960 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Promocja nieaktywna

Alior Bank przygotował bardzo miłą nagrodę dla nowych, aktywnych klientów, którzy pokuszą się o założenie Konta Jakże Osobistego. W ramach najnowszego rozdania wręcza 720 zł premii za aktywność na rachunku oraz do 240 zł zwrotu za płatności mobilne. Ostateczna kwota bonusu zależy od Ciebie – jednak brak aktywności w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do kolejnych premii!

„Bankuj i zyskuj z premią”

Choć świetnych okazji bankowych ostatnio nie brakuje – to warto uważnie przyjrzeć się każdej z nich z osobna. Jedną z ostatnich nowości jest oferta przygotowana przez Alior Bank, w ramach sprzedaży premiowej “Bankuj i zyskuj z kontem”. Do zgarnięcia jest w niej aż 960 zł premii za otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą debetową oraz wykonanie aktywności aż przez 12 miesięcy …

Nie musisz się jednak martwić, że drobna nieuwaga przekreśli Twoje szanse na dalszą „walkę” o bonusy. Zwyczajnie stracisz tylko premię za dany miesiąc. Promocja potrwa do 31.05.2021 r.

Nagrody w promocji

Alior Bank przewidział de facto rozłożenie bonusu na cztery części – każdy z nich po 240 zł:

 • 12 miesięcy x 20 zł za aktywne korzystanie na rachunku (zapewnienie wpływów, wykonanie transakcji bezgotówkowych i zalogowanie się do Alior Mobile).
 • 12 miesięcy x 20 zł za wykonanie w aplikacji mobilnej płatności (na dowolną kwotę), w ramach usługi „Autostrady” albo „Bilety i parkingi”.
 • 12 miesięcy x 20 zł za posiadanie w Alior Banku produktu kredytowego (pożyczki, kredytu, karty kredytowej bądź limitu odnawialnego na rachunku), który będzie regulowany bez opóźnień.
 • 12 miesięcy x 20 zł płatności mobilne (BLIK, , Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych. Opcjonalnie możesz skorzystać z darmowej Korzyści „Zwrot 1% za płatności mobilne”.
aliorbank.pl
Zawalcz o 960 zł premii za Konto Jakże Osobiste

W pakiecie 11 korzyści do konta

Jesteśmy w obowiązku zaznaczyć, że oprócz powyższej promocji, bank nadal promuje Pakiet 11 uniwersalnych korzyści, z których dwie są darmowe, a za każdą kolejną płacisz 3,50 zł miesięcznie.

Co ciekawe możesz je aktywować/dezaktywować w dowolnym przez siebie momencie. Przyznajemy, że jest to całkiem przyjemna perspektywa na wygodne i funkcjonalne korzystanie z rachunku 😊.

Pełna analiza Konto Jakże Osobistego pod linkiem.

aliorbank.pl

Uczestnicy promocji

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie statusu nowego klienta Alior Banku. Co oznacza, że w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku, nie mogłeś mieć konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica w tejże instytucji. Musisz posiadać także ważny dowód osobisty.

WSKAZÓWKA —> Identyczne wymogi obowiązują również klientów dawnego T-Mobile Usługi Bankowe.

Posiadanie konta oszczędnościowego – w tym oszczędnościowo walutowego lub konta firmowego czy też rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku, nie wyklucza Cię z udziału w akcji.

Szybki sposób na 960 zł

Aby zgarnąć premię, musisz wykazać się niemałą konsekwencją i regularnością w działaniu.

1. Do 31.05.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą.

Zawalcz o 960 zł premii za Konto Jakże Osobiste

WSKAZÓWKA —> W ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty i wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

3. Aby odebrać 240 zł (20 zł co miesiąc przez 12 miesięcy) w każdym z kolejnych 12 miesięcy wykonaj:

 • wpływ na łączną sumę min. 1 500 zł,
 • transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą na łącznie min. 300 zł,
 • min. 1 raz zaloguj się w aplikacji Alior Mobile.

4. Aby otrzymać drugi z bonusów – 240 zł (12 x 20 zł) w każdym z 12 miesięcy musisz spełnić dwa wymogi:

 • zrealizuj powyższe warunki,
 • w Alior Mobile dokonaj płatności za pomocą usługi „Bilety i parkingi” lub „Autostrady”. Przykładowo kup bilet komunikacji miejskiej, zapłać za parking albo za przejazd na autostradzie.

5. Kolejne 240 zł (12 x 20 zł) wpłynie do Ciebie, gdy przez 12 miesięcy:

 • spełnisz warunki nagrody I stopnia (czyt. punkt 3),
 • zawnioskujesz o produkt kredytowy w Alior Banku. Może to być, np. pożyczka, kredyt, karta kredytowa albo limit odnawialny w koncie. Przez 12 miesięcy musisz spłacać je terminowo.

WSKAZÓWKA —> Jeśli posiadasz lub zamierzasz wyrobić kartę kredytową, musisz w każdym z 12 miesięcy wykonać i rozliczyć min. 1 transakcję „plastikiem”.

6. Ostatnie 240 zł (12 x 20 zł) zgarniesz, gdy przez 12 miesięcy:

 • skorzystasz z darmowej Korzyści na koncie „Zwrot 1% za płatności mobilne” albo
 • wykonasz płatności mobilne w sklepach stacjonarnych/punktach usługowych.

Kiedy otrzymasz bonusy?

Premie będą wypłacane na rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane działania.

Szczegóły promocji

Spójrzmy jeszcze na dokładne definicje kluczowych aktywności, które musisz wykonać, aby w ogóle myśleć o nagrodach.

 • Transakcja bezgotówkowa. Według Alior Banku to zapłata za towary/usługi, przy wykorzystaniu karty płatniczej lub karty wirtualnej za pomocą urządzenia. Zwróć tylko uwagę, że wyłączone z tego są transakcje oznaczone kodami MCC, określające np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne czy przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, itp.
 • Wpływy. To przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach. Mogą to być przelewy z innych rachunków prowadzonych w Alior Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Są to także przelewy z rachunków prowadzonych w Alior Banku dla firm, których nie jesteś właścicielem, ani wobec których nie jesteś powiązany organizacyjnie lub kapitałowo.

Warunek “wpływu” najłatwiej zrealizujesz, robiąc przelew z Twojego drugiego konta prowadzonego w innym banku. Najlepiej, aby był to jednorazowy przelew w wysokości min. 1 500 zł, dzięki czemu od razu spełnisz wymóg – zarówno promocji, jak i bezpłatności rachunku.

O tym musisz wiedzieć!

W jednym z podpunktów w regulaminie akcji, Bank wymaga od Ciebie posiadania wybranego produktu kredytowego. W tym przypadku, umowę musisz zawrzeć bezpośrednio z Alior Bankiem. Gdy skorzystasz z usług pośrednika działającego na rzecz instytucji – “pożegnasz się” z premią …

Do chwili otrzymania ostatniego bonusu, nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę. Na koniec mamy dobrą wiadomość. Nagrody, jakie uda Ci się zgarnąć, zwolnione są z opodatkowania.

Co oferuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste to jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku. Może stać się ono całkowicie bezpłatne, gdy zapewnisz na nim wpływy na min. 1 500 zł. W przeciwnym razie opłata za rachunek wyniesie Cię 10 zł miesięcznie. Pewnie zdążyłeś zauważyć, że podobny warunek wymagany jest także w ramach promocji 😊

Podobnie unikniesz opłaty za „debetówkę”, gdy zrealizujesz nią transakcje na min. 300 zł (i tutaj widzimy kolejny warunek promocji!).

Pakiet 11 korzyści

Konto Jakże Osobiste to jeden z nielicznych rachunków, które jesteś w stanie samodzielnie spersonalizować, za pomocą tzw. korzyści. Wybór konkretnych usług zależy od Twoich upodobań i potrzeb.

Co masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • Punkty dla graczy (każda płatność bezgotówkowa kartą MasterCard z Ashe to szansa na voucher Riot Points w grze League of Legends). Warunkiem jest tylko posiadanie karty debetowej MasterCard LoL (z wizerunkiem Ashe),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne.

Ciekawa promocja z wysoką premią

Promocja Alior Banku na pewno jest dość intrygująca. Z jednej strony, podoba nam się rekordowo wysoka premia łączna w wysokości 960 zł. Atrakcyjna sama w sobie jest też playlista 11 korzyści, jakie otrzymujesz z kontem – i które możesz konfigurować w zależności od tego, co jest dla Ciebie bardziej przydatne.

Natomiast, “ciemną” stroną akcji jest konieczność skorzystania z produktu kredytowego, by otrzymać część premii. Dość długi jest również okres aktywności na rachunku – aż 12 miesięcy… Mimo wszystko warto rozważyć tę propozycję, bo zyski mogą być naprawdę zaskakujące.

Zawalcz o 960 zł premii za Konto Jakże Osobiste

Źródło:

1. Regulamin promocji „Bankuj i zyskuj z kontem”

2. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x