł w gotówce i darmowy audiobook Legimi w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Oto kolejny przykład na to, że BNP Paribas dba o swoich klientów. W najnowszej akcji, za założenie Konta Otwartego na Ciebie możesz zyskać nawet 350 zł premii w gotówce oraz darmowy kod promocyjny na ebooka/audiobooka w serwisie Legimi. Warunki aktywności, jak zwykle nie są trudne i sprowadzają się do kilku działań.

Konto Otwarte na Ciebie z nagrodami

BNP Paribas nie poprzestaje na laurach i wspólnie ze spółką Hagen aktywnie walczą o nowych klientów, organizując dla nich co rusz ciekawsze promocje. Najnowsza akcja “Bankowo zasłuchani” to okazja do tego, by zgarnąć 350 zł premii w gotówce (podzielone na trzy transze: 100 zł + 100 zł + 150 zł) oraz kod promocyjny do Legimi, umożliwiający skorzystanie z wybranego jednego ebooka/audiobooka.

Aby zdobyć bonusy, musisz otworzyć Konto Otwarte na Ciebie i przez najbliższe 3 miesiące zrealizować, m.in. transakcje kartą, przelewy oraz wpływy na rachunek. Promocja trwa do osiągnięcia liczby 2 000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 14.12.2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020, zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Czy masz szansę na nagrody?

O premię i bonus w postaci darmowego audiobooka mogą ubiegać się wyłącznie pełnoletni, nowi klienci BNP Paribas. Dlatego, jeśli nie masz jeszcze rachunku osobistego w tej instytucji, to śmiało możesz wziąć udział w akcji. Spójrz tylko na jeszcze kilka warunków do spełnienia:

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta osobistego, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 14.12.2020 r. (lub do wyczerpania 2 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji,
 • do 27.12.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Koniecznie nadaj także PIN do karty!
 • zaakceptuj Regulamin Promocji oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,
 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

W ramach akcji możesz otworzyć rachunek osobisty, który w zanadrzu proponuje wiele darmowych usług. Oto najważniejsze korzyści płynące z Konta Otwartego na Ciebie ?

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

… i karta debetowa do wyboru

BNP Paribas dołącza do Konta jedną z trzech kart płatniczych do wyboru. Każda z nich, niesie ze sobą inne opłaty i funkcjonalności.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez -dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Jak odebrać 350 zł + kod promocyjny do Legimi?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, nagroda zostanie wypłacona w formie kodu promocyjnego do Legimi oraz premii pieniężnej, podzielonej na trzy części (100 zł + 100 zł + 150 zł).

1. Najpóźniej do 14.12.2020 r. (bądź do wcześniejszego wyczerpania puli 2 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

3. Również do 14.12.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

4. Do 27.12.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

5. Po spełnieniu powyższych warunków, na numer telefonu podany podczas rejestracji otrzymasz kod promocyjny Legimi o wartości 35 zł (do skorzystania z jednego ebooka/audiobooka w serwisie).

6. W styczniu 2021 spełnij poniższe warunki, aby zgarnąć 100 zł:

 • wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz
 • zrealizuj co najmniej 1 przelew (poprzez GOonline lub aplikację mobilną GOmobile).

7. W lutym 2021 spełnij poniższe warunki, aby zgarnąć kolejne 100 zł:

 • zrób minimum 4 przelewy (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

8. W marcu 2021 – również spełnij poniższe warunki, a otrzymasz ostatnią część nagrody, czyli 150 zł:

 • wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • zapewnij wpływy na Konto o łącznej wartości minimum 1 000 zł.

9. Pierwszą nagrodę – a więc kod do Legimi otrzymasz do 31.01.2021 r., Drugą (100 zł premii) do 28.02.2021 r., Trzecią (100 zł premii) do 31.03.2021 r. oraz Czwartą (150 zł premii) – do 30.04.2021 r.

Wydanie nagród

Jeśli jako uczestnik spełniłeś warunki Promocji, to informację o wręczeniu poszczególnych bonusów dostaniesz na adres e-mail (podany podczas rejestracji) z adresu: zasluchani@bnpparibasplus.pl. Wiadomość o zdobyciu Pierwszej nagrody otrzymasz do 20.01.2020 r., Drugiej – do 18.02.2021 r., Trzeciej – do 22.03.2021 r. oraz Czwartej – do 22.04.2021 r.

Dodatkowo, w celu odbioru Drugiej nagrody (czyli pierwszej części premii pieniężnej: 100 zł), Organizator również z adresu: zasluchani@bnpparibasplus.pl wyśle wiadomość z linkiem i unikalnym kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na wskazanej stronie. Do 23.02.2021 r. musisz podać na niej numer rachunku, na który ma zostać przelana premia. Kolejne transze (100 zł + 150 zł) także zostaną przesłane na powyższy numer konta.

Jeśli nie wskażesz numeru konta osobistego w podanym terminie, odbierzesz ją po indywidualnych ustaleniach z organizatorem. Jednak musi to nastąpić nie później niż do 14.12.2021 r.

Ważne szczegóły do spełnienia

Regulamin Promocji wymaga od Ciebie konkretnych aktywności. Spójrzmy, jak dokładnie definiuje je BNP Paribas.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Aby otrzymać kolejne cząstkowe premie, musisz spełnić warunki uprawniające się do zdobycia poprzedniej nagrody. Przykładowo, jeśli nie spełnisz aktywności na rachunku w styczniu 2021, to pozbawiasz się szansy na pozostałe bonusy w lutym i marcu.

BNP Paribas to też inne promocje

Bank skupia się nie tylko na promowaniu rachunków osobistych. Posiada również świetną ofertę karty kredytowej, z którą zgarniesz nawet 300 zł premii i 11500 pkt. w Programie mamBONUS ?

Wysoka premia dla aktywnych

Promocja “Bankowo zasłuchani” z pewnością należy do tych akcji, na którymi warto się zastanowić i zacząć działać. Jeśli myślisz o zmianie rachunku albo dopiero wkraczasz w świat bankowości to Konto Otwarte na Ciebie, powinno spełnić Twoje oczekiwania.

Atrakcyjna premia + prezent dla miłośników audiobooków, wymagają jedynie standardowej aktywności. Tak więc potraktuj nagrody jako mobilizujący dodatek, by otworzyć konto nowoczesne i tanie w użytkowaniu.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Bankowo zasłuchani”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły