800 zł premii w bonach + 2% na Koncie Oszczędnościowym dla młodych w Getin Banku

Promocja ważna do 31.12.2020r.

Bardzo ciekawy zestaw promocyjny serwuje młodym klientom (18-26 lat) Getin Bank. W Programie Poleceń wręcza do 800 zł premii w e-bonach do Allegro, Decathlonu lub Empiku. Do pakietu dodaje także 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym, prowadzenie Konta Proste Zasady bez żadnych opłat oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce (w tym BLIK-iem).

Konto Proste Zasady dla młodych – przyjazne dla początkujących

Można śmiało powiedzieć, że oferty Konta Proste Zasady zawsze prezentują się przejrzyście. Getin Bank nie zawiódł i tym razem. W IX edycji “Polecam Proste Zasady” za zrealizowanie różnych aktywności możesz zgarnąć bony podarunkowe do sieciówek o wartości 80 zł za każdego nowego klienta. Maksymalnie masz możliwość otrzymać 10 bonów, czyli w sumie 800 zł.

Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku i odbieraj nagrody

Gdzie możesz poszaleć z zakupami? Wybór masz spory, bo na małe wojaże możesz się wybrać do Decathlonu, Empiku lub wykorzystać vouchery na platformie Allegro. Bank równolegle prowadzi także Ofertę Specjalną “Bonus za aktywność” – XI edycja, podczas której wręcza promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (do 10 tys. przez 12 miesięcy). Promocja “Polecam Proste Zasady” trwa do 31.12.2020 r. Natomiast akcja “Bonus za aktywność” zakończy się 30.11.2020 r.

Getin Bank otrzymał tytuł „Złotego Bankiera” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu Złoty Bankier 2020, przygotowanym przez Bankier.pl oraz „Puls Biznesu”. Doceniono, m.in. rozwiązania, jak 3DTouch, integrację płatności Apple Pay z aplikacją mobilną, czy też możliwość zakupu ubezpieczeń turystycznych oraz aktywację usługi wielowalutowej.

Co oferuje Konto Proste Zasady dla młodych?

Nad wyborem rachunku dla młodych powinieneś się zastanowić szczególnie wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją “przygodę” z bankowością oraz zamierzasz przy tym oszczędzać i lokować “wolne środki” na oprocentowanej lokacie albo koncie oszczędnościowym. Jeśli jesteś zwolennikiem nowinek technologicznych i szybkich płatności to również będziesz zadowolony z wyboru Konta w Getin Banku.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce (w tym wypłaty BLIK-iem ze wszystkich bankomatów z funkcją zbliżeniową),
 • 0 zł za przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej,
 • 2% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (do 10 tys. zł przez 12 miesięcy),
 • Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile (punkty powitalne na start wymieniane na nagrody),
 • Program Visa Oferty (ze zniżkami do Partnerów Banku i zwrotem części środków za zrobione zakupy),
 • „BLIK Promocje” (płacąc BLIK-iem korzystasz z różnych promocji do sklepów, przewoźników czy księgarni),
 • Płatności zbliżeniowe: BLIK, Apple Pay, Google Pay.

Kto może skorzystać z Promocji “Bonus za aktywność”?

Opisywana akcja skierowana jest nie inaczej, jak do pełnoletnich osób mających pełną zdolność do czynności prawnych i legitymujących się ważnym dowodem osobistym. Spójrzmy, jakie jeszcze warunki musisz spełnić, aby przystąpić do Sprzedaży Premiowej.

 • Otwórz Konto Proste Zasady (ewentualnie Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking) i zapewnij na nim wpływ w kwocie co najmniej 1 500 zł (przy czym pierwszy wpływ wykonaj maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku),
 • Udziel wymagane zgody marketingowe i utrzymaj je przez cały okres trwania Promocji,
 • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Bank zaznacza w Regulaminie, że z Oferty wyłączeni są klienci, którzy posiadali Konto osobiste w okresie od 1.09.2019 r. do 30.09.2020 r.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe pozwala na dopłacanie środków przez cały okres trwania umowy (2% przez 12 miesięcy do 10 tys. zł). Dodatkowo gwarantuje darmowe przelewy wewnętrzne przez bankowość elektroniczną do końca 2020 r. oraz odsetki wypłacane na koniec miesiąca.

Kto może wziąć udział w akcji “Polecam Proste Zasady”?

Najwyższy czas przejść do harmonogramu działań, dzięki którym możesz zyskać nawet do 800 zł premii (80 zł w formie e-kodu podarunkowego za każdą osobę, która spełni warunki Promocji). W tym przypadku mamy też świetną wiadomość dla Poleconych. Każdy nowo otwarty rachunek za pomocą kodu, premiowany jest nagrodą w formie 50 zł na zakupy (również do Empiku, Decathlonu lub Allegro).

Oto główne warunki przystąpienia do Oferty:

 • Minimum 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych,
 • Polska rezydencja podatkowa,
 • Na dzień przystąpienia do Promocji musisz być posiadaczem Konta osobistego w PLN w Getin Banku,
 • Wyraź zgody marketingowe (najpóźniej do dnia dokonania wyboru nagrody),
 • Zaakceptuj zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.

Miej na uwadze fakt, że Poleconym może być osoba pełnoletnia, która nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w Getin Banku, od dnia 29.02.2020 r. do dnia przystąpienia do Promocji. Musi także wyrazić wszystkie wymagane zgody oraz zawrzeć umowę o Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble z wykorzystaniem kodu polecającego, wygenerowanego przez Bank.

To od Ciebie zależy, który bon podarunkowy wybierzesz. Swoją decyzję wskaż w bankowości internetowej lub mobilnej. Kody elektroniczne zostaną wysłane na Twój adres e-mail i do Twojej bankowości internetowej. Wykorzystasz je, m.in. do Allegro, Decathlon (w sklepie stacjonarnym i internetowym), a także w Empiku (w sklepie internetowym).

Jak zgarnąć 80 zł w formie e-bonu?

 1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble. Link do promocyjnego wniosku podsyłamy poniżej:
Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku i odbieraj nagrody

Pamiętaj, by podczas wypełniania wniosku udzielić wymaganych zgód marketingowych, w tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Nie odwołuj ich do końca trwania Promocji. W przeciwnym razie stracisz prawo do nagrody!

2. Również do 31.12.2020 r. aktywuj swoje nowe Konto w Getin Banku. Jednocześnie do 31.12.2020 r. polecaj rachunek w Banku znajomym i bliskim. Własny kod polecenia wygenerujesz w bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce Banku lub na infolinii.

3. W każdym z 3 miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu otwarcia rachunku), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1 500 zł z rachunku, który posiadasz w innym banku albo z konta firmowego prowadzonego w Getin Banku.

4. Bank powiadomi Cię o spełnieniu warunków e-mailowo, SMS-em oraz za pośrednictwem wiadomości, którą dostaniesz do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej.

5. Poinformuj Getin Bank, który bon podarunkowy chciałbyś otrzymać (do Allegro, Decathlon lub Empiku). Dokonasz tego w swojej bankowości internetowej lub mobilnej, w oddziale Banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Kilka istotnych faktów 

W Regulaminie “Polecam Proste Zasady” instytucja podkreśla, że premia zwolniona jest z opodatkowania podatkiem od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz jej zgłaszać urzędowi skarbowemu podczas rocznego rozliczenia PIT-38. Miłe jest również to, że Getin Bank nie stawia żadnych przeszkód, by po otwarciu Konta – także Polecony mógł aktywnie polecać Bank swoim bliskim i zgarniać przy tym dodatkowe benefity. 

Jeśli jako obecny klient Banku już wcześniej brałeś udział w Programie Poleceń, to też nie stoisz na straconej pozycji. Nowa odsłona edycji to nowe kody polecające, które masz prawo rekomendować znajomym i rodzinie 😊 

W międzyczasie Getin Bank prowadzi oddzielną Promocję, która skierowana jest do klientów powyżej 26. roku życia. O szczegółach pisaliśmy pod linkiem.

Tanie Konto dla młodych

Oferta Getin Banku to propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz taniego i przejrzystego rachunku. Tym samym nazwa „Proste Zasady” jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego Konta. Bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat podczas korzystania z podstawowych usług.

No i Elastyczne Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem, które jest gratką dla oszczędzających. Jednocześnie możesz skorzystać z Programu Poleceń i zdobywać premiowane nagrody. Niech zatem będzie to czas, w którym uzupełnisz swoje braki zakupowe przed zbliżającymi się świętami i Sylwestrem.

Źródło:

1. Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność” – XI edycja

2. Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady” – IX edycja

3. Strona Getin Banku, getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-proste-zasady-od-18-do-26-lat.html

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły