400 zł na zakupy w sieci z okazji Cyber Monday z BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Kolejna świetna oferta od BNP Paribas! W akcji “Cyber Monday z Bankiem” możesz zdobyć 300 zł lub 400 zł premii na zakupy w sieci – w tym e-kod o wartości 50 zł do Allegro. Wystarczy tylko, że założysz Konto Otwarte na Ciebie i wykonasz transakcje bezgotówkowe. Czasu do namysłu masz niewiele, ale dzięki temu bonus szybko trafi w Twoje ręce.

Konto Otwarte na Ciebie wspiera Cyber Monday

Wielkimi krokami zbliża się szaleństwo internetowych zakupów, czyli Cyber Monday. W ostatni poniedziałek listopada (30.11.2020) sklepy szykują dla swoich klientów wyjątkowe wyprzedaże. Do tego grona postanowił dołączyć również BNP Paribas, który rozdaje gotówkę w zamian za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 400 zł na zakupy w sieci

Nagrodami w Promocji “Cyber Monday z Bankiem” jest bon podarunkowy do Allegro na kwotę 50 zł oraz premia pieniężna w wysokości 250 zł lub 350 zł. To, ile ostatecznie uda Ci się ugrać – 300 lub 400 zł, zależy od Twojej chęci wykonania wymaganych aktywności (do wyboru masz: transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę od 500 zł do 999, 99 zł lub transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 1 000 zł). Oferta trwa do 10.11.2020 r. lub do osiągnięcia 3 000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Czy możesz wziąć udział w “Cyber Monday z Bankiem”?

Jak to bywa w promocjach organizowanych przez BNP Paribas i spółkę Hagen, warunki nie powinny budzić zaskoczenia. Przede wszystkim musisz być pełnoletnim, nowym klientem BNP Paribas, który legitymuje się ważnym dowodem osobistym i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Oprócz tego musisz spełnić jeszcze poniższe wymogi:

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta osobistego, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 10.11.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji,
 • najpóźniej do 24.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Koniecznie nadaj także PIN do karty!
 • zaakceptuj Regulamin Promocji oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,
 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Wysoki bonus, który możesz przeznaczyć na zakupowe szaleństwa to nie jedyna korzyść, jaką wyniesiesz otwierając rachunek w instytucji. Oto najważniejsze darmowe usługi, które będą towarzyszyć Ci każdego dnia 😊

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

… i karta debetowa do wyboru

Do Konta Otwartego na Ciebie otrzymujesz także jedną z trzech dostępnych kart debetowych. Każda „debetówka” niesie ze sobą inne opłaty i funkcjonalności.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Przypominamy, że BNP Paribas równolegle prowadzi akcję “Złota polska premia”, w której zgarnąć możesz 250 zł za nowo otwarte konto osobiste. Możesz też wziąć udział w konkursie fotograficznym “Wygraj jesienią”. Dla laureata najlepszego zdjęcia przewidziano nagrodę 5 000 zł w gotówce!

Co zrobić, by zdobyć 400 zł premii?

Choć okres trwania Promocji jest mocno ograniczony czasowo, to wymagana aktywność nie jest specjalnie wyśrubowana.

1. Najpóźniej do 10.11.2020 r. (albo do momentu wyczerpania limitu 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do akcji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 400 zł na zakupy w sieci

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Również do 10.11.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

5. Do 24.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

6. Pierwszą nagrodę w Promocji, czyli e-kod do Allegro o wartości 50 zł otrzymasz, gdy:

 • w dniach 25.11 – 2.12.2020 r. zrealizujesz minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

7. W dniach 25.11 – 2.12.2020 r., gdy wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę:

 • od 500 zł do 999, 99 zł – otrzymasz wtedy 250 zł premii,
 • minimum 1 000 zł – otrzymasz wtedy 350 zł premii.

Przykładowo, jeśli w terminie od 25.11 do 2.12.2020 r. wykonałeś transakcje bezgotówkowe na sumę 450 zł, to nie należy Ci się żadna nagroda. Natomiast, gdy w identycznym okresie zrealizowałeś operacje bezgotówkowe na 820 zł to zgarniesz 250 zł w gotówce lub 350 zł, gdy dokonasz płatności na łączną sumę 1 005 zł.

Wydanie nagród

Jeśli spełnisz określone warunki, BNP Paribas z adresu cybermonday@bnpparibasplus.pl poinformuje Cię o kolejności przyznania poszczególnych bonusów (taką wiadomość otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail). Informację o wręczeniu Pierwszej nagrody, czyli kodu Allegro i Drugiej nagrody (premii o wartości 250 zł lub 350 zł) dostaniesz do 20.01.2021 r. Tym sposobem oba bonusy trafią do Twoich rąk do 31.01.2021 r.

Podkreślamy, że bon podarunkowy do Allegro wraz z datą ważności zostanie Ci przekazany na numer telefonu, który podałeś podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Z kolei, w celu odbioru premii gotówkowej ponownie otrzymasz od Banku wiadomość – tym razem z linkiem oraz unikalnym kodem, który posłuży do zalogowania się na stronie podanej przez Organizatora. Do 26.01.2021 r. musisz podać na niej numer rachunku, na który zostanie przelany bonus.

Ważne informacje

Aby bez kłopotów przebrnąć przez wymagane aktywności spójrzmy, jak Bank definiuje dwa konieczne warunki do spełnienia.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.

Pamiętaj, że do momentu przekazania każdej z nagród, nie możesz zrezygnować z rachunku, wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości elektronicznej.

Miła niespodzianka na zakupowe szaleństwo

Jeśli do tej pory nie skorzystałeś ze świetnych promocji Konta osobistego w BNP Paribas, to można powiedzieć, że miałeś szczęście. Wiele akcji przeplatano z nieco niższymi premiami i teraz masz okazję odebrać imponujące 400 zł.

Oczywiście nie masz obowiązku walczyć o maksymalną pulę, bo równie dobrze możesz zadowolić się nieco niższym bonusem – 300 zł. Jednak niedługo Cyber Monday, święta i wiele innych okoliczności, które znacznie “uszczuplą” pojemność Twojego portfela. Dlatego sięgnięcie po dodatkową gotówkę przy tak niewielkiej aktywności, z pewnością wesprze rodzinny budżet domowy.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Cyber Monday z Bankiem”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły