400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” w BNP Paribas

400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” w BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska po krótkim resecie wprowadziło na rynek kolejną odsłonę promocji. Tym razem w ramach akcji „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” zgarniasz 400 zł z kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Świeżutkie bony, każdy po 100 zł do czterech sklepów: Allegro, Douglas, Empik lub RTV Euro AGD czekają na nowych klientów „kredytówki”. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku. 

“Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” z kartą kredytową w BNP Paribas – 400 zł na Dzień Dobry!

BNP Paribas konsekwentnie promuje nie tylko konta osobiste dostępne w ofercie, ale także karty kredytowe. I właśnie dlatego po raz kolejny oferuje klientom kartę kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz”. Bank w ramach zachęty wręcza 400 zł nagrody – 100 zł za każdy z czterech miesięcy aktywności. Ów bonus tyczy się zakupów w sklepach uczestniczących w promocji: Allegro, Douglas, Empik oraz RTV Euro AGD. Dodatkowo  rozdaje 50% rabatu w programie mamBonus.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 roku – z tą uwagą, że może zakończyć się szybciej. Bo choć organizator przewidział znacznie wyższą pulę nagród to można prognozować, że akcja zakończy się szybciej. Zaplanowano bowiem tylko 6 000 voucherów. Po przekroczeniu tej liczby, promocja zostanie zakończona – a BNP Paribas ogłosi jej zakończenie na stronie: mambonus.pl/regulaminy1.

Z kartą kredytową BNP Paribas wygrywasz zakupy za darmo – poznaj zasady

400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” ma szansę trafić do każdego, kto złoży wniosek o “kredytówkę” na dedykowanej stronie promocji. Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij w przycisk poniżej:

Załóż konto >>

Wnioskować możesz do 31 sierpnia 2019 roku – jednocześnie pamiętaj o limicie 6 000 wniosków! W formularzu podaj: swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także wyraź zgody, m.in. o przekazywaniu informacji o produktach i usługach BNP Paribas. Następnie kliknij: “Wyślij”.

Aby przystąpić do konkursu i wygrać 400 zł z kartą kredytową BNP Paribas złóż na stronie promocji krótki wniosek. Źródło: www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa_2/index.asp.

  • Po tym etapie oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym przejdziesz kolejne etapy wnioskowania.
  • Gdy karta kredytowa trafi do Twoich rąk, postaraj wykazać się aktywnością kredytową. Chodzi o to, abyś w każdym z 4 miesięcy następujących po sobie wydał minimum 1 000 zł.
  • W trakcie trwania Okresu Sprzedaży Premiowej nie możesz też wypowiedzieć, rozwiązać ani złożyć oświadczenia o odstąpieniu od umowy o Kartę.

Regulamin promocji banku dopuszcza kilka transakcji w ciągu jednego miesiąca na łączną kwotę 1 000 zł. Jeśli wywiążesz się z obowiązków to voucher, w wysokości 100 zł trafi wprost do Ciebie!


Pod pojęciem “transakcje” BNP Paribas określił wszystkie operacje bezgotówkowe – a więc płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz operacje gotówkowe, jak wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunków. Jednak przelewy z karty i wypłaty nie są opłacalne, bo bank z tego tytułu pobiera prowizję 4,9% (czyli ok. 10 zł).


“Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” – 400 zł dla kogo?

Sprzedaż premiowa “Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” skierowana jest do pełnoletnich uczestników, którzy w okresie 18 miesięcy przed zawarciem umowy o kartę kredytową, nie posiadali w BNP Paribas takiego produktu. Z oferty wykluczeni są również pracownicy banku.

400 zł z kartą kredytową do 4 sklepów

Jak już wspomnieliśmy, nagrodami w Sprzedaży Premiowej są 4 vouchery o wartości 100 zł – każdy z nich możesz zrealizować do 31.05.2020 roku.

  • RTV Euro AGD – transakcje mogą być realizowane zarówno w sklepie internetowym euro.com, jak i sklepach stacjonarnych.
  • Empik – bon umożliwia zapłatę w sklepie internetowym empik.com za produkty oznaczone jako “Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”.
  • Douglas – vouchery akceptowane są we wszystkich perfumeriach Douglas i na douglas.pl.
  • Allegro – bon do zrealizowania w serwisie allegro.pl (tylko dla klientów indywidualnych).

Wszystkie vouchery zostaną udostępnione zwycięzcom na stronie programu mamBonus2 w ciągu 7 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełniono warunki promocji. Z kolei odebranie nagrody jest możliwe w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia jej przez bank.

Jak odebrać nagrodę 400 zł w BNP Paribas?

Aby otrzymać 400 zł z kartą kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” koniecznie zarejestruj się na stronie www.mambonus.pl. Jest to darmowy Program Lojalnościowy dla wszystkich posiadaczy kart Mastercard w BNP Paribas. Do prawidłowej rejestracji potrzebny jest: identyfikator klienta, 8 pierwszych cyfr numeru PESEL, a także akceptacja regulaminu.

400 zł z kartą kredytową „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” to nie jedyne bonusy. W mamBonus z kartami Mastercard w BNP Paribas możesz odbierać rabaty i punkty na różne usługi.  Źródło: mambonus.pl/ofert-partnerow.

Dla całkowitej jasności, przedstawiamy na prostym przykładzie wymóg uprawniający do zdobycia puli nagród.


Jeśli umowę o kartę kredytową “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” podpiszesz w sierpniu to wspomniane powyżej transakcje musisz wykonać we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu. Ba – jeśli nawet nie uda Ci się wykonać transakcji na minimum 1 000 zł w jednym miesiącu to masz szansę otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu!


Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

Opłata roczna za kartę Mastercard Standard w BNP Paribas wynosi 72 zł. Na szczęście – w pierwszym roku można ją uniknąć. Warunek jest jeden: w pierwszych 2 miesiącach musisz wydać “kredytówką” minimum 500 zł. Jednocześnie wydana kwota zostanie zaliczona do transakcji spełniających warunki promocji. Bank nie pobiera opłat miesięcznych za kartę.

Karty Mastercard Standard lub Gold „Pełne Korzyści” uprawniają do skorzystania z promocji „Zyskaj Tam Gdzie Chcesz”. Źródło: bnpparibas.pl.

Gdy po okresie promocji “Zyskaj Tam Gdzie Chcesz” będziesz chciał zrezygnować z karty kredytowej pamiętaj o “opłacie za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia”, Wynosi ona 25 zł. Dlatego, jeśli po zyskaniu nagród zdecydujesz się zamknąć swoją “kredytówkę” poczekaj kolejne 2 miesiące aż upłynie ten okres.

400 zł z kartą kredytową BNP Paribas to nie wszystko!

Praktycznie każdego dnia banki, jak i firmy pożyczkowe “zalewają” rynek falą atrakcyjnych rabatów, kodów promocyjnych czy konkursów. Dlatego, jeśli nie chcesz, by te “najlepsze” umknęły Twojej uwadze, na bieżąco śledź dział Aktualności z rynku na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1 https://mambonus.pl/regulaminy

2. https://mambonus.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły