600 zł premii + 2-letnie zwolnienie z opłat w Banku Millennium za Konto Mój Biznes

Promocja nieaktywna

Wiosna za rogiem, więc i Bank Millennium oferuje przedsiębiorcom nawet 600 zł premii za otwarcie Konta Mój Biznes, a także 2-letnie zwolnienie z opłat za jego prowadzenie. Warunkiem jest aktywne korzystanie z konta (za co otrzymasz 300 zł) i podpisanie umowy o terminal płatniczy (+ kolejne 300 zł).

600 zł na „dzień dobry”

„Wiosenna promocja z kontem firmowym” – taką nazwę nosi najnowsza promocja, której organizatorem jest Bank Millennium. Oferuje ona nagrodę w postaci 600 zł premii gotówkowej, która pośrednio wiąże się z podpisaniem umowy o terminal płatniczy PayTel. Bonus podzielony jest na kilka części:

 • 100 zł premii – za samo założenie Konta Mój Biznes,
 • 100 zł premii – za transakcje kartą debetową lub przelewy do ZUS i US na min. 250 zł (maju, czerwcu i lipcu 2021),
 • 100 zł premii – za wpływy zewnętrzne na swoje konto na min. 1 tys. zł (w każdym z miesięcy: maju, czerwcu i lipcu 2021),
 • 300 zł premii – za spełnienie powyższych warunków i zamówienie terminala płatniczego, na którym zapewnisz min. 1 tys. zł obrotu do końca lipca 2021 r.

„Wiosenna promocja z kontem firmowym” trwa do 30.04.2021 r. – albo do osiągnięcia limitu 3 000 rejestracji.

Dodatkowo możesz zdecydować się na równoległą promocję „Zyskaj z kontem dla Biznesu”. Na wstępie gwarantuje ona 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, a także darmową obsługę konta walutowego w GBP, EUR, CHF albo USD. Nic nie zapłacisz także za kartę kredytową Millenium Visa Business, o ile na taką się zdecydujesz. Akcja trwa do odwołania i może zostać zamknięta w dowolnym momencie – o czym bank poinformuje z tygodniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej.

Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 600 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

„Wiosenna promocja z kontem firmowym” (z premią do 600 zł) skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w CEIDG. Poza tym do akcji przystąpisz, gdy w okresie 12 miesięcy (licząc od dnia przystąpienia do promocji) nie byłeś stroną umowy o żaden produkt w Banku Millenium jako przedsiębiorca.

Z udziału w promocji wykluczone są też osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z ofert promocyjnych (lub sprzedaży premiowej) i następnie rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umowy.

Natomiast z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” (24 miesiące bez opłat) nie skorzystają klienci, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w PLN dla klientów Biznes w okresie od 1.01.202 r. do 31.12.2020 r.

Jak zgarnąć 600 zł nagrody?

Wiemy już, że premia podzielona jest na kilka części, przejdźmy teraz do konkretów.

 1. Do 30.04.2021 r. (albo do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) otwórz Konto Mój Biznes, korzystając z poniższego linku:
Załóż Konto Mój Biznes i odbierz 600 zł premii

2. Do 15.05.2021 r. otrzymasz 100 zł premii za założenie rachunku.

3. W maju, czerwcu i lipcu 2021 r. zrealizuj płatności kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 250 zł albo wykonaj z rachunku przelew do ZUS i US w wysokości min. 250 zł.

WSKAZÓWKA: Za realizację powyższych aktywności również otrzymasz 100 zł premii. Jeśli jednak, w którymś z miesięcy nie wywiążesz się z aktywności – to niestety – tracisz prawo do premii.

4. Ponownie w maju, czerwcu i lipcu 2021 r. zapewnij wpływ zewnętrzny na swój rachunek w wysokości min. 1 tys. zł.

WSKAZÓWKA: Za spełnienie tego warunku zgarniesz kolejne 100 zł. Pamiętaj tylko, że wpływ musi nastąpić w każdym z trzech miesięcy!

5. Do 31.07.2021 r. spełnij poniższe aktywności:

 • zawrzyj w Banku Millennium trójstronną umowę współpracy o terminal płatniczy firmy PayTel,
 • zapewnij wpływ zewnętrzny w wysokości min. 1 tys. zł na konto z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi (na podstawie umowy współpracy).

Za spełnienie tego wymogu zdobędziesz 300 zł.

5. Premie w wysokości 100-, 100- i 300 zł otrzymasz na konto do 31.08.2021 r. 😊

Premia uzyskana w promocji stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, dlatego powinieneś się z niej rozliczyć wg właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróćmy uwagę na kilka szczegółów

Zakładając Konto Mój Biznes, musisz pamiętać, by wyrazić wszystkie wymagane zgody dostępne w regulaminie – których nie możesz odwołać do momentu wypłaty bonusu, czyli do 31.08.2021 r. Co kluczowe, do wpływów zewnętrznych bank nie zaliczy wpływów z Twoich indywidualnych rachunków bankowych – zarówno osobistych i firmowych.

Pamiętaj również, że nie możesz zamknąć rachunku przed otrzymaniem premii – jeśli więc zrezygnujesz z usług Millennium przed czasem, Twoja nagroda przepadnie.

Co znajduje się w ofercie Konta Mój Biznes?

Konto Mój Biznes skierowane jest przede wszystkim do osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą – ale też do wspólników spółek cywilnych i rolników. Dlatego oferta rachunku przedstawia się naprawdę przyzwoicie.

Przez 24 miesiące nie ponosisz opłat za:

 • prowadzenie rachunku w PLN,
 • prowadzenie rachunku w GBP, EUR, USD i CHF.

Poza tym możesz liczyć na:

 • 0 zł za 20 przelewów internetowych w miesiącu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • darmowe przelewy internetowe do ZUS/US,
 • 0 zł za kartę debetową do rachunku (gdy wykonasz nią transakcje na łączną sumę min. 300 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za 20 pierwszych przelewów SEPA w miesiącu,
 • Program rabatowy „Inspiracje” (ze zniżkami w sklepach i punktach usługowych Partnerów Banku),
 • Narzędzia do zarządzania finansami Twojej firmy (np. faktoring i leasing).

Jeśli powyższa propozycja rachunku dla firm nie przypadła Ci do gustu, spójrz na nasz najnowszy ranking kont dla firm 2021. Tutaj również możesz liczyć na wysokie premie i atrakcyjne bonusy do zgarnięcia!

Promocja warta uwagi

Nie da się ukryć, że Bank Millennium zaskoczył nas oryginalną akcją, mającą na celu promocję rachunku dla przedsiębiorców. Przede wszystkim – zgarniesz szybkie 300 zł za standardową aktywność. Co prawda, kolejna część premii – czyli 300 zł, wymaga od Ciebie podpisania umowy o terminal płatniczy …

Jednak nie ma na co narzekać, bo dodatkowo możesz otrzymać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta – także w walutach obcych. W naszej opinii, przy aktualnej fali podwyżek to konkretny argument, który działa na korzyść promocji – choć ostateczna decyzja – należy do Ciebie.

Źródło:

1. „Wiosenna promocja z kontem firmowym”

2. Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x