Alior Bank infolinia i dane kontaktowe

Alior Bank Kontakt

alior bank infolinia

Dla klientów indywidualnych i firm (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: pon-pt: 8:00-18:00):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Alior Bank to bank oferujący swoim klientom liczne nowości. Zdecydować można się na różnorodne kredyty gotówkowe, lokaty, konta oraz pożyczki dopasowane do potrzeb klientów.

Sprawdź też:

O Alior Bank

Ta marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród Polaków. Nie chodzi tylko o hasło „Bank nowości”, które jest często słyszalne w telewizji. Trzeba również podkreślić, że Alior Bank to przedsiębiorstwo uniwersalne i nowoczesne, które stale podnosi jakość swoich usług.

Do kogo jest skierowana oferta? Trzeba podkreślić, że Alior Bank współpracuje z Klientami indywidualnymi, osobami prowadzącymi własne działalności gospodarcze, a także małymi, średnimi oraz wielkimi firmami. Klienci indywidualni mogą korzystać z kont osobistych, kredytów, pożyczek, a także skutecznie inwestować własne pieniądze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać najlepsze konta oszczędnościowe czy lokaty. Na uwagę zasługują także atrakcyjne w aspekcie finansowym ubezpieczenia. Osoby prowadzące własne firmy mogą liczyć dodatkowo na preferencyjne kredyty z bardzo niską marżą. Dzięki temu można zdobyć pieniądze na opłacenie bieżących wydatków, poprawić płynność finansową oraz zainwestować w nowe urządzenia czy maszyny itp. Warto nadmienić także o takich usługach, jak leasing, pomoc w uzyskaniu funduszów unijnych czy specjalistyczna oferta dla rolników.

Alior Bank łączy tradycyjną bankowość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Klienci mają do dyspozycji rozbudowaną sieć placówek, bankowość internetową oraz mobilną. Nie można nie zaznaczyć, że przedsiębiorstwo obsługuje blisko 4 mln Klientów oraz 180 000 firm. Instytucja rozpoczęła swoją działalność 17 listopada 2008 roku. Jakie są inne ważne daty związane z historią banku? Trzeba podkreślić, że pod koniec grudnia 2012 roku Alior Bank zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych. Natomiast 30 czerwca 2015 roku nastąpiło połączenie prawne tego przedsiębiorstwa i Meritum Banku. Połączone przedsiębiorstwo działa pod nazwą Alior Bank.

Autor wpisu: Stanisław

17.06.2018|Banki|
Dodaj komentarz

6 komentarzy

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Andrzej 31 sierpnia 2019 at 16:24 - Odpowiedz

  Jesteście beznadziejni z tą waszą infolinią.

 2. Mateusz 13 czerwca 2019 at 09:40 - Odpowiedz

  Tragedia, żeby poważna instytucja jaką jest bank pozwoliła sobie na taką infolinię :/ godne pożałowania najpierw trzeba przebrnąć przez gąszcz pytań z automatem żeby następnie nie można było Nic załatwić bo automat nie zna odpowiedzi na 99% pytań jakie można było by mu zadać.

 3. SYLWESTER 16 kwietnia 2019 at 01:34 - Odpowiedz

  Kiedy dostanę terminarz spłaty kredytu zaciągniętego na zakupy przez ALLEGRO .

 4. danuta 13 kwietnia 2019 at 13:18 - Odpowiedz

  Proszę grzecznie od…..cie się z telefonami,namolnymi i głuchymi od waszych telemarketerów Wyższa Kulturo. Co na to RODO?

 5. ania 25 lutego 2019 at 12:33 - Odpowiedz

  Ten bank to porazka

 6. Agnieszka 28 stycznia 2019 at 14:59 - Odpowiedz

  Banda złodziei ukradli 390 zł alimentów