AXI Card – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.5
Ocena użytkowników
3.8
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Zaświadczenie o zarobkach
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 6 000 zł
Złóż wniosek w AXI Card

Siedziba firmy

Adres:

Easy Payment Services Ltd

Aleje Jerozolimskie 89/43

02-001 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 0000720382
NIP: 1070040459
REGON: 369578776
Maks. kolejna pożyczka11000 zł
? Axi Card Standard – główny produkt z limitem dla powracających Klientów 6 000 zł Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla powracających Klientów 11 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka500 - 6 000 zł
? Axi Card Standard – główny produkt z limitem dla nowych Klientów do 4 000 zł Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla nowych Klientów do 6 000 zł
PromocjaTak
? promocja skierowana dla Nowych Klientów 30 dni bez opłat 0% RRSO
Pierwsza pożyczka gratisTak
? 30-dniowy okres bezodsetkowy; obecnie obowiązuje promocja skierowana dla Nowych Klientów 30 dni bez opłat 0% RRSO.
Darmowe bankomaty - PolskaTak
? Brak opłat za wypłatę gotówki z bankomatów
Wymagane konto bankoweTak
Kwota500 - 6 000 zł
Okres spłaty1 - 12 miesięcy
? karta kredytowa - umowa 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
Okres bezodsetkowy30 dni
? promocja!
Bezplatna-kartaTak
? warunkiem jest aktywne korzystanie z karty
RRSO169,52 %
? Axi Card Standard – RRSO 326,52% Axi Card Prime - RRSO 169,52%
Oprocentowanie6,94 %
Wiek pożyczkobiorcy21 - 70 lat
Czas wypłatydo 48 godzin
? 80% przyznanego limitu kredytowego przelane zostanie na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu
Metoda wypłatylimit na karcie
Sposób weryfikacjiKontomatik

Przykład reprezentatywny dla produktu Standard i Prime - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 400,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 400 zł, w tym: kapitał 2 400,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje

Karty kredytowe od lat cieszą się dużą popularnością. Dla polskich konsumentów ten produkt jest łatwo dostępny, szybki i co ważne – podręczny. Wbrew pozorom, plastik z pożyczonymi środkami, nie jest jedynie specjalnością banków. W siłę rośnie bowiem także konkurencja z branży pozabankowej. Dziś przyglądamy się jednej z najciekawszych tego typu ofert od AXI Card.

Kto choćby jednorazowo miał styczność z pożyczkami pozabankowymi, ten wie jak zróżnicowana jest to branża. Coraz większą popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne chwilówki, ale także niebankowe karty kredytowe. Mogą one stanowić nie tylko alternatywę, ale i znacznie lepsze rozwiązanie niż klasyczny limit na karcie w banku.

AXI Card – podstawowe informacje

Karta kredytowa AXI Card to produkt młodej, bułgarskiej spółki Easy Payment Services LTD. Firma specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych usług finansów konsumenckich. Ta z kolei jest częścią dużego, międzynarodowego holdingu Management Financial Group. Grupa ta szczyci się pozycją „jednego z wiodących dostawców niebankowych usług” zarówno w regionie CE jak i CEE.

Innymi słowy, AXI Card to propozycja sektora pozabankowego, stanowiąca kontrę dla klasycznych kart kredytowych od bankowych gigantów. Co więcej, posiada ona niezbędne certyfikaty i licencje. Tym samym czyni to ten produkt pełnoprawnym i bezpiecznym. Można tutaj wymienić m.in. członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Producentów Kart.

Karta AXI opatrzona jest logiem MasterCard, co oznacza posiadanie licencji do wydawania i akceptowania płatności instrumentami płatniczymi opatrzonymi logo tej olbrzymiej organizacji płatniczej. Na polskim rynku produkt ten obecny jest od lutego 2018 roku – funkcjonując z siedzibą w stołecznej Warszawie. AXI Card jednak systematycznie oswaja się z polskim rynkiem, zwracając uwagę coraz szerszego grona klientów.

