500 zł premii + 2-letnie zwolnienie z opłat w Banku Millenium za Konto Mój Biznes

Promocja ważna do 01.03.2021r.

W najnowszej „Noworocznej promocji z Kontem dla Biznesu” w Banku Millenium, przedsiębiorcy mogą zdobyć aż do 500 zł premii za założenie rachunku oraz 2-letnie zwolnienie z opłaty za jego prowadzenie. Standardowym warunkiem jest aktywne korzystanie z konta (za co otrzymasz 200 zł) i podpisanie umowy o terminal płatniczy (za co otrzymasz kolejne 300 zł).

500 zł na dobry początek

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia – w przypadku Banku Millenium mamy do czynienia z dwiema różnymi promocjami! W ramach „Noworocznej promocji z Kontem Mój Biznes”, jeśli prowadzisz firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej (albo jesteś wspólnikiem spółki cywilnej), Bank wręczy Ci 500 zł premii w gotówce. Zdobycie pełnej kwoty będzie wymagało jednak aktywności na nowo otwartym rachunku przez 3 miesiące. Konieczne jest również podpisanie umowy o terminal płatniczy z firmą PayTel.

 • 200 zł premii – za transakcje bezgotówkowe kartą do konta na min. 500 zł albo jednoraazowy przelew do ZUS na min. 250 zł oraz wpływ na rachunek na min. 1 000 zł,
 • 300 zł – za zamówienie terminala płatniczego i zapewnienie na nim min. 1 000 zł obrotu do końca maja 2021.

„Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes” trwa do 1.03.2021 r. – albo do osiągnięcia limitu 3 000 rejestracji.

Dodatkowo, możesz zdecydować się na równoległą promocję „Zyskaj z kontem dla Biznesu” i nie płacić przez 24 miesiące za prowadzenie konta w PLN oraz kont w GBP, EUR, CHF i USD. Akcja trwa do odwołania i może zostać zamknięta w dowolnym momencie – o czym insytucja poinformuje z tygodniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej.

Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 500 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

„Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes” (z premią do 500 zł) skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w CEIDG. Poza tym do akcji przystąpisz, gdy:

 • wyrazisz zgody na: przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celach marketingowych i handlowych, otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon,
 • w okresie 12 miesięcy (licząc od dnia przystąpienia do promocji) nie byłeś stroną umowy o jakikolwiek produkt w Banku Millenium jako przedsiębiorca.

Z udziału w promocji wykluczone są też osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z ofert promocyjnych (lub sprzedaży premiowej) i następnie rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umowy.

Natomiast z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” (24 miesiące bez opłat) nie skorzystają klienci, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w PLN dla klientów Biznes w okresie od 1.01.202 r. do 31.12.2020 r.

Jak zgarnąć 500 zł nagrody?

Wiemy już, że premia podzielona jest na dwie części: 200 zł za aktywność oraz 300 zł za korzystanie z terminala płatniczego. Przejdźmy do konkretów.

 1. Do 1.03.2021 r. (albo do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) otwórz Konto Mój Biznes, korzystając z poniższego linku:
Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 500 zł premii

2. W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy: marcu, kwietniu i maju 2021:

 • zrealizuj jednorazowy przelew do ZUS na sumę min. 250 zł LUB wykonaj kartą do konta transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł,
 • zasil konto kwotą min. 1 000 zł.

Za spełnienie powyższych aktywności zgarniesz 200 zł premii. Z kolei, gdy w którymś z miesięcy nie wywiążesz się z warunków – niestety, tracisz szansę na bonus …

3. Do 31.05.2021 r. zawrzyj w Banku trójstronną umowę współpracy o terminal płatniczy firmy PayTel.

4. Również do 31.05.2021 r. zapewnij na Twoim nowo otwartym rachunku, wpływy w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego wymogu zdobędziesz 300 zł.

5. Premie w wysokości 200 i 300 zł otrzymasz na konto do 30.06.2021 r. 😊

Premia uzyskana w promocji stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, dlatego powinieneś się z niej rozliczyć wg właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróćmy uwagę na kilka szczegółów

Zakładając Konto Mój Biznes musisz pamiętać, by wyrazić wszystkie wymagane zgody dostępne w regulaminie – których nie możesz odwołać do momentu wypłaty bonusu, czyli do 30.06.2021 r. Co kluczowe, do wpływów zewnętrznych Bank nie zaliczy wpływów z Twoich indywidualnych rachunków bankowych – zarówno osobistych i firmowych.

Pamiętaj również, że nie możesz zamknąć rachunku przed otrzymaniem premii – jeśli więc zrezygnujesz z usług Banku przed czasem, Twoja nagroda przepadnie.

Co znajduje się w ofercie Konta Mój Biznes?

Konto Mój Biznes skierowane jest przede wszystkim do osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą – ale też do wspólników spółek cywilnych i rolników. Dlatego oferta rachunku przedstawia się naprawdę przyzwoicie.

Przez 24 miesiące nie ponosisz opłat za:

 • prowadzenie rachunku w PLN,
 • prowadzenie rachunku w GBP, EUR, USD i CHF.

Poza tym możesz liczyć na:

 • 0 zł za 20 przelewów internetowych w miesiącu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millenium,
 • darmowe przelewy internetowe do ZUS/US,
 • 0 zł za kartę debetową do rachunku (gdy wykonasz nią transakcje na łączną sumę min. 300 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za 20 pierwszych przelewów SEPA w miesiącu,
 • Program rabatowy „Inspiracje” (ze zniżkami w sklepach i punktach usługowych Partnerów Banku),
 • Narzędzia do zarządzania finansami Twojej firmy (np. faktoring i leasing).

Jeśli powyższa propozycja rachunku dla firm nie przypadła Ci do gustu, spójrz na nasz najnowszy ranking kont dla firm 2021. Tutaj również możesz liczyć na wysokie premie i atrakcyjne bonusy do zgarnięcia!

Promocja warta uwagi

Nie da się ukryć, że Bank Millenium zaskoczył nas oryginalną akcją, mającą na celu promocję rachunku dla przedsiębiorców. Przede wszystkim – zgarniesz szybkie 200 zł za standardową aktywność. Co prawda, kolejna część premii – czyli 300 zł, wymaga od Ciebie podpisania umowy o terminal płatniczy …

Jednak nie ma na co narzekać, bo dodatkowo możesz otrzymać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta – także w walutach obcych. W naszej opinii, przy aktualnej fali podwyżek to konkretny argument, który działa na korzyść promocji – choć ostateczna decyzja – należy do Ciebie.

Źródło:

1. „Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes”

2. Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły