Alior Bank: Pożyczka limitowana do 150 000 zł i z prowizją 0% dla pierwszych 1000 klientów!

Promocja nieaktywna

Świetna propozycja od Alior Banku dla nowych klientów! Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na pilne i dowolne potrzeby, to właśnie wystartowała najnowsza Oferta limitowana Pożyczki gotówkowej. Możesz wnioskować o kwotę do nawet 150 000 zł, z okresem spłaty do 4 lat i prowizją 0%. W puli dostępnych jest już tylko 296 pożyczek (stan na 21.12.2020 r.).

Złap okazyjną pożyczkę!

Pożyczki i kredyty gotówkowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów banków. Zdarza się, że różne okoliczności zmuszają nas do dodatkowego finansowania, np. urlop, nadchodzące święta, mały remont lub zupełnie coś innego. Jednym z dobrych pomysłów jest atrakcyjny kredyt gotówkowy, który możesz wziąć 100% zdalnie przez internet.

W tym przypadku Alior Bank oferuje limitowaną Pożyczkę gotówkową tylko dla pierwszych, nowych klientów (w puli zostało jeszcze 296 pożyczek, stan na 21.12.2020 r.) na kwotę sięgającą 150 000 zł.

  • Prowizja: 0%,
  • Oprocentowanie: 6,99%,
  • RRSO: 7,22%,
  • Okres spłaty: do 4 lat.

Oferta dostępna jest do 31.12.2020 r. dla 1 000 pierwszych osób, które do tej pory nie były klientami indywidualnymi (nie zawierali pożyczki/kredytu) w Alior Banku.

W 2020 roku Alior Bank zdobył aż 3 nagrody główne w tegorocznej edycji rankingów Magazynu “Forbes” oraz “Newsweek Polska”. Bank otrzymał pierwsze miejsce w zestawieniu „Bank przyjazny Firmie” oraz uzyskał dwie pierwsze nagrody w kluczowych kategoriach: „Bankowość tradycyjna” i „Bankowość zdalna”.

Kto może skorzystać z Promocji?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, z Pożyczki gotówkowej będą mogli skorzystać wyłącznie pełnoletni, nowi klienci, którzy przed 1.11.2020 r. nie zawierali żadnej umowy pożyczki w Alior Banku.

Oczywiście to, ile ostatecznie uda Ci się otrzymać w ramach zobowiązania, jak i sama zgoda na jego przyznanie, zależy już od Twojej wiarygodności kredytowej, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. W tym celu, Bank z pewnością zajrzy do Biura Informacji Kredytowej (BIK), by prześwietlić Twoją sytuację finansową.

Pożyczkę limitowaną w Alior Banku możesz wziąć zdalnie – bez wizyty w placówce albo jak wolisz w dowolnym oddziale.

Jak skorzystać z Oferty specjalnej?

Jeśli chcesz wnioskować o dodatkowe środki, to musisz wykonać poniższe działania, które ograniczają się do zaledwie kilku kroków ?

1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. (albo do wyczerpania 1 000 wniosków) złóż prosty wniosek online. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

We wniosku podaj imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Zapoznaj się także z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Bank i BIK, a także wyraź zgodę na kontakt w celu przedstawienia Oferty. Pamiętaj też, że instytucja poprosi Cię o zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu (gdy jesteś nowym klientem i nie masz konta w Alior Banku).

2. Poczekaj na telefon od konsultanta Banku. Wszystkie pozostałe formalności wykonasz przez telefon lub e-mailowo.

3. Po weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, Alior Bank przeleje środki na wskazane przez Ciebie konto.

Możesz również wybrać się do oddziału Alior Banku i osobiście złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub też zadzwonić na infolinię: 19 502.

Koszty Pożyczki limitowanej

Decydując się na Ofertę, warto sprawdzić wszystkie najważniejsze koszty, które będziesz musiał spłacać. Oto przykład reprezentatywny Kredytu gotówkowego, którego kalkulacja została dokonana na dzień 20.11.2020 r.

  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 7,22%;
  • Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł,
  • Całkowita kwota do zapłaty: 14 185,43 zł,
  • Oprocentowanie stałe: 6,99%,
  • Całkowity koszt pożyczki: 1385,43 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 1385,43 zł, 35 miesięcznych rat, w tym 34 równe raty w wysokości: 405,30 zł, ostatnia rata: 405,23 zł.

Minimalna kwota Pożyczki, o jaką możesz się ubiegać wynosi 500 zł. Z kolei minimalny okres kredytowania to 3 miesiące.

Alior Bank to nie tylko kredyty!

Produkty bankowe Alior Banku to nie tylko atrakcyjne kredyty i pożyczki. To przede wszystkim konta osobiste i firmowe, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów detalicznych i przedsiębiorców. Są nie tylko uniwersalne, tanie, ale jako jedne z nielicznych pozwalają na samodzielną personalizację usług, które dobierasz w zależności od aktualnych potrzeb. Oto najnowsze promocje warte uwagi.

Gotówka na mniejsze i większe wydatki

Podobnie, jak przy podejmowaniu wielu innych decyzji, wskazany jest rozsądek i odpowiedzialność. Nie decyduj się od razu na promocyjną ofertę, bo może się okazać, że pomimo atrakcyjnych warunków nie stać Cię na spłatę zobowiązania w terminie.

Choć nie da się ukryć, że Pożyczka limitowana to ciekawe rozwiązanie, by wspomóc się finansowo jeszcze przed zbliżającymi się Świętami i Nowym Rokiem. Zastanów się nad nią, i przy okazji porównaj kilka naszych propozycji (sprawdź RRSO, tę samą kwotę oraz okres jej spłaty). Pomoże Ci w tym nasz ranking kredytów gotówkowych, dzięki któremu rozwiejesz wszelkie wątpliwości ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Pożyczka gotówkowa” – oferta limitowana

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły