450 zł premii w kumulacji Banku Pekao S.A. za Konto Przekorzystne!

450 zl premii konto przekorzystne
Promocja nieaktywna

Bank Pekao S.A. nie stroni od ofert, które mogą przykuwać oko. Tym razem wychodzi z propozycją 400 zł premii za otwarcie konta na selfie i wykonanie kilku aktywności. Dorzuca do tego Galerię Rabatów ze zniżkami do 30% i 50 zł za rejestrację w Programie Mastercard „Bezcenne Chwile”.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao S.A. i zawalcz o nagrody

Bank Pekao S.A. powrócił do swojej sztandarowej akcji – ale ze zdecydowanie wyższą nagrodą. Nowym klientom, którzy chcą otworzyć Konto Przekorzystne wręcza 400 zł premii za aktywne korzystanie (100 zł + 200 zł + 100 zł). Dodatkowo, zachęca też do „pójścia na całość” i powalczenia o pozostałe bonusy, m.in. o 50 zł, które zgarniesz w zamian za rejestrację karty w Programie lojalnościowym Mastercard „Bezcenne Chwile”.

Wspomniane premie wymagają jednak wykonania określonych czynności, m.in. płatności kartą debetową lub telefonem, operacji Kartą kredytową Elastyczną oraz rekomendacji rachunku wśród znajomych. Z przewidzianych promocji możesz skorzystać do 31.03.2021 r.

Promocja Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium” oraz Program Poleceń „Polecam Przekorzystne” trwają do 31.03.2021 r.

Kto może ubiegać się o premię?

W specjalnej akcji zorganizowanej przez Bank, może wziąć udział konkretna grupa klientów – mianowicie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych i przy okazji spełnią poniższe warunki:

 • podpiszą z Pekao S.A. Umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay,
 • od 4.01.2019 r. do 31.12.2020 r. nie były związane z Bankiem, w tym również jako Współposiadacz Umową rachunku płatniczego bądź rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej,
 • w okresie przystąpienia do Promocji podpiszą umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium (razem z kartą płatniczą wydaną do Konta i aplikacją mobilną PeoPay).

Co bardzo ważne, każdy Uczestnik Promocji zanim przystąpi do akcji, musi wyrazić wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Bank.

Dobra wiadomość dla osób, które zostały klientami Banku Pekao S.A. po przejęciu przez niego Idea Banku. Bank potwierdził, że takie osoby bez żadnych ograniczeń będą mogły skorzystać z Promocji ?

Co zyskasz z Kontem Przekorzystnym w Pekao S.A.?

Co oprócz pieniężnych bonusów i atrakcyjych nagród ma do zaoferowania Konto Przekorzystne w Pekao S.A.? A no, całkiem pokaźny zestaw usług i produktów. Oto najważniejsze z nich:

 • Nowoczesna aplikacja PeoPay (potwierdzanie wydatków do 120 zł odciskiem palca, dostęp do salda bez logowania, atrakcyjne oferty pożyczek i kredytów dostępne „od ręki”, błyskawiczne notowania giełdy),
 • Darmowe prowadzenie rachunku (pod warunkiem wpływu na Konto na kwotę minimum 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz albo z konta firmowego w Pekao S.A. Konieczna jest też minimum 1 płatność kartą debetową do Konta lub aplikacją PeoPay),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy 1 transakcji kartą w miesiącu i 500 zł wpływów na Konto). Karta Rewolucyjna do Konta jest jednocześnie kartą do rachunku złotowego oraz rachunków walutowych w USD, GBP, EUR, CHF),
 • Bezpłatne przewalutowania przy płatności kartą,
 • 0 zł prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0,05% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym (od pierwszej złotówki na Koncie. Odsetki naliczane są na koniec każdego miesiąca),
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile (czyli program lojalnościowy dla indywidualnych klientów Banku). Posiada bogatą ofertą handlowo-usługową do ponad 70 Partnerów Banku, m.in. Decathlon, Gino Rossi, Carrefour czy Douglas,
 • Atrakcyjny Program Poleceń (polecaj rachunek w Pekao S.A. maksymalnie 15 osobom i odbierz nawet 1 500 zł premii),
 • Galeria Rabatów (płać dowolną kartą płatniczą Banku Pekao S.A lub aplikacją PeoPay i zyskaj zniżki do 30% do Parnerów Banku,
 • Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb” ( bezpłatna wspólna platforma PeoPay KIDS dla dziecka do 18. roku życia i rodzica). 2% w skali roku przez 120 dni od dnia jego otwarcia do 3 000 zł.

Jak zdobyć 100 zł + 50 zł na “dzień dobry”?

Kiedy świat każdego dnia rozwija się technologicznie, Pekao S.A. jeszcze bardziej upraszcza sposób, w jaki można ubiegać się o pieniężny bonus. Aby sięgnąć po 100 zł musisz założyć rachunek na tzw. umowę biometryczną. Mówiąc prościej, wszystkie dokumenty wypełnisz bez wychodzenia z domu – całkowicie online, a samą weryfikację tożsamości wykonasz za pomocą szybkiego selfie (czyli zdjęcia swojej twarzy i dowodu osobistego).

1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. podpisz z Pekao S.A. Umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz kartą debetową (rewolucyjną Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego lub kartą Mastercard Debit Gold FX do Konta Świat Premium) oraz aplikacją mobilną PeoPay. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Przy wypełnianiu formularza, pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Bank.

2. Wybierz weryfikację tożsamości za pomocą selfie, podczas której zrób zdjęcie swojej twarzy.

3. Zatwierdź Umowę przez internet.

4. Również do 31.03.2021 r. zarejestruj kartę w Programie Mastercard „Bezcenne Chwile” i spełnij warunki do otrzymania 3 400 pkt (50 zł).

 • wyraź zgodę na ujawnienie Organizatorowi tajemnicy bankowej i otrzymywanie informacji marketingowej oraz
 • w ciagu 30 dni od rejestracji wykonaj minimum 1 transkację bezgotówkową kartą/PeoPay.

5. Aby otrzymać do 100 zł premii (czyli zwrot na Konto do 10% wartości transakcji bezgotówkowych, z wyłączeniem płatności BLIK) w każdym z 3 miesięcy od otwarcia rachunku:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł,
 • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do Konta,
 • dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną sumę min. 1 000 zł.

Przykład: Jeśli założysz rachunek w styczniu 2021 i spełnisz warunki akcji w każdym miesiącu od 1 lutego 2021 do 30 kwietnia 2021 – nagrodę otrzymasz do 30.05.2021.

6. Punkty w Programie „Bezcenne Chwile” otrzymasz w następujących terminach:

 • 1000 pkt (za samo zapisanie się w Programie) – w ciągu 14 dni od rejestracji,
 • 2400 pkt (za wyrażenie zgód marketingowych Organizatorowi oraz wykonanie min. 1 płatności dowolną kartą Mastercard lub Maestro – ewentualnie zbliżeniowo PeoPay) – w ciągu 30 dni od wykonania transakcji.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Promocji?

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego spójrzmy, jak instytucja definiuje wymagane aktywności na rachunku.

 • Transakcje bezgotówkowe to transakcje zrealizowane tylko za pomocą karty debetowej! Operacje wykonane BLIK-iem, jak i PeoPay, a także transakcje zwrócone i anulowane nie zostaną uznane. Podobnie zresztą, jak płatności dokonane w określonych punktach, typu: bukmacherka, kasyna czy hurtownie alkoholu.
 • Wpływ. Z tytułu tego rodzaju płatności, wykluczone są wpłaty gotówkowe, środki z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki/kredytu oraz polecenia przelewu wewnętrznego z innego swojego rachunku prowadzonego w Banku. Jeśli zatem, chcesz łatwo spełnić ten warunek to wystarczy, że przelejesz wymaganą kwotę z rachunku, który masz w innej instytucji ?

Pamiętaj, że premię w wysokości 100 zł zdobędziesz tylko wtedy, gdy wypełnisz wniosek online z weryfikacją tożsamości “na selfie”. Co więcej, Bank nie przyzna Ci nagrody, gdy zamkniesz Konto przed 30.07.2021 r. lub gdy podasz nieprawdziwe informacje jako uczestnik Promocji.

Jak otrzymać kolejne 200 zł?

Przy okazji zgarnięcia premii wstępnej – zawsze jest miło otrzymać „coś” dodatkowego. Bank poszedł za ciosem i otwierając Konto Przekorzystne, zachęca jednocześnie do podpisania umowy o dowolną Kartę kredytową Mastercard.

Warunki?

 1. Do 30.09.2021 r. zawrzyj umowę o dowolną kredytową Kartę Elastyczną (RRSO 9,39%).
 2. W każdym z 3 miesięcy od zawarcia umowy o „kredytówkę”, płać nią na kwotę min. 2 000 zł. Maksymalny zwrot, jaki otrzymasz to 200 zł.

Konto Przekorzystne a Program Poleceń – zdobądź do 1 500 zł!

Bank nakłania także do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Musisz wypełnić go online i polecić Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł.

Tym sposobem, rekomendować możesz następujące rachunki:

 • Konto Przekorzystne,
 • Konto Przekorzystne dla Młodych,
 • Konto Świat Premium,
 • Konto Przekorzystne Biznes.

Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” trwa do 31.03.2021 r.

Konto Przekorzystne – rozwiązanie dla młodych

Przy okazji Promocji, nie może nam umknąć jeszcze jedna ważna kwestia. Do ukończenia 26. roku życia Konto Przekorzystne jest całkowicie darmowe. Bezwarunkowa jest również obsługa karty, brak prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce, ale i za granicą.

Pozostali konsumenci muszą zapłacić miesięcznie 6 zł za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę kartą, chyba że zapewnią odpowiednie wpływy (500 zł na Koncie plus 1 transakcja bezgotówkowa). Natomiast w przypadku wypłat z własnych bankomatów oraz przelewów internetowych, Pekao S.A. nie pobiera żadnej prowizji.

Ciekawa kumulacja nagród

W skrócie, oferty przygotowane przez Bank można uznać za „przekorzystne” – a to naprawdę rzadkość na rynku. Zwróć uwagę, że 100 zł, jak i darmowe prowadzenie Konta zyskujesz za spełnienie naprawdę niewygórowanych wymagań. Pekao S.A. akceptuje wpływy na poziomie 500 zł, a także wymaga zrealizowania tylko 1 transakcji bezgotówkowej. W dodatku, wszystkie czynności związane z założeniem rachunku dokonasz bez wychodzenia z domu.

Premia w postaci 100 zł to nie jedyna gratka dla posiadaczy Konta. Dla łowców promocyjnych “perełek”, Bank oferuje do 1 500 zł (100 zł za każdego poleconego), 50 zł za rejestrację w Programie lojalnościowym czy też Galerię Rabatów. Dlatego szczerze zachęcamy do przemyślenia tej propozycji, bo prezentuje się naprawdę korzystnie.

Zapraszamy też na nasz ranking kont osobistych 2021 z najnowszymi promocjami rachunków!

Źródło:

1. Regulamin Promocji: „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”– edycja I

3. Regulamin Programu Poleceń „Polecam Przekorzystnie” – edycja IV

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły