350 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

bnp paribas - 350 zł premii
Promocja nieaktywna

„Planuj z kontem” to najświeższa promka oferowana przez BNP Paribas. O co w niej chodzi? Już wyjaśniamy. Otwierając Konto Otwarte na Ciebie i spełniając przez 2 miesiące warunki aktywności, otrzymamy 350 zł w gotówce. Pula promocyjnych wniosków jest mocno ograniczona!

Łączna premia do zgarnięcia to 350 zł, które rozłożone jest na 3 transze (50 zł + 150 zł + 150 zł). Promocja jest niezwykle atrakcyjna i potrwa do 25 listopada 2022 r. Zastrzegamy jednak, że może zakończyć się szybciej, gdy limit 6 tys. promocyjnych wniosków zostanie osiągnięty.

Kto może przystąpić do akcji?

Przede wszystkim klienci, którzy nie posiadali w powyższym banku rachunku w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o udział w promocji.

Dotyczy to również współposiadaczy.

Co zrobić, żeby otrzymać 350 zł nagrody?

  1. Do 25 listopada 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny.

2. Skorzystaj z linka, który pojawi się na ekranie urządzenia i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Tę czynność również musisz wykonać do 25 listopada 2022 r.

3. Do 9 grudnia 2022 r. podpisz z BNP Paribas umowę o konto. Dokonasz tego za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Sama weryfikacja tożsamości może się za to odbyć podczas wizyty kuriera albo z wykorzystaniem wideoweryfikacji (w apce GOmobile). Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty.

Za spełnienie tego prostego warunku, otrzymasz pierwszą nagrodę – czyli 50 zł przelewem na konto.

4. W pierwszym miesiącu po nadaniu PINu do karty:

  • wykonaj min. 5 transakcji Blikiem na dowolną kwotę oraz
  • zrealizuj w bankowości elektronicznej przelewy na łączną sumę min. 250 zł.

Drugi bonus – 150 zł dostaniesz do końca miesiąca następującego, po tym, w którym zrealizowałeś powyższe aktywności.

5. W drugim miesiącu po nadaniu PINu d karty:

  • wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych,
  • zrealizuj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej na kwotę min. 50 zł.

Trzecia i jednocześnie ostatnia nagroda w wysokości 150 zł, zostanie przelana na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca po realizacji warunków.

Oferta BNP Paribas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o proponowanych przez bank produktach i usługach, w tym o Koncie Otwartym na Ciebie, polecamy Ci oddzielny wpis —> BNP Paribas – opinie i recenzja

Wysoka premia, niewielkie wymagania

W przypadku tej akcji nie mamy się do czego przyczepić. Wysoki bonus – 350 zł, który zyskamy przy niewielkiej aktywności, wręcz zachęca do otwarcia rachunku.

Przy okazji małym impulsem do wzięcia udziału w promce, może być też możliwość otwarcia lokaty BNP Paribas oprocentowanej do 6,10% w skali roku na nowe środki (możesz ją otworzyć poprzez apkę mobilną GOmobile). Wydaje nam się, że gra warta jest świeczki, bo zyskujemy dostęp do dobrego banku i darmowego rachunku osobistego.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Planuj z kontem”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły