400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” w BNP Paribas

400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” w BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska po krótkim resecie wprowadziło na rynek kolejną odsłonę promocji. Tym razem w ramach akcji „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” zgarniasz 400 zł z kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Świeżutkie bony, każdy po 100 zł do czterech sklepów: Allegro, Douglas, Empik lub RTV Euro AGD czekają na nowych klientów „kredytówki”. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku. 

“Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” z kartą kredytową w BNP Paribas – 400 zł na Dzień Dobry!

BNP Paribas konsekwentnie promuje nie tylko konta osobiste dostępne w ofercie, ale także karty kredytowe. I właśnie dlatego po raz kolejny oferuje klientom kartę kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz”. Bank w ramach zachęty wręcza 400 zł nagrody – 100 zł za każdy z czterech miesięcy aktywności. Ów bonus tyczy się zakupów w sklepach uczestniczących w promocji: Allegro, Douglas, Empik oraz RTV Euro AGD. Dodatkowo  rozdaje 50% rabatu w programie mamBonus.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 roku – z tą uwagą, że może zakończyć się szybciej. Bo choć organizator przewidział znacznie wyższą pulę nagród to można prognozować, że akcja zakończy się szybciej. Zaplanowano bowiem tylko 6 000 voucherów. Po przekroczeniu tej liczby, promocja zostanie zakończona – a BNP Paribas ogłosi jej zakończenie na stronie: mambonus.pl/regulaminy1.

Z kartą kredytową BNP Paribas wygrywasz zakupy za darmo – poznaj zasady

400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” ma szansę trafić do każdego, kto złoży wniosek o “kredytówkę” na dedykowanej stronie promocji. Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij w przycisk poniżej:

Załóż konto >>

Wnioskować możesz do 31 sierpnia 2019 roku – jednocześnie pamiętaj o limicie 6 000 wniosków! W formularzu podaj: swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także wyraź zgody, m.in. o przekazywaniu informacji o produktach i usługach BNP Paribas. Następnie kliknij: “Wyślij”.

Aby przystąpić do konkursu i wygrać 400 zł z kartą kredytową BNP Paribas złóż na stronie promocji krótki wniosek. Źródło: www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa_2/index.asp.

  • Po tym etapie oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym przejdziesz kolejne etapy wnioskowania.
  • Gdy karta kredytowa trafi do Twoich rąk, postaraj wykazać się aktywnością kredytową. Chodzi o to, abyś w każdym z 4 miesięcy następujących po sobie wydał minimum 1 000 zł.
  • W trakcie trwania Okresu Sprzedaży Premiowej nie możesz też wypowiedzieć, rozwiązać ani złożyć oświadczenia o odstąpieniu od umowy o Kartę.

Regulamin promocji banku dopuszcza kilka transakcji w ciągu jednego miesiąca na łączną kwotę 1 000 zł. Jeśli wywiążesz się z obowiązków to voucher, w wysokości 100 zł trafi wprost do Ciebie!


Pod pojęciem “transakcje” BNP Paribas określił wszystkie operacje bezgotówkowe – a więc płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz operacje gotówkowe, jak wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunków. Jednak przelewy z karty i wypłaty nie są opłacalne, bo bank z tego tytułu pobiera prowizję 4,9% (czyli ok. 10 zł).


“Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” – 400 zł dla kogo?

Sprzedaż premiowa “Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” skierowana jest do pełnoletnich uczestników, którzy w okresie 18 miesięcy przed zawarciem umowy o kartę kredytową, nie posiadali w BNP Paribas takiego produktu. Z oferty wykluczeni są również pracownicy banku.

400 zł z kartą kredytową do 4 sklepów

Jak już wspomnieliśmy, nagrodami w Sprzedaży Premiowej są 4 vouchery o wartości 100 zł – każdy z nich możesz zrealizować do 31.05.2020 roku.

  • RTV Euro AGD – transakcje mogą być realizowane zarówno w sklepie internetowym euro.com, jak i sklepach stacjonarnych.
  • Empik – bon umożliwia zapłatę w sklepie internetowym empik.com za produkty oznaczone jako “Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”.
  • Douglas – vouchery akceptowane są we wszystkich perfumeriach Douglas i na douglas.pl.
  • Allegro – bon do zrealizowania w serwisie allegro.pl (tylko dla klientów indywidualnych).

Wszystkie vouchery zostaną udostępnione zwycięzcom na stronie programu mamBonus2 w ciągu 7 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełniono warunki promocji. Z kolei odebranie nagrody jest możliwe w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia jej przez bank.

Jak odebrać nagrodę 400 zł w BNP Paribas?

Aby otrzymać 400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” koniecznie zarejestruj się na stronie www.mambonus.pl. Jest to darmowy Program Lojalnościowy dla wszystkich posiadaczy kart Mastercard w BNP Paribas. Do prawidłowej rejestracji potrzebny jest: identyfikator klienta, 8 pierwszych cyfr numeru PESEL, a także akceptacja regulaminu.

400 zł z kartą kredytową „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” to nie jedyne bonusy. W mamBonus z kartami Mastercard w BNP Paribas możesz odbierać rabaty i punkty na różne usługi.  Źródło: mambonus.pl/ofert-partnerow.

Dla całkowitej jasności, przedstawiamy na prostym przykładzie wymóg uprawniający do zdobycia puli nagród.


Jeśli umowę o kartę kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” podpiszesz w sierpniu to wspomniane powyżej transakcje musisz wykonać we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu. Ba – jeśli nawet nie uda Ci się wykonać transakcji na minimum 1 000 zł w jednym miesiącu to masz szansę otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu!


Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

Opłata roczna za kartę Mastercard Standard w BNP Paribas wynosi 72 zł. Na szczęście – w pierwszym roku można ją uniknąć. Warunek jest jeden: w pierwszych 2 miesiącach musisz wydać “kredytówką” minimum 500 zł. Jednocześnie wydana kwota zostanie zaliczona do transakcji spełniających warunki promocji. Bank nie pobiera opłat miesięcznych za kartę.

Karty Mastercard Standard lub Gold „Pełne Korzyści” uprawniają do skorzystania z promocji „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz”. Źródło: bnpparibas.pl.

Gdy po okresie promocji “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” będziesz chciał zrezygnować z karty kredytowej pamiętaj o “opłacie za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia”, Wynosi ona 25 zł. Dlatego, jeśli po zyskaniu nagród zdecydujesz się zamknąć swoją “kredytówkę” poczekaj kolejne 2 miesiące aż upłynie ten okres.

400 zł z kartą kredytową BNP Paribas to nie wszystko!

Praktycznie każdego dnia banki, jak i firmy pożyczkowe “zalewają” rynek falą atrakcyjnych rabatów, kodów promocyjnych czy konkursów. Dlatego, jeśli nie chcesz, by te “najlepsze” umknęły Twojej uwadze, na bieżąco śledź dział Aktualności z rynku na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1 https://mambonus.pl/regulaminy

2. https://mambonus.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]