W AXI Card zwiększono limit kredytowy do 6 tys. zł bez żadnych odsetek

AXI Card opinie

Na podjęcie ostatecznej decyzji na temat skorzystania z usług określonego dostawcy kart kredytowych ma wiele czynników. Jednych przekonuje zakres dostępnego limitu na karcie do uzyskania, innych – przejrzyste warunki i szybkość uzyskania karty. To jednak nie wszystko, bo w dobie internetu konsumenci kierują się też tym, jak dotychczasowi klienci oceniają dany produkt na podstawie swoich recenzji.

Dostęp do nich uzyskujemy za pośrednictwem popularnej frazy „AXI Card opinie„. Możemy się w ten sposób dowiedzieć, że konsumenci cenią ten produkt za możliwość wnioskowania i uzyskania go w 100% online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pozytywne uwagi zbierają także stosunkowo mało skomplikowane koszty i liczne promocje – takie jak ta obowiązująca w momencie pisania tego tekstu, która pozwala na darmowe korzystanie z karty przez pierwszy miesiąc.

Jak działa karta kredytowa AXI?

Zasady, na których działa karta kredytowa AXI, są bardzo proste i nie odbiegają od reguł, na których oparte są konkurencyjne produkty finansowe. Otrzymując pozytywną decyzję w sprawie otrzymania karty, klient uzyskuje płatniczy plastik z typowymi dla kredytowych kart oznaczeniami, który umożliwia dokonywanie transakcji na trzy dostępne sposoby:

 • poprzez płatności zbliżeniowe,
 • płatności poprzez wprowadzenie karty do terminalu,
 • transakcje internetowe, wprowadzając dane karty podczas zakupu.

Na karcie otrzymujemy limit na wysokość kwoty, o którą zawnioskowaliśmy. Każdego miesiąca możemy dokonywać transakcji nie większych niż ten limit, którego spłata odbywa się za pomocą przelewów na wskazany numer rachunku AXI. Nie musimy wykorzystywać limitu w całości – to klient decyduje, ile środków wykorzystuje, dostosowując go do swoich potrzeb.

1 lutego 2021 roku Axi Card wprowadziło ważne udogodnienie. 80% przyznanego limitu kredytowego jest przelewane klientom na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu. Klient nie musi już czekać fizycznie na kartę, żeby móc skorzystać z przyznanego limitu. Jest to cecha produktu, która była mocno pożądana przez osoby korzystające z usług AXI Card. Brawo zatem dla tej firmy za wsłuchiwanie się w głosy swoich klientów!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kartę?

Wnioskując o kartę kredytową AXI Card, należy pamiętać o konieczności spełnienia podstawowych warunków określających grupę klientów, jakiej pożyczkodawca jest gotowy udzielić wsparcia finansowego.

 • Należy być co najmniej osobą pełnoletnią.
 • O limit na karcie mogą wnioskować tylko osoby ze statusem osoby fizycznej.
 • Do złożenia wniosku o kartę kredytową należy założyć konto użytkownika.

Jako że mamy do czynienia z ubieganiem się o uzyskanie specyficznej odmiany pożyczki, warto pamiętać też o konieczności poddania się weryfikacji zdolności kredytowej. Posiłkując się informacjami z dokumentu „polityka prywatności” na stronie internetowej AXI, przedstawiamy wszystkie bazy, z których zostanie pobrany raport na temat historii spłaty zobowiązań i ewentualnego zadłużenia:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

Znając już warunki, jakie musimy spełnić jako konsument, pozostaje już tylko opisać proces wnioskowania o samą kartę. Podobnie jak wymagania, nie jest on zbytnio skomplikowany i można go uznać za wyjątkowo przejrzysty – co potęguje fakt, że samo AXI Card w estetyczny sposób rozrysowało go na swojej stronie internetowej.

 1. W pierwszym kroku należy wejść na stronę internetową AXI i wybrać niebieski przycisk „złóż wniosek” umieszczony w belce na samej górze.
 2. W ten sposób zostaniemy przekierowani do wnioskowania 100% online o uzyskanie karty, wypełniając go niezbędnymi informacjami na temat naszych danych osobowych oraz wysokości i czasu obowiązywania limitu na karcie.
 3. Wypełniony wniosek pozostaje już tylko wysłać do rozpatrzenia, który AXI bada zdalnie za pośrednictwem telefonu.
 4. W przypadku pozytywnej decyzji pozabankowa karta kredytowa zostanie wysłana kurierem za darmo na wskazany przez konsumenta adres.
 5. Po uzyskaniu karty należy ją aktywować. Bieżące informacje uzyskujemy za pośrednictwem konta użytkownika gromadzącego wszystkie dane o transakcjach, saldzie itd.
Złóż wniosek o AXI Card

Parametry karty

AXI w dniu 16.01.2023 roku, wprowadziło do sprzedaży dwa nowe produkty, które zastępują dotychczasową kartę. Mowa o:

 • Axi Card Standard z głównym limitem dla nowych klientów wynoszącym do 4 000 zł i dla powracających z limitem do 6 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 326,53 zł.
 • Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla nowych Klientów do 6 000 zł i dla powracających Klientów do 11 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 169,52%

Dodatkowo w ramach oferty promocyjnej, nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego okresu 30 dni, liczonego od dnia użycia karty. Przez ten czas RRSO wynosi 0%.

AXI Card

Szukasz najlepszej karty kredytowej na rynku? Sprawdź nasz ranking kart kredytowych, gdzie na bieżąco aktualizujemy i porównujemy oferty polskich banków!

AXI Card – Przykładowe promocje

Klienci zainteresowani skorzystaniem z usług tego produktu mogą liczyć na regularne akcje promocyjne i liczne, atrakcyjne ulgi. Swego czasu dużą popularnością cieszyła się akcja: „Przyprowadź swoich przyjaciół do AXI CARD” czy też „Mikołajkowe Marzenia”. Aktualnie (styczeń 2023 r.) obowiązuje jedyna promocja: 30 dni bez żadnych kosztów. Osoby, które złożyły wniosek o limit kredytowy w trakcie trwania promocji, mogą uzyskać 30-dniowy (miesięczny) okres korzystania z karty bez naliczanych żadnych dodatkowych opłat.

Czym się wyróżnia AXI Card?

AXI Card zwraca uwagę nie tylko estetycznym przedstawieniem oferty i konkurencyjnymi parametrami, ale też licznymi funkcjonalnościami mogącymi dla wielu osób stanowić dodatkowy atut. Przyjrzyjmy się teraz szeregowi najciekawszych cech, które wyróżniają ofertę kart kredytowych AXI.

 • AXI Card przewiduje automatyczne powiadomienia po dokonaniu każdej transakcji, które otrzymujemy darmowym SMS-em.
 • AXI Card od 1 lutego 2021 roku przelewa na konto 80% limitu kredytowego od razu po akceptacji wniosku. Tym samym nie musimy czekać na to, aż kurier dostarczy nam fizyczną kartę kredytową.
 • Od listopada 2022 firma w procesie sprzedaży wykorzystuje system PreApproved. Dzięki temu wiążąca decyzja wydawana jest w czasie krótszym niż 2 minuty, co pozwala Klientowi na podpisanie umowy w jednej sesji online.
 • Pobieranie gotówki z bankomatów jest darmowe na obszarze całej Polski i tysięcy różnych operatorów.
 • Firma zapewnia biuro obsługi klienta dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do tego, trzema kanałami – Facebookiem, mailem lub infolinią.
 • Każdego miesiąca klient AXI otrzymuje informacje z wyciągiem transakcji z ostatnich 30 dni, a także informacje o aktualnych zobowiązaniach.
 • Istnieje także możliwość zarządzania płatnościami za granicą, a także płatnościami POS wypłatami gotówkowymi.
 • Z poziomu konta użytkownika klient AXI może szybko aktywować lub zablokować swoją kartę.
 • AXI należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a także posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.
axi-card.pl

AXI Card – nasza opinia

Przedstawiona oferta karty kredytowej AXI Card to jeden z najciekawszych sposobów na pozyskanie dodatkowych środków na dowolny cel. Dzięki konkurencyjnym kosztom, przejrzyście rozplanowanym informacjom, niewygórowanym warunkom i wygodnym metodom obsługi, karta od AXI to realna konkurencja dla klasycznych bankowych i pożyczkowych usług.

Dopełnieniem obrazu jest mniej restrykcyjne podejście do weryfikacji historii kredytowej, a także możliwość wnioskowania i uzyskania karty całkowicie zdalnie. Karta kredytowa od AXI pozwala niezaznajomionemu z ofertą klientowi szybko zapoznać się z detalami na temat oferty za pomocą wygodnej, przejrzystej strony internetowej. Poszukując karty kredytowej – warto bliżej przyjrzeć się AXI Card!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • 222 70 70 30

Mail:

 • help@axi-card.pl

Informacje na temat spółki

AXI Card

Easy Payment Services

OOD Sp. z o. o.

Rodzaj:
Pozabankowa karta kredytowa
Numer REGON:
369578776
Numer NIP:
1070040459
Numer KRS:
0000720382
Data rejestracji KRS:
27 lutego 2018
Adres firmy

ul. Żurawia 22/502, 00-515 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie karty kredytowej oraz jej szczegółowych parametrów przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 18 stycznia 2023 roku.

Opinie o AXI Card (34)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • U
  U
  Urzytkownik
  02.01.2022, 12:45

  Porażka nie polecam!!!

 • J
  J
  Jacek37
  18.10.2021, 10:23

  Potrzebowałem pieniędzy na naprawę samochodu i mogłem liczyć na wsparcie Axi. Łatwa aplikacja i przejrzysta umowa. Jak oddajesz w terminie, nie masz naliczonych żadnych dodatkowych opłat…

 • I
  I
  Igor
  11.10.2021, 13:26

  Ludzie czy wy potraficie czytać? Na kartce do której jest przyklejona karta widnieje jak byk:
  „Aby odnowić limit na karcie spłacaj wiecej niż 15% przyznanego limitu ponieważ w pierwszej kolejnosci Twoja wpłata pokrywa biezace koszty i odsetki”. Dopiero dostałem no ale nie oczekuje że bedzie za darmo tylko że spłace 115% i jestem na czysto.

 • G
  G
  Gosia
  13.08.2021, 15:25

  Od niedawna korzystam z usług Axi i jestem zadowolona. Szybka wpłata na konto i bezproblemowe zwiększenie limitu.

 • N
  N
  Nigdy więcej
  02.07.2021, 12:20

  Dokładnie to jest porażka powinno się to nagłośnić i zgłosić gdzie się da wogole nie spłaca się karty tylko to idzie dla nich zgłaszajcie to nie dajmy się wyzyskiwać co to za karta

  • I
   I
   Iwi72
   09.02.2022, 14:02

   Nie polecam tej karty, nie spłaca się kwota minimalna, wszystko idzie na koszta i jeszcze rośnie dług

 • B
  B
  Bolo
  16.06.2021, 05:20

  Niby minimalna kwota spłaty, a dług dalej pozostaje. Oszustwo na potęgę.

  • O
   O
   Oskar
   13.01.2022, 23:55

   Bo kwota minimalna nie jest ratą? Weź sobie kartę kredytową w banku i spłacaj tylko kwotę minimalną zamiast rozbić zadłużenie nie raty. Nie tylko będziesz miał ciągle tyle samo do spłaty, a jeszcze wrzucą Ci opóźnienia w BIK.

  • D
   D
   Dorota
   23.03.2022, 13:08

   Axi Card to porażka i wyzysk. nawet gdy wpłaci się większą kwotę niż minimalna i wysokość kwoty na karcie się zmniejszy to i tak musisz płacić za całość pożyczonej kwoty. Skandal. Nie dajcie się im naciągać.

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!