150 zł premii + 8% na Mój Skarb za konto dla dziecka w Pekao

Niepełnoletni klienci banków również mają szansę na zarobek! Za założenie Konta Przekorzystnego dla dziecka wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb (8 proc. w skali roku), do Twojej kieszeni może trafić 150 zł w gotówce. Dodatkowo do wyboru masz kartę do konta z wizerunkiem gamingowym i szansę na nagrody gamingowe.

Akcja „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” skierowana jest do dorosłych, którzy już posiadają konto osobiste w Pekao. Spełniając jej warunki, możesz zyskać 50 lub 150 zł premii. Promocja potrwa do 15 marca 2023 r.

A co, jeśli nadal nie masz rachunku w Pekao? To prawdę mówiąc, lepiej dla Ciebie. Teraz zarówno młodzi klienci do 26. roku życia, jak Ci nieco starsi, mogą zgarnąć premię do 200 zł za otwarcie konta.


Polecamy: 200 zł premii za Konto Przekorzystne

Kto może przystąpić do akcji?

Jeśli chodzi o dorosłych, to jest tylko jeden warunek – posiadanie konta w Pekao. W przypadku dziecka musi to być osoba fizyczna, która nie ukończyła 18 lat. Ważne jest też to, by w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 stycznia niepełnoletni nie posiadał konta osobistego w Pekao. Za to korzystanie z rachunku oszczędnościowego w tym czasie, nie jest żadną przeszkodą.

Co zrobić, żeby otrzymać 150 zł nagrody?

 1. Na początek załóż Konto Przekorzystne dla siebie (jeśli go nie masz).

2. W kolejnym kroku do 15 marca 2023 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu osoby małoletniej. A także o inne produkty, które zależą już od wieku dziecka:

 • do 6 roku życia: rachunek oszczędnościowy Mój Skarb;
 • od 6 do 13 roku życia: konieczne jest skorzystanie z całego pakietu PeoPay Kids (a więc: konto + rachunek Mój Skarb + aplikacja PeoPay);
 • od 13 do 17 lat: karta debetowa i aplikacja PeoPay.

Jeśli otwierasz konto dla nastolatka (13-17 lat), dopilnuj, by to on podpisał wymagane oświadczenia!


Za spełnienie powyższego wymogu dostajesz na start 50 zł.


3. Jeśli Twoja pociecha, nie ukończyła 13 r.ż. dopilnuj, by do 15 kwietnia 2023 r. na jej Koncie Przekorzystnym lub rachunku Mój Skarb znalazła się kwota na min. 200 zł.

W przypadku dzieci, mających co najmniej 13 lat konieczne jest wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą kodu BLIK (na dowolną kwotę). Również do 15 kwietnia 2023 r.


Pekao wręczy Ci za to 50 lub 150 zł premii, które pojawi się na nowo otwartym rachunku dla młodych do 30 kwietnia 2023 r.


Oferta Pekao

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o proponowanych przez bank produktach i usługach, w tym o karcie kredytowej Citi, polecamy Ci oddzielny wpis —> Pekao – opinie i recenzja.

Karta z wizerunkiem gamingowym + nagroda

Dodatkowo zakładając konto, możesz zdecydować się na kartę debetową z wizerunkiem gamingowym (oferta dla dzieci od 6 do 17 lat). A rejestrując się jeszcze w Programie Mastercard Bezcenne Chwile, zgarniasz 8 tys. pkt. powitalnych (równowartość 100 zł), które wymienisz na nagrodę gamingową dostępną w Katalogu Nagród. Ta promocja trwa do 5 maja 2023 r.

8% na rachunku Mój Skarb

Wróćmy jeszcze do rachunku oszczędnościowego dla małoletnich Mój Skarb. Możesz założyć je dziecku od chwili narodzin do ukończenia przez niego 18 lat. Aktualne oprocentowanie wynosi 8 proc. w skali roku i obowiązuje przez 6 miesięcy dla kwoty do 5 tys. zł.

Okazja do edukacji i nagrody

W przypadku tej akcji nie mamy się do czego przyczepić. Naszym zdaniem oswajanie dziecka z bankowością warto rozpocząć już od najmłodszych lat. O tym, jak zacząć oszczędzanie dla małoletnich, pisaliśmy w tekście: Oszczędzanie dla dziecka – od czego zacząć?

A jeśli nadal brakuje Ci konkretnych argumentów, by otworzyć rachunek akurat w Pekao, to odsyłamy Cię do kont dla dzieci – jakie wybrać?

Na koniec sporo informacji i wiele kwestii do przemyślenia, także nie zajmujemy Ci więcej czasu. Przyjrzyj się dokładnie różnym rozwiązaniom i podejmij decyzję.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” – edycja 26

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.4/5 - (5 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • B
  B

  Brajan

  13.01.2023, 16:01

  Wyróżniający się komentarz

  2008

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie