400 zł premii za Konto Jakże Osobiste z kartą w Alior Banku

Promocja ważna do 28.02.2021r.

Kumulacja nagród w Alior Banku! W najnowszej akcji specjalnej “Z nami najlepiej”, Bank rozdaje 400 zł bonusu, m.in. za aktywne korzystanie z rachunku oraz rejestrację w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Nieodłącznie odbierzesz też 11 korzyści do wyboru, które dopasujesz do swoich potrzeb. I to wszystko za Konto Jakże Osobiste.

Konto Jakże Osobiste z premią

Choć świetnych promocji bankowych ostatnio nie brakuje – to warto uważnie przyjrzeć się każdej z nich z osobna. Jedną z ostatnich nowości jest oferta przygotowana przez Alior Bank, w ramach sprzedaży premiowej “Z nami najlepiej – 6 edycja”. Do zgarnięcia jest w niej aż 400 zł premii za otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą debetową.

Sam bonus podzielony jest na 3 części (120 zł za aktywne korzystania z rachunku + 180 zł za produkt kredytowy + 100 zł za Program Mastercard Bezcenne Chwile). Nie możemy zapomnieć też o Pakiecie 11 uniwersalnych korzyści, które możesz aktywować/dezaktywować, kiedy tylko chcesz. Za dwie z nich nic nie płacisz, a za każdą kolejną ponosisz opłatę: 3,50 zł/miesięcznie. Przyznajemy, że jest to całkiem przyjemna perspektywa ? Oferta trwa do 28.02.2021 r. – choć Bank zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia akcji.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i odbierz 400 zł

W międzyczasie Bank prowadzi również promocję konta firmowego – iKonta Biznes, które oferuje 1 500 zł dla firmy. Więcej o tym pod linkiem.

Kto może wziąć udział w Promocji?

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie statusu nowego klienta Alior Banku. Co oznacza, że w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku, nie mogłeś mieć konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica w tejże instytucji. Musisz posiadać także ważny dowód osobisty oraz:

 • do 28.02.2021 r. złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą płatniczą – w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji mobilnej – Alior Mobile,
 • w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku, zawrzeć umowę o Konto wraz z kartą płatniczą.

Pamiętaj również, że do dnia przekazania przez Bank nagrody, nie możesz wypowiedzieć umowy o rachunek!

Posiadanie konta oszczędnościowego – w tym oszczędnościowo walutowego lub konta firmowego czy też rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku, nie wyklucza Cię z udziału w Promocji.

Nagrody w akcji

Przyjrzyjmy się bliżej jednej z ważniejszych kwestii – czyli nagrodzie. Jak wspomnieliśmy, premia w wysokości 400 zł podzielona jest na trzy części:

 • 120 zł (10 zł x 12 miesięcy) otrzymasz, gdy zapewnisz wpływ na rachunku, min. 1 500 zł, wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe oraz zalogujesz się do aplikacji Alior Mobile,
 • 180 zł (15 zł x 12 miesięcy) zyskasz, gdy skorzystasz z wybranego produktu kredytowego i jego sumienną spłatę. Możesz zdecydować się na pożyczkę/kredyt, limit odnawialny w rachunku lub rachunek karty kredytowej (na którym w danym miesiącu rozliczysz, min. 1 transakcję).
 • 100 zł (czyli 6 800 pkt powitalnych), które odbierzesz, gdy zarejestrujesz się w Programie Mastercard Bezcenne Chwile.
aliorbank.pl

Szybki sposób na 400 zł

Aby zgarnąć wysoki bonus wystarczy, że będziesz kierował się poniższymi krokami.

1. Do 28.02.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą. Link do Promocji odnajdziesz poniżej:

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i odbierz 400 zł

2.W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku o rachunek, zawrzyj umowę o wspomniane produkty.

3. Aby na początek odebrać 120 zł (10 zł co miesiąc przez 12 miesięcy) wykonaj poniższe zadania:

 • zapewnij wpływ na łączną sumę min. 1 500 zł,
 • zrealizuj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą,
 • co najmniej 1 raz zaloguj się w aplikacji Alior Mobile.

4. Drugi bonus w wysokości 180 zł trafi do Ciebie, gdy spełnisz wszystkie aktywności z podpunktu 3 oraz:

 • zdecydujesz się na produkt kredytowy z oferty Banku. Może to być kredyt gotówkowy, pożyczka, limit odnawialny na rachunku albo karta kredytowa,
 • terminowo będziesz spłacać zadłużenie przez 12 miesięcy.

UWAGA: Jeśli zdecydujesz się na “kredytówkę”, musisz w każdym z 12 miesięcy rozliczyć co najmniej 1 transakcję kartą.

5. Ostatnią premię, w postaci 6 800 pkt powitalnych (wymiennych na 100 zł) odbierzesz za przystąpienie do Programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie, w ciągu 30 dni – zapłać min. 5 razy kartą debetową Mastercard na łączną kwotę nie mniejszą niż 10 zł ?

Kiedy otrzymasz bonusy?

Spełniając wszystkie warunki Promocji, pierwsze dwie nagrody – czyli premia za aktywne korzystanie z rachunku (10 zł) + premia za posiadanie produktu kredytowego (15 zł) będzie przesyłana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. I tak przez 12 miesięcy …

Natomiast, nagrodę za rejestrację w Programie Mastercard odbierzesz nawet do 15 dni roboczych, od dnia spełnienia wszystkich wymaganych warunków.

Aby otrzymać nagrodę w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, podczas rejestracji – wyraź zgodę na wykorzystanie do celów marketingowych przez Mastercard i jego partnerów, Twoich danych kontaktowych oraz dotyczących udziału w Programie. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie uczestniczyły w Programie Mastercard Bezcenne Chwile przed dniem jej rozpoczęcia (1.01.2021 r.).

Ważne szczegóły

Spójrzmy jeszcze na dokładne definicje kluczowych aktywności, które musisz wykonać, aby w ogóle przystąpić do Oferty.

 • Transakcja bezgotówkowa. Według Alior Banku to zapłata za towary/usługi, przy wykorzystaniu karty płatniczej lub karty wirtualnej za pomocą urządzenia. Zwróć tylko uwagę, że wyłączone z tego typu są transakcje oznaczone kodami MCC, określające np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne czy przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, itp.
 • Wpływy. To przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach. Mogą to być przelewy z innych rachunków prowadzonych w Alior Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Są to także przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, których nie jesteś właścicielem, ani wobec których nie jesteś powiązany organizacyjnie lub kapitałowo.

Warunek “wpływu” najłatwiej zrealizujesz, robiąc przelew z Twojego drugiego konta prowadzonego w innym banku. Najlepiej, aby był to jednorazowy przelew w wysokości min. 1 500 zł, dzięki czemu od razu spełnisz wymóg – zarówno Promocji, jak i bezpłatności rachunku ?

Uważaj na “haczyki”!

W jednym z podpunktów w regulaminie akcji, Bank wymaga od Ciebie posiadania wybranego produktu kredytowego. W tym przypadku, umowę musisz zawrzeć bezpośrednio z Alior Bankiem. Gdy skorzystasz z usług pośrednika działającego na rzecz instytucji – “pożegnasz się” z premią …

Na koniec mamy dobrą wiadomość. Nagrody, jakie uda Ci się zgarnąć, zwolnione są z opodatkowania.

Co oferuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste to jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku. Na start otrzymujesz wraz z nim poniższe usługi i produkty:

 • 0 zł za prowadzenie Konta (0 zł do 26. roku życia, później 10 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł przy jednorazowym wpływie na Konto na min. 1 500 zł z innego banku),
 • 0 zł za kartę debetową dla aktywnych (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. W przeciwnym razie, koszt za obsługę karty wynosi 5 zł),
 • Bezpłatne, krajowe przelewy internetowe,
 • Nowoczesna aplikacja mobilna Alior Mobile,
 • Szybkie metody płatności (BLIK, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay)
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile (z nagrodami u Partnerów Programu).

Pakiet 11 korzyści

Jak widać, podstawowe usługi dołączone do rachunku nie odbiegają szczególnie od rynkowych standardów – nie rzucają na kolana, ale też nie odstają negatywnie na tle konkurencyjnych ofert. Dlatego, aby nieco podbudować swoją pozycję na rynku, Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są całkowicie bezpłatne, a trzecia i kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł/miesięcznie. Co masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • Punkty dla graczy (każda płatność bezgotówkowa kartą MasterCard z Ashe to szansa na voucher Riot Points w grze League of Legends). Warunkiem jest tylko posiadanie karty debetowej MasterCard LoL (z wizerunkiem Ashe),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne.

Pakiet 11 korzyści możesz dowolnie konfigurować w zależności od tego, czego potrzebujesz w danym momencie. Planujesz wakacje za granicą? Wybierz darmowe wypłaty środków ze wszystkich bankomatów poza Polską. Lubisz być zabezpieczony na nieprzewidziane okoliczności? W takim razie, zdecyduj się na pakiet assistance w nagłych wypadkach. Brzmi ciekawie, prawda? Więcej przeczytasz pod linkiem.

Ciekawe Konto z nagrodami

Nie da się ukryć, że omawiana akcja jest dość intrygująca. Z jednej strony, podoba nam się rekordowo wysoka premia łączna w wysokości 400 zł. Atrakcyjne same w sobie są także profity korzyści, jakie za darmo otrzymujesz z rachunkiem – i które możesz konfigurować w zależności od tego, co jest dla Ciebie bardziej przydatne.

Natomiast, “ciemną” stroną Oferty jest na pewno konieczność skorzystania z produktu kredytowego, by otrzymać część premii. Dość długi jest również okres aktywności na rachunku, który musi wynieść co najmniej rok. Promocję na pewno warto rozważyć. Spójrz jeszcze na nasz ranking kont osobistych, który jest dobrą wskazówką w podjęciu ostatecznej decyzji.

Źródło:

1. Regulamin Sprzedaży premiowej „z nami najlepiej – 6 edycja”

2. Regulamin Promocji „Punkty powitalne dla Klientów Alior Banku przystępujących do Programu Mastercard Bezcenne Chwile”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły