50 zł do Biedronki + darmowy dostęp do Legimi przez 7 miesięcy za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Świąteczna niespodzianka od BNP Paribas! Bank w najnowszej akcji “Książkobranie” gwarantuje wysyp nagród. Pierwszą z nich są e-kody Legimi, które uprawniają do nieograniczonego korzystania z ponad 60 tys. e-booków i audiobooków przez 7 miesięcy. Nagrodą dodatkową jest też bon do Biedronki na 50 zł. Pula chętnych jest jak zwykle ograniczona.

BGŻ BNP Paribas ponownie z nagrodami!

Wisława Szymborska powiedziała kiedyś „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. To prawda. A teraz wyobraź sobie taką frajdę, kiedy masz nielimitowany dostęp do ponad 60 000 e-booków i audiobooków … BNP Paribas wspólnie ze spółką Hagen w akcji “Książkobranie”, daje Ci możliwość skorzystania z ogromnej biblioteki, za pomocą aż 7 e-kodów do Legimi . Każdy z nich możesz aktywować w dowolnym momencie i korzystać przez 7 miesięcy.

Możesz otrzymać również nagrodę dodatkową, w formie bonu podarunkowego do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł. Co musisz zrobić, by zdobyć bonusy? Przez 7 najbliższych miesięcy realizuj szybkie aktywności (m.in. przelewy i wpływy). Promocja potrwa do 10.01.2021 r. lub do osiągnięcia 3 000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020, zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Kto może uczestniczyć w akcji?

O nagrody mogą ubiegać się wyłącznie pełnoletni, nowi klienci BNP Paribas. Dlatego, jeśli nie masz jeszcze rachunku osobistego w tej instytucji, to śmiało możesz wziąć udział w akcji. Spójrz tylko na jeszcze kilka warunków do spełnienia:

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta osobistego, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 10.01.2021 r. (lub do wyczerpania 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji,
 • do 24.01.2021 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Koniecznie nadaj także PIN do karty!
 • zaakceptuj Regulamin Promocji oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,
 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Jak odebrać 7 kodów do Legimi + 50 zł do Biedronki?

Pomimo, że wymagane aktywności musisz realizować przez 7 kolejnych miesięcy od założenia rachunku, to nie ma w nich nic skomplikowanego.

1. Do 10.01.2021 r. (lub do osiągnięcia 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

3. Również do 10.01.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

4. Do 24.01.2021 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

5. W styczniu 2021:

 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej,
 • otrzymaj wpływ na nowo otwarte Konto na co najmniej 500 zł.

Wiadomość o wręczeniu nagrody otrzymasz do 20.02.2021 r. na adres e-mail podany w trakcie rejestracji. Natomiast samą wiadomość z e-kodem do serwisu Legimi, dostaniesz do 28.02.2021 r. (SMS-em na numer telefonu wpisany w formularzu rejestracyjnym).

6. W miesiącach luty-lipiec 2021:

 • wykonaj min. 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej GOmobile,
 • otrzymaj wpływ na rachunek, na łączną kwotę min. 500 zł.

Wiadomość o przyznaniu e-kodu za każdy z kolejnych 6 miesięcy, będziesz otrzymywał do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś powyższą aktywność. Kilka dni później, maksymalnie do 28. dnia każdego miesiąca, spodziewaj się SMS-a z kodem do Legimi.

7. Do 31.08.2021 r. posiadaj nadal otwarte Konto osobiste w ramach Promocji wraz z kartą. Dzięki temu, zgarniesz nagrodę dodatkową – a więc e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł ? Podobnie, jak powyższe e-kody, Bank prześle go w formie SMS-a na podany w formularzu numer telefonu do 30.09.2021 r.

Konieczne są dwa rodzaje operacji!

Jak zdążyłeś zauważyć, BNP Paribas wymaga od Ciebie konkretnie – dwóch aktywności. Są to przelewy oraz wpływy. Spójrzmy, jak dokładnie definiowane są w Regulaminie akcji

 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Pamiętaj tylko, że aby otrzymać kolejne cząstkowe premie, musisz spełnić warunki uprawniające Cię do zdobycia poprzedniej nagrody. Przykładowo, jeśli nie wykonasz aktywności na rachunku w styczniu 2021, to pozbawiasz się szansy na pozostałe bonusy od lutego do lipca 2021.

Warunek “wpływu” najłatwiej zrealizujesz, wykonując przelew ze swojego innego konta bankowego w drugim banku ?

Ważne szczegóły o samej nagrodzie

Jeśli chodzi o same warunki wydania bonusów, to informacje o ich przyznaniu dostaniesz z adresu: ksiazkobranie@bnpparibasplus.pl. W momencie, gdy kolejny 20. dzień miesiąca wypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy, wiadomość ta zostanie przesłana w najbliższy dzień roboczy.

Natomiast, sama realizacja e- kodów i ich aktywacji w serwisie Legimi, możliwa jest w ciągu 10 miesięcy od daty otrzymania. Wystarczy wówczas, że wpiszesz w formularzu na stronie: legimi.pl/kod, zdobyty e-kod Legimi i zarejestrujesz się w serwisie. Następnie ściągnij aplikację Legimi ze strony – legimi.pl/pobierz-legimi/, zainstaluj ją i zaloguj się w niej danymi użytymi podczas rejestracji. Gdy będziesz aktywować kolejne kody, podobnie – wpisuj je w formularzu (loguj się do Legimi danymi podanymi w trakcie rejestracji).

Każdy z kodów, które zdobędziesz, pozwala Ci na 30-dniowy, nieograniczony dostęp do zasobów serwisu Legimi – oznaczonych jako dostępne w abonamencie, bez limitu stron na 4 wybranych, różnych urządzeniach. Mogą to być: smartfon, tablet, czytnik, laptop wg wybranych konfiguracji (np. 1 smartfon, 1 tablet, 1 komputer i 1 czytnik albo 2 x smartfon (2x Android lub Android + iPhone), komputer oraz czytnik.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Skoro już wiesz, jakie nagrody możesz zdobyć z rachunkiem – czas, byś poznał najważniejsze usługi produkty, które proponuje.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności (BLIK, Google Pay, Apple Pay),
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

… i karta płatnicza do wyboru

BNP Paribas dołącza do Konta jedną z trzech kart płatniczych do wyboru. Każda z nich, niesie ze sobą inne opłaty i funkcjonalności.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez -dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Konto Otwarte na Ciebie otwarte na czytanie!

Na pierwszy rzut oka, akcja może wydawać się mało atrakcyjna. Jednak jesteśmy przekonani, że warto bliżej zapoznać się z jej warunkami, bo dostęp do ogromnej biblioteki e-booków i audiobooków przez 7 miesięcy, pozwoli Ci znaleźć ulubione pozycje dla siebie.

Co równie ważne, zdobytymi e-kodami możesz dzielić się z bliskimi na czterech różnych urządzeniach! Końcowym uwieńczeniem prezentów jest bon podarunkowy do Biedronki. Życzymy więc szybkiego przebrnięcia przez lekturę i powodzenia ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Książkobranie”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły